MC v Beranu a vládce (Mars) ve 12.domě


12.10.2014 - 21:59
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele martulllka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

MC v Beranu a vládce (Mars) ve 12.domě
ahoj všichni :)ve svém horoskopu mám MC v Beranu, které je v konjunkci s Merkurem a vládce tohoto 10.domu (Mars) je v domě 12.Mars dále tvoří sextil na Slunce v domě 10.,kvadraturu na samotné MC, dále opozici do 6.domu, kde se nachází i severní uzel s Neptunem a Uranem a trigon na Pluto do 4.domu, které je v konjunkci s Měsícem. Tato konjunkce Měsíce a Pluta ve štíru tvoří sextil do 6.domu na Uran, takže se mi v horoskopu vytváří mystický obdélník (mystické psaní).Zajímalo by mě, co to pro mě znamená, nebo na co bych se tak měla v životě zaměřit, co se týče kariéry,práce.. uvítám jakékoliv nové zajímavé poznatky a informace :-) Kdyžtak obrázek toho, jak to vypadá je dole pod textem, kdyby na to náhodou někdo mrkl a chtěl vidět další souvislosti s ostatníma planetama :27:předem díky za odpovědi :16: :64:

Řazení:
13.10.2014 - 12:14 | Filtr
(Váhy) Marcie
liečenie komunikáciou - v škole, nemocnici, väznici, ústave ? :1:
13.10.2014 - 15:34 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele toncek_soprano, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ahoj. :-)

Nelze Ti odpovědět jenom podle jednoho aspektu. :-)

Pro mě je zásadní Velký kříž v pevných znacích(kříž vlastnictví), který se odehrává v rozích. Mimořádný aspekt, který sebou nese stabilitu, výdělek a zásluhy. Jelikož jde o následná znamení, proto se mu někdy říká kříž vlastnictví. Důležité je to, že je v kardinálních domech, tedy v domech, kde mají planety největší vliv. Mars ve 12. domě není tolik silný, jako ve "velké kvadratuře".
Kříž rozehrávají Světla a planety osudu (Saturn a Jupiter), čímž jsou zasaženy všechny roviny člověka + vycházející Jupiter je přímo na ASC.
Je dobré uvážit, že Jupiter vládne svému planetárnímu domu (9 - vyšší cíle, právníci, to, co nejde popsat smysly) a 5. domu (kreativita, prestiž) + ASC ve Lvu (planetární dům Slunce je 5. dům, jehož vládcem je Lev) - potřeba obdivu, dítě Slunce. ASC ve Lvu mívají vojevůdci s aspekty ve Štíru, kde máš Lunu (emoce) a Plutona, přičemž tyhle prvky jsou v konjunkci (ovládat skrytě druhé, třeba doma), ve 4. domě (zděděné dispozice), v opozici na SLunce do Býka - rozhodnout se, čemu dát přednost, zda hmotě, či Štírovi, který vynáší na světlo to, co je skryté. Plná Luna je aspekt, který hovoří o tom, že emoce (Luna) nejsou v harmonii s tělem (Slunce), aspekt Luny a Plutona jsou mnohdy hluboké emoce, kdy člověk prožívá všechno do hloubky, kdy na základě negativních zkušeností se časem stává odolným. Raka máš ve 12. domě a Lunu ve 4. domě, nejsi adoptovaná? DOmov může být brán jako prostředí, ve kterém se člověk cítí jako vězeň (12), nebo i samotná otázka otce (4. dům + Mars v Raku). Slunce v MC - zásadní slovo v životě budou mít muži, kteří ale můžou být nastálí (opozice Luny), můžou se povyšovat (Jupiter), nebo přinášet do života zkoušky (Saturn). Trigon Urana je dobrý aspekt, který přeje okultismu a Neptuna jemnosti vystopování. Slunce je v Kozorožím domě v Býkovi, umocňuje polaritu Země (vlastnictví) a prestiže (Kozoroh). Slunce zjemňuje (rádlo) opozici mezi Marsem a prvky v 6. domě, domě služeb zdraví, zde opozice Marsu může značit nějaký zásah lékaře, Beran je v MC.
Neméně důležitý je Merkur na ose MC v Beranu (já) v kvadratuře (výzva) na Mars, který je v Raku (výzkum, genealogie, rody). Na Merkura to tlačí u ze 6. domu, je v apexu téčka, opozice se vybije na něm. Merkur vládne 11. domu (protekce) a 3. domu (Blíženecký dům - smlouvy, psaní, projevy, třeba na veřejnosti 11 (kulisa). Venuše v Blížoví je dobře postavena v domě, neboť je to dům, který se blíží k zenitu, pomůže oslovit publikum. Jelikož je Blížencích, tak je lehce ukecaná, v apexu Joda (talent), který by se měl využít v opozičním domě (5 - třeba v divadle, tvůrčí činnost + ASc ve Lvu). Druhý ukazovák je do 4. domu, hrot Pluton (touží po moci)...
Zajímavý je Saturn na DSC, který i vládne 8. domu, jeden z apsketů právníků, kteří hájí vrahy, tak či onak, budeš přitahovat k sobě lidi starší, zkušenější. Aspekt Světel a Saturna s aspekty Jupitera na ASC - učitel, který bere vážně svou práci, těžší dětství, rodiče mohli nakládat příliš, neupadat do depresí, což zachraňuje sextil Venuše (dobrá) a Merkura (nálada). Pannu máš ve 3. domě, hlídat hlasivky, Merkur je v Beranu (konfronatce, kritika) + aspekt Mase, což někdy může hodit zakoktání (Uran) :61: Uran v aspektu na Merkura dává jisté předtuchy + Štírvoská Luna vycítí ihned kalkul z druhé strany. Nutno uznat, že pokud někdo naruší Tvé okolí, následky jsou ničivé. :61:
Mars v aspektu na Neptuna působí tiše a plíživě, proto bych zdravotní kontroly nezanedbával, zejména imunitu.
Co se týká pobytu, zdá se mi, že budeš hodně měnit bydliště, Váhy dávají znát kultivovanost ve svém bytě/domě, Venuše je v Blížencích, proto usuzuji na nějaké častější změny ve Vodnářském domě (originální výzdoba, starožitnosti).
Uvažoval bych o zaměstnáních, které souvisejí s Merkurem a Jupiterem.
Právo, finance, banky, pojištění, ministerstva (11), náboženství (spíše skeptik Saturn/Jupiter, rozhdnout se), organizování (Merkur), přednášení, komunikace, reklamy, pošta, smlouvání, poradenství, činnosti, ve kterých nějak využiješ sebedůvěru (Slunce/Mc), nějaké kontroly.
Chce to zapracovat na nějaké duchovní vizi, když už máme Marse v Rybím domě. :-)) Jinak Mars zabarvuje i 5. dům, tedy nějaké tajné pletky, které můžou být ale i nějakým zklamáním (Neptun), může to být cizinec (Ryby v 9. domě) nebo člověk s velkým charisma (Váhy/7) a Plutonským polem (8/Štír).
Pak bych se naučil ovládat hněv a destrukci, protože Mars ve 12. domě se takto může projevovat, ale taky může pochybova o sobě (Rak).
:64:
13.10.2014 - 21:05 | Filtr
(Váhy) Marcie » toncek_soprano
a čo by si povedal na toho chirona v 12.dome?
13.10.2014 - 21:30 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » toncek_soprano
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele martulllka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ahoj :-) teda, děkuju za příspěvek, super :)

S tím Velkým křížem, T-kvadraturama a Yodama si osobně myslím, že to člověk moc nevyhraje,protože ty energie se tam trošku přebíjí, ale co už, každý máme něco :) přijde mi, že to v tom horoskopu mám celý nějaký propletený do sebe, tak se v tom moc nevyznám kolikrát. Každopádně jedinou takovou pozitivní konfiguraci v tom horoskopu bych videla "mystické psaní":)
Ten Merkur, pravda, mi někdy dává dost zabrat :4:

díky za názor :3:
13.10.2014 - 21:35 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Marcie
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele martulllka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No právě s tou komunikací, nevím nevím :D :) něco s léčením by to být mohlo, když je to tak spojený, ale jak se k tomu dobrat, to nevím.. nezbývá než spoléhat na to, že čas ukáže :25: :1:
14.10.2014 - 08:01 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Marcie
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele toncek_soprano, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Osobně s Charonem nepracuji...
14.10.2014 - 08:10 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » martulllka
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele toncek_soprano, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Velký kříž není v konečném důsledku ničím neharmonickým, naznačuje, že sice nebude nic zadarmo, přesto hon za úspěchem bývá.
Yod je o zkouškách, se kterými přijdeš do styku, budou trvat tak dlouho, dokud se nerozhodneš správně.
Merkur není jenom o komunikaci, ale třeba i o nějakých pokusech, jimiž rozšiřuješ své vědomí, třeba v cizině.
Máš intuici, můžeš zkusit něco v tomhle směru, Jupiter na ASc, co by vládce Ryb a Lunu ve Štíru - to všechno je o empatii, dokážeš pochopit druhé.
Můžeš pracovat v nějaké charitě, pomáhat druhým, to všechno spadá pod Ryby (humanita) a Jupitera (velkoimyslnot a 9. dům - vyšší cíle) a 6. dům (služby), kde máš planety.
Pannu máš ve třetím domě, můžeš pořádat přednášky (3) o zdraví, výživě (Panna, Merkur).
Můžeš dělat třeba sekretářku (3) nějakému obchodníkovi, nebo ve firmě (Merkur/10).
Panna je i o důslednosti, potrpí si na maličkosti ve psaném projevu atd.
Pokud pracuješ trochu s astrologií, určitě se k něčemu dokopeš.
Taky se mi zdá, že budeš chtít být středem pozornosti (ASC Lev + Slunce v MC).
Jiná záležitost bude Merkur a pověst (10), neharmonický aspekt z 12. domu - pomluvy, načež kvadratura Neptuna je taková dvojaká, někdy jsou to pohádkáři, zde by se měla nějak využít (kvadratura) Neptuna, když Merkur vládne 3. domu, třeba literárně.
Můžeš si škodit i sama, svým vystupováním.
Tak či onak Merkur v Beranu půjde do konfliktů "po hlavě".
Já jenom dávám návrhy, které mě v rychlosti napadají.

15.10.2014 - 13:16 | Filtr
(Ryby) Ida 29
Připojuji svou verzi. Tohle jsou mé představy.

As ve Lvu – jsi hrdá a sebevědomá žena. Ve Lvu vládne Slunce, které máš ve znamení Býka v 10.d Kariéry. Jde ti o trvalý společenský vzestup, stabilitu. V jejím dosahování podléháš přehnanému optimismu, jde to dobře, hurá - Jupiter a zároveň pesimismu, překážky, těžkosti – Saturn. Musíš se naučit udržet si rovnováhu mezi optimismem a pesimismem. Do toho máš opozici na Lunu a Pluto ve Štíru – skryté rodinné problémy, tvrdé prosazování vůle a manipulace tě odvádějí od tvého úsilí.
Slunce – duch – je v trigonu na Mars – akce = Máš vůli se prosadit. Slunce – duch – je v trigonu na Uran – změna, vize = Umíš vymýšlet nové věci a realizovat je. Slunce – duch – je v trigonu na Neptun – sny, fantazie = Jsi schopná převést své sny a fantazie do reality, uskutečnit je.

10.d. Kariéra – za co chceš získat společenské uznání a obdiv.
Na hrotu MC je Merkur v Beranu – společenské uznání chceš získat za své nové, inspirující a průkopnické myšlenky. V Beranu vládne Mars – čin, boj - v Raku – city, rodina - ve 12.d Skrytých a nevědomých věcí, dobrovolné nebo nucené samoty.
Jsi hrdá na to, že aktivně řešíš skryté emocionální problémy novým způsobem.
Při pobytu v ústraní se zabýváš svým vnitřním světem, emocemi. Boj to je skrytý, neveřejný.
Svým jednáním a svými slovy si můžeš udělat tajné nepřátele. Tvými skrytými nepřáteli mohou být lidé v mocenské pozici – šéfové i autoritativní rodič.
Možná kariéra v anonymitě sociálního ústavu. Máš zájem o psychologii? Jinak to je kariéra v ústraní, anonymitě.

Merkur je hodně aspektovaný – funguje všechno.
Merkur – myšlení - je v kvadrátu na Uran – vize, změna = Máš neobvyklé, výstřední názory a ráda provokuješ.
Merkur – myšlení - je v kvadrátu na Neptun – sny, fantazie, zmatek = Své sny a fantazie chceš převést do akce a inspirovat s nimi svět, můžeš se hůř soustředit.
Merkur – myšlení - je v kvadrátu na Mars – čin, boj, akce = Je to bojovnost v řeči, zbrklost v jednání, podrážděné reakce, hádavost.

Spoluvládcem Berana je Pluto ve Štíru v konjunkcí s Lunou ve Štíru = Svými novými myšlenkami chceš , v pozdějším věku. transformovat skrytým způsobem rodinu. Prosadit tam svou moc a vůli (Pluto) prostřednictvím intenzivních citů a vášní (Luna) Díky svému jednání si můžeš v rodině vytvořit skryté nepřátele a cítit se osaměle. (Starý vládce Štíra je Mars v Raku ve 12.d – Samoty a skrytých nepřátel.) Nic se nemá přehánět.

10.d pokračuje Sluncem v Býku – jde společenské postavení založené na stálosti.
Býk může být obchodník – umělec, tvůrce, úředník, (zahradník). V Býku vládne Venuše v Blížencích v 11.d Přátel a skupinových aktivit. Tvoje kariéra je spojená s členstvím v partě, skupině, firmě, kde jsou komunikativní, inteligentní, společenské a umělecky založené ženy, které mají zájem o nové myšlenky a společenský vzestup.

6.d práce a zdraví
Na hrotu 6.d je Uran a Neptun v Kozorohu.
Chceš dělat něco neobvyklého, zvláštního – Uran. Něco, kde uplatníš svou fantazii a intuici – Neptun.
Uran dá i nestálé pracovní prostředí.
V Kozorohu vládne Saturn ve Vodnáři – odpovědnost, spolehlivost, spravedlivost - , který je u hrotu 7.d. partnerství, manželství, veřejnost.
Tvoje práce může být spojená s vystupováním na veřejnosti, jako odpovědný a spravedlivý člověk. Možná trochu nepřístupný, který poskytuje zvláštní službu – služba se může týkat zdraví.( Ve Vodnáři v 7.d veřejnosti vládne Uran, který je v 6.d práce a zdraví.)
Zdravotně ti hrozí úrazy a zlomeniny z důvodů zbrklosti a nerozvážnosti a potom můžeš pobývat v nemocnici a řešit tam své vnitřní problémy.
Uran – změna,rychlost, zbrklost - Kozoroh – kosti – v opozici na Mars- akce, čin = Ze zbrklosti si můžeš ublížit, něco si zlomit.
Přes Mars v Raku můžeš trpět bolestmi žaludku a problémy s trávením. Můžeš mít i psychosomatické nemoci - Neptun.

Karmické uzle

S jižním uzlem ve 12.d se často ponořuješ do svých myšlenek a svého nitra. Na této cestě se ti z nevědomí mohou vynořovat podivné obrazy, které ti mohou nahánět strach, protože nevíš jestli jsou skutečné nebo imaginární. Můžeš mít pocit, že lásku kterou druhým dáváš nikdo nedoceňuje a vytvářet si tak smutek a depresi. Pod vlivem severního uzlu v 6.d se staneš užitečným a soucitným člověkem. Máš přirozený dar léčit mystickými metodami. Talent se však musí rozvíjet. Část života strávíš ošetřováním nemocných nebo se budeš muset vyrovnat s duševní nebo fyzickou chorobou svou nebo někoho blízkého. Tvou karmickou lekci je, díky schopnostem získaných skrze jižní uzel, nalézt psychickou disharmonii, pochopit proč se to tak děje a svou vírou začít léčit. Tvá síla je ve víře.


Jižní uzel v Raku a severní uzel v Kozorohu
S jižním uzlem v Raku můžeš zůstávat dlouho dítětem. Toužíš si uchovat pozici, kdy ti lidé projevují rodičovskou péči. Tvým symbolickým rodičem se může stát přítel, obchodní partner, manžel, který za tebe má převzít odpovědnost a pomáhat ti z problémů. Můžeš si dokonce i sama nevědomě vytvořit nemoc, pokud se budeš domnívat, že si tak zajistíš trvalou lásku a pozornost. Špatně se vyrovnáváš s tím, že něco končí např. vztahy. Často se v myšlenkách zaobíráš minulostí – máš ráda staré fotografie, předměty, na které se vážou vzpomínky.
Pod vlivem severního uzlu v Kozorohu se máš naučit překonávat své přehnané emocionální reakce z minulých životů a dopracovat se k zodpovědnosti. Stát se člověkem, který ctí tradice.Partnerství – 7.d
Přitahuješ k sobě partnery se zdůrazněným znamením Vodnáře, Saturna, Kozoroha, Urana = Jsou to lidé nezávislí, přátelští,ctižádostivý, spolehlivý a zodpovědní.
Tvému 7.d partnerství vládne Uran v Kozorohu v 6.d práce a zdraví. Může to být člověk, který vykonává nějakou neobvyklou práci, službu a postupem času může mít i neobvyklé zdravotní problémy.

9.d. Vyšší vědění, daleké cesty
Na hrotu 9.d je znamení Ryb – mystické naladění . V Rybách vládne Neptun – intuice, fantazie - , který je v 6.d zdraví a práce.
Své vyšší duchovní znalosti můžeš uplatnit při léčbě duchovními metodami.
Cesty do zahraničí – léčebné a ozdravné pobyty.
Starým vládcem Ryb je Jupiter ve Lvu ve 12.d – skrytých věcí, dobrovolné nebo nucené samoty.
Mohla by jsi ráda navštěvovat skrytá, duchovně zajímavá místa, která povznesou tvou duši a kde získáš skryté duchovní poznání.

9.d pokračuje znamením Berana, kterému vládne Mars v Raku ve 12.d dobrovolné nebo nucené samoty, nevědomí. O samotě chceš aktivním způsobem prozkoumat své minulé životy a emoce s tím spojené.
----------------------------------------------
Doporučuji ti upřednostnit práci v obchodním oddělení s příjemnými kolegyněmi, kde jsi vůči obchodním partnerům velmi zodpovědná a spolehlivá.

Spirituální a léčitelské zájmy by jsem dala na druhé místo, až získáš víc zkušeností.15.10.2014 - 20:03 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Ida 29
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele martulllka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Moc děkuji za zajímavý příspěvek, tak nějak se v tom vidím. Opravdu zajímavé čtení :-)

O psychologii se zajímám dost, dalo by se říct, že je to vlastně takový můj koníček.
Na Merkuru musím trošku zapracovat, s tím soustředěním mám docela problém a se zbrklostí také. Myšlenky se mi hlavou prohání hrozně rychle a někdy jsou taky dost šílené. :D

Čemu akorát moc nerozumím je to, že Mars ve 12.domě poukazuje na kariéru v anonymitě, ústraní a potom s Venuší v 11.domě je to zase obráceně(práce ve skupinách a podobně). Samozřejmě těch faktorů v horoskopu je moc, takže se to tak s určitostí nějak říct nemůže. To se časem uvidí :)

Každopádně velmi obohacující příspěvek :15:
:76:
16.10.2014 - 10:46 | Filtr
(Ryby) Ida 29 » martulllka
Někdy to jsou dvě oddělené věci a jindy to může fungovat dohromady. Např.
Budeš třeba pracovat ve velké obchodní firmě – ( je to uzavřený svět sám pro sebe, kdo tam o tobě z vnějšku ví ? – 12.d – uzavřený prostor ) - s příjemnými kolegyněmi. Jsi jejich mluvčí – V Blížencích v 11.d skupinových aktivit vládne Merkur, který máš v 10.d Kariéry. Šéfovi budeš tlumočit jejich i svoje názory a verbálně se za ně být. Někdy budeš v právu, jindy to může být ukvapená a nepřiměřená reakce, která vzbudí skryté nepřátelství.

Teď to zkusím rozdělit.
Mohla by jsi být průkopník v oblasti charity. Sociální pracovník, který pomáhá lidem bez domova a rodiny, najít nové řešení jejich problémů - ( v 10. domě Kariéry máš Merkur v Beranu – nové myšlenky - , kterému vládne Mars – čin, akce - v Raku – rodina, domov - ve 12.d skrytých věcí, dobrovolné nebo nucené samoty, charity. )
Bere tě skryté násilí v rodinách? Hájit práva týraných žen a hledat nové řešení situace?

Po spirituální rovině to je hledání příčin skryté bolesti skrze sebe, minulé životy a nalézt tak nové způsoby uzdravení a řešení problémů.
V základu Merkur v Beranu říká, že jsi člověk, který přináší nové i útočné myšlenky, které ovlivňuje jeho nevědomí, minulé životy. Myšlenky se chtějí razantně prodrat ven a někdy jsou zvláštní a chaotické. Ty můžeš hledat příčinu toho všeho a za to získat uznání.

Potom pokračuje tvůj 10.d Kariéry znamením Býka. Býk může být umělec, obchodník a Venuše v Blížencích – krása, komunikace, umění – je v 11.d Skupinových aktivit. Můžeš být členkou souboru, skupiny, která zpívá, hraje divadlo. Opět budeš mluvčím té skupiny a přinášet jim nové nápady.

Na úplně základní rovině to říká, že jsi – Býk – stálý, pevný, vytrval člověk - , který má rád své společenské přátele – přítelkyně a rád se s nimi baví ve společnosti – dojít si s nimi na kafe, na víno, tancovat – opět si jejich mluvčí. Když se bude nějaký týpek do vás navážet, tak ho sjedeš.

Můžeš si na to vymyslet různé věci, záleží, jakou to v tobě vyvolává vnitřní odezvu :1:
17.10.2014 - 14:55 | Filtr
(Ryby) Ida 29
Mám pro tebe astrologicky skvělé zaměstnání.
Kurátorka – stálá, úřednická kariéra – Slunce v Býku v 10.d.
Budeš se starat o popuštěné vězně – 12.d – muže - Mars - v Raku – bez domova, zázemí a pomáhat ji začlenit se do společnosti novým způsobem – Merkur – myšlenky v Beranu – na nový začátek, inspirace – do společnosti 10.d. Kariéra.
V Raku ve 12.d – vězení, skryté nepřátelství – vládne Luna ve Štíru v konjunkci s Plutem ve 4.d Domov, rodina. Touží se vrátit domů, ale měli by udělat nějakou přeměnu svých citů ve vztahu k rodině. Rodina je může odmítat.

6.d Pracovní prostředí
Pracovní prostředí máš ve znamení Kozoroha – přísné, konzervativní prostředí, kde se dodržují pravidla a zákony. Ty tam máš Uran – změna – v kvadrátu na Merkur – myšlení a Neptun – iluze, zmatky – v kvadrátu na Merkur – myšlení = Budeš tam potkávat lidi, kteří ti budou lhát a na jejichž tvrzení se nebudeš moci spolehnout.
Vládcem tvého 6.d. v Kozorohu je Saturn ve Vodnáři v7.d veřejnosti, partnerství.
Ty těm lidem budeš vracet řád do života, pomáhat jim řešit jejich právní problémy. Budeš vůči nim spravedlivá, zodpovědná, přátelská, ale s odstupem. Předpokládám, že kancelář budeš mít na sociálce. Na sociálce pracují většinou ženy a tak se znovu dostáváme do tvého 11.d kariéra spojená s prací v ženském kolektivu.

3.d Komunikace myšlení
Máš tu znamení Panny – praktický, kritický a analytický způsob myšlení = byrokracie, papírování. Vnášíš do toho nové myšlenky a nápady – Merkur v Beranu. Merkur máš, ale poškozený – ty papíry si nesmíš někam založit, ale řádně dokladovat, jinak v tom budeš mít strašný zmatek a nepořádek – Neptuna , ze který tě vyhodí – Uran – nečekaná pracovní změna.
3.d pokračuje znamením Vah, kterým vládne Venuše v Blížencích v 11.d Přátelství.
Se svými inteligentními a všestrannými kolegyněmi, přítelkyněmi, komunikuješ laskavě a diplomaticky. To ovšem neznamená, že by jsi se s nimi nemohla pohádat. V Blížencích vládne tvůj poškozený Merkur v Beranu.
18.10.2014 - 22:18 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Ida 29
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele martulllka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Děkuji za příspěvky :-) ty výklady jsou opravdu zajímavé, uvidíme, kam mě osud zavane :-)
ještě jsem si tak říkala, že by tu možná mohla být spojitost s manželstvím a prací ( Saturn v 7.domě, dům manželství, partnerství) a ten je vládcem domu 6., kde je Uran v trigonu na Slunce do 10.domu.
Těch aspektů a různých spojitostí je tam fakt hodně, tak se nechám překvapit :-)
:64:
18.10.2014 - 23:19 | Filtr
(Ryby) Ida 29 » martulllka
Ano, je tam spousta způsobů realizace. Záleží na tobě, čemu dáš přednost. Přeji hodně štěstí :4:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »