Nevím, jak z kola ven


30.08.2011 - 22:38
(Vodnář) Bosorka81
Nevím, jak z kola ven
Zamilovala jsem se do kolegy v práci, snad na první pohled, později jsem se dozvěděla, že je zadaný a o několik měsíců později, že se bude ženit. Zaujmula jsem postoj TABU a jen občas se mi vkradl do myšlenek. Ani ne rok po svatbě se mnou začal více komunikovat, nejdříve telefony, pak sms, pak jsme občas vyjeli na kole či dali procházku. Stupňovalo se to, psal nebo volal každý den, samozřejmě jsem se ptala po příčině. Tak byla to samozřejmě nespokojenost ve vztahu, s manželkou, která je také z práce si přestávali rozuměn a čím dál více spolu přestávali komunikovat. Dělala jsem oporu, k čemuž tíhnu, snažím se být pro lidi oporou, a nepřemýšlím o nějakých výhodách. V tomto případě jsem hodila za hlavu i své větší sympatie a byla jsem jen dobrou kamarádkou a oporou. Manželka se od něj odstěhovala, podala žádost o rozvod a my se po nějaké době staly více něž kamarádi a já byla na vrcholu štěstí. Ten člověk byl pro mě splnění mého snu, prožívali jsme spolu krásné období. Jenže pak začal být jiný, odtažitý, nervózní, nespokojený, chtěla jsem vědět proč a bylo mi řečeno, že na něj tlačím a cosi-nesmysle. Rozešli jsme se, rozešel se on se mnou, důvodem bylo, dle jeho slov, že nemá vyřešenou minulost, guláš v hlavě a že si musí dát v hlavě vše do pořádku. Za tři dny jsem se dozvěděla, že se vrátil k manželce, nikoliv od něj, ale od kamarádky. Nejen pro mě, ale i pro jeho rodinu to byl šok, oba o sobě navzájem neřekli hezké slovo a oba všude hlásali, že jejich manželství byl největší omyl a ani jeden před vztupem do něj nebyli o tomto kroku přesvědčeni, ke konci vztahu by se dal charakterizovat jejich vztah, jako nenávistí, ačkoliv on se snažil se k ní chovat stále slušně a přátelsky. Po tom, co se dozvěděl, že nepodepsala ještě nějaké papíry k rozvodu se jí zeptal proč a ona mu řekla, že by to chtěla ještě zkusit. Teď mám milostný návrat v přímém přenosu, protože děláme blízko sebe. Chci tomu rozumnět, ale nejde mi to. Psychicky mě to vyčerpává a nějak nevím, jak z kruhu. Měla jsem ho ráda, byla jsem s ním ráda a nejde mi se ze dne na den předělat a nepochopím, jak to dokázal on. Budu ráda, za každou dobrou radu.Díky

Stránkování od začátku: / 12 

Řazení:
30.08.2011 - 22:52 | Filtr
(Váhy) štospapiru
z tohoto důvodu, si nikdy nezačínám s někým, kdo je čerstvě po rozhodu.
I když jednou jsem to porušil (ale to mi to bylo zaměrně zamlčeno)
dopadá to totiž počád stejně, ale to jsem ti moc neporadil. Ale dokažu pochopit ten pocit zklamání. :74:
30.08.2011 - 23:03 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Hujer Viktor, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Na tohle není tak těžká rada.Zkus se zamyslet,že stejný příběh píše Tvá kamarádka a chce od Tebe radu.Co bys jí poradila?Možná aby od takového muže,který dokáže být zbabělý ještě v době začínajícího vztahu,odešla a rozhodně se kvůli němu netrápila. :74:
30.08.2011 - 23:46 | Filtr
(Blíženci) brozacek
Tady každá rada drahá....
Nicméně tady není co radit..
Snad jen pro příště- nechoď do vztahu,od kterého budeš očekávat,že je to ten pravý a napořád, se ženáčem,byť ten jeho nynější vztah je sebevíc na kaši...

Jinak se netrap,buď ráda,že jsi z kola venku.
Představ si,že bys s ním byla těhotná,bydleli by jste v pronajatém bytě zařízeném na splátky jak je to dnes běžné,a on si klíďo píďo odejde ....

Nejsi tak stará- co na to rodiče????
Kdybych se já dozvěděl,že se moje dcera tahá se ženáčem,tak to by byl mazec...
Ale moje dcera by se s ženáčem netahala,protože by věděla co se sluší a patří... :29:
31.08.2011 - 00:10 | Filtr
(Kozoroh) Zornička
Z jedného kola už vonku si ...síce nie z vlastnej vôle, ale aj tak ďakuj Bohu ...Akokoľvek sa Ti to zdá bolestivé, pre Teba nastalo to najlepšie riešenie ...Oceníš to neskôr ..
To, čo prežívaš, zažil snáď už každý jeden z nás, možno v inej podobe, nie so ženatým, nie v práci ..Niektorí sa dokážu "předělat" zo dňa na deň :39:, iní to nedokážu celé roky ..
Ked Ti napíšem,(určite tu nebudem sama) že som pred rokmi zažila niečo podobné, tak Ťa to trocha poteší ? Ja som dotyčnú sokyňu :1: poznala z rozprávania môjho bývalého drahého - aká je otrasná, tučná, celá umelá, ako ju už každý mal :61:a podobné srandičky ...No a naraz mi to nemal kto povedať..Že spolu chodia. :75: Vtedy mi tak do smiechu nebolo, ale čas je ten najlepší lekár ..A to bude aj Tvoj prípad ..
Prajem Ti, aby si sa aj Ty (po tom procese, ktorý si teraz potrebuješ zažiť a pretrpieť) na tomto príbehu už len zasmiala ... :17: :74: :68:
31.08.2011 - 07:36 | Filtr
(Býk) Glimmer Man
A co chceš chápat?? Sebe nebo jeho?? Nebo jeho manželku??

Zřejmě šlo o manželství dvou duševně nezralých lidí. Do toho si se do pána zamiluješ a držíš odstup. Za to chválím, dozelílezství nikdy nic dobrýho nepřinese. Tak jsi ale číhala až příjde krize a ona přišla, tak ses chytla šance. A za to už nechválím. Zkus se zamyslet nad tím, co je tak lákavýho na někom kdo už po roce nemluví o svý ženě hezky?? Čekáš, že s tebou bude až do smrti?? Realita bude spíš taková, že potřeboval kamarádku a občas vyprázdnit pytlík v době, kdy měl doma krizi. A tuhle roli jsi splnila dobře, ale je trochu naivní si myslet, že od tebe chtěl asi víc. Říkat mohl, co chtěl, činy ale mluví daleko jasnějc. S tím se musíš smířit, že jsi byla jen vedlejší dočasná kolej.

Důvod, proč to chce znova zkusit s jeho manželkou může bejt to, že ona některý svoje role plnila dobře. Že tam bylo i něco dobrýho. A stejnej důvod může mít ona. A nebo prostě se jim nechce nic řešit a raději se s v tom budou ještě chvilku hnípat ve falešný naději. Nicméně jak to maj oni ti může bejt upřímně úplně ukradený. Raději svojí pozornost zaměř na hledání muže, který bude chtít jen tebe a budete mít spolu vztah o kterým toužím. Někoho takovýho najít sice vyžaduje nějaký úsilí, ale stojí to za to, narozdíl od případu, kdy si najdeš zadanýho a doufáš ze všech sil, že on se změní v toho tvýho vysněnýho... to je vždycky marný. Tohle je fakt, kterej se silně vyplatí přijmout.

31.08.2011 - 07:37 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele vlcice.33, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Vždycky si říkám, že všechno zlé je pro něco dobré. A i když se Ti to teď nezdá, tak tuhle zkušenost oceníš časem.
Jinak mladá hezká holka, buď ráda, že je pryč zmatený nevyrovnaný chlapík.
31.08.2011 - 07:39 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele musiúa, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Teď to bolí, ale chtěla bys žít s někým, kdo tě opravdu nemiluje? Máš štěstí :62: Když se zavřou jedny dveře, otevřou se jiný :3: :15:

A, vono zlomený srdce je neuvěřitelnej dar, něco v nás probudí, když to dovolíme :74:
31.08.2011 - 10:08 | Filtr
(Kozoroh) Čmelucha
..Nevysnila sis ten "ideální" vztah ve své hlavě ? bylo by to skutečně tak ideální, jak si myslíš?

NEbo by tě po čase čekalo jen to, co jeho ženu a v očích kolektivu by tě začal shazovat před sebou i před okolím?

Asi je to těžké, ještě když se na to musíš dívat, ale možná je to celé lepší než být s ním.

Je to patrně člověk, který má guláš nejen v hlavě, ale i v srdci :43:, buď ráda, že jsi od něj :39: :39: :39:

Věci se dějí z různých důvodů, chce to trošku času, abys věděla - proč se stala zrovna tahle :62:

31.08.2011 - 10:29 | Filtr
(Vodnář) Bosorka81 » brozacek
Ahoj, díky za pohled. Naši z toho nebyli nadšení, navíc k nám jen tak jednou přijel, když jsme měli rodinou sešlost, nenapsal, nezavolal, ani se nesvěřil se svým plánem a přijel. Ač jsou naši přátelší a vždy rádi návštěvy přivítají, ale tohle brali, jako neslušnost a ani jednomu z nich pocitově nesedl. Žiju od osmnácti sama v Praze, vztah s rodiči mám nastavený, jako samostatná jednotka. Nakonec byli rádi, že to skončilo, ale více než názorově se mi do života nepletou...
31.08.2011 - 10:32 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele kukuk123, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
z kola venku jsi


a buď ráda-představ si, že bys s tímto pánem se vzala a on po roce zjistil,že to není ok a hledal štěstí jinde....je to pravděpodobné-udělal to jednou...může to udělat znova
31.08.2011 - 10:33 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Bosorka81
"Chci tomu rozumět, ale nejde mi to."

Dokud jsou v tom city, tak tomu neporozumíš, je třeba získat od toho odstup (nejlépe časový), pak ti třeba něco dojde. Ale nemyslím, že by ještě bylo co řešit, prostě bych to zkusila přijmout, jak to je. Nesmutni, bude líp! :17: :74:
31.08.2011 - 11:18 | Filtr
(Vodnář) Bosorka81 » Glimmer Man
Ono to tak vypadá, že jsem využila příležitosti, ale opak je pravdou. Tahal mě na nudli skoro půl roku a nechtěla jsem s ním být jen proto, že byl ženatý a chtěla jsem, aby si to vyřešil doma. Doma to vyřešila ona, asi v momentě, kdy jí došlo, že už tolik pozornosti nevěnuje jí, odstěhovala se a podala žádost o rozvod, ale i tak jsem stále váhala. Pak se stalo něco, kdy jsem si uvědomila, že ho mám ráda a chci to zkusit a bohužel jsem se zamilovala. Vím, že jsem to neměla dělat, ale byla jsem přesvědčená o tom, že i on...a nejen já. Vím, že to byla chyba, vím i že to musí zkusit a chápu jeho důvody, v mozku vše srovnáno, v srdci moc ne. Od nového roku na sobě dost pracuji a snažím se myslet srdcem nejen hlavou a tohle byl zřejmě důsledek...Nechci se obhajovat, ale rozhodně nevyužívám lidské slabosti, naopak, v oslabení se snažím lidem posílit a pomoci-toho jsem se snažila i u něj, manželka mu zatápěl a bohužel i tím, že má nějaké schopnosti, tak ho potrápila i zdravotně.. Toho si myslím, že zneužil.Osobně si uvědomuji, svou chybu a vím, že si to teď musím vylízat.
31.08.2011 - 11:20 | Filtr
(Vodnář) Bosorka81 » Mici Angóra
To je právě to, o co se pokouším, vím, že časem se mi z toho snad povede dostat, ale mít na očích každý den není úplně povzbuzující...To je právě tím, že jsem se opravdu zamilovala a šla do toho naplno, dělal jsem věci, které bych pro chlapa normálně nedělala. Přijmout tento fakt je pro mě i pro všechny , co je znají velmi těžké.
31.08.2011 - 11:21 | Filtr
(Štír) tentady
Touhy jsou touhy. Čemu na tom nerozumíš? :3:
31.08.2011 - 11:24 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Bosorka81
Tomu věřím, mám podobnou zkušenost, nejenže jsem dostala kopačky, ale ještě jsem o ně pak denně zakopávala, abych si to pořádně užila :3: To zvládneš, chce to jen čas :17:
31.08.2011 - 11:26 | Filtr
(Vodnář) Bosorka81 » Zornička
Děkuji Zorničko za povzbudivá slova :17:, ty mi opravdu pomohli, diskuse s někým, kdo si to zažil je pro mě asi ten nejlepší lék. Těším se, až ta doba toho smíchu nastane, směji se ráda a co nejvíc a tyto zážitky mi to jen kazí... :24:
31.08.2011 - 11:31 | Filtr
(Vodnář) Bosorka81 » Mici Angóra
Zvládnou to musím:-) Potřebovala bych návod jak nejlépe a nejúčiněji, v rpáci bych teď potřebovala myslet na něco jiného. htěla bych přijít na to, jak se na tu scenérii koukat a cítit radost, klid v duši a upřímně jim to přát, zatím je to pro mě jen křeč a tu nemám ráda :28:
31.08.2011 - 11:33 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Bosorka81
Upřímně jim to přát to můžeš klidně vynechat, protože to beztak zatím upřímné nebude :1: Soustřeď se na sebe a svou vnitřní spokojenost. Pro začátek zkus třeba pracovat s myslí: cíleně odvádět myšlenky k něčemu jinému.
31.08.2011 - 11:43 | Filtr
(Kozoroh) Zornička » Mici Angóra
Presne tak ..úprimne im priať, povzniesť sa IHNED nad situáciu a mat hned jasno vo všetkom, to dokážu len niektorí diskutujúci na Najdi se, ktorí racio uprednostňujú pred tým kusom svalu v hrudi, ktorý tak túži pre niekoho biť a dosť často si vyberie toho nepravého ... :1:
My emotívnejšie založení, vrhajúci sa do vzťahu naplno to s rozumom a "úprimným" želaním šťastnej budúcnosti drahému, ktorý nám odchádza s inou - to tak ľahko nedokážeme .. :20:
Potrebujeme k tomu citový preplesk, pár faciek od života a čas, aby sme dozreli, a ono sa to už potom vystříbŕí .... :1: :74:
31.08.2011 - 11:54 | Filtr
(Kozoroh) Zornička » Bosorka81
V práci je to najhoršie, tam sa nedá pred tým utiecť..Ešte vo voľnom čase sa dá prísť na iné myšlienky, ale pracovne - to je fakt dosť otravné ..Ovplyvní to všetko, aj tie výkony a tak, odhliadnuc od toho, že kolegovia si velmi radi zgustnú na takýchto vzťahoch svojimi klebetami..
Chce to "len" povzniesť sa a nepripúšťať si ani blbé reči druhých, ani náznaky návratu, ani nejaké signály, že ešte možno...keby...
Ide to ťažko, trhá to hrudník (darmo na inej diskusii píšu, ako láska nebolí, nie sme stroje, niektorých bolí) ale ide to..časom .. :74:
31.08.2011 - 11:58 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Zornička
"to dokážu len niektorí diskutujúci na Najdi se, ktorí racio uprednostňujú pred tým kusom svalu v hrudi, ktorý tak túži pre niekoho biť a dosť často si vyberie toho nepravého ..."

CHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :15: :75: :2:
31.08.2011 - 12:13 | Filtr
(Býk) Glimmer Man » Bosorka81
Raději si prostě najdi normální slušnýho chlapa, kterej tě bude mít rád a bude tě chtít za partnerku a nech se vylízat od něj... To bude myslím, lepší než se v tom léta patlat. Stejně se nedopatláš ničeho jinýho, než že to byla chyba a že si máš najít jinýho normálního slušnýho chlapa, kterej tě bude mít rád a bude tě chtít za partnerku a nechat se od něj vylízat.

:1:
31.08.2011 - 12:21 | Filtr
(Beran) Háňa* » Bosorka81
dělala jsem věci, které bych pro chlapa normálně nedělala.

Dělala jsi ty věci skutečně pro něho ? Nebo pro sebe, aby sis ho udržela ?
Jsi zklamaná z toho, že se vrátil k manželce, přesto, že ses tak snažila ?

Ber to prostě tak, jako skutečnost, že jsi neudělala přijímačky - je to nepříjemné, ale život jde dál.
31.08.2011 - 12:21 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Hříšnice, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jak z kola ven? Silou... Svou vlastní. Když chceš, tak to jde :3:
31.08.2011 - 12:27 | Filtr
(Kozoroh) Zornička » Glimmer Man
Nepatlá sa v tom léta ...Píše myslím, že to je rok a to je normálna doba, ktorú niektorí bežní jedinci potrebujú, aby sa spamätali, poučili, znovu vstali a potom hľadali ...a pritom takisto výsledok môže byť znovu "zúfalý" ..lebo záleží na mnohých faktoroch..
A že sa nedopatlá k niečomu inému, to je jasné nám, ktorí máme odstup a nadhlad - ona si to potrebuje PREŽIŤ..A prežiť niečo, neznamená hned mať jasný záver, vyvodiť dôsledky a s chladným výrazom tzv.Pokerface poslať niekoho do riti ..lebo si ma nezaslúži ...
Aj "najít jinýho normálního slušnýho chlapa, kterej má rád a bude mě chtít za partnerku" - chce totiž skúsenosť, zrelosť, sama musím niečo ponúknuť, chce to pozitívny postoj, kúsok šťastia a veľké srdce ..A to práve bosorka musí všetko precítiť, aby mohla do takého štádia nájsť..
Správni chlapi totiž neležia na ulici a neponúkajú sa , že - hej ty uplakaná, dvihni ma ..
My máme pocit, že správni chlapi akosi v poslednej dobe vymreli :2: :17:
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »