Horoskop mnicha :)


03.01.2011 - 13:36
(Rak) Loen
Horoskop mnicha :)
Dívám se na horoskop mého bratrance, který se dal k trapistů a stal se mnichem (v klášteře je 1,5 roku - tj. má noviciát)Byla jsem ho navštívit a čekala jsem pokorného a duchovního člověka, ale nějak jsem to z něj necítila :63:Tak mě napadlo, šupnu ten horoskp na najdise a optám se co je na něm tak "duchovního" :4: a jestli z toho horoskopu ten vstup do kláštera nějak vyplívá...Jediné co mě napadá je konjunkce neptuna se sluncem, ale zase žádné duchovní domy, jen těžce poškozený jupiter v 9. domě, ale tady sou zase jeho vlastnosti blokované saturnem, uranem a neptunem...Tak prosím astronadšence, pište :3: :1: :74:Jinak datum narození: 26.12. 1989, v 00:55 moravská třebová

Řazení:
03.01.2011 - 13:50 | Filtr
(Váhy) 0RLAND0
no tak hned co mi prve udrelo do oci je, ze cely horoskop je ukazkou Jupiterskeho vedra (Jupiter ako drzadlo oproti ostatnym planetam). Navyse tato ohniskova planeta ma suvis s cirkvou a navyse, ked sa nachadza v IX.dome, cize v oblasti spirituality a rozsirovania obzorov, tak to naznacuje, ze kde sa upriamuje vsetka jeho pozornost...sam Jupiter je spaty skor s tradicnymi nabozenskymi systemami, co potvrdzuje aj aspekt Jupitera so Slnkom, ci silne obsadeny Kozoroh...navyse Jupiter je spolu s Venusou a Marsom obsiahnuty v tajuplnej konstelacii "prst bozi - YOD", ktora moze suvisiet s prerodom nizsich pudovych zloziek (Venusa-Mars) na vyssiu uroven (Jupiter). asketicke sklony tiez potvrdzuje silne obsadny kozoroh a dominantny Saturn... podla mna to je prave priam ucebnicovy priklad horoskopu mnicha :46: aj ked nevylucujem, ze raz z klastora vystupi a zacne sam hladat svoju duchovnu pravdu (retrogradny Jupiter).
03.01.2011 - 14:39 | Filtr
(Rak) Loen » 0RLAND0
Skvělé postřehy, díky :1:
Božího prstu a retrográdního jupitra sem si nevšimla. Ten zájem koncentrovaný na víru (viz vědro je zřejmý), ale mám pocit, že ti škůdci (zejména saturn), co jsou k němu v opozici vlastnosti htoho jupitera a 9. domu blokují (saturn je klasický blokátor) a neptun (v neharmonickém aspektu na jupiter zase podsouvá falešné, nebo zkreslené/ zamlžené myšlenky...) - to je můj pocit. Zajímal by mě právě ten vliv opozičních planet, protože ten jupiter je jimi přímo bombardován (žádné pozitivní aspekty...až na ty quinkunxy)
03.01.2011 - 14:46 | Filtr
(Býk) Všemožný » 0RLAND0
Ten vzorec vědra mě taky hned praštil do očí. :3: Já bych přidal možnost manipulace s lidmi. Ale interpretace může být různá.
03.01.2011 - 16:59 | Filtr
(Vodnář) Lemurek » 0RLAND0
Orlando můžu se zeptat kolik horoskopů mnichů jsi viděl? Že je tenhle učebnicový? :3:
03.01.2011 - 17:20 | Filtr
(Rak) Loen » Lemurek
:4:
Já mám kamarádku a ta má taky Jupiterovské vědro, ale je vodnář a asc a lunou ve vodnáři (v 1.d) a zbylýma planetama ve 12. a 11. domě - no, ta se narodila o měsíc a den později než výše zmíněný bratrance :4:
03.01.2011 - 20:25 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vopluda, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Tak vědro už bylo popsáno. Já bych jen podotkla jinou věc: proč myslíš, že je Jupiter tak těžce poškozen? Je v raku - to není špatné. Jeho regentem je Luna ve střelci, takže Jupiter je zase regentem Luny. Tyto planety se ovlivňují velmi výrazně vazájem.
Opozice nejsou tak zlé, aby toto převážily, Saturn z kozoroha by v tomto případě mohl dát i nadhled, ukázat druhou stranu mince.
03.01.2011 - 22:47 | Filtr
(Panna) Tami8
Myslím, že on pokorný asi nebude nikdy s Uranem v konjunkci se Sluncem v opozici na Jupiter :3:
Myslím, že to jeho rozhodnutí může souviset s tranzitem Saturna 12. domem - před rokem a půl tam již nějakou dobu byl - v té době byl také Pluto v konjunkci se Sluncem - přehocování do hloubky.
Může to souviset i s tím, že je silný introvert, Neptun tam přináší únik od reality + to, co zde již psal Orlando
04.01.2011 - 09:31 | Filtr
(Vodnář) Lemurek » Tami8
Já myslím, že to rozhodnutí (u mnichů rozšířeně)
je dané uplně pře(z)vrácenou logikou jak dosahnout postavení..
tahel konstelace Tami o které píšeš, je fakt vypečená, pro mnicha. ve středověku by to možná mohl být slušný katolický radikál, ale to jen trochu hádám..
04.01.2011 - 13:58 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele cernunnos, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
hlavní bod bych tady viděl na rozhraní rodina/kariéra. saturn blízko IC - problémy v rodině, rozvod rodičů, který zrozence silně emocionálně poznamenal. konflikt řešil vzpurným a rebelským přístupem k život slunce konj. uran. v momentální době, našel únik z emocionálních sfér, které jsou pro něj velmi problematické ve víře v boha a oproštění od světských záležitostí. je to pro něj lekce, kterou budˇ zvládne a z kláštera vystoupí najde si partnera a bude se sebou vyrovnaný, bude to chtít přehodnocení pohledu na sebe a na to co od něj okolí čeká nebo se uzavře rigidnímu vidění světa církve a jejímu masochistickému přístupu k životu mnichů a vrátí se znova na začátek...
04.01.2011 - 14:25 | Filtr
(Rak) Loen » Tami8
No, s tou pokorou máš asi pravdu :4:, asi jsem naivní, že od mnicha přísné cisterciánské tradice čekám pokoru :23:, docela mě dostalo, když ho teta poprvé uviděla, rozplakala se, klekla si před ním a políbila mu cíp hábitu - a on tam stál s výrazem pánaboha jak trvdé Y... a pak ve víru řeči řekne, že si vždycky přál být slavným... :23:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »