Vliv zatmění Slunce na život


04.01.2011 - 15:52
(Blíženci) skarabeus
Vliv zatmění Slunce na život
Mám takový pocit, že tento jev se podílí na různých změnách a pocitech lidí. U mě to zřejmě platí. Vliv na mě má i zatmění Měsíce. O vlivu novoluní a úplňku nepochybuji. Máte to také tak? Víte proč? Co na to astrologie? :63:

Řazení:
24.05.2011 - 10:44 | Filtr
(Rak) karamel
K dalšímu částečnému zatmění Slunce dojde 1. června a jeho astrologický střed ( přesná konjunkce Slunce s Lunou ) nastává ve 23.03 hod SELČ. V horoskopu sestaveném pro tento okamžik se opět projeví napětí mezi znamením Vah a znamením Kozoroha, nicméně je v něm daleko více harmonie a je tu předpoklad, že se svět poučí z předchozích dějů a znepřátelené státy i jednotlivci budou spolu lépe komunikovat. Zatmění bude viditelné zejména v severní části Kanady, na Sibiři, na dálném východě, v Japonsku a na Korejském poloostrově. V těchto lokalitách mohou v následujícím roce očekávat řádění zemského a vzdušného živlu. U toho, kdo slaví narozeniny okolo tohoto data nebo mu toto zatmění padá do nějakého citlivého bodu horoskopu, může dojít k vylepšení komunikačních schopností a bude se skokově lépe projevovat jak slovem mluvem či psaným a také se lépe učit. Padne-li však tato konstelace do napětí s nebezpečnými prvky horoskopu, pak může být naopak dosti zmatený, vyjadřující se překotně a nervózně.středu 15. června se naše republika dočká druhého nejvýznamnějšího zatmění roku 2011, tentokráte to bude úplné zatmění Luny a jeho astrologický střed ( přesná opozice Slunce a Luny ) nastává ve 22.14 hod SELČ. Toto zatmění nastane ve večerních hodinách krátce po západu Slunce. Pro astronomy půjde o jedno z nejočekávanějších Lunárních zatmění v tomto desetiletí, neboť Luna bude procházet přímo středem zemského stínu a plná fáze potrvá okolo 100 minut. Zatmění v případě příznivého počasí bude možné spatřit v podstatné části svého průběhu. Luna bude vycházet ve 21 hodin 9 minut SELČ (pro Prahu) nad JV obzorem již téměř ponořena v plném zemském stínu. Maximální fáze zatmění nastane ve 22 hodin 13 minut. V tomto okamžiku bude měsíční kotouč procházet nejtemnější částí zemského stínu. Na straně jedné jde bezesporu o působivý vesmírný jev, ovšem na straně druhé je nutno podotknout, že se jedná o zesílený úplněk, při kterém budou citliví jedinci mimořádně excitovaní, neklidní a nervní, v důsledku čehož může dojít k četným konfliktům v mezilidských vztazích, dá se rovněž očekávat zvýšená četnost havárií v dopravě a v průmyslových provozech. Pro náš stát je toto zatmění obzvláště významné, a to ze dvou důvodů – jednak je nad naším územím viditelné a jednak padá dosti přesně na hlavní osu ascendent - descendent horoskopu republiky, což poukazuje na intenzívní pokusy opozice svrhnout vládu a to velmi nevybíravými způsoby. V nejbližších pěti měsících, po které bude toto zatmění působit to zřejmě bude boj všech proti všem. Horní i dolní komora parlamentu jen stěží bude nalézat shodu v přijímání významných zákonů a ani prezident Václav Klaus zřejmě ke zklidnění situace nepřispěje, jelikož k zatmění dojde v blízkosti jeho narozenin a harmonii v jeho duši to zrovna neprospěje.viz.www.stribrný.cz
může se přesvědčitz jaký to bude mít vliv :64: :27:
24.05.2011 - 10:45 | Filtr
(Rak) karamel
Částečné zatmění Slunce, ke kterému dojde 1. července ( jeho astrologický střed je v 10.54 hod SELČ ) bude z astrologického hlediska nejméně významné, jelikož bude pouze desetiprocentní a navíc k němu dochází v Indickém oceánu nad Antarktidou, kde vskutku mnoho lidí trvale nežije ! Výsledkem pak mohou být v následujících měsících enormní bouře a podmořská zemětřesení, nejsou vyloučeny ani ekologické havárie. ( Slunce s Lunou v Raku v kvadratuře se Saturnem ve Vahách ). U zrozenců slavících narozeniny okolo tohoto data lze očekávat vážné problémy v rodinných vztazích a pracovně právní komplikace. V obecné rovině se konstelace v horoskopu tohoto zatmění podepíší v prověrkách rodinných hodnot.
K dalšímu částečnému zatmění Slunce dochází 25. listopadu a tentokráte to je zatmění více než devadesátiprocentní, nicméně dochází k němu zase v oceánu mezi Antarktidou, Jižní Afrikou, Austrálií a Novým Zélandem, kde bude viditelná jen v nejjižnějších částech těchto lokalit. Světu toto zatmění přinese v nejbližších třech letech mezinárodní právní bitvy o využití surovin nacházejících se v Antarktidě a jako pravděpodobné se jeví urychlení odtávání ledovců z oblastí okolo Jižního pólu. Velké napětí mezi znamením Střelce ( Slunce, Luna, Merkur a Venuše ) a znamením Panny ( Mars ) může také vyústit v zintenzívnění náboženských sporů.
Poslední zatmění roku 2011 se odehraje 10. prosince a bude to úplné zatmění Luny u nás ale neviditelné. Stačí však vyrazit k sousedům do Polska či na Slovensko. V Praze vyjde Luna v 16.01 hod a konec úplného zatmění však bude již v 15.58 hod, konec částečného zatmění nastává pak v 17.18 hod. Astrologický střed ( přesný úplněk ) se odehrává v 15.36 hod a horoskop sestavený pro tento okamžik akceleruje vlivy z předchozích dvou Slunečních zatmění. Bude zapotřebí řešit problémy náboženské a spory vyvolané bojem o docházející suroviny. Náboženští fanatici a teroristé se pokusí v nadcházejících měsících rozdmýchat doutnající konflikty mezi národy s rozdílnou kulturou, náboženstvím i společenským zřízením. Poloviční kosmický kříž v tomto horoskopu značně rozvíří karmu jednotlivců i národů a v obávaném roce 2012 bude vskutku co řešit…

Shodou okolností se nachází Slunce zatmění v blízkosti Marse ve znamení Střelce v horoskopu České republiky a my můžeme doufat, že se naši sportovci, politici a soudci vzepnou k velkým výkonům.
Závěr

Z astrologického hlediska je rok 2011 doslova napěchovaný konstelacemi vyvolávajícími radikální změny ve společnosti i v přírodě. Nicméně jak vše dopadne, to není ve hvězdách, ale zejména v našich rukách. Budoucnost není v tuto chvíli exaktně stanovena a my lidé svými postoji ke svým bližním, k naší matce Zemi a k Bohu si průběh budoucích dějů spoluutváříme.http://www.stribrny.cz
26.05.2011 - 22:18 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele dr. Faustroll, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
máte možnost sledovat zřídkavý jev 7 zatmění během 12 po sobě jdoucích měsíců. Serie začala 21. prosince 2010 a skončí 10. prosince 2011.

Zatmění Slunce 1. 6. se odehrává na Descendentu USA

Po zatmění Slunce 3.1. které bylo v opozici na Slunce USA se střílelo v Tucsonu

zatmění Slunce 1.7.2011 se odehrává na MC České republiky 1993 - patrně to vláda nepřežije.

ledacos najdete na
http://www.rezonance.cz/wp/…

http://www.rezonance.cz/wp/…

http://www.rezonance.cz/wp/…
26.05.2011 - 22:29 | Filtr
(Beran) Háňa*
Já ani nevím jak já - vadí mi úplněk, když mi svítí Měsíc přímo do postele - ne kvůli světlu, ale je mi nepříjemné, že na mě "kouká".

Ale statisticky mám potvrzeno, že na lidi vliv má - lidi se chovají jak praštění - jsou roztržití, splašení....nechali by se přejet, nevidí, neslyší... mám každodenní porovnání, jsou takoví i normálně, ale když je úplněk, je to znatelně horší. Poznám to podle nich, kdy je, i když to dopředu nevím - moc to nezkoumám
28.05.2011 - 14:50 | Filtr
(Blíženci) skarabeus » Háňa*
Děkuji všem. Opravdu příspěvky velmi přínosné /tedy alespoň pro moji osobu/. I když jako blíža mám v očekávání zase tanec po 15.červnu. :76:
28.05.2011 - 15:11 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » skarabeus
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele dr. Faustroll, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
to máte pravdu, 15.6. nastane částečné zatmění Měsíce na linii 24°Blíženců (Slunce) 25°Střelce (Luna)

příležitost začít prožívat svůj života jinak
01.06.2011 - 14:56 | Filtr
(Blíženci) skarabeus » dr. Faustroll
Milý pane, v mých letech to bude spíše horor. Určitě neomládnu a doufám že nezblbnu.Ale kdo ví, třeba nějaký ženich /v mých 69???/ by mi dokázal udělat vítr v myšlenkách. Děkuji za vaše přívětivé slovo i odpověď. :75: :76:
01.06.2011 - 22:05 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » skarabeus
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele dr. Faustroll, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
teprve teď jsem se podíval na Vaši nativitu a smekám před Vámi. Narodila jste se v době, kdy se lidé stávali hrdiny, aniž by o to stáli, ale jinak to nešlo. Něco o tom vím díky rodinné historii.

Bez ohledu na výzvy zatmění Měsíce v sekundárních direkcích dorazila po 27 letech luna opět do opozice na svoji konjunkci s Uranem a na progresivního Urana - třeba dostanete příležitost zhodnotit životní moudrost a dovednosti, které jste nepochybně nabyla.
10.06.2011 - 15:42 | Filtr
(Blíženci) skarabeus » dr. Faustroll
Děkuji Vám za povzbuzení. Opravdu jsem toho prožila hodně /někomu by to stačilo na 10 životů/. Byla to vítězství i pády, oběti i radost z pomoci druhým. Zatím stále ještě žiju a život mě baví. Zdravím a děkuji. :76:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »