co si myslí muž a jak dál


13.07.2009 - 15:37
(Lev) marketzaki
co si myslí muž a jak dál
Ahoj,chtěla bych znát váš názor na situaci, ve které se teď plácám. Byli jsme s přítelem rok spolu, je mu je 26 let,mě 29. V podstatě to byl jeho první vážný vztah a velmi se do mě zamiloval. Já jsem se to první půlrok snažila krotit, jen tak se někomu neotevřu. Byl na mě až závislý, byli jsme spolu každý den. Po čase se to dostalo do rovnováhy z obou stran (myslela jsem si). Našel si jinou práci, která ho zaměstnávala i mimo pracovní dobu a naše setkání začaly řídnout. Začal mít špatné nálady, obviňoval se, že nedokáže fungovat v životě, štvalo ho jak vypadá, že má plno nesplněných snů. Měsíc zpět se mnou přestal spát a ochladnul. I když bylo pořád vidět, že mě má rád a záleží mu na nás. Vždycky když jsem se zmínila o tom, že mám pocit že ho ztrácím, odbyl mě, že to tak nemám brát a že to není pravda.Obejmul mě a bylo. Před 14 dny jsem to už nevydržela a řekla, že si myslím, že by bylo lepší se rozejít, že to psychicky nezvládám. Tak jsem mu sbalila věci a nechala ho odejít.Bylo to strašný. Jediné, co jsem z něj dostala, bylo, že musí být sám a přemýšlet, že to s námi vlastně nesouvisí a že se ozve. Ať nedělám unáhlené závěry. První týden se mě snažil psát, druhý týden už se skoro neozval.Včera jsme si předali zbytek věcí, byli na výletě a promluvili si. Výlet byl fajn, blbi jsme jako by se nic nestalo, až na konci mi řekl, že už se neplánuje vrátit. Nedokázal mi říct, že už mě nemiluje. Jen že je tohle jeho rozhodnutí. Vím, že jsem udělala pár chyb, hlavně to, že si nedokázal vytvořit ve vztahu osobní bariéru a já toho řekněme využívala. Kam mě pustil, tam až jsem šla. Ale nikdy mi nic nevyčetl, prý to nedokázal až se to nahromadilo a on si udělal takový závěr, že už nemůžeme být spolu. Ale chtěl by, abysme spolu jezdili na výlety a vídali se dál - což jsem odmítla, nezvládla bych to. Vím, že už ho nemůžu kontaktovat, vše jsem mu řekla, jak to vidím, omluvila se, díky tomuhle jsem si pár věcí uvědomila. Vypadalo to, že to jde mimo něj. Ještě dnes ráno mi psal, jestli jsem v pořádku. Na otázku, jestli to nemůžeme zkusit ještě jednou, mlčel. Nevím, co si myslet - doufat, že za pár týdnů se vrátí? Pořád mám pocit, že to není konec... Jinak měli jsme vše úplně společné, zájmy, názory, vize do budoucnosti, žádné rozkoly...

Stránka: 1 2
Řazení:
13.07.2009 - 15:57 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele lubatko, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ahoj ..rada by som nejeko múdro poradila,neviem čo si muži myslia,ale viem ,že by som na neho teraz netlačila...nebolo by asi múdre s ním chodiť na výlety a trápiť svoje srdiečko...myslám si,že viac dosiahneš,ak ho nebudeš kontaktovať,nech vie o čo prišiel...daj mu čas,ak Ťa miluje,vráti sa....Ak nie,zistí neskôr o čo prišiel...Viem,že sa mi to ľahko hovorí,ale čas zahojí všetky rany.......
Držím Ti palce...veľa síl.. :62: :17:
13.07.2009 - 16:07 | Filtr
(Štír) sweetie
Ahoj... určitě potřebujete nějaký čas, on možná víc než ty a ty pokud ho miluješ, jak říkáš, mu ho dáš. Moc se neupínej k tomu jestli se vrátí a kdy se vrátí, žij svůj vlastní život a třeba budeš za nějakou dobu mile překvapená. :1:
13.07.2009 - 16:12 | Filtr
(Lev) Mrtvý
Jen tak se někomu neotevřu. Začal se najednou chovat chladně. Nevytvořil si osobní bariéru.

To si opravdu myslíš, nebo jsi to někde pochytila? :63:

Mám takové tušení, že začal mít pocit málo opětovaného vztahu, podle toho co píšeš. Ale nejsem žádný guru přes vztahy, takže to neber jako pravdu, nýbrž jen jako můj pohled...
13.07.2009 - 16:18 | Filtr
(Lev) marketzaki » Mrtvý
Možná máš pravdu. Zpětně vím, že dával víc než by člověk měl dávat (aby si zachoval vlastní já - což mi řekl, že má pocit, že ho se mnou ztratil) a já mu to ve stejné míře asi nevracela. Ale jak se k tomu postavit? Nemůžu ho už přesvědčovat, že se to dá napravit.
13.07.2009 - 16:23 | Filtr
(Lev) Mrtvý » marketzaki
Můžu se zeptat, proč ta poraženecká slova, lvice nebohá? :39: To je snad sebelítost a ztracenost lepší než boj?!

Jestli to je ztracené, tak to je ztracené a on už se nevrátí. S tím moc nenaděláš :24: ale nenaděláš nic tím, že se budeš litovat sebevíc. Na druhou stranu, jestli to není ztracené, tak se dolituj a bojuj za svou lásku. :27:
13.07.2009 - 16:30 | Filtr
(Lev) marketzaki » Mrtvý
Jak ale bojovat? Můžu jen čekat. Nebo mám přistoupit na jeho výlety a doufat, že se to zlomí? :25:
13.07.2009 - 16:34 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » marketzaki
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ***, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ahoj, to že si nedokázal udržet svou integritu ale není tvoje vina, ale jeho chyba.
Nelituj se, ani na sebe neber vinu za co nemůžeš. Ten vztah se prostě nepovedl, tak to tak ber. Teď s tím nemůžeš podle mě dělat vůbec nic, takže nejlíp udělat tlustoučáru. Až to přebolí, zkus zpětně a pokud možo nezaujatě posoudit co kdo z vás udělal za chyby a vem si z toho ponaučení. Zas budeš v pohodě, čas to vyléčí, však to víš sama jak to chodí. Pak se zas někdo objeví, zamiluješ se..a tentokrát budeš moudřejší, vybereš si lépe a ta šance že to vyjde bude větší. :17:
13.07.2009 - 16:37 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Janíčko Skútrista, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Budem vam oponovat :1:

Nezamiloval sa do vas,ale do svojej predstavy o vás :3:

:29:
13.07.2009 - 16:38 | Filtr
(Lev) Mrtvý » marketzaki
Možná ty výlety nejsou špatný nápad, možná mu taky zkus něco říct? No, na konkrétní rady, jak ztáhnout chlapa zpátky, to asi budeš muset počkat, než se chytne diskuze nějaká žena :4: ale rozhodně podle toho, co jsi napsala to nevidím tak, že by se mezi vámi něco přímo rozbilo, spíše jen došlo k zchlazení a možná taky dost zbytečnému. Hlavně se nevzdávat zbytečně :15:
13.07.2009 - 16:39 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » marketzaki
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ***, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
"Nebo mám přistoupit na jeho výlety a doufat, že se to zlomí?"

jen to ne! Stáhni se, úplně přeruš kontakty, nedoufej, neživ plané naděje. Pokud spolu máte být, jednou se to stane bez toho aby ses o něco snažila. Naopak čímkoliv co uděláš ho teď zaženeš dál.
13.07.2009 - 16:40 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » ***
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ***, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Haha, vidím co radí Chorche... no a teď si vyber :4: :61: Tak já už radši mlčím :3: :14:
13.07.2009 - 16:41 | Filtr
(Lev) Mrtvý » ***
Sainte, ty už ses někdy s někým potkal, bez toho aby jste se potkali a začali spolu nějak komunikovat?
13.07.2009 - 17:00 | Filtr
(Lev) marketzaki » ***
Vzhledem k tomu, že ode mne dostal dlouhý email a dvě sms s mými pohledy na věc, že ho miluju a chtěla bych to zkusit znovu - a na ani jedno neodpověděl, přikláním se spíš k tomu ho nekontaktovat. Cítím to, jak píšeš, je to na něm. Ale je to těžký uvěřit, že je konec. Když žena řekne, že se neplánuje vrátit - i tak není nikdy pozdě, názory mění, když se muž snaží. U mužů fakt netuším, jak to je.
13.07.2009 - 17:02 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Mrtvý
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ***, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Bez urážky, ale tohle mi přijde jako pitomá otázka a ani nevím kam tím míříš? Jestli k tomu, že k dyž s ním nepojde na výlet... Tak snad on ví kde bydlí a má její číslo kdyby si to rozmyslel :3:. Na výletě jí bude hezky a potom týden mizerně a po dvou měsících trápení to skončí sama, aby jí z toho nehráblo... A žádnej chlap nechce nešťastnou ženskou... Ani tenhle ani jinej.
13.07.2009 - 17:03 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » ***
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele lubatko, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
moja reč.... :15: :30:
13.07.2009 - 17:14 | Filtr
(Lev) Mrtvý » ***
Pokud se tak rozhodne, pak se stane co se má stát, ale když tu bude sedět a doufat v zázrak, tak tu jen bude sedět a doufat v zázrak. Tečka a nic se nestane :46:
13.07.2009 - 18:00 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » ***
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele lubatko, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
:15:Ty si bol určite v minulom živote žena :30: :30:
13.07.2009 - 20:54 | Filtr
(Panna) laku
Myslím, že Saint-Ex to napsal naprosto přesně.
Přerušit kontakt a neživit v sobě naděje jestli se vrátí.Své jsi mu řekla a víc už stejně udělat nemůžeš.Láska se nedá vynutit.Ty společné výlety by Ti jen ubližovaly a braly sílu. Vím o čem mluvím, byla jsem v úplně stejné situaci. Přistoupila jsem na občasné schůzky a doufala, že to časem přeroste zase v lásku a budeme spolu. To se nestalo a po každém našem setkání jsem byla totálně na dně, zralá na prášky.Čas je opravdu mocný a dokáže obrousit i ty nejostřejší hrany. Držím palečky
13.07.2009 - 21:53 | Filtr
(Štír) sweetie
Já tedy nevím, ale pokud stojí o to společně trávit čas na výletech,tak mu asi nejsi úplně ukradená. Třeba je pro něj důležitý ten pocit,že už nejste spolu, že ten vztah skončil a on se teď může svobodněji rozhodovata má čas na přemýšlení :1:. Spíš je to o síle, jestli zvládneš trávit s ním čas, pěkné chvilky a neupínat se pořád k tomu jestli se vrátí, spíš jen žít tím, co máte teď, jako by to byl úplně jiný vztah
13.07.2009 - 21:54 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » lubatko
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ***, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
:39: to snad ne :4: Nemusel jsem být žena na to, abych pochopil celkem prosté věci, které takhle fungují. Co si budem povídat, každej jsme udělali spoustu blbostí a když pak vidíme jak to dělají lidi okolo pořád stejně dokola, je to celkem prostý :3:
13.07.2009 - 22:10 | Filtr
(Panna) mikiduc
toto často říkají a dělají muži,kteří mají další ženu na obzoru,ale to nemusí tak být,jen jsem to už někde slyšela... :22:
13.07.2009 - 22:26 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » ***
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele lubatko, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Tvoja nastávajúca bude šťastná žena...ano...veľa ľudí robí blbosti,ale nie každý sa z nich poučí :3:
13.07.2009 - 22:37 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » lubatko
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ***, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Dúfajme :3: :4:. Mimochodem já jsem ve vymýšlení blbostí naprůměrně produktivní a velmi kreativní :4: :61: :61:
13.07.2009 - 22:47 | Filtr
(Blíženci) Sany13 » laku
Taky souhlasím s Saint-Ex i s tebou.Navíc mám pocit,že se teprve hledá,nemá ujasněné priority,je asi ještě nevyzrálý na dlouhodobý vztah.Taky mi dost vadí,že si asi vůbec neuvědomuje,jak by člověku bylo po těch výletech,zavání to trochu sobectvím.S tímhle člověkem by momentálně bylo jen trápení,chce to delší odstup času a jak už tu bylo zmíňeno,pokud miluje a mají se vaše cesty opět setkat,vrátí se.Teď by bylo nejlepší příjít na jiné myšlenky(vím,je to těžký) a neutápět se v trápení.Vyrazit mezi přátele,dělat co tě baví,třeba si najít nového koníčka,prostě věnovat se sobě,vzčistit si hlavu a pak se na to třeba budeš dívat jinýma očima až uběhne nějaký čas.Taky držím pěstičky,ať rychle přejde trápení a jsi šťastná.
13.07.2009 - 22:50 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » ***
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele lubatko, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Fakt?sa nezdáš... :3:
Příspěvky: 1-25 26-49
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »