Nekonečný tanec


04.01.2020 - 22:10
(Vodnář) LynxMetis
Nekonečný tanec
Zdravím, zajímalo by mě, jak z horoskopu vyčíst osudové setkání. Proč kolem sebe dva lidé neustále dokáží tančit aniž by je to nutilo vstoupit do vztahu? Nebo vlastně co si myslíte o tom, proč na sebe někteří lidé ani po letech, kdy se neviděli, nemohou zapomenout. Tedy spíše nemohou se posunout a najít si někoho jiného.
Jde tohle vyčíst v horoskopu? Může se jednat o nějakou karmickou lekci například? O.o
Pro ilustraci níže přikládám data narození účastníků toho asi nešvaru či co :)
Prosím, diskutujme a sdílejme své zkušenosti a názory :)

8.2.1994 19:25 žena, Opava
9.7.1998 02:30 muž, Benešov

Příspěvky: Všechny | Sosna zvlčelý

Řazení:
06.01.2020 - 20:07 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Sosna zvlčelý
Tohle tuším/vím už dlouho. Že jsem se zamilovala do nějaké své projekce. Napadlo mě, že v něm vidím vlastně sebe resp. někoho, kým jsem kdysi mohla být ale nikdy jsem nesebrala odvahu se tím člověkem stát.
Takže je logické, že ho vidím tak jak se mi to hodí. Idealizovala jsem si jej docela solidně a teď se toho horko těžko zbavuju očividně :4: :4:
Máš pravdu, je to zdánlivé naplnění. Přesně...realita opakovaně dostávala na zadek. Ale je čas tomu učinit přítrž! :75: :4:
No můj páty domek...to je tragikomedie. Učiněnej bordel a anarchie. Vůbec netuším jak takové kombo vědomě zvládat.
Ale děkuji za cenný náhled. Velice mi to pomáhá a určitě mám díky tobě o čem přemýšlet. :6:
06.01.2020 - 12:53 | Filtr
(Býk) player » Sosna zvlčelý
:30:

Jo. Hledáš , hledáš , pak , když najdeš , tak se snažíš ohýbat proutí a pak zjistíš , že můra zírá zvenčí.

Mimo protokol - dle výzkumu (myslím , že ho dělali Britové ) vydrží nejdéle vztahy , kde maj na sebe lidi v průměru 18 minut denně. Co z toho plyne? Že pokud budu chtít dlouhodobě něco sdílet , tak vlastně ohýbání proutí skoro nemá kvůli 18 minutám denně cenu. Jen jsem nepochopil , zda se do těch 18 minut započítal i čas sexu , protože to už by mi nějak moc nevycházelo. :4: I když Angláni tomu prej moc nedaj (ostatně když vidím design jejich holek , tak se skoro nedivím. :22:)

06.01.2020 - 11:44 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » LynxMetis
Já si myslím, že to není nic z astrologického hlediska. Nejsou to planety, co vás drží u sebe. Jste to vy dva, nebo alespoň jeden z vás.
Ono to většinou bývá tak, že často nemilujeme druhého člověka takového, jaký skutečně je, ale takového, jakého ho vidíme (chceme vidět) my. A to jsou často dvě úplně odlišné osoby.
Co vidíme my je totiž čistě naše potřeba, která ulpěla na někom konkrétním. Ten druhý naše potřeby absolutně nemá možnost naplnit, ale jeho obraz, tedy to co vidíme, je naplňuje výborně. Nejhorší je, že jde jen o iluzi, ten obraz není skutečný. Lidem někdy trvá roky, než na to přijdou. Dokonce i když se druhý začne chovat k nám zle, jsme schopni kvůli tomu, co vidět chceme, odfiltrovat zcela to, co vidíme. Nevěříme pravdě, protože se nám nehodí. A přitom jednoduchá poučka zní: kdykoliv se pravda začne nápadně přibližovat tomu, co chceme vidět (slyšet), měli bychom tím více zbystřit.

Jinými slovy Ty máš nějaké potřeby, které on zdánlivě naplňuje. Jenže tyto události se odehrávají v Tobě, nikoli v něm. To že se to podělalo několikrát je naopak projev reality, která říká: "Tudy ne, přátelé!" A přece zas a zas ta realita dostane na :71:, protože se člověk snaží uspokojit své potřeby. Je to přirozené, ale ne šťastné. A špatně se to prohlédne, to člověk často až zpětně pozná, o co vlastně šlo, co to tehdy hledal, potřeboval a že druhý mu to naprosto nebyl schopen nabídnout, protože vždy je to něco v nás. I to řešení.

Astrologicky by tomu mohl odpovídat Tvůj 5. dům, který s city milostnými pracuje. Je našlapaný a ne jednoduchý. A řekl bych, že má problém se projevit. Že sice mluví, ale málokdy srozumitelně. Je neptunský (Neptun u hrotu, vládce v Rybách). Následuje rebel Uran. Obě světla v 5. domu jsou v exilu. A Mars zde umí taky rebelovat dosti impulsivně, bez ohledu na nějaký řád, pravidla, zvyklosti...
05.01.2020 - 21:53 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Sosna zvlčelý
To všecko uznávám. Hormonální koktejl nebo nějaké volání pudu už to dávno není, si troufám říct. A jak jsem psala trošičku dříve - neviděli jsme se už skoro tři roky. Jeden by čekal, že to vyšumí. Extra když píšeš, že vazby nejsou příliš silné. Jenže ono to pořád ne a ne a nejde! :4:
Bylo to dost intenzivní setkání na křižovatce našich cest. To je pravda.
Jenže nerozumím, co nás z astrologického hlediska pořád drží u sebe. Podělat se to podělalo několikrát, ale vždycky si k sobě dřív nebo později zase najdeme cestu.
Přála bych si pochopit, co nás spojilo nebo spojuje a kdy to skončí. Ono kdyby tohle netrvalo už roky, tak tolik nevyšiluju. Jenže známe se už 5 let, kdy pracuju na tom "užívání si a otevírání se životu", zatímco jediný, kdo to skutečně dělá je vlastně on. :4:
05.01.2020 - 15:04 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » LynxMetis
No to je právě to! Ten vnitřní pocit, to tušení hned v okamžiku střetnutí je to pravé. Ale nesmí být zatemněno hormonálním koktejlem, tedy jen prostým pohlavním pudem. A to spousta lidí skutečně neumí rozlišit, kdy je to jen jízdenka do příští stanice a kdy cesta. A i cesta může být různě dlouhá. Můžeš někoho střetnout na jeden jediný okamžik a být jím ovlivněna po celý život, nikdy na něho nezapomenout, přestože se již nikdy v tomto žití nesetkáte z důvodů jakýchkoliv. I taková bývají osudová setkání. A nikde není psáno, že osudové setkání musí být příjemnou záležitostí.
No a není vyloučeno, že u vás dvou to bylo také o nějakém setkání, případně setkáních na křižovatkách vlastních cest. Ale z hlediska astrologického zde nevidím žádnou společnou cestu. Ani v synastrii, ani v jednotlivých radixech, ani v kompozitu. Ty vazby nejsou příliš silné. Možná proto se naplno projeví v krátkých střetnutích, ale z dlouhodobého hlediska by se naopak mohla projevit prázdnota, nebo by se to mohlo podělat (ale to jen spekuluji, to se stát pochopitelně nemusí). A nakonec to sedí i s tím, jak píšeš v úvodu, že nejde zapomenout, posunout se, najít si někoho jiného... Proč, když tady se nic nepodělalo? :3:
Takže užívej ten pocit a buď otevřená životu. Nech přijít, co přijít má, běž tomu vstříc a ničeho se neboj. Je dobře.
05.01.2020 - 07:43 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Sosna zvlčelý
No to je právě to! Jak vlastně člověk pozná osudové setkání krom třeba nějakého vnitřního pocitu nebo tušení? Podle mě je takové setkání stejně nečekané jako blesk z čistého nebe. :1:
05.01.2020 - 00:26 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Pokud jde o astrologický náhled, tak je potřeba doplnit i místa narození. A označit pohlaví k datům. :3:


Jak vyčíst osudové setkání? To není jednoduché. On možná taky každý osudové setkání cítí trochu jinak. Takže co je osudové setkání podle Tebe?


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »