Řízení auta


09.05.2015 - 15:09
(Váhy) samostatná jednotka
Řízení auta
Ahoj, moc by mě zajímal názor ohledně mého horoskopu, jak to mám vlastně s řízením auta nebo spíš budu někdy schopná mít odvahu a sama řídit. Řidičák mám a jakmile mám řídit, jsem na pokraji zrhoucení. Nedokážu se během řízení koncentrovat a mít postřeh.Toto jsem už zažívala ve škole jako malá při tělocviku, když jsem hráli nějakou balonovu hru, já byla vždycky mimo. Četla jsem, že s tím má v horoskopu co dočinění třetí dům a merkur. U mě třetí dům v rybách a merkur poškozen opět neptunem...takže jedním slovem chaos. Moc bych si to přála nějak prolomit a být v tomhle samostatná a ne se neustále na někoho spoléhat, kdo mě kam zaveze. Nedávno jsem si dokonce znovu zaplatila po několika letech zkušební jízdy v autoškole, protože cítím, že s tím opravdu potřebuji něco dělat.

Řazení:
09.05.2015 - 15:56 | Filtr
(Blíženci) předsedkyně SVJ
vítej do klubu :/
tak v tvém horoskopu - děláš dobře, že začínáš od merkura... merkur je nejenom o přijímání a zpracování informací (teda implicitně i o schopnosti soustředit se na jeden podnět), ale i o motorice, manuální zručnosti atd... u tebe je to téma merkur/neptun dost silný, jednak jsou v ostrý kvadratuře, druhak tvůj vládce trojky je neptun - a je v kvadratuře s přirozeným vládcem trojky, čili merkurem :) ona ta vazba merkura na vodní planety je vždycky problematická v "praktických" záležitostech, protože voda je o receptivitě, přijímání podnětů z okolí a ovlivnitelnosti chvilkovýma záležitostma, a když je ta konstelace ve vzdušných znameních (merkur/luna+ jup), bude to takový to "tisíc myšlenek za vteřinu" a skutek utek... to je první část tvého "chaosu". druhá je podle mě mars - (mars je v astrologii planeta signující auta, řízení a všechno kolem - i proto se asi říka, že berani a štíři jsou nejlepší řidiči :))
tvůj mars v panně (merkurické znamení) by obecně měl dávat dobré vlohy pro jemnou motoriku, všechno co se dělá rukama atd... no ale u tebe je zase v kvadratuře na uran. a soudim, že tohle vytáhne ze všech těch charakteristik urana na asc (zbrklost, unáhlenost, neschopnost koncentrace) spíš ty negativa... on vlastně asc je martický dům, takže je to jako bys měla (s rezervou řečeno) dvojnásobnou vazbu mars/uran. no a neaspektovanej saturn a ten uran + neptun v 1. domě tomu taky nepřidaj :)
upřímně si myslim, že by ti pomohlo zapracovat právě na tý schopnosti postřehu a zároveň koncentrace - je spousta počítačovejch her, kde si tyhle věci (i simulaci řízení) můžeš natrénovat... nebo vyzkoušet nějaký super duchovní cvičení na koncentraci, no :D
09.05.2015 - 16:12 | Filtr
(Střelec) tiferett
Nie si jediná s takýmto problémom..Poznám veľa "neptúnskych" ľudí, ktorí buď nikdy nenberú odvahu ani len si urobiť šoferák a ak si ho aj urobia, tak nešoférujú...
SKrátka tam nie je len tá roztržitosť, ale aj nesmelosť, nedostatok odvahy, nedostatok potrebnej agresivity, ktorá je v dnešnej dobe potrebná na preplnených cestách..
Radšej nešoferovať, ako sa k tomu PROTI svojim danostiam nútiť a spôsobiť nehodu....-)
Mám priateľku - ktorá je Ryba (Neptún) a tá ak sa aj odhodlá ísť na aute do mesta, tak parkuje na okraji mesta a do centra dôjde radšej autobusom, lebo nemá odvahu prepletať sa pomedzi autá....
Skrátka... - nie si v tom jediná -)
09.05.2015 - 16:57 | Filtr
(Váhy) samostatná jednotka
Ano, ano přesně tak jsem nesmělá a nevím co dřív. Neumím být průrazná a prosadit se a tak je to i na silnici. Mám to i v práci, přijde mi že dýl mi trvá, než se naučím pracovat s nějakým programem, ale o to jsem pak lepší než ostatní, jdu do detailů a přeskakuju na konec, místo toho abych šla soustavně s postupem. Na začátku mě každej odsoudí, že jsem asi blbá a za půl roku mě chodí všichni poplácávat jak sem dobrá. Takže asi i na to řízení potřebuju čas a hlavně začít.
09.05.2015 - 19:42 | Filtr
(Váhy) Libra86
Já mám 3.dům také v rybách.Merkura mám též poškozeného.Řidičák nemám,a myslím,že ani nikdy mít nebudu.Jsem příliš chaotická a nesoustředěná.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »