Žaloba na farmaceutické korporace-článek


21.10.2016 - 09:22
(Štír) Freja
Žaloba na farmaceutické korporace-článek
V ReGeNeRaCi vyšel zajímavý článek doktora Jana Šuly, lékaře, zabývajícího se biomodulační medicínou.Je to vlastně výňatek z oficiální žaloby, podané u Mezinárodního soudního dvoru v Haagu.

Pro ilustraci sem zkopíruju to, co mě zaujalo a zároveň je to pro laickou veřejnost dobře srozumitelný:

1.2.1 Úmyslná expanze chorob a vyvolávání nových onemocnění u pacientů za účelem rozšíření trhu s farmaceutickými drogami

Pro rozšíření odbytu jsou obviněnými vyráběny a po zralé úvaze i přes známé škodlivé vedlejší účinky prodávány níže uvedené skupiny léků. Tímto zločinným jednáním obvinění pod záminkou boje proti stávajícím vědomě vyvolávají nová onemocnění. Okolnost, že nové nemoci vyvolané vedlejšími účinky těchto drog se projeví až po mnoha letech je využívána jako dodatečné krytí této záludné praxe.

Drogy snižující hladinu cholesterolu, obzvlášť statiny a fibráty, jsou ve velkém prodávány pod záminkou prevence kardiovaskulárních chorob. Je známo, že tyto léky, v dávkách běžně podávaných miliónům pacientů na celém světě, indukují rakovinu.

Chemoterapeutické drogy k údajné léčbě rakoviny. Ve skutečnosti vyvolávají sérii těžkých vedlejších účinků, z nichž nejobvyklejším je spuštění nové rakoviny. Komplexní zločinné marketingové schéma spojené s chemoterapií může fungovat jen proto, že obvinění označili rakovinu za rozsudek smrti - a dokonce už i pár měsíců přežívání pacienta na chemoterapii je obviněnými prodáváno jako senzační úspěch.

Aspirin je hromadně prodáván pod falešnou záminkou prevence proti infarktům a mrtvicím, přičemž je známo, že dlouhodobé užívání tohoto léku je příčinou destrukce kolagenů, a proto postupně zvyšuje riziko infarktů a mrtvičných záchvatů, včetně jiných onemocnění, jako žaludečních vředů a krvácení do žaludku.

Protizánětlivé léky jsou užívány proti bolestem a zánětům, například při artritidě. Avšak mnohé z těchto léků ničí pojivovou tkáň, například v kloubech. Tyto léky při dlouhodobém užívání zdravotní problémy spíše zhorší, než aby je léčily.

Calcium antagonists jsou hromadně prodávány pod falešnou záminkou léčení vysokého krevního tlaku a prevence infarktů, přičemž dlouhodobé užívání tyto léků je naopak známou příčinou růstu počtu infarktů, mrtvic a dalších onemocnění.

Estrogen a další hormonální léky jsou masově prodávány pod falešnou záminkou prevence řídnutí kostí (osteroporézy) a předcházení srdečním vadám, i když je známo, že dlouhodobé užívání těchto přípravků u více než 30% žen, které je berou, vyvolá rakovinu. Obzvlášť častými formami vyvolanými těmito léky jsou na hormonech závislé rakoviny, jako například rakovina prsu a dělohy.

Trankvilizátory a antidepresiva. Další mechanismus, jímž obvinění systematicky rozvíjejí své trhy, je úmyslné vyvolávání návyku za účelem zvýšení prodeje léků. Je známo, že mnoho uklidňujících prostředků a antidepresiv, včetně rozšířeného diazepamu ("Valium") vyvolává návyk a závislost. Za účelem další expanze globálního prodeje těchto drog je obvinění je dokonce propagují na celostránkových reklamách v běžně dostupných, neodborných časopisech.

Ostatní farmaceutické drogy. Poté, co se patentovatelnost stala nutným předpokladem farmaceutického investičního obchodu obsahují typické farmaceutické drogy syntetické molekuly, toxické pro lidské tělo. Pro téměř všechny léky platí stejný podvodný obchodní princip – vyvolají krátkodobé zmírnění příznaků, zatímco současně působí škody, čímž pozvolna vytvářejí nové nemoci jako budoucí základ trhu pro další nové léky.

Celý článek:
http://www.regenerace.cz/online/…

Stránka: 1 2
Řazení:
21.10.2016 - 09:26 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele musiúa, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
zajímavé, přečtu, díky! :74:
21.10.2016 - 11:27 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
:15: :15: :15: Kujuu
21.10.2016 - 11:31 | Filtr
(Váhy) Amenti
Krásné, konečně někdo :)
Joo, tak dlouho se chodí pro vodu...

šířím dál ;) a děkuji!!!
21.10.2016 - 12:25 | Filtr
(Štír) Freja » Amenti
No, tak není to první vlaštovka mezi našimi lékaři.Co například doktor Hnízdil se svým Institutem celostní medicíny? :3:

Mne zaujaly hlavně ty statiny (to jsou všechny ty léky na snížení cholesterolu jako Tulip, Rosucard, Torvacard....), které doktor Hnízdil ve své ordinaci doporučuje většině pacientů vyhodit.
Dřívější hranice cholesterolu byla prý 7, dnes píšou statiny i lidem, co mají 5,8 (což bude asi v populaci kdekdo), protože snížili hranici na 5,1 ( uvažuje se i snížení horní hranice cukru...)
A zatímco obecně se už ví a je to i na příbalových letácích, že statiny mimo jiné způsobují rozpad vláken kosterních svalů, tady v článku se dozvídáme, že navíc indukují rakovinu :63:
21.10.2016 - 12:47 | Filtr
(Ryby) thééé
síla :19:
dík za článek :17:
21.10.2016 - 13:28 | Filtr
(Váhy) Jupíí
Super!Díky.Já jsem procházela obdobím, kdy jsem se hodně zajímala o tato témata a to spadá samozřejmě do politiky a udržování nás zde ve stavu jakéhosi oblouznění ... a hlavně prachy !!!

Včera zrovna jsem četla rozhovor Jana Hnízdila...

http://probuzeni.blogspot.cz/2016/…


Jinak možná by bylo na samostatné téma očkování (hlavně u dětí !!!) výborná doktorka Eleková, která se nebojí čelit zdejšímu systému ,doporučuji se podívat:


https://www.youtube.com/watch/…


Dále v rámci zdraví doporučuji přečíst knihu od Eleni Turkové(tuším) o parazitologii,na co vše mají ti parazité vliv. Následně k tomu něco o frekvenční terapii- léčbě, která upadla v zapomnění a proč, neb jak se zbavit doktora Royal Rifeho...přikládám něco o něm.To by mohlo být také možná na celou diskuzi, problém je, že málokdo o tom něco ví a zajímá ho to.

http://www.zapper.cz/cs/vyzkum/…


Uvedené odkazy souvisí s výdělečným farmaceutickým průmyslem.Garantuji vám, že nikdo nebude zklamaný ze zhlédnutí, či přečtení, naopak se- konkrétně mně rozšířily zornice :29:
21.10.2016 - 13:55 | Filtr
(Střelec) bubobubo
Já věděla proč tu chemku odmítám a vida... :15:
21.10.2016 - 15:39 | Filtr
(Štír) Freja » bubobubo
bo jsi odvážná a prosíravá sudetská žena :74: :15:
21.10.2016 - 15:53 | Filtr
(Vodnář) mili111
Trochu z cesty.....ale ne úplně....má někdo tedy zkušenosti se zapperem?
Ale jako opravdové.....např. měl jsem Borelku....bolela mě palice obden....šel jsem tam, našli jí....po 2 návštěvách není borelka.....byl to jen příklad....nebo nefungovala mi střeva... nebo tak...i horší
aby bylo jasno
Díky
21.10.2016 - 16:13 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » mili111
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Konkrétně se Zapperem ne, ale ani bych ho nedoporučila. Jen těm, kterým se třeba nechce ležet doma dlouho s chřipkou. :1:

Pokud má člověk opravdu nějaký vážnější nebo dlouhotrvající zdravotní problém, tak za mě rozhodně Bicom Optima. Je promakanější a funguje na mnohem lepším principu než Zapper a vůbec jiné biorezonanční přístroje.

Vlastní zkušenost (osobní, ale i z rodiny a od blízkých přátel): Astma, alergie, selhávání ledvin, selhávání jater, spousta chronických nemocí, deprese a jiné duševní poruchy, roztroušená skleróza, rakovina (počáteční stádium)... a mnoho dalšího.. :1:
21.10.2016 - 16:32 | Filtr
(Váhy) Jupíí » mili111
Já s plazmovým generátorem, multiplazmovým generátorem, zapperem.Musela jsem po pár sezeních přerušit, je to dost drahé :3:.Bylo mi doporučeno deset sezení, absolvovala jsem pět. K tomu detox bylinnou tinkturou, křemelinou atp.Takže jedno sezení a přípravky k tomu cca 3000,-...Určitě se něco hnulo k lepšímu,ale vnímám, že bych to ještě potřebovala. Kdysi jsem chodila na bicom k mudrovi Pekárkovi.
21.10.2016 - 17:00 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Jupíí
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
:39: :39: :39: 3,000?! To je pěkný vydřidušství. Já dávám za Bicom 1,000 za sezení, s tím, že někdy tam strávím i přes dvě hodiny. Jednou jsem tam strávila akutně celý večer :4: Je fakt, že je to známá, tak je se mnou ochotná čsově víc přetáhnout.

Každopádně někteří to mají i daleko levnější.
21.10.2016 - 18:16 | Filtr
(Vodnář) mili111
díky děvčata... už se koukám na net
21.10.2016 - 19:37 | Filtr
(Váhy) Jupíí » .
No třeba 2800,- k tomu dvouhodinovému sezení právě ještě pokaždé nějaké doplňky na čištění... ,jsem odčervovala a takové věci k tomu v tom jsou započítané i na vyplavování toxinů. Zdraví je všeobecně velký kšeft.Ona pořizovací cena těch generátorů je dost vysoká, to jsem se dívala.Dnes preventivně občas zobu třeba hřebíček...Jen raději dám peníze například za tyto terapie, než do sebe nechat rvát veškerou doporučenou pharmaléčbu.
21.10.2016 - 19:41 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Jupíí
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
A můžu se zeptat o jaké doplňky se jednalo? Pořád mi ta cena přijde strašně přehnaná :63: Už proto, že jsem kompletní detox mockrát absolvovala (právě i skrze Bicom jako takový), a co se týče produktů navíc, který tam známá právě má, tak ty vůbec nejsou tak drahé :41:

Každopádně souhlas - lepší tohle než pilule a "péče" doktorů :15:
21.10.2016 - 19:56 | Filtr
(Váhy) Jupíí » .
Určitě křemelina, nevidím jí na netu teď, nebo má jiný obal, těch jsem měla několik, kus á 500,-, pak tinktury Clarkia-tří bylin několik po cca 500,-, samotný ořešák cca 300,-, zinek a ještě nějaké minerály, béčko komplex,pak je něco přes doktory na odčervení, to byly čtyři krabičky, to si nevzpomenu teď na název, ale je to na předpis.
21.10.2016 - 19:59 | Filtr
(Váhy) Jupíí » .
Vermox je ten předpisový lék.
24.10.2016 - 07:43 | Filtr
(Štír) Freja » Jupíí
Ten z toho byl asi nejlevnější :14: :4:
24.10.2016 - 09:59 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Freja
Pominu-li nějaké to béčko ve větším balení, tak nejspíš jo. Jsem ještě přemýšlela, co vše mi naordinovala a určitě ještě draslík, ten taky není drahý.
24.10.2016 - 12:54 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Freja
Zde je právě hnus v tom, že jak někomu lékaři (většina) zjistí vyšší cholesterol, už vypisují recepis. Kolega taky měl zvýšenou hladinu a už to frčelo. Vůbec lékař nepřišel s návrhem na změnu jídelníčku, více pohybu... Kolega se nedal, odmítl zobat, změnil jídelníček a za 2 měsíce byl v normě a bez vedlejších účinků. Ale prý musel tvrdě obhajovat svůj postoj, lékař prostě evidentně byl zvyklý každého dotlačit k lékům. :19:
24.10.2016 - 18:31 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Sosna zvlčelý
JJ...na to sem narazila taky......nechtěli mi dát týden nemocenské s ischiasem, když jsem odmítla injekci, že to do týdne rozcvičím....ale zvedat těžké věci s tím fakt nemůžu...a pobíhat s nimi v prostoru už vůbec ne. :4: A ještě dodala, že už mi bylo 30(kdýýýýsííííí) :61:
a že je normálka, že v tom věku už lidé občas nějaké prášky berou.
To mě dostala....nakonec jsem jí ukecala do konce týdne a pak, že už natvrdo "nějakej chemickej blivajs". Je zajímavý, že jí v pondělí vůbec nepřišlo divný, že se hejbu, jdu do práce a fakt kašlala na to, jak jsem to udělala. Hmmm....ale to byl pravěk :3:.....dneska snad :63:
25.10.2016 - 08:32 | Filtr
(Štír) Freja » mili111
+ Sosna
...no a wo tom to je :10:
25.10.2016 - 10:00 | Filtr
(Blíženci) movvin
Uff! Tady člověk si myslí, že farmaceutické firmy jsou zločinci, ale když to takhle čteš černé na bílém :28: se tomu nechce ani věřit :85:
25.10.2016 - 11:35 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
Jak včelky :22:...neznám. Já právě taky měla borelku a vstávám jak stařenka....no to asi ne....ale byla jsem zvyklá vyskočit...no a jedno oko je horší.....ten lektvar na cizopasníky mi akorát měl tendence poničit žaludek....tak jsem přestala.
O včelky se starám...k produktům mám přístup...ale je pravda, že i když na mě úspěšně spadla při odchytu půlka roje...několikrát jsem se ometala za bouřky atd. ...nedostala jsem ani jeden štípanec...to bych se musela nechat štípat??? to né :39:....to se pozeptám po té infra.
25.10.2016 - 15:26 | Filtr
(Štír) Freja » mili111
Jak se to stane, že člověk čapne borelku? :25: :14:
Příspěvky: 1-25 26-29
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »