Nosíte sukně?


09.01.2020 - 17:35
(Vodnář) Anilah
Nosíte sukně?
Dotaz směřuji na ženy, takže v tomto je toto vlákno diskriminační. :)
Narazila jsem nadávno na informace přibližně v tomto duchu:
https://www.suenee.cz/zeny-noste-su…

Že nošení sukní dodává ženám ženskou energii, posiluje je atd. prostřednictvím snadněji proudící energie ze Země. Napadla mě hříšná myšlenka, jestli tomu proudění nejsou na překážku třeba i spoďáry...
Jaký je vlastně rozdíl mezi spoďáry a kalhotami?

Zajímá mě, jestli je tu některá Žena, sukňový typ, která sukně nosí často a mohla by potvrdit uvedené.

(Jakožto ryze kalhotový typ nemám srovnání).

Tož se podělte.

Ještě poznámka: Hlavně se propagují dlouhé sukně, ale kroje často krátkou sukni, některé až eroticky.

Příspěvky: Všechny | Loen

Řazení:
16.01.2020 - 15:35 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio » Loen
Tož tu tmavě modrou bych brala, podle toho jak by se mi líbil matroš a kvalita a střih. Možná i ta béžová a červená by nebyla špatná, opět záleží na odstínu :4:
16.01.2020 - 15:21 | Filtr
(Rak) Loen » Nalani Makaio
já sem trochu úchyl na barvy :61:

etno nevím - ale tak tancuju afro - tak je to asi ve mně :32:

minimálně mám dlouhé tenoučké tm.modrou a černou - to zas nenosím já... a pak spoustu nějakých zemitých barev všech možných odstínů od béžové pres oranžové, okrové, po červené... :61: ale jestli frčíš na fialové, tak to na zbyt nemám teda :61:
16.01.2020 - 12:44 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio » Loen
Soul měli právě v akci na Vánoce. Ale zkus sledovat PACHAMAMA BAZAAR, ještě tam nějké akce jsou :3:
https://www.facebook.com/groups/…

Ty krátké jsou na mě moc etno, i když tu třetí bych jako dlouhou i brala :4:

Jasně, až budeš mít čas, tak klidně pošli foto dlouhých sukni, možná se ti jich pomůžu zbavit :75: Akorát se zelenýma ti asi nepomůžu, tuhle barvu vůbec nenosím :4:
16.01.2020 - 11:54 | Filtr
(Rak) Loen » Nalani Makaio
jáj, ta fialová z pachamamy je boží - to sou moje barvy - taky sem o ní přemýšlela :61:

sem taky prdnu svůj arzenál :61: co se narodily děti, tak nosím kratší (ty hafo barevné sou od Linka - Olga Strániková z Litomyšle - ale není myslím ani na Fleru ani nemá spešl FB jen pod svým jménem - šije i dlouhé). Pak miluju z Brna od "Naše věci" (foto prdnu později - sou takové umělecké)

Jinak mám arzenál cca 20-ti dlouhejch sukní z nichž bych se taky mohla nějakejch zbavit :3: ale teď nemám prostor to fotit, je tam dost jednobarevnejch (třeba mám 3 téměř totožný letní tenounký zelený) :32: :32:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
14.01.2020 - 12:59 | Filtr
(Štír) Freja » Loen
Tos mi připomněla jednu předvánoční historku :61:

Kamarádce Karolíně píše bratránek, že šel do centra do obchoďáku koupit manželce parfém a skončil v sexshopu za 6 tisíc.A Karolína na to:
To bude doma radosti, análním kolíkem se touží vonět každá žena... :61:

A zatímco já se řezala jako blázen, můj milej dva dny přemejšlel, za co moh ten hoch utratit v sexshopu 6 tisíc :5: :4:
12.01.2020 - 10:35 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Loen
Ano, nepochybně. Ale začnu s tím, až budu mít vlastní e-shop s kolíkama. :4:
10.01.2020 - 19:28 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Loen
Já dokonce věřím tomu, že by se velmi brzy objevil kult vlčích ohonů a fakt by to byl byznys jak :48:...i následovatelé, kteří těmto silám porozuměli, by se za čas našli :61:
10.01.2020 - 18:46 | Filtr
(Rak) Loen » Khalia Zvlčelá
vlčí ohon... :46:

počkej myslím, že bys pár rozšířenejma propracovanejma článkama - o tom, jak tě nošení análního vlčího ocasu spojuje s přírodou a podstatou vlčí divokosti, jak vytváří pocit sounáležitosti s duchovní smečkou atd... - mohla pěkně podpořit byznys s análníma kolíkama s ohonama divokých zvířat :61: :117: :32:
10.01.2020 - 18:37 | Filtr
(Rak) Loen
nosím vpodstatě jenom sukně... dlouhé miluju a mám jich plnou skříň, ale s malejma dětma a neustálým běháním po schodech, krapet nepraktické a životu ohrožující... takže sem s dětma přesedlala na sukně po/nad kolena...

jako jo, cítím se v tom líp než v kalhotách, i víc žensky (i když leginy třeba nosím - po doma), ale to je prostě otázka osobního naladění a vkusu
jinak články tohoto typu mířící na "ezo-ženy" a nabádající je měnit svůj styl (aby byly víc "ženy", víc "napojené" blabla...prostě bulshit) - důležité je v čem se žena cítí dobře a podle mě to lepšímu "cítění matky země" fakt nepomůže (pokud se teda tím "cítěním" nemyslí "cítit vítr pohrávající si s pipkou" - což je bezesporu příjemné a někomu to může navodit nemalé uvědomění, ale asi sem nějaká moc ezo-uzemněná nebo co...):61: a pokud některá žena začně nosit sukně jen kvůli takovýmto článkům, tak je asi vnitřně těžce nestálá :61:

žena, co nosí kalhoty je míň žena? - o tom to přece vůbec není... a že by ženskost-postrádajícím ženám pomohlo nošení sukní ve změně energie? může to fungovat jako vlastní přeprogramovávání se po čase...ale samo od sebe... jen je to hodí do jiného obalu. Spíš to bude fungovat jako jakási "sebemanipulace"... "tj po čase se to vyzačování fakt může změnit..." hmmm :32: :32: :32: :32: :32: navíc je to strašně subjektivní...


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Novoluní v RybyRybách
ukázat kalendář »