Šamanismus- reakce z druhé strany na Povedalo se-stalo se


14.02.2020 - 17:25
(Vodnář) mili111
Šamanismus- reakce z druhé strany na Povedalo se-stalo se
Tohle na mě dnes vylezlo....reakce na pořad o Peru a šamanismu a Dobrodějovi :4: udělám si čas zkouknout...to jsou věci :61:
jsem zvědavá na pohled z druhé strany a spol.

https://www.youtube.com/watch/…
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 4 3 2 1
Řazení:
19.02.2020 - 12:57 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Urania
Tak s tím můžu jen souhlasit - taky jsem viděla/slyšela kdejakého spasitele světa, co si myslí, že když koutkem oka nakoukl do jiných dimenzí, tak už si myslí, že o tom to všechno je.
Ostatně, taky jsem měla takové období :6:,
Ale holt má každý to svoje - a svůj čumák si každý taky musí natlouct sám.
Zase nějaké pokusy se dají čekat, ať si dopadnou, jak dopadnou - jsme teprve na začátku a víme toho jen maličko, takže každé zkoumání ssebou nese nebezpečí.
18.02.2020 - 22:28 | Filtr
(Váhy) Jupíí » mili111
Tak pro mě blbý jet autem v noci do lesa dvacet kiláků :4:.Radši něco poslouchám.
18.02.2020 - 21:22 | Filtr
(Vodnář) mili111
Jinak....pro všechny....nemusíte to poslouchat....jestli vás to nebaví nebo unavuje....jděte od toho pryč :39:....třeba do lesa :4: :56: :61:
Já mám lesa a přírody a samoty vcelku dost...a tak toto beru jako zpestření....a tématicky mě to zajímá....vzhledem k mým zážitkům a spol.
Jinak nic moc přínosného tam není.
Možná snad jen pro někoho...kdo by ujížděl na některé z těchto metod...nebo se mu něco dělo...tak takhle to může třeba uvidět. :17: :29:
18.02.2020 - 21:16 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Urania
Jsem čekala...komu přijde ten moderátor...jakože "sežral Šalamounovo h :93:"...a nikdo nic :63:...tak hurá. Tak to "trochu" směřoval kam potřeboval. :3:
Myslím, že máme několik podobných zážitků...a že "tušíme", že hra s kyvadlem, kartami a dalšíma blbinkama není tak velká bžunda, jak to vypadá.
Reiky a pod. zasvěcení dost často úplnej prů :93:...jenže....ono ti to dá nový dech...novou víru....novou sílu....nové schopnosti....a už jedou...a pak je to, jako vzdávat se 40 let komunismu :61:....nebo rozvést po 30 letech, když už si v tom zapadlá až po uši.
Zároveň..ano jsou velmi silné a velmi léčivé energie....a je dobré o nich vědět.....jen si to přefiltrovat přes síto...velmi jemný :3:

Ale asi to patří ke škole....si těmato věcma projít....takže vcelku chápu, že je to vývoj :4:
18.02.2020 - 12:11 | Filtr
(Rak) Urania » Lupi
Kyvadlo ťa bude zavádzať, ak je človek v bahne tak mu bude kyvadlom bahno odpovedať a tak nakuka niekomu veci ktoré nemajú ani trochu pravdy, každý kto robí s niečim tak by mal byť aj na úrovni tej práce a v ezo je to skôr naopak
Kyvadlo predsa nepoužívajú iba na hľadanie vody to sa hľadá prútikom a tiež nie na nejaké detské hry. Hra s duchovnom je vždy na ostrí noža a moja skúsenosť hovorí že je mnoho ezomaniakov ktorí veľmi radi liečia či posielajú energiu a pod., sú o sebe presvedčení že tu prišli spasiť svet a oni sú priam potrební - škoda že je to iba ich narcistická časť osobnosti, ktorá ich ale nikdy nepustí vyššie do duchovna. Samozrejme že môžu mať ezo školy a kurzy, ale to je ešte horšie.
No zase si hovorím - kto čo chce tak by to mal dostať, ak teda človek pláva na takých podobných veciach aj v sebe tak tomu verí.
Ťažko ale povedať ako to ten hore s nami myslí, nič sa nedeje bez príčiny - no to všetko sa možno dozvieme raz tam hore.
18.02.2020 - 11:51 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Urania
Koukám, o čem všem tu mluvíte - o ničem z toho prakticky nemám páru; ba dokonce ani šamanské kursy mě nelákaly.
Reiki mi jednou velmi pomohlo - vyloženě to nalejvání energie - ale to byly jednak kamarádky a druhak bylo opravdu zle-nedobře.
Ale to kyvadélko, Uranio - podle mě je to prostě nástroj, jako nůž na maso, třeba. Nebo kosa. A ten nástroj nějak používáš...většinou na hledání vody, nebo toků energie.
Nějak si neumím představit, že bys sním udělala někomu zle - leda bys sousedovi nakukala, že studni má kopat právě tady a on se ukopal :-)
Nebo jsi myslela takové ty upřesňovací metody? Jakože "podíváme se, co nám na to řekne kyvadlo"? I tak si to neumím moc představit, povídej.
18.02.2020 - 11:01 | Filtr
(Rak) Urania » Jupíí
Ja som to včera musela zatvoriť, lebo som to už nedokazala počúvať, vlastne nie a nie sa niečo dozvedieť.
18.02.2020 - 10:28 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Urania
Já u toho usnula :4:, ani nevím, jestli to budu poslouchat znovu, už nejspíš ne.
Jinak mně přijde,že jsme tady všichni loutky a ač si myslíme, že máme svobodnou vůli, tak mě z toho všeho už vychází, že leda tak prd.
18.02.2020 - 09:36 | Filtr
(Rak) Urania » mili111
mili, ja som zdolala to počuvanie toho Slavka, som unavená z toho ako to hovoril a ako to analyzoval moderátor, bolo to nesmierne náročné pre mňa vôbec dopočuvať.
Ak je to tak ako analyzoval moderátor všetko čo sa udialo, tak je to u všetkých praktikach ktoré otvarajú niečo duchovné v človeku.
Je skoro 16 rokov kedy bolo v móde Reiki a urobilo nesmierne veľa škod, potvrdim na sebe. Známa sa zaplietla s niečim indickým nejaká joga a bolo to nesmierne ťažké sa z toho dosť, ona ani nie o zasvätenie ako u mňa ale o to že na ňu robili nátlak psychický čo snad bolo ešte horšie. Poznám ľudí ktorí išli na klasický šamanský kurz a skončil na psychiatrií na veeeľmi dlho. Istotne doplnite o mnoho iných kurzov ktoré takto končili, zaujímavé je na tom jedno- ked si ich poprosil o pomoc tak dali ruky od teba preč a tvrdili že to ty si sa dal na stranu temnoty.
Musela by som ešte dlho písať - tu píšete že treba nechať kyvadlo a prísedlíkov ale to všetko je na jedno kopyto, cez všetko sa da dostať k duši človeka a manipulovať s ňou. Netvrdím že to robí ten guru v našom ponímaní aj ked ani to sa vylúčiť nedá ale väčšinou on slúži niekomu inému.
Preto neuznávam posielanie energie a nepríjmem od nikoho, odmietam lebo viem čo ta energia môže obsahovať a veľakrát to vonkoncom nie je energie toho človeka ale iba nosič.
No v podobnom duchu sú aj sabaty a iné veci, ale sme nepoučiteľní a chceme niečo ako hru s ohňom, zvíťazím alebo prepadnem. Kedy si ten dotyčný uvedomuje že sa prepadol? - má vôbec také chvíľky? - normálny človek sa zamýšľa či to čo robí je v súlade s nebom, ale či vôbec je možné sa zamýšľať v tej druhej rovine to neviem.
Z toho všetkého sa mi javí že aj CH je iba loutka, zneužitá a ešte vysmiata.
17.02.2020 - 23:30 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Jupíí
Neznám tam žádnou Išu.

- to Tě nemusí mrzet. :)


S publicitou je to tak, že si vzájemně pomáhají - jednak PT zaplácnou čas a nemusí složitě hledat hosty, a KK si zase nahoní nějaké klienty na semináře. Ruka ruku myje. Teda možná myla...
PT jsem přezdila na Přízraky transformace.
17.02.2020 - 22:14 | Filtr
(Rak) Urania » mili111
Aj ja som ho prvý krát videla pred tou dekou a povedala som si ty pomaľovaný šašo a skončila som s ním. Nakoľko sa stotožňujem s Mirom Schmidtom tak som to prehltla a 1x pozerala myslím okolo vianoc to davali kde ich bolo 5 chlapov a myslím že sa preberali energie. No ked prehovoril Koucky mne bolo nejako zle od žalúdka, či dvíhal sa mi žaludok a pre mňa jasný signal že tam nie je všetko v poriadku.
17.02.2020 - 21:56 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
Vůbec nechápeš, že Kanárské ostrovy mají tu správnou energii, která navyšuje vibrace na tu správnou frekvenci.Nic jiného v tom není. :61:

Já o něm nic moc nevím, jelikož jsem ho viděla na PT...jak mluvil před tou vyšívanou dekou....přišel mi ...no prostě už jsem neměla potřebu na něj koukat dál....takže asi nezajímavý a nudný.
Vím, že tam měli ten pořad právě nějak ve třech o těch esoteri-kách (-cích je prý nespisovné-PC mi podtrhl)a na to jsem chvíli koukala a docela se pobavila.
17.02.2020 - 21:30 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Anilah
Já SV poslouchala málo,a vlastně hodně věcí zpětně.Neznám tam žádnou Išu.
Jen prostě jsem zcela jasně vnímala, jak se Kryštof "proslavil" hlavně ještě na PT a nyní je mi z něj šoufl.Jeho styl mluvy jsem prostě tak brala, asi jak píšeš... ,a v tomto případě nepoznala, co je zač.Nakonec ve vláknu o odhadu lidí, jsem psala, že ne vždy odhadnu...
17.02.2020 - 21:20 | Filtr
(Váhy) Jupíí » mili111
Mě irituje nejvíc ze všeho Kryštof, ta jeho zrada kamaráda.Pak teprve ta povýšenost Chobota.Ale nejsem z ní extra překvapena. Jinak tak nějak přihlížím. Já jsem normálně klidný člověk :1:.Ale toho chlapa jsem neslyšela.Dík za odkaz.
17.02.2020 - 20:28 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Jupíí
Vidíš, ještě jsem si vzpomněla na odchod Kouckého z SVCS: zdůvodnil to tím, že vysílač potemněl, že tam povážlivě klesly energie (tuším, že po odchodu Brože). To bylo úsměvné.
Asi ho právě štvala Iša, že prý káže bludy - což je docela pravděpodobné. Takže konflikt se studiem Midgard má kořeny už tam.

Ve skutečnosti si myslím, že jakmile se stal známým, uvědomil si, že nemusí vymýšlet složitosti pro pořad, že se snáz uživí, když uspořádá seminář na Kanárech a má vyděláno.

Jak říkala Urania - úlisný, přehnaně medový byl vždycky. Brala jsem to, že tak prostě mluví. Každý nějak.
17.02.2020 - 19:49 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Anilah
Já žádnou - akorát mě kamarádka vytáhla na dušičkovej sabat s Košankou (dej jí pámbu věčnou slávu) a to byla sranda i něco fungovalo.
17.02.2020 - 19:46 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Anilah
Jo takhle, vysmívá......no já si myslela, že je to ve skutečnosti malej blbec (promiň, Mili)
17.02.2020 - 19:25 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Jupíí
https://www.youtube.com/watch/… ...koukni, jestli nebyl ještě díl před...ale myslím, že ne.
A tak jestli tě to irituje...pust si radši něco veselejšího :4:
YouTube
17.02.2020 - 19:21 | Filtr
(Váhy) Jupíí
Věděla bys(nebo máš odkaz), kde najdu toho kluka, který měl mluvit před Ester?Ať už to mám kompletní.
17.02.2020 - 18:52 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Anilah
Jo, neber to úplně doslova,včera jsem byla z toho nějaká nasraná :4:.Hlavně z Kryštofa teda.Myslela jsem, že jak to pořád PCh opakovaně sděloval,byl jak kafemlejnek,hnusně do toho šel, tak proto jsem použila iritace, že je nemůže vystát.
A o útoku to bylo podobně.Začalo to jinde a ne od kyvadla.Vím, že ta Ester to vyprávěla.Jsem si prostě na chvíli otevřela při tom své téma zrady a bolesti...
17.02.2020 - 18:36 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Přisedlíky a spol bych neshazovala úplně - pokud někomu pomáhá odvádět tzv. přisedlíky třeba pomocí SRT, proč ne?
Stejně s jinými metodami - viz víra Tvá atd.

Že se v ezobyznysu točí hodně peněz, je ovšem jisté...

Taky jsem vyzkoušela nějaké ty mediálně známé vědmy - asi jsem se potřebovala ujistit, že tudy ne.
17.02.2020 - 18:29 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Jupíí
Ony hy kyvadélka neiritují, spíš se vysmívá jejich uživatelům, že jsou to nýmandi a že má mnohem lepší techniky.

Pořad s Ester nevnímám jako útok, ale jako snahu upozornit na to, že Ch. je nebezpečná osoba. Kdyby to byla jediná taková aférka, dalo by se to přehlédnout. Ale tady jsme svědky kupení podivných náhod a svědectví - ostatně ani ta smrt Šárky nebyla jen tak, když zemřela tuším ve 44 (mám dojem, že na srdeční infarkt)...
17.02.2020 - 18:17 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Urania
Tak závislost vytvářejí všichni zúčastnění.Uvidíme, co se z toho časem vyvrbí.Možná brzy...
17.02.2020 - 16:19 | Filtr
(Rak) Urania » Lupi
No vidíš, - uvedomila si si to tak ako aj ja, ale bola by si prekvapená koľko ľudí na tom fičí a pritom sa placajú v najhrubšom astrale a čo tam odtiaľ môžu doniesť a dať inému? - každý nech si odpovie sám.
17.02.2020 - 14:14 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Urania
To nejsou - sama jsem to přestala používat, protože jsem zjistila, že se nedokážu vypnout natolik, aby pracovalo ono samo (nebo podle podvědomí, nebo jak) Vždycky jsem mu do toho zřejmě kecala, ať jsem se snažila, jak snažila. Zato když jsem tím točila jen tak z legrace, dokázala jsem horizontálně roztočit půllitr na provázku.....z toho vidno, že radši nepoužívat :4:
Mně jen zarazilo, že s nimi mám problém člověk, který sama sebe prezentuje jako superduchňáka superduchovního. S takovou blbůstkou venkovskejch šamanů.....
Příspěvky: 80-56 55-31 30-6 5-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »