Opravdu už nevím kde je chyba ...


17.01.2009 - 13:31
(Kozoroh) R_eenik
Opravdu už nevím kde je chyba ...
Tahle diskuze je pro me v tuto chvili to prave orechove co opravdu potrebuji,protoze jsem dnes,v den svych narozenin opravdu nestastna, a tak by to preci byt nemelo ... Jde o to, ze jsem mela tri roky chlapika, udelala jsem pro nej v zivote maximum, cela jeho rodina mi tohle stale opakovala, dokonce jsem se kvuli nemu prestehovala, opustila zamestnani a on me opustil, po trech letech mi rekl, ze mu vlastne doslo, ze chce byt sam a ze jsem na nej moc hodna. A jaka bych asi mela byt? Nejaka mrcha, ktera mu bude ublizovat, trapit ho? Dneska je to rok co jsme se rozesli a ja cely rok cekala a doufala, furt me uvadel do nadeji a ocekavani, z nasich schuzek se stavali milenecke navstevy coz mi samozrejme ublizovalo, protoze jsem toho cloveka stale milovala. Pak jsem zase poslouchala to, ze potrebuje dlouhy volny prubeh a cas, coz je pro me zase nepochopitelne v tom, ze me znal tri roky a potrebuje dlouhe volne prubehy, to bych chapala v pripade kdy by zacinal novou znamost, a nevedel co od druheho cloveka muze ocekavat, ne ode me, ktera se o neho starala, delala vse. Pri posledni schuzce jsem mu rekla, at uz se konecne rozhodne, ze tohle mi uz nevyhovuje, ze nebudu zit dalsi rok v ocekavani az on se rozhodne ze se citi na vztah. Rekl, ze je tedy konec, ze na to nema a ja jsem mu rekla, ze ho tedy respektuji ale uz za hodinu mi volal, zda nepujdeme na obed! Postavene na hlavu ze? Pak mi jeste 14 dni volal a psal, proc na neho kaslu. Napsala jsem mu ze pouze respektuji to pro co on sam se rozhodl. Ve svem srdci jsem to ukoncila, a chtela jit dal. Do cesty mi vstoupil jeho hodne dobry kamarad. Se kterym jsem si zacala psat, jsou mezi nama vzajemne sympatie, ale nic vic osobniho. Popovidala jsem si s nim o tom, ze nechci jejich pratelstvi nicit zenskou, ale ze muj byvali se sam rozhodl pro konec, ja mam tedy ciste svedomi a ten kamarad taktez. Vcera jsme se prvne videli a bylo to fajn, tesili jsme se na dalsi setkani.Ale dnes mi zavolal byvali pritel a rval a to nikdy nebyl sprosty, byl nepricetny a kricel ze jsem hnusna lacina devka, jak si tohle muzu dovolit, jak si muzu psat, schazet se s jeho kamaradem, ze to je odporne. Rozbrecel me a nebyla jsem schopna slov. Chtela bych tohle strasne moc pochopit. Rozumela bych tomu, kdybych sveho pritele podvadela s kamaradem, prosim, tak by me pote mohl treba nazvat, ale tohle ma byt co? Jsem opravdu smutna v den kdy bych se mela smat :24:

Řazení:
17.01.2009 - 13:46 | Filtr
(Býk) player
Au.Tak tohle je posraným navrch.Zkusím to logicky otevřít: a: kolik je mu let?
b: hlídal si tě v průběhu těch lepších dní (žárlil? jsi docela kus).c:v jakém je znamení?
d:byla jsi jeho první?
17.01.2009 - 13:51 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele funik, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Milá Renčo :17: Já asi vím kde je chyba.Hlavní roli hraje to,že jsi sice chytrá holka,ale nezkušená, a navíc hodná.Tohle se ti v životě rozhodně neztratí,ale nesmíš se nechat zneužívat.Přítel si u tebe moc věřil a to nesmíš dopustit.Kdyby jsi se s ním vyspala po rozchodu jen jednou a pak si stála za svým,že bud všechno nebo nic,možná by to šlo.Použila jsi,asi nechtíc,silnou zbran v podobě kamaráda.A ejhle,přítel najednou má zájem :3: Zkus si to promyslet a něco z toho vytěžit,ale já bych byl pro toho nového a zatím ne vážně.Přítele si už stejně nemužeš vážit a ber to jako zkušenost.Vše nej nej :17: :17: :17: :17: :17: :17: :17: :17: :17:
17.01.2009 - 14:04 | Filtr
(Panna) laku
Tomu se říka" majetniké sklony" S tebou se rozešel, ale nesnese, aby jsi měla někoho jiného.Chce Tě svým zpusobem ovládat
Je to jen Tvůj život,máš právo chodit s kým chceš a kam chceš a jemu do toho už nic není.
Asi mu to budeš muset dát rázně najevo,že tudy a tímto způsobem jednání cesta nevede.

Jinak si přečti knihu "Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč",
myslím, že už se tu o ní psalo. Je fakt zajímavá a asi na tom něco bude.
17.01.2009 - 14:15 | Filtr
(Kozoroh) R_eenik » laku
Dekuji tu knizku uz jsem cetla ale nedocetla, je skvela, zkousela jsem par osvedcenych rad a typu, ale nemam na tohle silu, nejak neumim byt ta mrcha ktera to ma v zivote snazsi ... :16:
17.01.2009 - 14:30 | Filtr
(Panna) laku » R_eenik
tady nejde o to být mrcha / v tom smyslu, že budu někoho dusit a využívat/
ale vážit si sama sebe a dát tomu druhému jasně a slušně najevo,kde jsou hranice, co může a co už nejsem ochotna akceptovat. Pak i ten druhý s tebou bude jednat jinak, protože bude vědět, že narazí.
17.01.2009 - 14:33 | Filtr
(Panna) Jája13
Děvčátko,tvůj bývalý je sobec a pěkně vychytralej.Chce svobodu,ale tebe si pro jistotu drží,co kdyby náhodou..
Vykašli se na něj,oslavuj,jdi ven s kamarádkami nebo s novým kamarádem,a z výčitek si nic nedělej.
Ono je to pro něj pohodlné a kdykoliv může u tebe zakotvit a když ho zajímá jiná,tak má volnou cestu,neboť k tobě necítí závazky.
Jenže to neznamená,že něco takového,by byl schopen akceptovat u tebe.Tak jen ať si hoch zvyká a ty si nenech kazit náladu a nenech se jím vydírat.Jednou chtěl konec,tak se vším všudy.Rozhodně bych se na tvém místě k němu nevracela,neboť co ti udělal nyní se může opakovat,spíše bych opravdu zkusila, jaké by to bylo s tím novým (jeho kamarádem).Jste oba dospělí a vůbec, ať si to vyřeší chlapi mezi sebou.
17.01.2009 - 14:54 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Ladislava*eL, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Chybu nehledej v sobě.Nedělej něco jenom proto,že to chce někdo jiný.Pak by to chyba byla.Buď sama sebou.Nauč se žít podle Tvých představ a nikomu se nepodřizuj.Pak už by to nebyl rovnoprávný vztah.
Přítel chtěl svobodu,tak ji má.A nemá právo Tě k něčemu nutit,nebo Ti něco zakazovat.Ty nejsi ničí majetek.Nikdo Tě nemá právo vlastnit.Ty jsi Ty.Ty sama si urči jaký život budeš žít. :27: :12: :17:
17.01.2009 - 16:51 | Filtr
(Štír) atraM
Ach jo, R_eeni, ...
když člověk někoho hodně miluje, bývá vůči němu šíleně bezbrannej, - jak si ho pustí tak hluboko do osrdí...
Pak se může i stát, že to, co by jinému vůbec neprošlo, tomuhle projde jakoby nic... Nic?

Nic? Tvoje bolavé srdíčko je nic??? :24:
Kde se stala chyba? Asi nejspíš v komunikaci.

Ale spousta věcí se ovlivnit nedá. Na vztah jsou potřeba dva, ale nikde není záruka, že se oba budou ubírat stejnou cestou. Že budou stejně vyzrávat a přistupovat k životu a ke vztahům...
(A přijde mi, že obzvlášť muži v tomhle vyzrávají daleko později. :25:)

Možná jsi dlouho čekala, až mu leccos dojde, až pochopí...
Jenomže muži reagují jinak -
Ty si sice tolerantně řekneš,
no, tak snad se nic tak strašnýho nestalo, i když je mi z toho, co udělal nebo řekl, krapet dost divně, ale co, stejně ho víc miluju..., zlatíčkovi to přece po čase dojde, musí, vždyť mě taky určitě miluje...
:23:
ZLATÍČKOVI TO NEDOJDE.
Muži mají tendence "neopravovat" to, co podle nich bezvadně funguje.

A mám takový pocit, že podle něj to celé muselo fungovt tak bezvadně, žes ho svým milujícím přístupem celou dobu utvrzovala, že JEHO potřeby a JEHO pohodlí a JEHO jistoty a pocity jsou to nejdůležitější na světě.
A když Ty se moc neozýváš, tak Ti to asi tak vyhovuje nebo co a je to vpořádku.
Jako bys ho nechtě tak nějak utvrzovala v tom, že Tvoje hodnota je snad menší než ta jeho...

Podle mně, když "nesrovnaný" chlap řekne, že teď potřebuje být sám, bez vztahu, a že Ty seš na něj moc hodná, (že si Tě jako snad ani nezaslouží),
tak to bohužel znamená, že došel k tomu, že má zrovna pocit, že pro něj nejseš dost dobrá a šel by se mrknout po jinejch ženskejch.

Jenomže ten Tvůj zřejmě brzy zjistil, že při dobývání jiných teritorií by musel taky vynaložit spoustu energie a to lenochovi pohodlnému nevyhovuje...
:19:

Chce milou společnost, kde se bude cítit jako king?
Chce si zasexovat?
Stačí přece mrknout, nasypat Ti trochu cukrových drobků a jseš k dispozici!

Pro svoje svědomí si to ošetřil tím, že Ti přece řekl, že spolu nechodíte a to je Tvoje věc, že jsi na to přistoupila...

Já vím, když člověk pořád miluje, tak strašně doufá, že se ten druhý vrátí,
že to všechno přece zas bude jako dřív, že už, už, že snad už mu to všechno konečně dojde a všechno bude zase krásné...
Takže na to všechno, na kdejaký "cukrový drobek", velice snadno skočí!
To je ta bezbrannost.
Možná bych i řekla, že v takovém případě je člověk skoro něco jako rukojmí lásky a moc snadno z toho nejde ven.
:25:
Teda pokud si neuvědomíš svoji hodnotu a to, jak se ten člověk k Tobě doopravdy chová.

A to, že máš dneska narozeniny, je bezvadná příležitost, přemýšlet o svém životě, o své ceně...
I o tom, že si zasloužíš někoho, kdo Tě bude za Tvoje krásné velké srdce a dobrotu ctít, velebit a nosit na rukou.
A ne to brát jako housku na krámě :43:

Máš právo na svůj krásný život! Na úctu, na lásku! A věř tomu že člověk, který Tě opravdu miluje, by si nikdy nedovolil si z Tebe dělat nějaký trapný záložní padák a ještě si to kdoví jak hystericky nárokovat!

Věřím, že po tom všem nejspíš pořádně nevíš, kde je sever, nicméně:
zvedni hlavu, nejsi žádná jeho rohožka, která se akorát užívá...
:39:

K dnešním narozeninám Ti moc přeju, abys hodně brzo potkala člověka, který si Tě dokáže vážit víc... A naučí Tě, že máš opravdu velkou cenu.
Nebo aby jsi to toho příštího dokázala svým příkladem naučit sama.
:1:
Myslím, že to jde i bez toho, aby se člověk choval jako mrcha.
Partnerské vztahy jsou o rovnováze.

Hodně štěstí, lásky, síly a sebedůvěry!
:17: :17: :17: :17: :17: :17: :17: :17: :17:
17.01.2009 - 16:53 | Filtr
(Ryby) Bojka new
Ano máš pravdu když muž po rozchodu využívá bývalou přítelkyni k sexu je to jako udržování něčeho v co věříš.To že tě pak nazval děvkou je logické.On si může užívat ale běda pokud i ty budeš štastná.to se mu nelíbí.On by si tak představoval kdyby mohl k tobě občas dojít a pobavitse ale zpět se vracet nechce.To že ti do cesty přišel jeho kamarád byla náhoda.Pokud je ti sním dobře tak se ho nevzdávej jen kvůli tomu že bývalí je omezenec.Může mezi váma být pěkné přátelství a někdy snad něco víc.už dlouho jsi čekala že se něco změní.Už nečekej a změn to sama.Jen ty sama dobře víš co je pro tebe dobré.Užívej si svůj den a vduchu se směj tomu zmetkovi.Přeji ti štěstí a láska pak přijde sama. :45:
17.01.2009 - 18:34 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » atraM
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele maty.k, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Bezvadné, báječně napsané, pravdivé, nemám co dodat, snad jen gratulaci oslavenkyni, hodně optimismu a síly než se to vyřeší :15: :17: :27:. bývalý je fuj, sobec atd, nechat být, ono ho to přestane bavit, až uvidí, že to s tebou nic nedělá :44: držím palce, vydrž :15: :15: :15: :15: :15: :15:
17.01.2009 - 19:54 | Filtr
(Panna) alassea
K tomu,čo tu už bolo napísané,nie je čo dodať,máš nádherné oči - tak nech ti nezostanú len pre plač,a dnešný deň je ideálny ,aby si za minulosťou spravila tlstú čiaru-začala od znovu a inak :18: :27: :17:zaslúžiš si to!
VŠETKO NAJLEPŠIE :17: :17: :17: :17: :17:
17.01.2009 - 21:05 | Filtr
(Lev) Dan.Hopi
Ahoj,myslím si,že v partnerském vztahu by měla být absolutní rovnováha a pokud se snaží jeden dostat druhého tam,kam on nechce a snaží se jej ovládat,či využívat,nemůže být řeč o lásce a nemá smysl v tom nadále pokračovat. :44: Nechci nikoho soudit,abych nebyl sám souzen,navíc vnímám pouze Tvůj pohled na celou záležitost...Netrap se minulostí,vnímej přítomnost a jedinečnost života! :4: :4: :4: Věř,že najdeš partnera,který je naladěn na stejnou notu jako Ty. :13: Neměla by si klást takovou důležitost na řešení tohoto problému, :4: raduj se ze života,prožíváme jej pouze jednou v tomto těle,tak se zbav všech negativních myšlenek :4: Přečti si třeba něco od Toltéků a uvidíš,že Ti bude lépe...Přeji Ti vše nej k Tvým narozeninám,v duši pohodu a ať najdeš toho pravého partnera s kterým se budeš ve všem doplňovat a neustále vnímat,JAK SNADNÉ JE ŽÍT. :12: :4:
17.01.2009 - 21:09 | Filtr
(Kozoroh) Jasala » Jája13
Je to tak , Jája13 má zcela pravdu , jsi volná , díky jemu a jeho přání . Užívej a hledej toho pravého , třeba to opravdu může být ten jeho kamarád . Tak utři slzy , rychle před zrcadlo a pádi do společnosti !!! :29:
17.01.2009 - 21:32 | Filtr
(Ryby) Naďule
Myslím , že všichni tvoji situaci dobře ohodnotili ....
Já ti jen popřeju hodně hodně štěstí , žádný smutek a brzy ať poznáš opravdovou lásku :17: :17: :17: :17: :17: :17: :17: :17:
17.01.2009 - 21:52 | Filtr
(Štír) Tasha11
no...byvaly ma pocit, ze ta istym sposobom vlastni. Na strane druhej, pokial necitis vyslovene karmicku sunalezitost s jeho kamaratom, teda od prvopociatku ste k sebe neinklinovali, je to nevhodne. Je akysi nepisany zakon, ze s najkamaratom svojho byvaleho sa nechodi, taktiez s exmanzelom kamosky atd..to su take naozaj nevhodne spojenia, kedy si s odstupom casu mozu prave ti dvaja naj kamosi zhodnotit, hej, dala aj mne, dala tebe....Samozrejme sa stavaju vynimky, no z tvojich slov mi to takto prave nepripada.
Je predsa plno dalsich muzov, preco prave jeho kamos???
Drzim ti palce! :27:
17.01.2009 - 22:56 | Filtr
(Kozoroh) R_eenik » Tasha11
:17: Prave jsem docetla veskere doposud pridane prispevky a vsichni mate muj velky obdiv a patri Vam muj dik :17: Zamyslela jsem se nad kazdym nazorem, ktery zde padnul a na kazdem je kus pravdy. Samo ze to co se mi deje, delo kazdy cte jen jednostranne avsak ja sama nejlepe vim jak se veci maji. Sveho byvaleho znam sedm let, a prevaznou cast tohoto obdobi jsem mu venovala, byla tu pro nej, byla mu oporou, pomahala mu, z toho tri roky byl mym partnerem ... Bohuzel nejak nemohu vypozorovat kde nastala ta chyba ze jsme u takoveho konce. Nemohu na nej rici zle slovo i kdyz bych mohla byt treba nastvana za to vse, za to trapeni, za ty slzy, za tu bolest ktera uz rok pretrva v nadejich na lepsi zitrky. A kdyz uz se rozhodnu k radikalni zmene s tim, ze tedy jak si pan preje konec tak budiz mu to prano ale zaroven slysim posmesnou vetu "Ty se stejne ozves" a ja to opravdu dokazala prekonat a neozvat se, tak clovek ocekava konecne nejaky klid, odpocinek ktery ne a ne prijit.
Co se tyka jeho kamarada, kazdy si na to samo muze udelat svuj pohled, ale pro me jsou to prvni krasne, prijemne chvile aniz bych si narokovala nejake pokracovani a doufani v cosi, v tomto duchu jsem to take chtela nechat. Ale pak si clovek poslechne tak zla a hnusna slova od nekoho kdo rikal "miluji te". Ano mam pocit, ze to je sobec. On stastny byt muze ale ja nejspis ne. Nejsem povinnovana se mu sverovat s kym se bavim, kde jsem, co delam, neni tak? :3:
Mrzi me jen to ze o me ma spatne mineni, ma pocit, ze jsem spinava, ze se mu mstim apod. Ale nic z toho neni samozrejme tak ... Nevim jak se budou veci vyvijet dale, ale budu se snazit dat na Vase slova, na Vase rady a urcite jsem v tuto chvili o dost moudrejsi a nakonec svuj "den" prozivam v klidu a pohode, za to Vam vsem vdecim :17: :35: :17:
18.01.2009 - 00:43 | Filtr
(Štír) Tasha11 » R_eenik
Renik, nema ta preco mrziet, ze on vyriekol tak skarede sllova na Tvoju adresu, pretoze tie slova boli vyrieknute v zlosti zo stratenej osoby, jednoducho ta chcel vlastnit a to uz ma od lasky naozaj daleko. V samej podstate celeho problemu ti ho moze byt akurat luto a popriat mu vela stastia v jeho naslednom zivote :27:
18.01.2009 - 11:28 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele madii, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ahojky
Tím co říká tvuj přítel se vůbec netrap,to a pust ho z hlav je to pouze uražená mužská ješitnost,chtěl konec ,má konec, co ty děláš dál je jen tvoje věc i když je to jeho kamarád je to tvoje svobodná volba,je to tvuj život.....víš zapomen na to píšeš co jsi vše pro něj udělala-byla to tvá svobodná volba-přeztěhovt se zmněnit práci-tyto věci nemusíš udělat...zavři dveře za vším a otevřou se ti nové,vím nejde to hned,nauč se především mít ráda sama sebe a dělej věci které opravdu chceš,co tě těší,baví,uvidíš jak budeš štastná štastná,,,já se věnuji spirit věcem a moc mi to bví a hlavně mi to pomohlo najít sama sebe a svýj směr životem,krásný den sluníčko v duši :1:
18.01.2009 - 11:37 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » madii
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele madii, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
a ještě dodatečně-vše nejlepší k narozkám......jen radost a štěstí :1:
18.01.2009 - 12:42 | Filtr
(Kozoroh) R_eenik » madii
Děkuji Ti, jsi zlatá :17: Ano je to presne tak, chtel neco a kdyz to dostal, zacal si uvedomovat, ze to bylo mozna spatne rozhodnuti a pokazde kdyz prisel byla jsem tu pro nej, jednou, dvakrat, stokrat ... a ted je tomu konec.
Jde o to, ze jemu nejspis vadi to ze kdyz jsem si sla svoji cestou, tak si preci nemuzu dovolit travit cas s nekym kdo se nazyva kamarad, to je naprosto nepripustne jen pro ten pojem, kdyby to byl cizi clovek reakce nebudou mozna tak hrozne.
Kazdopadne on jako clovek pro me ztratil svoji vahu, smysl cokoliv, co bych si prala aby me s nim jeste spojovalo. Ano je to beh na dlouhou trat, ale ja se nevzdam :4:
18.01.2009 - 12:59 | Filtr
(Panna) sslavek
Chyba není nikde..on chce i nadále Tvojí energii...ale na oplátku nechce svojí dávat...to jsou ty finty s zatím uloženými věcmi, dárky...občasnými telefonáty a sms..a protože to co ztrácíme se nám náhle zdá žádostivější...převládl jeho vztek, frustrace...a citové vydírání. :19:
A vlastní odpojení může být náročné...
co takhle nějaké woodoo...vyházet věci, fotky,
dárky..spálit na papíru napsané jméno..třeba :4:
18.01.2009 - 13:02 | Filtr
(Beran) e.s.o.rimmer » sslavek
Voodoo jo???
Až takový masakry se tu radí... :4: :5: :4: :3: :15:
18.01.2009 - 13:11 | Filtr
(Kozoroh) R_eenik » sslavek
Tak tohle me opravdu nenapadlo, a myslim ze woodoo nebude za potrebi. Nemam na neho zlost, nemam potrebu ho nenavidet, spalovat jeho veci. Jsem srovnana s tim, ze uz do meho zivota nepatri, jen v nem byl dlouho a ja mam pocit, ze vse co dela si ja dokazu nejak logicky oduvodnit, aby to nebolelo. Dnes uz pro me opravdu ztratil vahu a jakykoliv smysl. Pokud mne necha jit dal svym zivotem, bude to uz v poradku, pokud ne, budu muset byt ja ta silna, kdo neda sanci dalsi bolesti. Ale dekuji :17:
18.01.2009 - 13:42 | Filtr
(Panna) sslavek » sslavek
:6:to bylo jenom takový malilinkatý rádoby woodyčko...v žádném případě nedoporučuji onu výrobu rozličných maňásků
s jejich následným netypickým používáním mimo loutková divadla :4:
18.01.2009 - 20:19 | Filtr
(Štír) Tasha11 » sslavek
:15: :4: :4: :4: :4: manaaaskyy :4: :4: :2:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »