Uran opozice Pluto


27.12.2010 - 18:45
(Štír) Mija.M
Uran opozice Pluto
Tranzitujici Uran v opozici na nativni Pluto. Co Vy na to? Dik! m.

Řazení:
03.01.2011 - 11:05 | Filtr
(Ryby) Hariett
Planeta náhlých změn a revolucí (URAN) naráží objektivní měrou (opozice) na planetu moci,bez-moci,po-moci (PLUTO), aby v důsledku šokové terapie vyčistila zrno od plev.
Máme zde cosi do činění s vlivem na druhé lidi,působení naší síly vůči sobě i okolí,dovršení radikální proměny v důsledku krize.
Možnost,jak se osvobodit od vnitřních útrap, ale také pocit "nad propastí".
Je tedy na Vás, zda do ní skočíte nebo ne. Hlavním tématem by tedy měla být ZMĚNA VAŠICH MOCENSKÝCH POSTOJŮ.
03.01.2011 - 11:59 | Filtr
(Ryby) Astroložka Irena
Vždy záleží, ve kterém domě a znamení je Uran a Pluto umístěn v nativním horoskopu a především jaké aspetky k těmto planetám vytváří jiné planety.
Pokud Uran a Pluto nejsou aspektovány nebo mají-li příznivé aspekty (trigon, sextil...)od jiných planet, potom tento tranzit nemusí být nijak výrazný.
Ovšem pokud jsou v nativním horoskopu Uran a Pluto podpořeny špatnými aspekty (opozice, kvadratury)od jiných planet a celkově se objevují i jiné nepříznivé tranzity a direkce, potom tento tranzitující Uran v opozici na Pluto může přinášet i vážné existenční krize - a o které životní oblasti by se krize mohla týkat prozradí právě postavení Urana, Pluta v nativním horoskopu.
Uran vždy přináší velké a nečekané změny, a Pluto transformaci skrz krizi, která však může člověka mnohdy i velmi posílit.
05.01.2012 - 16:24 | Filtr
(Ryby) Gevira
Ahoj, já bych ráda tuto diskuzi znovu otevřela. zajímalo by mě totiž, jestli tady je někdo, kdo už má s touto opozicí své zkušenosti. Já jí procházím od června 2010 a zhruba letos v únoru by měla povolit a musím říct, že je to dost drsné. Ustát něco takového, nezbláznit se a proměnit to v poklad je skutečně klíčová životní zkouška.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »