Venuše v raku v 9.domě


06.02.2010 - 02:11
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

Venuše v raku v 9.domě
Souhlasíte s obecným vyjádřením, že takto postavená venuše přináší člověku do života cizince? jaký máte názor na toto postavení? Děkuju :68:

Řazení:
07.02.2010 - 23:54 | Filtr
(Lev) Tanana » Alberto
Odstup budí zájem - hah, tak to potvrzuju z cizích zdrojů... :46: (ale cizí zdroj tam má berana s velkejma rohama - takže já nevím, co s tím ráčkem, který je zpátečník) :63: :1:
07.02.2010 - 23:40 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Tanana
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Tak to já se za Tebou šourám :75: né jdu ták ňák "přiměřeně" :2: ...vykračuju si po šírošírém světě...moje kámoška s marsem v beranu přede mnou taky běží...zabírá do kroku a furt mluví :4: :39: :39: :39: :61: nojo holky, je to veselý
07.02.2010 - 21:50 | Filtr
(Lev) Tanana » Kordelie
jo, spíš než chodím, tak běžím :75: :75: :75: :75:
07.02.2010 - 19:52 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Alberto
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Děkuju za názor, nechtěla jsem právě konkretizovat muže nebo ženu s venuší v raku v 9.domě...Zajímaly mne názory mužů i žen :1: Jak jsi rozepsal právě tu četbu, vodu, moře...úplně se mi to vyjasňuje...jinak jsem hnědobruneta s šedomodrým okem :3: :22: :3: ...
07.02.2010 - 19:48 | Filtr
(Lev) Alberto » Kordelie
Aha, ptáš se na milého, škoda žes to neuvedla rovnou do dotazu nahoře. Ženy exotického, vzdáleného typu ho mohou přitahovat, v raku: spíše možná tmavovlásky s modrýma očima. Odstup budí zájem, snad se to tak dá říci. Ale v tom raku nevím, to není moc experimentální postavení.
07.02.2010 - 19:48 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Tanana
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Pošlu Ti na vzkazník zdroj :3: ...Asi i rychle chodíš a rychle jednáš, to jsem zaznamenala u lidí s marsem v beranu,kamarádka měla taky pár beranních rytířů (mužů), je to zvláštní, ale v tomhle všem té astrologii věřím...Mám mars v býku a hle: mám býka :61: asi jsem už závislá na tom si vše objasňovat astrologií a trochu pošahaná :75: ...dost se tím poslední roky v hlavě zabývám :16:
07.02.2010 - 19:45 | Filtr
(Lev) Alberto
Podle mě v horoskopu muže je Venuše v 9. známkou toho, že cizinky jsou pro něho atraktivní. V horoskopu ženy by musel v tomto domě stát spíše Mars. Rak a 9. dům mají společné téma turistika, suvenýry, sbírání zážitků a budoucích vzpomínek - jednoduše: sentiment. Podle mě je Venuše v Raku v 9.ce mírně odlehčena, ale rak bude mít převažující vliv, tj. jistota, bezpečí a domov bude stále ještě více než dobrodružství; spíše o něm bude snít či o něm číst v románech. Spíše bych řekl, že je hledán partner s podobným pohledem na svět; zde tedy, aby mu v očích svítila idea rodinného krbu, klidného zázemí. Co třeba zážitky na společných dovolených? Třeba na vodě, na moři, v aquaparku? Radost z četby a poznávání. atp.
07.02.2010 - 19:39 | Filtr
(Lev) Tanana » Kordelie
No to vidí, když je na ASZ :15: :4: Jinak já to popsala tak, jak si pamatuju, že je to v té knížce :4:

Já mám zas Mars v Beranu, tak horká hlava je u mě taky na denním pořádku. Moc nějakého zdržování a vměšování se mi do věcí nestrpím a občas trochu vypěním... dnes... dřív jsem byla i fyzicky agresivní (ale jenom na bratra) :19: :6: :14:

Mylsím, že tohle k tý Venuši ve 12.domě sedí úplně maximálně. Musím to zkopčit do souboru. :15: :1: Děkuju!! :17: :17: :15: :1:
07.02.2010 - 19:23 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » tulačka
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ten jiný kraj, to mě fakt zajímá...Ještě dotaz a co třeba cizokrajný jméno...Není to už až moc zúžené?... :27: :68:
07.02.2010 - 19:20 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Tanana
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Víš, jak mám ten asc v raku, tak on tu rusalku ve mě asi vidí i s tou říší fantazie :27: :45: :4: ...(Hezky jsi to popsala! :17:)...Ta moje šílená venuše v beranu,podporuje touhu po dobrodružství,něco zažít a dlouho na "nic" nevydržim čekat :75: funim a podupávám nožičkou :48: ...!!! + takovej živější přístup ke všem a všemu + kapka horké krve :32: Jinak vztahy: přelétavá venuše v beranu je u mě mýtus, jen tak mě někdo neomrzí, když si oblíbím jsem stabilní a věnuju tomu svému objektu lásky :12: pozornost klíďo na 100 let :3: ...Na tu knížku se mrknu :3:

ještě Ti přidávám co jsem našla o venuši v 12.domě, co mě zaujalo:

Venuše v Raku ve 12.domě vypovídá o schopnosti milovat romanticky, něžně, mazlivě, a když se budete cítit bezpečně, tak velmi vášnivě a zároveň i nezištně, s absolutní oddaností, obětavostí a idealismem. Tyto iluze o lásce mohou přinášet zamilovávání se do vysněného prince s následnou řadou zklamání.Vaše toužení po hlubokém milostném prožitku, po splynutí a bezmezném, božském opojení, tryskají z říše fantazie a nemohou být naplněna. Může se však stát zdrojem umělecké inspirace, ale může i potlačit ženskost a skrýt erotičnost a vášeň tzv.“za scénu“, aby nepronikly na veřejnost. Výsledkem mohou být svérázné, tajné či zčásti anonymní lásky, setkání bez znalosti jména, korespondence s neznámými (i přes počítač). :3:

Jinak na venuši ve 12.domě jsou zde zkušení a povolaní :74: jistě ještě přidají své názory! :74:

07.02.2010 - 11:35 | Filtr
(Lev) Tanana » Kordelie
Aha... ta není Tvoje :4:...

Asi taková opravdu jsem... Já myslela, že každá žena si chce hýčkat své blízké. :16: A ten poslední odstavec se zahrádkou pasuje nejvíc. :6: :46:

A nemáš třeba problémy s tím, že Tě partner brzy (třeba po půl roce) omrzí? Já totiž znám dva kluky, co ji mají v Beranu a poté, co svou vyhlídnutou oběť uloví, tak ji brzy opouští. Třeba to není tím, ale u toho jednoho to tak bylo na tuty. :5:

Muž, který má Venuši v Raku je přitahován k ženě rusalce, co ho vtáhne do své říše snů a fantasií. Líbí se mu žena mateřská, ale i dětská, neboť Měsíc, vládce Raka, zastupuje jak mateřskost, tak i naši dětskou stránku.
Moc pěkně se o tom píše v knize Dvanáct archetypů v psychologické astrologii od Clause Riemmena :3:

Ty máš Venuši v Beranu - to je typ ženy amazonky, nezkrotné ženy dychtící po nových a nových zážitcích, tančící rozesmáté jižanky... :15: :3:
07.02.2010 - 02:03 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Tanana
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
:4: Ty jsi šídlo, normálně Tě čtu a ta Tvá energie prostupuje až ke mě :61: Já venuši v 9.vátém nemám, má ji tam můj milý, tak čekuju jak to mají ostatní, já jsem slízla venuši v beranu v 10.domě :13:. Vím, že venuše u muže je jakási představa ženy, tak proto se ptám na okolnosti právě tohoto postavení. Jinak i má maminka a mnoho přátel má venuši v raku, a je pravda, že milujou umění,přilínají ke svým blízkým, mají ochranitelské sklony a hýčkají si ty, které milují. To je obecně o ven. v raku dle mých :49: zkušeností...Jinak zde zajímavá vyjádření:

Venuše v Raku

Nestálost, choulostivost, kolísavost, snadná ovlivnitelnost (dobré médium), sklony k umění - hlavně k hudbě, slabá, snivá povaha, rozcitlivělost, láska k zábavám a společnosti - hlavně ženské; v 3. dekanu Venuše příznivě aspektovaná dává bujnou fantazii pro beletrii.


Venuše ve dvanáctém domu miluje tajemství a samotu. Poukazuje na introspektivní stránku povahy a potřebu člověka trávit čas o samotě. Vytváří společensky zdrženlivou osobu s jistou dávkou osamocení a romantického zklamání. Emoce má velmi silné, ale podvědomě ovládané. Tato poloha obvykle vytváří značnou míru účasti a soucitu pro utlačované lidi a povšechně ty, kteří jsou ve špatném postavení.

:17: :17: :17: :17: :17: :17: :17: :17:
07.02.2010 - 01:00 | Filtr
(Lev) Tanana » Tanana
Jo a eště jsem si vzpomněla, že jeden hoch, kterej ji má taky v 9. domě, ale v Beranu, ... tak říkal, že pro něj získává spoustu věcí na hodnotě, čím víc je to vzdálené... takže taková cizí zkušenost, předávám... :3:
07.02.2010 - 01:00 | Filtr
(Vodnář) Siraels » Kordelie
Nelze to brát doslova. Ten "cizinec" může mít další "odstíny".Jak už tu bylo napsáno,třeba zájmy o cizí kultury,něco exotického,starou antiku apod..A pokud ne "cizince",tak možná i tu lásku z dovolené :27:
Ano,Venuše v Raku je citlivá,starostlivá,má ráda svoji rodinu a děti,dokáže se pro ni obětovat,ale může znamenat i citovou závislost na partnerovi či dětech.. :27:
Vždy je ale třeba brát horoskop kompletně i v ostatních souvislostech (ascendentem,postavení Luny,rozložení v domech apod..) :27: :17:
07.02.2010 - 00:55 | Filtr
(Lev) Tanana
Mám taky Venušku v Raku a jsem z toho na maděru, pač leží ve 12. domu - což je pro mě 13. komnata. :47: (moc jí v téhle pozici nerozumím) Závidím 9. dům. :75:

P.S.: Já taky raději být doma. :17: Zrovna se nás ptala na ájině jedna profesorka, kam bychom jako rádi odjeli, kdybychom si mohli vybrat a překvapila ji moje odpověď, že jsem ráda tady v ČR. A není to třeba až tak, že bych byla bůhvíjaká vlastenka, ale bere mi to klid - mnohem víc než dřív, kdy jsem cestovala nadšeně a spali jsme každý den na jiném místě pod stanem apod. Dobrodrůžo. :27: Ale nějaká dlouhá cesta mě čeká, nedá se svítit. :64: :5:

Jinak souhlasím s tím, co tu bylo řečeno ve smyslu, jak působí Tvá Venuše. ...je to takové paradoxní - rak...touha být v pozadí, doma... a 9. dům - nějaká dálava, ale i někdo duchovně na výši... :27:
06.02.2010 - 19:12 | Filtr
(Váhy) Lynette
Mám Venuši v 9.domě, ale ve Štíru. Žádný cizinec mi zatím do cesty nepřišel, spíš u mě je to tak, že nemám přímo potřebu cestovat do cizích zemí, ale zajímám se o jiné kultury, země, náboženství a netrpím nějakými předsudky vůči jiným národnostem, nejsem ani zarytá vlastenka, nemám potřebu někam patřit. Pro mě je celý svět zajímavý. :27:
06.02.2010 - 18:21 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Siraels
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ta láska k cestování do cizích zemí - to se tu neprojevuje...Ta láska z dovolené,už vypadá lépe :1: a jak třeba myslíš, že se venuše v raku chová, připadá mi taková bojácná, citlivá na nemoci, taková :1: starostlivka...a raději vyhledává to být doma...
06.02.2010 - 17:21 | Filtr
(Vodnář) Siraels
Nemusí to značit vždycky cizince. Ta Venuše v 9.-domě signalizuje někdy i zájem v cestování do cizích zemí,ale také např. lásku z dovolené (nemusí jít tady de fakto o cizince) :27: :27:
06.02.2010 - 16:53 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kordelie, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Nemusí jít jen o cizince, možná i o nějaké vyšší duchovní pojetí lásky jak jsem četla...má někdo s venuší v 9.domě zkušenost? nemusí být v raku...zajímal by mne Váš názor... :74:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »