INZERÁT K SEZNÁMENÍ- tajná přání versus zkušenosti.


05.02.2011 - 10:45
(Býk) player
INZERÁT K SEZNÁMENÍ- tajná přání versus zkušenosti.
Podělme se.Já na to nevěřím vůbec.podle mne musí někde projet nějaká jiskra,aby nastalo to správné pnutí a vytryskla na povrch touha,leč přece jenom jednou v životě jsem to chtěl ověřit na vlastní kůži.Kupodivu mi odpověděla,že skoro nikdo neodpověděl,tak jsme šli na rande.Bylo to na hovno.Hlavně - vůbec jsem si nedokázal představit,že ji svlíkám,což je vlastně automatickej konec.Co si vlastně představujem? Že z inzerátu vystartuje princ na bílém koni,ukolní se a bude tu,či sexbomba-výborná kuchařka a sečtělá romantická bytost?Samozřejmě - určitá naděj existuje,třeba od lidí z malých vesnic,kteří nemají moc příležitostí,takže úplně to odpálit nelze.Ale...jak říká můj kámoš,moc si to neomalovávejme.Moje překrásná kolegyně (40) si dala inzerát,pozvala si 4 pány a nikomu ani nakonec nedala svůj mobil.

Stránka: 1 2 3 4
Řazení:
05.02.2011 - 10:58 | Filtr
(Býk) player
A pak tu máme astroserver Najdise.cz-který už vytvořil možná stovku mileneckých párů.(možná i víc)

Jak to? Harmoniev duchovním matrixu? Společný zájem o tajemno? Pokus proměnit virtuální realitu v zázrak? kdo ví...Platonicky se zde zamilovat není těžké vůbec.Takže je Najdise.cz romantické?Svým způsobem jo.
05.02.2011 - 11:01 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele my way, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jo, když nejsou žádné bližší informace, tak je to výstřel do tmy. To tady si myslím, že už přece je něco na talíři. ( samozřejmně, pokud jsou údaje pravdivé ). Nemám s tím zatím žádnou zkušenost, ale tady ta "partnerská shoda nemůže kapku napomoci"?
Pak už jenom osobní setkání a je noha v nohávě :4: :18:
05.02.2011 - 11:07 | Filtr
(Blíženci) Nuna » player
.. a to je přesně ono ! Primárním cílem tohodle webu není seznamování jako takové,taky jak si můžeš všimnout,kdo tady cíleně a urputně hledá partnera, tak pohoří.. :3:
.. tím,že lidi spoluje stejný zájem,mají podobné pojetí světa,vnímání,cítění,podobně postavené ty hodnoty a priority, tím mají šanci na to seznámení větší..
..to je jako všude - ve volejbalovém družstvu,ve spolku včelařů...i v muzice třeba..že? :3:..

.. Já jsem v takovém dojemném rozpoložení teď,takže bych zaáchala,že ano,romantiky je tu hromada. :12:..Ale zcela reálně si uvědomuju,že romantika není dána místem,ale tvoří ji lidi a začínají sami v sobě, takže stejně "romantickej" může bejt i web motorkářů.. :1:

Dobrý téma Plájo :3:
05.02.2011 - 11:08 | Filtr
(Býk) player » my way
Nevím,žda partnerská shoda.Část lidí se tu poznává v diskusi,třídí se,selektuje.

Přiznám se bez mučení - objevil jsem tu nejméně tři protějšky,se kterejma bych jel na cestu kolem světa hned.Člověk to nepostřehne okamžitě,nýbrž třeba za půl roku. hle - zde je někdo,kdo se dívá na svět podobnejma očima jako já.To je dobrej předpoklad.
05.02.2011 - 11:10 | Filtr
(Býk) player » Nuna
Jo - ještě by sem měl Vezír hodit koutek třeba jako podkoutek vzkazů: Co máš rád (ráda) v erotice.Pak už by bylo vlastně dokonáno.

Posloucháš VEZÍRE ?
05.02.2011 - 11:12 | Filtr
(Blíženci) Nuna » player
:4:
Neposlouchá :2:
A já doufám,že ani nebude,páč na nějaký úchyly,nad diskuzema tu onanující,na ty nejsme zařízený :47: :4: A přesně v tohle by se to zvrhlo. A navíc..to čtou i děti..zapoměls :3:
05.02.2011 - 11:14 | Filtr
(Býk) player » Nuna
Proto říkám - do vzkazníku.Jenom takovej podkouteček. :61:
05.02.2011 - 11:15 | Filtr
(Blíženci) Nuna » Nuna
..aha...dobře.. teď vidím,že to nechceš do diskuze,ale do vzkazů.. a co si teda vyrobit univerzální dotazník a potencionálním nevěstám ho rozesílat?.. :25: :4:
05.02.2011 - 11:15 | Filtr
(Štír) Melody Pond » player
Volals mně, zlaťáku? :5:
No s těma inzerátama to vidim jak se sportkou...ale dneska kdy na webech nacházíš tolik podnětů je to trochu jiný... Jen je taky o to těžší selektovat... Máma mi přála chlapa co bude pít jen jednou tejdně, nebude mně řezat a nad jeho ponožkama se nebudou slítat všechny mouchy z okolí...
Šmankote! Mám ho! :61: :41: :32:
Chtěla jsem toho, co se mu budou líbit moje kopejtka a bude se smát mejm vtipům a uvaří mi omáčku a bude odhánět vosy...možná...nebo to měl bejt princ? Když já radši Honzy...
05.02.2011 - 11:18 | Filtr
(Býk) player » Melody Pond
Jak to děláš,že mě vždycky dojmeš.Naklonuj se,kopii beru sem na sever a na cestu kolem světa v mžiku.
05.02.2011 - 11:23 | Filtr
(Štír) Melody Pond » player
Já už se sotva naklonim, natož naklonovat... :61: Ale ty, Plájo, ty jsi moje tajná láska...jen ten sever... :50: :3: :34:
05.02.2011 - 11:42 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » player
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vlaďka:-), který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
seš si jistej, že až bys ty svoje tři horký kandidátky potkal, že by přeskočila ta pověstná jiskra? cestu kolem světa bys dal, hodnoty by byly když ne stejný, tak hoooodně podobný... ale třeba bys nebyl ani schopnej jí dát pusu, natož jí svlíknout... no a potom bys náhodou někde potkal najdisačku, která by na tom tvým V.I.P.seznamu ani nebyla, ale na jedno kouknutí by to bylo tam... jako záblesk z čistého nebe... a byl bys jasnej :3:
05.02.2011 - 11:49 | Filtr
(Býk) player » Vlaďka:-)
tak tak.

(Mihulku už jsem potkal,Mihulka je jednoznačně líbatelná-svlíkatelná).
05.02.2011 - 11:55 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » player
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vlaďka:-), který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
líbatelná a svlíkatelná? a co na to říká partnerská shoda? :61:
05.02.2011 - 12:22 | Filtr
(Býk) player » Vlaďka:-)
Zatim jsme se na všem vždycky shodli (U PIVA TEDA,aby sis nemyslela něco lehtivějšího)
05.02.2011 - 12:28 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » player
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vlaďka:-), který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
no a potom je tu ještě tenhle pech... líbatelná, svlíkatelná i dohodnutelná... jen má už toho svýho honzu doma :3:
PS:u piva se toho dohodnout hodně, já si ale raději nedomýšlím :4:
05.02.2011 - 12:32 | Filtr
(Býk) player » Vlaďka:-)
Ano - ale platonická láska má taky svojí velkou hodnotu.Učí nás nesobectví.
Proto někdy může z inzerátu paradoxně vyrůst kamaračoft.Rozumí si,leč nepřitahují se.
05.02.2011 - 12:44 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » player
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vlaďka:-), který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
někdy kamaračoft, jindy vztah založený na racionálním základě. rozumíme si, jsme kámoši a budou z nám tím pádem dobří parťáci pro život. někomu to stačí pro spokojený a v jeho očích plnohodnotný život.... třeba mně by to nestačilo, na to mám v sobě hodně ohně a vášně. sice u mě podle čínského horoskopu vládne země, tak bych se mohla držet racionálna, ale asi to to moje střelectví a hodina narození draka převáží :4:
05.02.2011 - 13:00 | Filtr
(Rak) Nikišátko
Ahoj.. No můžu se přidat inzerát jako takový je svým způsobem jen odreagováni.. Jelikož je to jen o tom, že lidé hledají někoho , kdo by jim padnul a přesto ačkoliv ví podvědomně pří prvním psaní ,že to není ono co hledá tak přesto to zkusí a na schůzku jdou.. Ovšem většina inzerátu je jen podvod a hra s ohněm.. Taky jsem jich dala pár a přesto za dobu co jsem si s lidmi takto seznamovala, nenašla jsem nikoho ,kdo by mi vyhovoval ani ,že bychom našli společnou řeč.. Nehledě na tom, že ne že bych byla náročná ani nijak odlišná... Holt jsem vždy měla štěstí na trdla... Nebo většina si myslelo, že když jim odpovím mají mě v kapse neboli---v postely :4: asi vypadám lacině nebo snadná kořist..
05.02.2011 - 13:06 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Nikišátko
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vlaďka:-), který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
mám známýho, kterej se takhle pokouší seznámit hodně dlouho. je to krásnej a chytrej chlap a taky zatím nic. vždycky říká, že tohle chce trpělivost a nevzdávat to. konkrétně on je vyděšenej z toho, jak ho většina těch ženskejch vnímá... jako spasitele, kterej je zachrání a pomůže dostat se ze srabu. jenže on chce vyrovnanou ženskou, která bude pro něj rovnocenná partnerka... ne nějakou trosku, která je ráda, že se bude mít o koho opřít. já to chápu, taky se děsím těch ukňouranejch chlapů, co mi brečí na rameni, jak jim nikdo nerozumí a jak moc jsou sami... takhle se v mých očích CHLAP nechová.
05.02.2011 - 13:09 | Filtr
(Rak) Nikišátko » Vlaďka:-)
Rozumím... Ale mám poslední dobou pocit, že to zkouší chlapy i tady... Což mě trochu zklamalo... Jelikož jsem myslela,že tady lidé vnimají duchovno a ne zrovna přes postel... Ne ,že bych byla pesimistka ale věřím v intuici a když se tě po třetí otázce zepta -A máš kluka tak pak, ačkoliv se mi líbi končí... Příjde mi to ubohý a laciný...
05.02.2011 - 13:17 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Nikišátko
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vlaďka:-), který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
chlapi to zkouší vždycky a všude, vždyť to jsou chlapi :4:... pokud to je navíc nějaký zvířecí znamení, tak loví o to víc :4: někteří jsou jenom neohrabaní a jiní se zeptají přímo, jdou rovnou na věc a neplýtvají časem. to, že vnímají duchovno víc, než ostatní chlapi z nich ještě jinýho chlapa nedělá :3:
05.02.2011 - 13:18 | Filtr
(Býk) player » Vlaďka:-)
Ono - 70% lidí píšící inzerát je tak či onak ve srabu.
05.02.2011 - 13:24 | Filtr
(Býk) player » Nikišátko
No - tak máš i nemáš pravdu.
Takhle ti to povím.Pokud ti chlapík nabídne rovnou sex,chce tě prostě oblažit.Ale to neznamená,že následně nemůžeš právě kápnout na to pravý ořechový.

A co se duchovna týče,tak to se probírá nejlíp právě na poli vítězů a poražených,nebo-li v posteli.

Je ovšem fakt,že pokud tě lovec rovnou táhne na lože,tak ubohej je,protože první by tě měl zaujmout něčím jiným a poslat tebe samu do zvědavosti.

To jak tu Milča psala,že dostávala odpovědi na inzerát pinďoury v erekci,tak to je dost slabota,jelikoš tam je jasný,že si dotyčnej jen potřebuje zvednout sebevědomí a vydrhnout ego.
05.02.2011 - 13:28 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » player
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vlaďka:-), který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
já nevím, mě to nikdy nenapadlo si dát inzerát. já mám jen pocit, že to jsou lidi, kteří nemají příležitost se seznámit. nemusí to být zákonitě ztroskotanci. pokud bych byla sama několi let, tak bych to třeba taky udělala, sama ani nevím. jen mám pocit, že před navázáním nového vztahu by se člověk měl dát du pucu sám a ne čekat, že to za něj udělá někdo jinej. taky jsem byla před rokem pěkně v prdeli. jeden chlap se v mým životě objevil, jenže já jsem nechtěla. měla jsem pocit, že takhle ne, že jsem to já sama, kdo se musí postavit na pevný nohy. nepotřebuju žádnou berličku v podobě chlapa, abych se vzpamatovala a žila dál.
Příspěvky: 1-25 26-50 51-75 76-96
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »