Luna konjunkce Mars


04.01.2011 - 14:31
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

Luna konjunkce Mars
Jakpak se u Vás projevuje? Ve Vašich znameních, domech, spolu s dalšími aspekty...cokoliv k tomuto aspektu :27: :74: ...ze zvědavosti :20:(nativní horoskop)

Řazení:
04.01.2011 - 19:08 | Filtr
(Ryby) Astroložka Irena
Mám Lunu v konjukci s Marsem v blížencích v sedmém domě.U mě se tato pozice projevuje jednak - co se týká mé matky, je to člověk dominantní (Mars),a výbušný, pokud není vše jak ona chce.
Co se týká mého mateřství (luna) snažím se tuto svou výbušnost danou horoskopem i vzorem své matky ovládat a směrovat nějakým přijatelnějším, pozitivním směrem, uvědomuji si, že Mars s Lunou může kdykoli naprosto nečekaně vzplanout, Luna dává energii Marsu proměnlivost - rychle vzplane, snadno pohasne,.....
Energii danou Marsem dávám do věcí, které jsou mou srdeční záležitostí (Luna), činnosti musí být v souladu s mými pocity.
Vždy však záleží na celkovém postavení těchto planet - já mám Mars i LUnu ve znamení Blíženců (komunikace),
a sedmý dům (výměna názorů s druhými lidmi) v dobrých aspektech na Jupiter, Uran, Venuši i Merkur....to celé se určitě projevuje jinak, než kdybych je měla v jiném postavení (špatné aspekty atd.)
Nevím, jaké znamení, dům a aspekty Marsu a Luny se týkají tvého dotazu. :27: :27:
04.01.2011 - 22:00 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Astroložka Irena
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Téma nevymezuji, tudíž týká se všech! a všeho! :1: :27:

pěkné čtení, děkuji za zkušenost!!!

já bych to brala přesně jako citovou rozbušku. Samo-rychlo-vznětlivost :75:

05.01.2011 - 20:07 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele A., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
ehm to by mělo být teoreticky trochu podobné třeba luně v beranu nebo 1.domě? možná jsem mimo tak kdyžtak pardon :32:


lunu v konjunkci s marsem měl můj ex, no a nejtrefnější výraz bude asi.. itálie :5: :4: :61:
14.01.2011 - 09:42 | Filtr
(Ryby) Luminon
Luna konkunkce Mars v Kozorohu v 6. domě. (dům aktivit Panny)

Mars má sabiánský symbol ve smyslu touhy po zanechání trvalých hodnot ve světě, a Luna zase symbol štafety pokroku, kterou si předáváme mezi generacemi.

Těžko říct co to přesně dělá nebo ne, v 6. domě v Kozorohu mám ještě Uran, Saturn a Neptun, a Mars je v konjunkci s Neptunem.

Je pravda, že velice rád pomáhám lidem, hlavně když to nestojí moc peněz a nezasahuje do životního prostoru. Vůči sobě jsem víc kritický než vůči ostatním. Taky mám velký problém s vinou, tedy spíš, jen tak něco se mě nedotkne, ale veškerý odstup a chladná hlava je pryč, když to něco je moje vina, nezáleží jestli malá prkotina nebo velký průser.

Vzhledem k Luně mi maminka mi dobře reflektuje nelibé kvality toho, jaké to je, když někdo někomu kecá do života. Ohledně toho co, jak, kdy a kde by se mělo nejlépe jíst, sledovat, číst, dělat, nedělat, spát, užívat jako lék, a tak dále.
Těžko se mi říká ne, většinou tyto rady využiju, pokud v nich vidím nějaký smysl, (maminka je odbornice na zdravou výživu a životní styl) ale někdy nelze jinak, než poděkovat za starostlivost a udělat to podle svého. Maminka je taky asi jediný člověk na světě, který mě dokáže pořádně nas:11:rat, a to nedokáže skoro nikdo. Hlavně když ze mě dělá debila nebo stokrát nabízí změny rozhodnutí ač už jsem se dávno rozhodl a dobře.

Tímto mi zřejmě reflektuje to, k čemu bych sám mohl mít sklony, protože není možné aby jako jediná na světě dělala tak často přesně to, co mě tak vytáčí, když nikdo jiný tohleto nedělá.

Takové je asi poselství Luny s Marsem v Kozorohu v 6. domě (se sextilem Mars-Pluto 4. dům), 99% času mě nenasere vůbec nikdo a nic, ani se k tomu nepřiblíží. Spolehlivě mě ale naštve to, když se mnou někdo jedná tak, jako by měl co do činění s nesvéprávným chovancem ústavu pro mentálně postižené hluchoslepé občany. Když tohle někdo dělá schválně tak je to v pořádku, sranda je sranda i když blbá, ale když tak jedná upřímně a mimovolně jako samozřejmost, to je fakt moc :47:

Správně by bylo předpokládat, že si bez potíží splním svoje povinnosti a potřeby, a i kdyby náhodou výjimečně ne, tak je to můj problém který si budu řešit sám. A ne být už předem vždy připraven(a) na možnost, že všecko pokazím, zapomenu, ztratím, nenajdu a rozbiju, to prostě nevypovídá nic dobrého :66:
14.01.2011 - 11:50 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Luminon
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
takže taky takové horkokrevné :4: :61: založení ( tedy za podpory Luny - matky) :4:

teď mne napadá jestli se na Tebe lepí podobné typy žen? Většinou (co mám vypozorováno) si chlap najde ženu s podobnými vlastnostmi jeho matky... :17: aniž by samozřejmě chtěl...

a taky možná by to chtělo nadhled...(což :61: :61: :61: ze své zkušenosti vím, že není nic snadného v tu vyhrocenou chvíli)

a pak mne zaujala ta vina...Znám právě to, že pocit viny i když je viníkem - moc často neuzná :3: nějaká tvrdost...? možná...
14.01.2011 - 11:56 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » A.
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
itálie...(nechtěla jsem si to připustit...) ale alespoň :20: :20: :20: :21: je v tom vášeň! :18: :4:
14.01.2011 - 13:04 | Filtr
(Ryby) Luminon » Kordelie
Já a horkokrevné založení? Vůbec ne. Jsem ta nejleklejší ryba, nejlaxnější, nejflegmatičtější... :16: Mě už vytočí fakt málo věcí v porovnání s normálním člověkem. Jenomže těch pár věcí někdy, ne pořád, vyjadřuje maminka.
Ano, slyšel jsem že chlapi si vybírají typ ženy podle matky, ale naopak to snad taky platí. Rozhodně bych nechtěl takovou Račici se sklony k dětinskosti a přehnanému opečovávání domova. Na rozdíl od ní když nepůjdu spát už o jedenácté nebo neobejdu každou hodinu celý dům a nezhasnu světla, tak nedostanu hysterický záchvat :10:
Pokud právě nemá svou dětinskou či harpyjí osobnost, (což se vztahuje na její vlastní domov) tak je maminka úžasná osoba, mnohými uznávaná a neuvěřitelně pracovitá.
Už jsem získal nadhled nad velkou spoustou věcí, ale tady to ještě chvíli potrvá. Abych získal nadhled tady, to bych potřeboval vlastní bydlení a pravidelné příjmy, to by se mi to potom ignorovalo :4:

Na mě jednu dobu letěly typy dívek s mindráky, a s docela dobrými důvody pro ty mindráky. Spíš než mě by potřebovaly se postavit na vlastní nohy, vážit si sebe sama, shodit kila a investovat do vzdělání, konverzace, kosmetiky a lehké plastické chirurgie. Je mi jich líto, ale Pygmalion se nejmenuju, abych z kusu slonice...ehm, slonoviny vytesal sochu sebevědomé krásky. Mám plno práce s tesáním vlastního dřeva do nějaké přijatelné podoby.

No a potom dlouhou dobu nic. Jakž takž otesaný z původního neotesance jsem teprve krátce, to nejde posoudit.
14.01.2011 - 14:18 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Luminon
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
:4: :4: :4: jééé tos mě pobavil!

poslouchej! Ty máš asc ve Lvu, viď...hrozně jsi mi někoho připomněl..s tou lehkou plastickou chirurgií a uplácáním partnerky :4:

kdyby mi někdo někdy toto doporučil...asi by to nedopadlo dobře :21: :47:

všimla jsem si náročnosti na partnerku u mužů s asc ve Lvu - její fejslift a taky jsou partnerkou velmi rádi reprezentováni... :20:


16.01.2011 - 18:21 | Filtr
(Ryby) Luminon » Kordelie
No dobrá, jako ascendent ve Lvu chci partnerku co má vícero dobrých vlastností pohromadě a vymyká se průměru. Malomyslní říkají, že taková neexistuje.

Jenže co když zvláštní ženy jsou samy, protože jim chybí zvláštní muži? A naopak. Jenom zjistit kde jsou. Takže ano, asi jsem na partnerku trochu náročnější, ale počítám s tím, že bude ona náročná na mě.
Úplně jako v tom vtipu:

Muž nastoupí do letadla a zjistí, že vedle něho sedí roztomilá a půvabná blondýnka. Okamžitě zahájí konverzaci:
"Promiňte, slečno, slyšel jsem, že let lépe utíká, když se dáte do hovoru se spolucestujícím. Pojďme si povídat."
Blondýna, která si zrovna otevřela knihu, ji pomalu zavře:
"A o čem byste se chtěl bavit?"
"Co takhle třeba o nukleární energii?"
"O. K. To by mohlo být vskutku zajímavé téma. Ale nejdříve mi dovolte, abych se vás na něco zeptala jako první. Kůň, kráva i jelen se živí tím samým - trávou. Přitom ale jelen dělá malé bobky, kráva velký mokrý kravinec a kůň skoro suchou koblihu. Čím si myslíte, že to je?"
Ohromený muž na chvíli ztratí řeč. Ale vzpamatuje se:
"Nemám nejmenší tušení."
"Tak mi tedy řekněte," blondýna na to "jak chcete debatovat o nukleární energii, když nerozumíte ani hovnu!"


Takhle si to představuju já, jen s tím rozdílem že o rozdílech ve stavbě žaludku, délce střev, peristaltice a potravě u jednotlivých živočišných druhů něco vím, a o nukleární energii taky :5:
16.01.2011 - 19:03 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Luminon
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele A., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
myslím si já, že v seznamu tvých úžasných vlastností jedna dost důležitá chybí.. tak schválně jestli na to přijdeš :2: :4:
16.01.2011 - 20:10 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Luminon
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Co dodat... :4:

nemáš to lehký :45:
16.01.2011 - 21:13 | Filtr
(Ryby) Luminon » A.
Která vlastnost chybí? A jaký seznam? Chybí jich hodně, ale to to už asi nespravím sám, to chce spřízněnou duši.

Ale asi vím co myslíš. (kromě skromnosti) Nezájem o radosti a témata běžného života. Nebo tohle alespoň způsobuje nedostatek té vlastnosti co myslíš.
17.01.2011 - 11:03 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Luminon
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele A., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
přesně tak, skromnost.. občas je fajn nechat prostor i ostatním aby tě mohli obdivovat :3: namyšlenost se nemusí týkat jen týpků s namakanými svaly, ale i mozky, kteří rozumí dokonce i hovnu :5: :4:

nechci tě urazit, ani nevím jak se projevuješ v reálu, takže to jen tak k zamyšlení, jaký dojem může také vzbudit prezentace tvé osoby.. :74:
18.01.2011 - 16:05 | Filtr
(Ryby) Luminon » A.
V reálu se nijak nekomentuju, není třeba, od toho je internet :2: Lidé mě vnímají docela pozitivně. (ne že bych se přímo ptal) Problém je ten, že pro mě nemají žádné využití :4:
18.01.2011 - 16:22 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Luminon
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele A., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
nj problém je v tom že takové věci se hrozně blbě posuzují po internetu :32: takže asi budeš muset objevit sám kde je chyba v systému :3: :37:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »