Několik zásadních věcí, které jsem se dozvěděl o světě (a o sobě) na Tinderu, a že to asi není úplně pro mě.


09.02.2020 - 12:25
(Kozoroh) Sandro
Několik zásadních věcí, které jsem se dozvěděl o světě (a o sobě) na Tinderu, a že to asi není úplně pro mě.
Přiznávám, že jsem tak trochu zhrzený a nikdo mě tam nechce. Nadruhou stranu když se na to podívám, jsem i docela rád :). Tady je pár mých postřehů:

Naprostá většina žen píše, že má ráda dobré jídlo. Zajímavý fakt. Ještě jsem se nesetkal s nikým, kdo by měl rád jídlo špatné. Zřejmě tím chtějí sdělit, že na schůzce vyžadují návštěvu luxusní restaurace? Rád jsem džentlmen a ženu pozvu, ale ne když mám pocit, že se to očekává a přímo vyžaduje.

Čím větší vrstva líčidel, tím obtížnější komunikace. V extrémních případech mám pocit, že nerozumí češtině ani angličtině, nejspíš ani psanému textu.

Atraktivní žena je dnes něco jako firma. Dá se dobře zpeněžit, je potřeba mít profesionální fotografie nejlépe z nějaké exotické destinace. A napsat si na profil: miluju cestování. Tím opět naznačuje, že ta společná dovolená nebude na Pálavě pod stanem.

Selfie u luxusních sportovních aut. V lepším případě i z interiéru - prokazuji, že jsem se tam už dostala a nefotím se jen u cizího auta na parkovišti. Podprahové sdělení tam opět nějaké bude.

Odhalené fotky na posteli ve spodním prádle na profilu - zde už máme většinou čest se stoprocentní profesionálkou. Fotky zadku v plavkách u bazénu - zatím spíš takový semi-profi level. Porno je dnes snadno dostupné i zdarma.

Atraktivní fotky, přesto nějaký moudrý citát - zde jsme narazili na intelektuálku, která nejspíš své facebookové přátele denně obšťastňuje těmi nejpozitivnějšími a nejhlubšími moudry. Mnozí z nich brzy dojdou osvícení. Zatím se ale všichni strašně moc milují.

Úplně první informací je: měřím 198 cm bez podpatků. Sorry jako… Doporučuji chodit na zápasy basketu.

Typ “vím přesně co nechci”. Následuje dlouhý seznam zakázaných věcí a oslovení. Podtext: hledám dvorního šaška. Doporučuji zavčas si pořídit kočku a navázat s ní hluboký vztah. Lépe psa, ten bude i poslouchat.

Obrovský pes na úvodní fotce. Na dalších fotkách také pes, procházka se psem, pes v posteli mi olizuje obličej, zatím co předtím lízal v parku jinému pejskovi zadek. Má touha je mrtvá.

Jsem z Prahy… Mám pěkné vkusné a moderní oblečení, byla jsem v desítkách kočičích kaváren, chodím na foodfestivaly a mám svůj politický názor. V Praze je to prostě nekonečná zábava. Ono je něco i mimo Prahu?

Jsem z Prahy - profil v angličtině a výslovný zákaz pro turisty. Jsem princezna a čekám na svého prince, který si mě vezme a odveze mě do svého paláce v Paříži, New Yorku… Sakra, ani ta Praha už nestačí a já myslel, že to je všechno. Bohužel realita je, že to často končí maximálně Tureckem.

Duchovní typ: jsem vegan, instruktorka jógy, přes zimu se válím na Bali, občas cestuji do Indie ke svým mistrům jógy. Mám spousty přátel po celém světě a všichni mají dredy. Kdo jí maso je nepřítel a ať chcípne! Karma je zdarma. Peace!

Nechci sex - Tinder je vlastně plný jeptišek. Podprahové sdělení: šance tu je, ale rozhodně to nebude zadarmo!

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 4 3 2 1
Řazení:
11.02.2020 - 11:45 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » il*ča
To se právě ti lidi tak prezentují, protože by takoví rádi byli. Já jsem toho názoru, že ten, kdo už VÍ, se nemá potřebu prezentovat nijak a nebo aspoň ne tímto způsobem. :17:
11.02.2020 - 11:15 | Filtr
(Blíženci) il*ča » Mici Angóra
Jojo, to je ted asi všude stejné. Na FB si taky kdekdo vrzne duchovní citát, prezentuje se jako bytost s pozitivním myšlením, Buddha,soucit, odpouštení, tolerance a tak a v reálném životě drbe, pomlouvá,závidí, cizí fakany nesnáší a ve finále by za pár tisíc prodal vlastní babičku.
11.02.2020 - 11:15 | Filtr
(Ryby) popo » Buddha/2
to musíš mít fantazii či je to pro ty, co berou všechno.

škoda že se již nedělaj tlačítkový vysouváky, ale jen výklopáky. jinak maj obrovskou výhodu, můžeš to nosit do školy na zkoušky, testy, nemá to oper. systém.
11.02.2020 - 10:51 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Sandro
Treba se tady ucis nehazet perly svinim. Kdovi?
11.02.2020 - 08:05 | Filtr
(Beran) Al* » Sandro
jasně, je to takové osobní téma a dal jsi to sem, aby ses něco dozvěděl, no a i zajímavé reakce byly .. myslím, že vím, co někoho mohlo podráždit .. ty body popisující pro tebe "nepřijatelné" ženy jsou totiž taky tak trochu jako nekonečný seznam "zákazů", o kterém se zmiňuješ ..

nedávno jsem v obchodě viděla mladou holku, tak sotva dospělou, vypadala v obličeji tak nevinně a byla hezká, holčičí, přesahovala ale všechny chlapy tam tak o hlavu .. první věc, která mě napadla byla "snad už nevyroste" a pak mi jí prostě bylo líto ..

jo, ale ubírat si věk je naprostý nesmysl ..
11.02.2020 - 07:30 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Sandro
Ále, tak si to neber tak osobně, ono hodně záleží, jaké téma zvolíš, myslím, že všechny diskuze nejsou tak kontroverzní. :3:
11.02.2020 - 07:23 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » il*ča
"svoje děti, cizí děti"

:4:

No, i tady na najdise jsou lidi, které někdo osobně zná a nestačí se divit, jak se tady prezentují.... :14:
10.02.2020 - 20:22 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » popo
Tak to bych taky nedělal :15:. Na tom úžasném 1,8" 1/12 full HD :5: bych nepoznal chlapa od ženský a to by mohl být zdroj velkých trapasů :4: :4:.

To už se prodávají telefony na kila ? :20:
10.02.2020 - 20:09 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » Al*
No naštěstí se můj pocit sebehodnoty neodvíjí od toho, jestli jsem žádaný na nějaké seznamce ;). Mám tak trochu pocit, že se tady z toho najdise stala vesměs taková bulvární žumpa, dřív tady ty diskuze byly aspoň zajímavý a podnětný. Dneska když sem něco přidám, většinou se to vše stočí k tomu jaký mám problém a co vše je špatně... Popravdě mi to začíná trochu připadat jako ztráta času.
10.02.2020 - 18:21 | Filtr
(Ryby) popo » Sandro
mě neděs, že do novýho svýho krasavce narvu něco takovýho jako je ten hvízdlej tinder.
https://mobilni-telefony.heureka.cz/…
10.02.2020 - 18:15 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio » Mici Angóra
:61: :61: :15:
Tak se mi nějak zdá, že na to aby byl někdo velkej kokot, na to nemusí mít ty centimetry, že :5:
10.02.2020 - 17:06 | Filtr
(Beran) Al* » Anilah
No tak nadsázka, skoro fejeton no .. a zároveň stížnost na momentalne "smutný osud zhrzeného muže ze seznamky", kterého žádná nechce. :2:

No ale když zkusí tu večeři(e) .. a basket .. jógu .. kdo ví.
10.02.2020 - 16:59 | Filtr
(Blíženci) il*ča
Chvíli jsem přemýšlela,co je to Tinder, zda nějaká nová sociální síť a už vím,to je seznamka ňáká :1: Dcera tuhle aplikaci (nebo co to je) používala asi půl roku,nevím jak to tam funguje ,ale našla tam moji známou a co ta tam o sobě nalhala,úplně jsem žasla! Udělala tam ze sebe chápající světici , milující sex,varení,vycházky,domácí práce, svoje děti, cizí děti,zvířara, knihy , výlety a tak. Fotka samozřejmě upravená přes X filtrů. Takže to přikrášlování skutečnosti až lhaní je tam asi bežné. Na druhou stranu - třeba tam ti dotyční registrovaní nemají pocit, že lžou, třeba jsou přesvědčeni, že tak úžasní a krásní opravdu jsou. :4:
10.02.2020 - 15:28 | Filtr
(Blíženci) fanik » Cole
No počkej, to samé to není, ty tvrdíš že vztah má mít hranice a tak jsme raději sami a já, že každý si má udržet ve vztahu tu svojí hranici sám, pak jde teprve o dospělý vztah a né třeba o nějakou psycholéčbu :2:
10.02.2020 - 15:19 | Filtr
(Blíženci) fanik » Sandro
Aha, mě jen přišlo že to moc prožíváš a řešíš. Volných bab jsou všude mraky a je škoda se zbytečně na něčem zaseknout, když třeba hned ta po ní bude ta pravá a vhodná pro tebe. A zatím máš aspoň víc času na sebe :29:
10.02.2020 - 14:31 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Sandro
"Věřím, že takto vysoká žena se zcela přirozeně potká s minimálně stejně vysokým mužem."

Tak ona taky věří a samozřejmě, možné je všechno. Ale když už bude velkej, může to zase bejt kokot (a dokonce dost velkej kokot :4:). Jde prostě o to, že ten výběr má zúžený. Jinak s tím vyzařováním a přitahováním - jako něco na tom je, ale u věci, jako je výška, kterou opravdu změnit nemůžeš to přece jen bude jiné - než když někdo třeba vyzařuje nějaký komplex nevím z čeho, tady prostě určitá determinace existuje :1:
10.02.2020 - 14:19 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » Anilah
Jo, já jsem ten největší arogantní blbeček a musím to zde znovu prokázat, když budu opět vysvětlovat, že tento příspěvek byl myšlen humorně, tudíž to byl a je VTIP. :32:
10.02.2020 - 14:16 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » Nalani Makaio
Tak ono tady nejsme na Tinderu, že? Tam jsem se prezentoval pozitivně dle všech společenských norem a 10 let si ubral aniž by mě kdokoliv podezíral :D.
10.02.2020 - 14:13 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » mili111
Tak to gratuluju, protože jsi asi jako jedna z mála pochopila smysl toho příspěvku. :15:
10.02.2020 - 14:12 | Filtr
(Býk) player » Anilah
Vybrat si lze vždycky. Protože je nepravděpodobné , že by mezi tolika desetitisícovkama byl toliko odpad. To by člověk musel bejt hodně velkej skeptik.
10.02.2020 - 14:09 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » Mici Angóra
To se asi bude těžko vysvětlovat, ale není to věc náhody. Věřím, že takto vysoká žena se zcela přirozeně potká s minimálně stejně vysokým mužem. Pokud z té své výšky nebude mít ovšem komplex, pak si bude přitahovat ty mrňouse, prostě v realitě se ten její komplex bude takto ukazovat. Nějaké ohánění se průměrem je nesmysl, jí bude stačit prostě jen jeden jediný vysoký chlap.
10.02.2020 - 14:04 | Filtr
(Býk) player
Hledej baby v knihovně. To máš lepčí.

Jinak samozřejmě - ty všeljaký sociální sítě , dá se leccos , můj o 14 let starší kámoš pochytal na Badoo asi 5 hezkejch padesátnic různě po republice. Zajezdil si , dobře se poměl. Za jednou přes celou republiku jezdil dva roky. Ale je fakt , že on je mistr světa ve vyjednávání. :4:

V podstatě asi takhle - těch fajn holek si všímá okolí natolik , že pokud nebydlej někde na samotě u lesa , tak nepotřebují se vystavovat na seznamkách. Tam (až na výjimky) je to patrně od druhé ligy po okresní přebor. Nicméně - i ty potřebují pindíčky v pozoru. Nehledě na to , že lidé se mění a někdy stačí impuls a člověk diamant vybrousí sám, jen vhodným působením.
10.02.2020 - 14:02 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » Cole
Nevím teď čeho se to týká, které mé tvrzení myslíš?
Upřímně moc se v tom nevyznám, z části mám pocit, že se mi snažíš něco sdělit konkrétního, pak ve zbytku věty je to zobecněné. Bohužel z toho moc rozklíčovat nedovedu, jaké mělo být to sdělení. Možná jsem jen natvrdlý. Nicméně se neurazím, když mi někdo napíše svůj pohled a názor.

Ano, samozřejmě chápu, že se nikdo nebude prezentovat svými neúspěchy a slabinami, to občas dělají lidé, kteří nemají moc sebevědomí. Ani si nemyslím, že by v takovém tom prvním kontaktu musela být nutně nějaká hloubka, ta prostě přichází později a postupně. Tak vzniká důvěra, intimita... Je blbý, že to musím zase vysvětlovat, ale pointa celého toho mého příspěvku spočívá v tom, že jsem se snažil poukázat na tu šílenou uniformitu, že tam nikdo není sám sebou. Mi to přijde dost smutný, ale zase to chápu, lidé se prostě bojí, že nebudou přijímáni takový jací jsou. Je to dáno už výchovou, celým tímto deformovaným prostředím. Výsledkem je něco takového, co jsem popisoval. Většina těch žen jsou i velmi atraktivní, ale vypadají všechny téměř stejně. Silné nabarvené obočí, obarvené vlasy v cca 3 různých odstínech... Nechci tady nikoho kritizovat, ale mně to přijde prostě trochu nuda. Přitom si moc dobře uvědomuju, že ty ženy takové nejsou, že je to ve většině případů strach, který je nutí k takovéto stylizaci.
A nemáš tak trochu předsudky? Proč si myslíš, že lidé na seznamkách mají nevyřešenou karmu ohledně vztahu? To jako ti zadaní ji vyřešenou mají? Nevím teda v jakém světě žiješ, ale koukni se kolem sebe na ty vztahy. Mně teda nepřipadá, že ti co mají vztah a nejsou na seznamce, by to měli nějak vyřešený :D. Navíc si myslím, že i spousta lidí, co jsou fajn a řekl bych, že mají pro takový trvalý a hezký vztah předpoklady jsou sami. Třeba z důvodu, že odmítají být tak úplně konvenční a hrát všechny ty hry na sebeprezentaci, krmit denně sociální sítě tím svým šťastným úžasným životem apod. a prostě je okolí díky tomu přehlíží. Jasně, je to můj pohled, ale mám pocit, že ten oddělující egoismus v dnešní době dosáhl maxima, lidé co se neznají se spolu už skoro nebaví, venku na ulici skoro nikoho nepotkáš, protože se každý zavře do svého auta a teď na sebe jako šílenci v koloně troubí a spěchají za těmi svými úspěchy... Klidně mi to vyvrať, ale z mého pohledu je dnes většina lidí hluboce nešťastných, protože už neumí mít vztahy, neumí opravdově prožívat, být sami sebou - to jsou věci, které člověka naplní. Proto si to kompenzují nějakým výkonem, dosahováním cílů, nakupováním, konzumem... a v neposlední řadě potvrzováním si své hodnoty vytvářením nějakých skvělých atraktivních profilů na Tinderu :). A tím nechci říct, že je to špatně, každýho věc, to nijak neposuzuju, každej si na to musí přijít sám, jestli to je pro něj opravdový a naplňující.
10.02.2020 - 13:39 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » fanik
Přiznám se, že ti moc nerozumím. Odpověď na jakou otázku myslíš? A slovo zhrzený jsem použil tak trochu s nadsázkou, navíc ve smyslu odmítnutý. Nemyslím si, že by to bylo to samé jako rezignace a nějaký strnulý postoj, že všechny ženy jsou takové.
10.02.2020 - 13:26 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » Urania
Já jsem to pořekadlo pochopil nějak ve smyslu, že člověk vidí to co předpokládá že uvidí, tj. svoje předsudky. A nějak jsem moc nepochopil, co si z něj mám vzít. Protože jsem se snažil od těch předsudků oprostit, i když je to seznamka. Takže jsem neočekával nic, ani onu povrchnost, snažil jsem se být takovým nestranným pozorovatelem. Samo v rámci možností.
Příspěvky: 81-57 56-32 31-7 6-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »