Bod stesti :) vyzná se někdo? ??


08.02.2020 - 12:14
(Ryby) vilka amarylka
Bod stesti :) vyzná se někdo? ??
Lidickyy mohu poprosit o posouzeni Bodu stesti a duchovniho bodu a Mc? Sem samouk a o tomhle jeste moc nevim.Budu moc rada pokud me pomuzete s vykladem kde lezi a co to v danem dome a znameni znamena? Spis me jde o vyklad a jestli nema nejake skudce ten bod stesti a neni poskozeny? moc me to pomuze,dekuji :1: :15: :17: :78:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
13.02.2020 - 19:44 | Filtr
(Střelec) verka96
Také jsem samouk, snažím se něco najít na internetu. Docela se mi líbí toto:

Bod štěstí (Fortuna) popisuje radost, štěstí, čirou a nevyčerpatelnou lásku, která pramení z nitra člověka..V astrologii symbolizuje místo, ve kterém se nachází úspěch a příležitost. Fortuna představuje šťastný úhel v osobním horoskopu, který má spojení s činností nebo vlastností, která přináší splnění snů. Není to jednoduše bod, který přinese štěstí. Fortuna přináší jenom příležitost ke štěstí a je zapotřebí se ke štěstí dopracovat. Tento bod nemá nic společného s náhodným štěstím. Jeho poloha ve hvězdné mapě narození popisuje následky činů člověka, způsob, kterým uplatňuje svoji vůli, jeho citlivost, vnímavost a jeho osobnost.

Podrobnější najdeš na webových stránkách:
http://www.romanhynek.cz/astrologie…

A tady je něco od Kefra:
Bod štěstí nebo kolo štěstí nebo osobní bod je nejdůležitější astrologický bod. Informuje o možnosti štěstí, o věcech, ve kterých člověk své štěstí nachází a vždy je spojen s možnostmi výdělku a zisku.

Příznivý vliv nastává ovšem jen tehdy, je-li bod štěstí příznivě ozářen. Při poškození nelze dobře o „štěstí“ mluvit. Je-li bod poškozen škůdcem, pak otec umírá dříve než matka. Je-li zasažen planetami, signifikujícími rodiče, pak člověk utrpí škody od rodičů. Je-li dobře ozářen signifikátory - dlouhý a šťastný život rodičů.
A komentáře k umístění v horoskopu v domech:
https://astrolexikon.webnode.cz/new…

Třeba někdo něco více napíše... :25: :27:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Novoluní ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »