žena se propadá do sklepa


09.01.2020 - 16:59
(Blíženci) tajga
žena se propadá do sklepa
už několik dní myslím na nedávný sen, pořád nevím, co s ním. Kdyby k tomu někoho něco napadlo, pište prosím.

Jsem v domě po babičce, kam jezdíváme, ve snu je to, jakobychom tam bydleli. Bavím se v domě se ženou, kt. z reálu neznám. Je mi sympatická, působí jako někdo hodně vnitřně silný, přitom obyčejná. Říkám, že nám na domě někdy pomáhá Ukrajinec (souhlasí s realitou), ona říká, že jí u ní doma taky.
Najednou se začne propadat do sklepa. Držím jí za ruce. Pod zemí je to divné, jakoby tam byl složitý technický prostor, nějaká mříž ze silného bílého plastu, působí to tak, že když tam spadne, nepůjde se už odtamtud dostat. Naléhavým hlasem na mě křičí - drž mě! Zní to, až jakoby měla pocit, že jí nedržím dost pevně, přitom dělám, co můžu. Zároveň vidím k sousedům - sousedka (jiná než v realitě) se rozběhne k brance, jakoby rychle chtěla pomoct, pocítím úlevu, že konečně někdo pomůže. Doufám, že přijde i se svým mužem. Jenomže už to trvá dlouho a žádná pomoc nepřichází, je nad mé síly ženu sama vytáhnout, z toho se budím.

Příspěvky: Všechny | MG34

Řazení:
09.01.2020 - 21:18 | Filtr
(Blíženci) tajga » MG34
Možná....ale držím ji, nepustila jsem ji.

Jen pro upřesnění - není to pro mě cizí stavební dělník, znám ho delší dobu a je mi svým způsobem bližší než sousedka.

Díky za výklad.
09.01.2020 - 18:56 | Filtr
(Ryby) MG34
Ta žena nemůže být nikdo jiný než ty sama.

Její (tvoje) vnitřní síla a obyčejnost nemá šanci v konfrontaci s tvým vlastním podvědomím, které tě tlačí úplně "jinam" (stahuje do sklepa). Možná podvědomě nechceš být silná a obyčejná.

Je tam něco cizího nepoznaného, co symbolizuje ten cizí stavební dělník, který upravuje dům (náplň tvé mysli). A tohle vítězí nad domácím, známým, obyčejným (sousedka).


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »