Pejska podle horoskopu


12.04.2015 - 08:50
(Blíženci) Dévi
Pejska podle horoskopu
Na astrologickém kurzu jsem se dověděla, že když někdo chce ideálního pejska, měl by vybírat taky podle horoskopu. Pani Myslikovjanová řekla, že od chovatele chtěla vždy taky datum a čas narození pejska. Pejsek jako inteligentní tvor taky se chová podle svého radixu a ascendentu. Ja zatím na psy jsem neměla štěstí, protože takto jsem nepostupovala. Teď máme retrívra, který má 4 planety v Beranu, na procházce strašně utíká, nechtělo se mi za nim honit ani řvát na něho, aby se neztratil z dohledu, proto jsem přestala s nim chodit na procházky. :8: Nechám to na synovi a manželovi. Přemýšlím, že pro sebe zaobstarám nějakou malou rasu již podle horoskopu, nejlépe i podle Ascendentu. Snad mě již konečně nezklame a budu zase v pohodě chodit na procházky :75:, která bude fakt procházka a ne honěná. Jen zatím nevím s jakým datem a časem by ten můj pejsek měl být. Mohl by mi někdo poradit?

Řazení:
12.04.2015 - 13:31 | Filtr
(Střelec) tiferett
O takomto "špekulovaní", keď si človek chce napasovať partnera, živnosť, situáciu - alebo aj zvieratko podľa horoskopu - sa veľa píše v hodinovej astrologii....Skrátka je to nemožné...Donekonečna by ste hľadali, aké aspekty by vám najlepšie vyhovovali a potom ako by ste čakali na zvieratko narodené presne v potrebnom čase??? To sa nedá...
Človek má v každej situácii konať intuitívne a robiť rozhodnutia práve v tej chvíli,. keď ju vyciťuje ako správnu...A keď vám do života prišiel taký ulietaný psík.....to nie je náhoda..Zrejme ste práve takého potrebovali...Aby vás rozpohyboval, oživil, rozprúdil vaše energie :-))
Všetko je tak, ako má byť...Pokojný psík by zrejme neurobil takú službu ako ten ulietaný..-)
Moja dcéra si kupovala zvieratá vždy intuitívne a aké zaujímavé je, že horoskopy všetkých jej zvierat dokonale ladia s horoskopom mojej dcéry....Vesmír je skrátka fascinujúco dokonalý....Len my niektorým veciam nerozumieme a chceme vesmírne diania napasovať podľa našej vôle....než aby sme sa riadili tou božou...
12.04.2015 - 13:45 | Filtr
(Kozoroh) Sky
Tak dobre som sa už dávno nepobavila! :4:

Je nad slnko jasné, že náš pes je narcistický manipulátor :61:, ale nikdy ma nenapadlo pozrieť mu horoskop.... slnko, mars, pluto, lilith v konjunkcii... tak už na to máme aj papíre :4:

12.04.2015 - 14:36 | Filtr
(Blíženci) Dévi » tiferett
Ten náš není žádný psík, ale velký silný pes a já nestrpím, aby svou fyzickou silou mi vnucoval svou vůli, proto raději s nim na žádné honičky nechodím, máme zahradu, může tam vyběhat. Ale bez psa nemám motivaci chodit na procházky v této nudné vesnici, proto zaopatřím nějakou malou klidnou rasu.
17.04.2015 - 11:36 | Filtr
(Štír) *sirrah*
Zdravím, problém vidím hlavně v tom, že u většiny pejsků není čas narození vůbec znám a pochybuju, že chovatelé budou stát u rodící feny se stopkami a zapíší poctivě čas narození každého štěněte :(
19.04.2015 - 18:33 | Filtr
(Blíženci) Dévi » *sirrah*
Dostala jsem doporučení na kšíry, to je něco jako postroj, že tím se dá zvládnout i velký silný pes, který má tendenci táhnout. Asi to zkusím, nebudu mít čas starat se o malé štěnátko.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »