žena se propadá do sklepa


09.01.2020 - 16:59
(Blíženci) tajga
žena se propadá do sklepa
už několik dní myslím na nedávný sen, pořád nevím, co s ním. Kdyby k tomu někoho něco napadlo, pište prosím.

Jsem v domě po babičce, kam jezdíváme, ve snu je to, jakobychom tam bydleli. Bavím se v domě se ženou, kt. z reálu neznám. Je mi sympatická, působí jako někdo hodně vnitřně silný, přitom obyčejná. Říkám, že nám na domě někdy pomáhá Ukrajinec (souhlasí s realitou), ona říká, že jí u ní doma taky.
Najednou se začne propadat do sklepa. Držím jí za ruce. Pod zemí je to divné, jakoby tam byl složitý technický prostor, nějaká mříž ze silného bílého plastu, působí to tak, že když tam spadne, nepůjde se už odtamtud dostat. Naléhavým hlasem na mě křičí - drž mě! Zní to, až jakoby měla pocit, že jí nedržím dost pevně, přitom dělám, co můžu. Zároveň vidím k sousedům - sousedka (jiná než v realitě) se rozběhne k brance, jakoby rychle chtěla pomoct, pocítím úlevu, že konečně někdo pomůže. Doufám, že přijde i se svým mužem. Jenomže už to trvá dlouho a žádná pomoc nepřichází, je nad mé síly ženu sama vytáhnout, z toho se budím.

Příspěvky: Všechny | Jupíí

Řazení:
11.01.2020 - 21:48 | Filtr
(Váhy) Jupíí » mili111
No je to mazec.Myslím, že ta transformace není výmysl :4:.A já na ty planety moc nedávala a nesnažím se tím ovlivňovat nějak extra, ale něco na tom saturnu s plutem v kozorohu a v mém osmém domu bude...a uran ve dvanáctém a někdy mám pocit, že nepřežiju uf :4:.
11.01.2020 - 21:38 | Filtr
(Váhy) Jupíí » tajga
Ego mi taky dává zabrat :1:.
10.01.2020 - 21:16 | Filtr
(Blíženci) tajga » Jupíí
Konkrétně to téma vnitřní síly v poslední době řešim, nebo řešim...prostě na to myslim, jak bych si přála být silnější. A ona byla přesně ten stabilní typ, silná žena, způsobem, který mám ráda.
Síly máš dost, to ego Ti dává zabrat - hm, děkuju...to je pro mě docela k přemýšlení.

Beru to tak, nevím, jestli správně, že důležité je to, co se ve snu stane, ne moje pocity, myšlenky ve snu, ale jen ten "reálný" děj. Že když nedojde k pádu, tak pořád ještě dobrý :)

Ha, ha, vyřešeno...to mi zatim nikdy nenapadlo :-D

Díky :17:
10.01.2020 - 19:21 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Jupíí
Ještě odpovím...a pak to za chvilku smažu...aby autorka neměla zapleveleno :39:
...já to měla letos divně....fyzicky nářez (psychika a to co rozpoutala v těle)...a zároveň jsem to pozorovala...jak je to cosi...co nejsem já :61:...a ta celá hra...ale špatně se popisuje. Ale nandalo taky...ne že borka, co se na to se zpěvem a veselou náladou kouká :61:
10.01.2020 - 19:01 | Filtr
(Váhy) Jupíí » mili111
Už jsem to měla jako hru, ale normálně se zase chytnu :63: a zase od spodku šplhám.No nebudu to rozvádět, abych tu neplevelila výklady snu.
10.01.2020 - 18:41 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Jupíí
Asi je správná doba...vyplouvaj...a drsně...a u spousty lidí....ale zas už člověk ví o co jde....jen se naučit s tím nějak zacházet.
Mě se vynořilo min. týden....a to už dlouhý čas nic. :4:
Přijde mi to ale už spíš jak (sice drsná a blbá) ale hra. :4:
10.01.2020 - 17:47 | Filtr
(Váhy) Jupíí
Já bych viděla, že cizinec vás dvě spojuje, jsi to Ty samozřejmě.
Nehledej pomoc zvenčí, hledej ji v sobě.Možná v sobě něco řešíš,pokud máš nějaký strach, pojmenuj si ho a zkus ho propustit.Síly máš dost, to ego Ti dává zabrat.
Nedávno jsem skočila z okna a nedopadla, ve snu tedy, tudíž podobné.No velmi často nyní řeším své vyplouvající strachy.A to jsem myslela, jak už mám vyřešeno... :17:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »