Hrála si se mnou?


07.06.2017 - 10:40
(Rak) Tom-One
Hrála si se mnou?
Zdravím.
Rád bych slyšel názor něžné poloviny lidstva.Takže krátce popíšu mé trápení.
Ve 40 letech jsem po pár vtazích které vždy oscilovaly mezi láskou a dobrým kamarádstvím hodně let sám a popravdě byl jsem i smířen s tím že to tak asi zůstane...Musím říci že mám pár kamarádek se kterými si říkáme skoro všechno,ale jsou to pouze kamarádky.Prostě jiskra zde nikdy nebyla…
Potom mi do života vstoupila ONA.Mnohem mladší dívka.Na pohled i poslech zkoušená životem s tragickým osudem v rodině.Po pár schůzkách kde jsi jí bral jako další kamarádku se srdíčko ozvalo a já se zamiloval.Rozum mi celou dobu říkal nedělej to,ale znáte to….Vzhledem k tomu že je z jiného města jsme se viděli hlavně o vikendech.Vše bylo fajn.Bohužel, na několik týdnů onemocněla a byla se mnou v kontaku pouze přes telefon a PC.Celou dobu odmítala možnost že přijedu a uvidíme se,což jsem vzhledem k jejímu kompikovanému vztahu k otci respektoval,respektive nechtěla aby o mě věděl….A druhou stranu mě ujišťovala že mě má ráda a až bude moci tak se uvidíme.Trochu mě trápilo že jinak mluví a jinak koná,ale bral jsem to jako daň jejímu časté změně nálad. .No a tušíte asi jak to dopadlo....Nedávno mi po telefonu řekla že se mnou nechce vztah a má mě ráda jako kamaráda.Prý nechce vztah teď vůbec.Hodně se sblížila s kamarádem kterého zná léta.A na rovinu mi to to řekla.Bral jsem to tak že se prostě vrátila ke své staré známosti.Ovšem teď udělala věc co mě hodně zasáhlo.Po pár dnech si našla dalšího přítele.Opět bydlícího někde jinde a paradoxně mnohem dál.Po telefonu mi více méně řekla že mám smůlu že jí miluji a že takový je život…
Mám podezření že se si se mnou jenom hrála a potřebovala jenom osobu se kterou mi mohla manipulovat,což se v slabé chvilce přiznala že dělá jiným mužům.Možná ne záměrně,možná ano…
Nejhorší je že to neskutečně bolí,mnohem více než kdykoliv předtím...
Co teď,zapomenout? K sakru jak?

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7
Řazení:
07.06.2017 - 12:29 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Co chceš slyšet? :1:

Ano-hrála nebo je to nevyzrálá blbka (a nebo obojí).

Jak zapomenout - čas to odnese, víc k tomu nemám. :17:
07.06.2017 - 12:38 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Chceš názor žen, tak promiň, že se Ti do toho se:93:, ale přeci jen...
Jasně Ti řekla, že Tě nechce. Bez vytáček. Buď alespoň za to rád. Taky Tě mohla vodit za nos mnohem déle. Tehdy by si opravdu s Tebou hrála.
A od toho okamžiku už Ti vlastně nic není po tom, že si našla po jednom dalšího a pak zase dalšího...
Ale to nepíši, abych Tě moralizoval, ale že tím ukazuješ, jak na ní stále visíš. Prostě musíš udělat ten krok ven. Ty. Takhle jsi vláčen (a dobrovolně, to už není její hra, ale Tvé sebemrskačství).
Přeruš kontakt, nevyhledávej ji a nech to odplynout. Dělej cokoli, co Tě zaměstná, aby se myšlenky stále nevracely zpět. Pak jednou zjistíš, že je úplně jedno, jestli si s Tebou jen hrála, nebo ne. Budeš vděčný za to vzplanutí, třebas trvalo jen chvilku.
Mnozí stále nechápou, když mluví o "kráse být milován", že krásnější je milovat. To hlavně z nás vychází ta krása. A i když je určena pro druhé, prochází námi a rozechvívá nás. Ten druhý to jenom spouští. Ale nevezme nám to. Je to v nás samotných. Často to spí a občas se probouzí... A když to prožijeme, to už nikdy nikdo nevezme. A tys prožil. Buď za to rád. A kráčej dál...
07.06.2017 - 12:42 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená » Sosna zvlčelý
...."Mnozí stále nechápou, když mluví o "kráse být milován", že krásnější je milovat. To hlavně z nás vychází ta krása. A i když je určena pro druhé, prochází námi a rozechvívá nás. Ten druhý to jenom spouští. Ale nevezme nám to. Je to v nás samotných. Často to spí a občas se probouzí... A když to prožijeme, to už nikdy nikdo nevezme. A tys prožil. Buď za to rád. A kráčej dál...":15:

moc pěkné, není co dodat. :1:
07.06.2017 - 13:07 | Filtr
(Střelec) kundalini lilili
ale ono to musí bolet víc než kdy dřív.
právě proto aby člověk nezapomněl a neopakoval stejnou chybu stále dokola.
07.06.2017 - 13:09 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá
Ahojky :1:

Nevím, jak mladá byla, ale soudě dle toho, co píšeš mi připadá, že slečna moc neví, co chce. A to je vždycky problém (i u mužů)... Vzhledem ke zmínce o komplikovaném vztahu, jaký má s tátou, je to tak nějak logické. Asi je s muži nejistá, a možná Ti jen zrcadlí (jo, ten pojem nemám ráda, ale přesto.. :4:) Tvou vlastní nejistotu s ženami, která z toho na mě dýchá. Nemyslím si, že by si s Tebou hrála za účelem Ti ubližovat vědomě. Ale ber tohle všechno jako čistě můj subjektivní pocit, nemusíš na tom nic stavět.

Každopádně - určitě je fajn postavit se na vlastní nohy a nelpět na ní. Nelpět na vztazích, na ženách obecně.
A zapomenout? Těžko. Já nezapomněla nikdy - a je to dobře - zapomenout zkušenost se úplně nehodí.. :3: Rány zahojí čas. Jizva zůstane, ale už nebude bolet. Nicméně to jen v případě ochoty na ní nelpět a zbytečně si ji nedrásat.

Jen mě tak napadlo - víš, co je pro mě nejvíc sexy na nezadaným chlapovi? Když vidím, že k životu ženskou vůbec nepotřebuje. :4: Když vztahy nehrotí a neřeší, ale proplouvá jimi jako příležitostmi k seberozvoji, který má na prvním místě - sám v sobě.
07.06.2017 - 13:15 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Sosna zvlčelý
Já myslím, že se jako ta Sosna vyjádřit můžeš :2: Ale jinak krásnější je milovat, no nevím, když je ta láska celou dobu jednostranná. Ale tak já nejsem plutonsko-saturnský masochista :4: :5: :17:
07.06.2017 - 13:46 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Khalia Zvlčelá
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Pietra di Luna, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
"víš, co je pro mě nejvíc sexy na nezadaným chlapovi? Když vidím, že k životu ženskou vůbec nepotřebuje."

Amen!

A když nemá v hlavě předem naprogramováno takový to "no jo, ženy, ony...." prostě, když skoro mezi mužem a ženou primárně nerozlišuje, vidí za nimi v první řadě člověka, pak až pohlaví.
07.06.2017 - 13:50 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Pietra di Luna, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
To tady těžko kdo urč, jeslti si s tebou hrála, ale mně z toho spíš vychází, že nevěděla, co chce a že do tebe rozhodně nebyla blázen.

Hlavně se nelituj. Z vlastní zkušenosti - když takhle něco nevyjde, znamená to, že někde je pro tebe někdo daleko lepší. Jenom se k tomu musíš dopracovat. :3:
07.06.2017 - 14:10 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Koczka.obyczajna, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Někdy jsme zmatené a nevíme co chceme. Já sama jsem jednoho mladíka asi půl roku udržovala v polonaději, v duchu myslíc na někoho nedosažitelného. On mě chtěl no já jeho tak napůl, nebyla to pro mě zábava, spíš jsem měla výčitky a též jsem mu říkala, že mám v srdci jiného a nevím co s tím. Jeho snahu to odradilo až mnohem později, no já se snažila být fér a dala jsem mu argument vycouvat daleko dříve.
07.06.2017 - 14:21 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Mici Angóra
To už je jaksi navíc, tak jen v rychlosti:
Jasně, když to není obapolné, tak jsou s tím jen potíže.
Ale když je to jen druhostranné (někdo miluje Tebe a Ty jeho ne), tak Tě to možná někde uvnitř zahřeje (když ho na sebe pustíš, tak i zevně), potěší, ale vlastně tu lásku necítíš, nerozvibruje Tě to (pokud nejsou mohutné přírazy, ale zde jde o vibraci těla, nikoli duše, ačkoli hnidopichové si na mě smlsnou). Zkrátka to po Tobě stéká (žádné dvojsmysly :41:) jak po igelitu.
Takže základ je dávat (Bože, což čeština nemůže fungovat bez jinotajů?) a když máš kliku a přijímač na stejné frekvenci, je to ještě lepší. A to obapolné zase uspokojí partnera, když on je rovněž vysílačem a Ty přijímačem, to sem se do toho zamotal, Pámbu se mnou a zlej pryč, amen! :23:
07.06.2017 - 14:25 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Sosna zvlčelý
:61: :61: jsem se popravdě ztratila už nějak zezačátku, pak jsem se zasekla myslí u vibrací těl, pak u igelitu a dál jsem nedošla :61:

Ale ne, po druhém-třetím přečtení to asi chápu :4: :15:
07.06.2017 - 14:29 | Filtr
(Váhy) Buddha/2
A Ty bys opravdu chtěl manipulátorku ?

Podle mě je celkem jasná. Odmítavý vztah k otci verzus potřeba zjišťovat svou atraktivitu. Ona se vztahu bojí. Proto není žádný paradox, že si vybrala někoho ještě dál - jen to vyjadřuje její strach pustit si někoho k tělu (což je vidět z celého jejího chování). Ale je to její problém, to si musí vyřešit až jí tohle přestane bavit.
No, ale asi (určitě :4:) bych na to nečekal a otevřel se jiným možnostem :5:.
07.06.2017 - 14:35 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » Khalia Zvlčelá
Simtě jak se můžeš ztratit, vždyť je to tak krásně názorný :75: :61: :61: :61:
07.06.2017 - 14:43 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Buddha/2
To ano, ale právě ty názorný příklady mi hrozně odvádí mysl od podstaty příspěvku :4: :6:
07.06.2017 - 14:47 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Khalia Zvlčelá
Jsi si jista, že znáš pravou podstatu příspěvku? Co když tu jen úchylařím? :20:
07.06.2017 - 14:48 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Buddha/2
Já si to při psaní taky "promítal". :14: :20:
07.06.2017 - 14:50 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Sosna zvlčelý
No ty jo :6: :5: :21: :17:

Ale jo :15:
07.06.2017 - 15:12 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Sosna zvlčelý
A já se Tě snažila tak šikovně krýt... :4: A Ty si to takhle vyplácneš! :41: :4:
07.06.2017 - 16:41 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Hastrman, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Prostě si tě testovala a neprošels sítem. to už se tak stává
07.06.2017 - 16:49 | Filtr
(Panna) Epoxit » Buddha/2
:4: :15:
07.06.2017 - 17:27 | Filtr
(Býk) player
Někerý holky maj rády , když je kolem nich živo...(já sem psát můžu, protože patřím do něžnější poloviny lidstva).

Tudíž - neber si to osobně. Prostě hledá jiný druh energií , než nabízíš ty.
07.06.2017 - 18:32 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Koczka.obyczajna, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Najde se jiná. Buď rád, že to v tobě ještě jiskří. Někdy mám strach, že teď po čtyřicítce a se všemi těmi životními zkušenostmi už místo jiskření budu akorát tak prskat.
07.06.2017 - 18:39 | Filtr
(Beran) Háňa*
Na mě to dělá spíš dojem, že ty sis hrál se sebou sám ...

"Celou dobu odmítala možnost že přijedu a uvidíme se"
Bylo to jasné celou dobu, jen jsi to tak prostě nechtěl, a tak se ti ty její "důvody" hodily, aby ses udržoval v nadějí - ty, sám sebe.
07.06.2017 - 23:49 | Filtr
(Štír) Freja » player
Nepatříš (naštěstí) :4:, spíš patříš k Hausmanovi nebo tak....
07.06.2017 - 23:52 | Filtr
(Štír) Freja
Rozum Ti to přeci celou dobu říkal, že je nezralá, tak co se najednou tak divíš?
:29:
Příspěvky: 1-25 26-50 51-75 76-100 101-125 126-150 151-173
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »