KORONAFAKE - nástroj paniky a hysterie k ovládnutí "světa"?


22.03.2020 - 10:18
(Rak) AL8EX
KORONAFAKE - nástroj paniky a hysterie k ovládnutí "světa"?
Zdá se mi, že se svět zbláznil - statistiky se cucají s prstu a nastane doba, kdy mnohem více lidí umře na koronafake (tedy na strach a nákazu myšlenkovou), než na důsledky virové nákazy.
Pokud zůstaneme při smyslech a zahrneme do statistik všechny nakažené (tedy i ty nehospitalizované, kteří s po pár dnech sami bezproblémově vyléčili) a odečteme přirozené úmrtí v rámci populace, získáme nejspíše číslo někde okolo 1%!- tedy výrazně méně než je úmrtnost na většinu civilizačních nemocí (rakovina, spalničky atd..)
dobrý článek v Reflexu - https://www.reflex.cz/clanek/…

TEDY DO HÁJE, CO SE S NÁMA JAKO DĚJE - PANIKA, STRACH, HYSTERIE...KLID LIDI...PODÍVEJTE SE NE STATISTIKY V ITÁLII A POCHOPÍTE, PROČ JDE O KORONAFAKE (straší nás 9%..realita je 0.9%)..MNOHEM VĚTŠÍ PRŮŠVIH JSOU ÚDAJNÉ SNAHY NÁS OCHRÁNIT...NEJSPÍŠE PŘED ŽIVOTEM (A SVOBODOU)

Alex

p.s. tím nechci nijak zlehčovat situaci - pandemii - a dokonce se domnívám, že mnohá opatření (dočasná karanténa, hledání léku pro ulehčení příznaků a průběhu nejhorších případů atd..) mají svůj význam...ale musíme znát fakta (a nikoli FAKE čísla-statistiky úmrtí) a také se snažit pochopit reálnou příčinu koronaviru - tedy naši špatnou imunitu...ten virus zde s námi již nejspíše bude navždy (bude se s ním muset vypořádat 99% obyvatelstva..a v pohodě vypořádá, pokud bude mít imunitu)...měnit musíme sebe

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od konce: / 10 

Řazení:
01.04.2020 - 21:36 | Filtr
(Ryby) thééé
No všelijak se vždycky kupčilo se strachem
Dneska mě docela vytočila jakási nabídka energetického vymakaného obrazu za 5000, slibuje, že člověku pozvedne vědomí, ochrání ho, zharmonizuje..
No a v ezo kruzích..kde všichni vědí..
Tak pokud někdo hlásá "posuny k vědomí", tak by měl hlavně hlásat návrat k vlastním přirozeným zdrojům, ve všech oblastech..
To zn. podpořím vás a věřím ve vaše vlastní schopnosti se léčit, harmonizovat, i posunout..
ach jo :85:
a pak mám být optimista..
Jak je to v té předpovědi, že se zachrání jen tolik, kolik se vejde pod koňskou vozovou plachtu?
31.03.2020 - 14:14 | Filtr
(Blíženci) FungieD » AL8EX
jsem pro, jdu do toho :37:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
31.03.2020 - 12:21 | Filtr
(Rak) AL8EX
:117:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
31.03.2020 - 12:16 | Filtr
(Blíženci) FungieD » AL8EX
zajimavy rozhovor s rozumnym psychologem

Panika je nebezpečnější než koronavirus

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/…
31.03.2020 - 12:12 | Filtr
(Rak) AL8EX
https://www.idnes.cz/zpravy/…?

Na koronafake je třeba nosit fakeroušky...Pojďme začít nosit všichni povinně klaunský nos - dělají z nás šašky, tak ať je alespoň nějaká sranda.. :117:
31.03.2020 - 12:10 | Filtr
(Rak) AL8EX » FungieD
přesně tak...jde o to podpořit MENTÁLNÍ ZBRAŇ...strach, paniku, hysterii...pak se dá lehce manipulovat...až se za pár měsíců ohlídneme zpět a budeme mít reálné statistiky zjistíme, že z nás dělají debily..
31.03.2020 - 11:30 | Filtr
(Blíženci) FungieD » FungieD
to jen ukazuje jaky sou to s prominutim "zmrdi" :47:
misto aby ty prachy dali treba zdravotnikum, nemocnicim a vedcum..spanele breci a skemraji o pomoc, a oni ty prachy ladujou do hnusnejch medii..
to jen potvrzuje o co jim ve skutecnosti jde..
hnus velebnosti :28:
31.03.2020 - 11:19 | Filtr
(Rak) AL8EX
koronafake...je ideálním polem pro stupidní média a jejich snahu děsit, strašit a vytvářet paniku...ještě pár týdnů karantény a může se stát, že mnohem více lidí umře na následky karantény..

Naopak vědecký pohled tvrdí, že jsme mnozí (až50% v rámci nakažených) již dávno nákazou prošli bez jakýchkoli příznaků, dalších 35% mělo jen malé příznaky (chřipka atd.) a jen 15% má těžší průběh...v Islandu kde testovali plošně zjistili, že čísla a statistiky jsou zcela rozdílné, než udávají fakemedia a země, kde je protestováno malé množství obyvatel...

Kolektivní imunita je nejlogičtější řešení..?

https://video.aktualne.cz/dvtv/…
31.03.2020 - 10:59 | Filtr
(Blíženci) FungieD
To se jim ta panika zda porad nedostacujici??

Facebook kvůli koronaviru rozdělí médiím miliardy

https://www.novinky.cz/internet-a-p…
29.03.2020 - 21:04 | Filtr
(Rak) AL8EX » mili111
:3: :61:
29.03.2020 - 20:53 | Filtr
(Vodnář) mili111 » AL8EX
:61: :61: :61:....voéééé :66:

a jinak.....šít neumím...hledám šičku :2:
29.03.2020 - 20:42 | Filtr
(Rak) AL8EX » mili111
takhle nějak.. :74: :3:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
29.03.2020 - 20:36 | Filtr
(Vodnář) mili111 » FungieD
Ale jasně...já to chápu.....je to divný...ale není to, že nic se neděje.
A zároveň nevím....asi jsme nebyli dlouho nemocní :63:...chřipkové epidemie jdou mimo mě. Jsem nemocná z mých osobních soukromých důvodů :61:..když už.
Ale klidně si na dva -tři měsíce vezmu roušku...když si nebudu 100% jistá, že nejsem nosič....a půjdu mezi lidi.
Jinak tady si na to nehrajem...a v lese...no nejsem na palici :61:

PS: k mému příkladu...je to ekoves...polovina vegošů i víc....maj sucháče....domky s minimální spotřebou otopu....svou zahradu, kozy, pekárnu, elekřiny a internetu pomálu.....atd...atd...
a rozhodně si donedávna mysleli, že výr je nesmysl
zde teorie pokulhává :63:
nevím proč
třeba se časem objeví...nevím
29.03.2020 - 20:26 | Filtr
(Blíženci) FungieD » mili111
Pomatujes si tu chripkovou epidemii asi pred 2ma roky? Ta byla sakra kruta! Lidi z me rodiny, nebo pratele, ktery to chytli, rikali ze to bylo tak krute, ze mysleli ze umrou. Muj bratr zdravy vitalni jedinec, mi to popisoval, ze v zivote nezazil hroznejsi nemoc, ze se tak strasne nikdy necitil..Muj otec to chytil taky, rikal ze v zivote, nemel horsi nemoc, ze se nikdy tak zle necitil, jako pri te chripce. Oslabilo mu to imunitu natolik, ze mu to spustilo Raka, a uz neni mezi nami...A kde byli ty opatreni? rousky? karanteny a medialni humbuk??
29.03.2020 - 20:21 | Filtr
(Vodnář) mili111 » AL8EX
Budu ti trochu oponovat :3:
Tady v Čechách nikoho neznám...ale z Francie to mám "po drátě" a taková prča to není.
Lidi 40+, kteří nikdy nebyli nemocní leží 3 týdny a u jedné se přemýšlelo o špitále...nakonec to ustála...ale nikdo se nebavil. Jednu ukecala rodina do špitálu, ale asi to není tak strašné...psala jim.
Z vesnice to prodělalo asi polovina lidu ...mladší jako horší a delší chřipku...starší (40+) někteří hůř. Kupodivu jim zatím nepadl nikdo 70+...ti jsou free a ostatní se jim snaží vyhýbat a pomáhat bezdotykově :4:
Děti to měly jako horší kašel....a někdo to buď neměl nebo mu jen bolelo 2 dny v krku...neví....taky nemaj testy. :4:
Prý jim nyní někde na severu padlo celé společenství ze mše.....a nemaj dýchací strojky...tak berou jen do 65...ale to nevím, zda není poplašné.
Z jedné firmy s 350 lidmi...onemocněla polovina lidí (skoro všichni nad 50...ale asi to všichni ustáli....jejich rodiče někteří ne)..to je reál.
Tak jo....částečná opatrnost je myslím na místě....roušky nejsou úplná kravina....mezi lidmi.....jen...aby toho zas někdo nezneužil...to reálně asi hrozí...pokud to lidi přijmou.
Víš...kdybych to neměla takto....taky bych si myslela, že je fake...není....ale myslím, že v Československu to bude daleko mírnější...jen nevím, proč si to myslím :4: :29:
29.03.2020 - 20:21 | Filtr
(Blíženci) FungieD » AL8EX
super osvezujici rozhovor..dik

me se libylo, jak rekl " vubec bych to neresil, zabyval bych se jen tim "ohrozenym promilem", neco v tom smyslu rekl i ten D.Icke.
29.03.2020 - 20:02 | Filtr
(Rak) AL8EX
Kdybych nebyl pozitivně testovaný, vůbec bych koronavirus neřešil, nezabýval bych se tím. Nevěděl bych, že ho mám"...


UŽ CHÁPETE PROČ KORONAFAKE???..většina údajných úmrtí dle statistiky vůbec nerozlišuje, zda-li bylo úmrtí způsobeno koronavirem, či jinou nemocí, či stářím!..tedy až se podíváme na statistiky úmrtí a dlouhodobé statistiky úmrtnosti, možná zjistíme, že nedošlo vůbec k žádnému navýšení..https://www.idnes.cz/sport/ostatni/…
29.03.2020 - 17:11 | Filtr
(Rak) AL8EX » FungieD
s titulky..
YouTube
29.03.2020 - 12:11 | Filtr
(Blíženci) FungieD » FungieD
Vcera jsem koukal na vyborny film "Tah pescem", kdy Bobby Fischer vyhral v sachovem turnaji nad ruskem pro USA "studenou valku". Oni se mu odvdecili tim, ze na nej vydali celozivotni zatykac, jen proto, ze si zahral v roce 1992 odvetnou partii v Yougoslavii, na kterou byli v te dobe udeleny ekonomicke sankce..Takovyhle podobny grazlove nam tady vladnou. :28:
29.03.2020 - 12:07 | Filtr
(Vodnář) mili111 » FungieD
No jasně....omezím platbu penězi a přinesu si domů pórek a cuketky ze Španělska a Itálie :4:
Prodavačka má rukavice....já mám rukavice....zelenina jela a šla přes tisíce rukou....a největší problém je peníz. NJN :61:
Hele...ale ve Francii to maj již týden +-...dokonce jim šmejdi odstavili bankomaty, aby si nemohli vybírat.....takže dojížděj zásoby drobných, dělaj výměnný obchod a došlo na vypisování šeků...s tím, že si věří.
Taky ti co maj se dělí s těmi co nemaj.

Prostě nyní je důležitý dát jasně najevo, že to tedy nééééééé a nějak si pomoct navzájem.
Třeba to dopadne dobře.
29.03.2020 - 12:00 | Filtr
(Blíženci) FungieD » mili111
V dnesni dobe uz tezko rict, kdo a proc strasi vic a kdo ma pravdu, jestli ty media, ktere vlastni vicemene par tech samych lidi a korporaci, nebo tyhle profesionalni"konspiratori"
Lide se mohou spojit, spolupracovat a bojovat proti nastavajicimu systemu. Jenze to 1% vyvolenych, si to jen tak nenecha libit. Oni se nestiti niceho a nikdy nestitili.
Treba pokud lide zavedou vymeny obchod, tak oni to zilegalizuji z hygienickych duvodu. Bylinky a prirodni lecba se proste zakaze...My v tom sice muzem potaji pokracovat, ale to uz budeme zit v globalnim totalitnim policejnim systemu a bude to vypadat jak v tom filmu Equilbrium, kde totalitni system zakazal lasku a emoce :39:

Ja vim, sem dost pesimistickej, ale to jen proto, ze nejsem slepej :3:

Varianta zachovani lidi co zmoudreli, je dobre reseni, ale porad, jak se zbavit tech bezcitnych materialistickych chytraku co tahaji za nitky :63:
29.03.2020 - 11:24 | Filtr
(Vodnář) mili111 » FungieD
Ješiš....dej s tím už pokoj :47: :4:
Straší covidím :3: od rána do večera a ty k tomu ještě přidáš strašení Ickem :4:

Nebo to může být opačně....lidem dojde, kam se to řítí a začnou spolupracovat....výměnný obchod....malé výměnné trhy....bojkot (alespoň měsíční či částečný) velkoobchodů a podobných bleblajsů....a oni to změněj....bo budou muset.
Místo farmak bylinky a houby a spol.....už nyní to frčí.
Ještě měsíc to 100% trvat bude a to dojde jednomu věcí. :61:

A k těm vakcínám....někde bylo vcelku dobře popsáno (někde na you + i jinde)...jak to funguje....jak to jede už od prvních podezřelých koron (sars a spol.) a jak vznikaj podivně ty vakcíny a co v nich nejspíš je....a nyní k tomu ještě ta "veselá" DNAmetoda.....nějaké ty změny za pomocí rozvibrování buňky...aby pojala cizí DNA.(kdo chce najde si)
Tak pokud to někdo necítí přirozeně....tohle by mu mělo snad stačit, aby začal nakukovat pod a snažil se to vidět z různých úhlů.

No a jestli nás bude většina....co se podělá....a už je jedno...jakým způsobem....že zapomene, že to už by nebyl život.....tak je to také v pořádku :42:
Zatím máme dost času vymetat sklepy a vyhazovat bubáky a hledat příčiny strachů a nebo naopak iluzí a předpokladů a spol.....no a pak se uvidí.
Myslím, že každý si řeší trochu jiné věci co vylézají.
Jsem pro variantu.....zachování země i s lidmi...kteří se o kus pomoudřeli :3:
a umím si jí představit.
Za dočasné uskrovnění a omezení a (měla bych žensky ezoterní vyjádření...ale ne :4:)...takže zhruba a tak :3:.....může přijít odměna neočekávaných rozměrů.
To myslím prozatím úplně stačí. :4:
29.03.2020 - 11:12 | Filtr
(Blíženci) FungieD » FungieD
:61:

Omezte hotovost, plaťte bezkontaktně. Kartou či mobilem

https://www.novinky.cz/zahranicni/…
29.03.2020 - 10:36 | Filtr
(Blíženci) FungieD
Sice jsem ho nikdy moc nevyhledaval, protoze mi prisel moc extremni, ale doslo to tak daleko, ze tady s nim vicemene souhlasim.

Rozhovor s Davidem Icke, o tom, co se ve zkutecnosti deje a dit bude(bohuzel v anglictine)

Shrnuti:

Oni vytvořili „problém“, oni vědí, že to způsobí reakci, a tak pak magicky „poskytnou“ nějaké „ŘEŠENÍ“, které bude:

1. Vakcíny
2. Identifikační čipy R.F.I.D. místo hotovosti, aby kontrolovali vše
3. Vyvoleny se jeste vic napakujou z leku od farmaceutického průmyslu.
4. Depopulace

Mají v úmyslu této paniky z korony zneužít ke zničení, destrukci naší ekonomiky a k zavedení nového ekonomického systému, který bude plně elektronický a plně pod jejich kontrolou. Už žádná hotovost, jen elektronické peníze kontrolované pouze jednim organem přes systém identifikačních čipů R.F.I.D.
YouTube
Příspěvky: 247-223 222-198 197-173 172-148 147-123 122-98 97-73 72-48 47-23 22-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »