Moje zmatená mysl, strach a nerozhodnost


06.10.2010 - 00:30
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Rezulka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

Moje zmatená mysl, strach a nerozhodnost
:1:Ahoj spřízněné duše, plácám se ve vlastní šťávě, posl. dobou se až nadměrně prožívám, a to jak v pozitivním tak v negativním smyslu. Nějak lítám v extrémní náladovosti, buď mám euforii jako blázen, kdy mám pocit, že zvládnu všechno, naprosto vidím před sebou cestu co chci,vím úplně jasně jak vnímat okolí i sebe bez negativních důsledků, a pak zase stačí sebemenší impuls jak zvenčí tak i uvnitř v mé hlavě, a najednou se propadnu do absolutní propasti, kdy nejsem schopna pojmout sebe a nepřijímám okolí, nejsem schopna komunikovat, takže jedu v takovém svém univerzálním režimu,tak abych jakžtakž naoko fungovala.Toto se u mě někdy střídá i obden.Jako kdybych žila jen v černé a bílé, nic mezitím a cítím se jak když zápasím mezi dvěma pomyslnými břehy.Nejdřív sem si to užívala a snažila se smířít s tím, že taková sem, a co nejmíň obtěžovat okolí. Jenže se to dostalo do stadia, kdy mě to začalo nesmírně obtěžovat, lítám od ničeho k ničemu,a výsledky znatelné nejsou, aspon ne tak abych já byla spokojená se sebou. Mám až příliš široký záběr, ať už jsou to duchovní věci, či koníčky, ale nic takhle nejsem schopna dotáhnout do konce.Jen cítím, že má energie je velká, i tak že by mohla v budoucnu pomoct i ostatním, ačkoliv si při této větě v tuhle chvíli klepu na čelo i já.Ale cítím, že až tomuhle přijdu na kloub, budu zas o krůček dál, jen nevím JAK , mám strašnou krizi a nedokážu zklidnit mysl......

Řazení:
06.10.2010 - 06:11 | Filtr
(Blíženci) movvin
:1: jen jesem si tě představila jak poletuješ po velikánském zámnku, běháš a nakukuješ z jedněch dveří do druhejch. Každé otevření tě nadchne, ale už letíš zas do jinejch - co kdyby ti uteklo něco jinýho, možná lepšího :4: Počkej až otevřeš ty správné... to budeš koukat :3:
06.10.2010 - 07:33 | Filtr
(Blíženci) Im the one
:4: :15:
nemas,ty.neco,se,strelcama :4:

hm,rozumím.mám,to,podobně,akorát,né,tak,moc,
jak,ty :4:

chce,čas..ono,se,to,ustálí. :3:
06.10.2010 - 07:40 | Filtr
(Rak) cifršpionka
Občas mám takový pocit i ze sebe,ale začala jsem si v duchu dělat pořádek a navenek si určuji priority-pořadí zájmů a koníčků :75:,co jak spěchá udělat či zařídit a ono to funguje :27:
Asi čtyři dny jsem doma ležela s virozou a měla dost času přemýšlet....
06.10.2010 - 12:47 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » movvin
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Rezulka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
no tak to je úplně přesný :1:jen nevím co s tou náladovostí, strašně se snažim, když ono to ale nejde úplně tak někdy ovládnout.jeden den jsem jak nejvyrovnanější člověk, a druhý den jako valící se dynamit :11: :47: :4:
06.10.2010 - 13:29 | Filtr
(Blíženci) Triniti111
mě to připadá, že s tebou cloumají hormony ... možná jde o zamilovanost, nebo jiný impuls, možná nějaká léčba ...?
06.10.2010 - 13:43 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Triniti111
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Rezulka, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Zamilovaná jsem pořád, po půl roce se to trošku stabilizuje :1:Žádné léky neberu.Drogy taky ne :1:Možná sem se tak narodila
06.10.2010 - 13:46 | Filtr
(Blíženci) movvin » Rezulka
Jestli máš dobrou náladu, tak je to vdobře. A jestli máš tu blbou, tak je doré si jí uvědomit a pokusit se jí změnit. Zkoušelas to?
No a pokud to nejde ovládnout, tak si někam zalez a vybij jí třeba do poštáře ať už ranama nebo slzama.... ono se taky uleví :27:
06.10.2010 - 16:08 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele josefinka1, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
plně chápu, někdy jsem moc štatná a jindy mám chut se vším praštit, vymazat se....
06.10.2010 - 16:46 | Filtr
(Kozoroh) Sandro
Ahoj,
tak za prvé, důležité je to co chceš ty a ne co chce tvoje okolí. Pokud ti tato rozkolísanost osobně vyhovuje, nic na tom neměň a prožij si to. Potřebuješ zřejmě tuto zkušenost. Pokud se v tom sama necítíš, zkusil bych maximálně omezit všechny aktivity, trávit co nejvíc času venku v přírodě a zkusit nic nedělat (ano, i to jde :)). Vytvořit si pro sebe prostor. Načež bych zkusil jednoduchou meditaci, jen se uvolnit a soustředit na svůj dech a na to co se děje uvnitř tebe ;). Navázat spojení sama se sebou, se svou podstatou. Nevím co máš na mysli pod pojmem duchovní aktivity, ale dle mého názoru by ti toto mělo bohatě stačit ;). Pak dle potřeby můžeš přidávat další věci, ale důležité je navázat ten vztah sama se sebou, se svým nitrem. To by mělo pomoci.
06.10.2010 - 18:40 | Filtr
(Beran) Miluška medvídková
vůbec nic si z toho nedělej, ten zmatek způsobují už zvýšené vibrace, energie. Všechno tak rychle letí, že se v tom ledackdo neorientuje, pak je zmatený. Chce to hodně meditovat, dát se do klidu, na nic nemyslet.Prostě jen tak být, nic jinýho nedělat. Jde to a pak zjistíš, jak je všechno jednoduché. :3:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »