Nekonečný tanec


04.01.2020 - 22:10
(Vodnář) LynxMetis
Nekonečný tanec
Zdravím, zajímalo by mě, jak z horoskopu vyčíst osudové setkání. Proč kolem sebe dva lidé neustále dokáží tančit aniž by je to nutilo vstoupit do vztahu? Nebo vlastně co si myslíte o tom, proč na sebe někteří lidé ani po letech, kdy se neviděli, nemohou zapomenout. Tedy spíše nemohou se posunout a najít si někoho jiného.
Jde tohle vyčíst v horoskopu? Může se jednat o nějakou karmickou lekci například? O.o
Pro ilustraci níže přikládám data narození účastníků toho asi nešvaru či co :)
Prosím, diskutujme a sdílejme své zkušenosti a názory :)

8.2.1994 19:25 žena, Opava
9.7.1998 02:30 muž, Benešov

Příspěvky: Všechny | LynxMetis

Řazení:
13.02.2020 - 14:34 | Filtr
(Blíženci) Vitaaa » LynxMetis
Píšeš, že u teba to už trvá 5 rokov. Ú niektorých dlhšie. Záleží niekedy koľko má dotyčný rokov. Už je tomu veľmi dávno keď som spoznala toho krásneho mládenca.pretancovali sme spolu toľko krásnych sladakov v tej dobe.krasne vždy milé slová. Akoby princ a princezna sa spolu stretli až dodnes. Vtedy som mala 16 rokov, on mal 17 rokov.uz je tomu 22 rokov a akoby sme si boli súdený, čo nás po celý čas po celú dobu spája? :63:
Ale z môjho hľadiska ak sme sa nedali dokopy hneď na začiatku, nedáme sa ani po 22 rokov dokopy. I keď niekedy túžba je veliká hlavne keď sme sami bez partnera (ky)
23.01.2020 - 21:10 | Filtr
(Kozoroh) Sandro
Já si myslím, že na podobný otázky se nedá obecně odpovědět. Spíš by bylo na místě, aby si dotyčný položil sám sobě pár otázek ve stylu jestli mu na tom něco vadí, proč to chce vědět. To považuji za plodný směr, který by mohl něco poodhalit. Ale porovnávání se zkušenostmi druhých, to mi připadá trochu jako dělání si nadějí, zaplétání se do iluzí a očekávání... Teda to je čistě můj pohled, protože já osobně tyto sklony mám a takto by se u mě asi projevily :).
06.01.2020 - 21:57 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » LynxMetis
No, v jednom má asi kamarád pravdu, když Tě vidí jako intelektuální stvoření :45: :4:. A i mi začíná dávat smysl to co je mezi vámi. On je nejspíš "intuitivní" typ - což umělci bývají. Máte to jakoby prohozené, proto on potřebuje Tvůj intelektuální názor a Ty od něj zas jeho intuitivní přístup.

Není za co.

Mimochodem, nikdo není ve Tvé kůži, kde je Ti těsná, to poznáš nejlíp sama :1: :17:
06.01.2020 - 21:34 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Buddha/2
Nic se lámat nebude, to nehrozí. :4: Vše zůstane v kamarádské rovině.
Jen jsem si potřebovala ověřit svá tušení. Prošťourat se v tom znova, jestli v tom opravdu není něco víc. A ono fakt není... Znovu slyšet všechna pro a proti, podložená argumenty, zkušnostmi a názory nezainteresovaných lidí. A vlastně tím zíkat tolik potřebný nadhled a zkušenost. :6: Takže děkuji velice :74:
06.01.2020 - 20:42 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » LynxMetis
No a nebo jsi právě přesně popsala proč je pro vás ten druhý důležitý :3:.
A dál se to větví na možnost zůstat u toho a nic víc - jakože kamarádi :5:, nebo chtít na tom stavět vztah (což asi minimálně jednomu z vás připadá jako dost slabý základ). A lámat věci přes koleno ... no, nedoporučuju :20: :4:
06.01.2020 - 20:37 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Kapitulačka
Tak tohle je cenná zkušenost z mého nynějšího pohledu. :74:
Tlustou čáru bych ráda udělala, ale obávám se, že zatím nejsem tak silná. Nebo mi spíše možná chybí to definitivní uvědomění, které by mě k té tlusté čáře nakoplo.
Poslední věta mě upřímně dostala...So true, it hurts.
Už to tak asi možná bude, že v něm vidím sebe. Nějakou část svého já. Plus do toho ten archetyp. Vše zapečetěno a podepsáno mým překombinovaným 5. domečkem. :4: :76:
06.01.2020 - 20:31 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Buddha/2
Jooo to je mi už nějakou dobu moc dobře jasný. :4: Ale i tak potřebuju, více informací, více názorů a hezky si o tom popřemýšlet. Potřebuju přetrumfovat sebe sama asi. :4:
Tak s tím archetypem to bude asi trefa. Myslím si totiž, že on ve mně vidí sečtělou a vzdělanou holku, :61: se kterou může probírat jak svoji literární a hudební tvorbu tak jiné zážitky kulturního typu etc. A já v něm vidím melancholicky poetického snílka s romantickou polevou :4: :12: :6:
Ať je to co je to, ta věc, která nám oboum asi chybí, nemyslím si, že ji nakonec jeden u druhého jsme schopni najít. Ve světle nových argumentů mi to nakonec celé přijde jako honba za nějakým vybájeným mamonem...
06.01.2020 - 20:18 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Mici Angóra
No když si sundám růžové brejličky, tak to vidím zhruba stejně. :1: Ale musím uznat, že nikdo mě nikdy nepodporoval tak milým a kreativním způsobem. :6:
06.01.2020 - 20:11 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » fanik
První scénář - ideál. To bych si přála. :76: :4:
Druhý scénář - je reálně mnohem horší, žádné něžnosti, ale spousta nenaplněných pocitů! :42: :1:
06.01.2020 - 20:07 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Sosna zvlčelý
Tohle tuším/vím už dlouho. Že jsem se zamilovala do nějaké své projekce. Napadlo mě, že v něm vidím vlastně sebe resp. někoho, kým jsem kdysi mohla být ale nikdy jsem nesebrala odvahu se tím člověkem stát.
Takže je logické, že ho vidím tak jak se mi to hodí. Idealizovala jsem si jej docela solidně a teď se toho horko těžko zbavuju očividně :4: :4:
Máš pravdu, je to zdánlivé naplnění. Přesně...realita opakovaně dostávala na zadek. Ale je čas tomu učinit přítrž! :75: :4:
No můj páty domek...to je tragikomedie. Učiněnej bordel a anarchie. Vůbec netuším jak takové kombo vědomě zvládat.
Ale děkuji za cenný náhled. Velice mi to pomáhá a určitě mám díky tobě o čem přemýšlet. :6:
06.01.2020 - 13:07 | Filtr
(Býk) player » LynxMetis
To ano , pokrarčuje. Ale jen velmi epizodně. Rozuměj - eahdy (bylo mi 23 , jí 19). Ta dívka byla nádherná , křehká a zranitelná umělkyně. To oblouznění bylo logické.

Jenže dnes? Její život je úplně vně společnosti , zavřená v garsonce před světem , kterou opouští jen v mimořádných případech. Jeskyně. Pevnost. Jasně - aby k tomu stavu došla , musela se nejdřív ve 22 letech regulérně zbláznit a pokusit o sebevraždu. Přesto - chytrá a sečtělá holka. Ale už doživotně pod práškama.

Mě to trvalo dalších deset let potom , než jsem prokouknul , že párové soužití není pro můj život akceptovatelný defacto až na jediný vyjímečný případ - ale ten by musel být opravdu součást božího plánu a nebo totální náhoda.

Takže - když se na to dívám zpětně , tak jen hormony dvou lidí pracovali , jak blázen , ale u dvou zcela neslučitelných myslí. A takhle to je většinou. Oblbnutí.

Jojo. Je to prostě něco nedodělaného na tomto světě. A už se to asi nedodělá.
06.01.2020 - 11:44 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » LynxMetis
Já si myslím, že to není nic z astrologického hlediska. Nejsou to planety, co vás drží u sebe. Jste to vy dva, nebo alespoň jeden z vás.
Ono to většinou bývá tak, že často nemilujeme druhého člověka takového, jaký skutečně je, ale takového, jakého ho vidíme (chceme vidět) my. A to jsou často dvě úplně odlišné osoby.
Co vidíme my je totiž čistě naše potřeba, která ulpěla na někom konkrétním. Ten druhý naše potřeby absolutně nemá možnost naplnit, ale jeho obraz, tedy to co vidíme, je naplňuje výborně. Nejhorší je, že jde jen o iluzi, ten obraz není skutečný. Lidem někdy trvá roky, než na to přijdou. Dokonce i když se druhý začne chovat k nám zle, jsme schopni kvůli tomu, co vidět chceme, odfiltrovat zcela to, co vidíme. Nevěříme pravdě, protože se nám nehodí. A přitom jednoduchá poučka zní: kdykoliv se pravda začne nápadně přibližovat tomu, co chceme vidět (slyšet), měli bychom tím více zbystřit.

Jinými slovy Ty máš nějaké potřeby, které on zdánlivě naplňuje. Jenže tyto události se odehrávají v Tobě, nikoli v něm. To že se to podělalo několikrát je naopak projev reality, která říká: "Tudy ne, přátelé!" A přece zas a zas ta realita dostane na :71:, protože se člověk snaží uspokojit své potřeby. Je to přirozené, ale ne šťastné. A špatně se to prohlédne, to člověk často až zpětně pozná, o co vlastně šlo, co to tehdy hledal, potřeboval a že druhý mu to naprosto nebyl schopen nabídnout, protože vždy je to něco v nás. I to řešení.

Astrologicky by tomu mohl odpovídat Tvůj 5. dům, který s city milostnými pracuje. Je našlapaný a ne jednoduchý. A řekl bych, že má problém se projevit. Že sice mluví, ale málokdy srozumitelně. Je neptunský (Neptun u hrotu, vládce v Rybách). Následuje rebel Uran. Obě světla v 5. domu jsou v exilu. A Mars zde umí taky rebelovat dosti impulsivně, bez ohledu na nějaký řád, pravidla, zvyklosti...
06.01.2020 - 09:16 | Filtr
(Blíženci) fanik
Mě přijde důležitější, co ti dva z takového osudového setkání vytvoří. Jestli třeba zamilovat, postupně se poznávat a prožívat vše spolu, mluvit a domlouvat další kroky. Přijímat se i svými stíny, naučit se zvládat nedorozumění, s láskou.
Nebo doma tančit s mobilem v ruce a psát si občas něžnosti, což sice ted k mládí patří, ale naplní tě to?
06.01.2020 - 07:59 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Tak koukám na ty data a nic tak strašně moc osudového tam nevidím. Ani mi právě nepřijde, že by to mělo nějaký výrazný vztahový potenciál, spíš kolegové v práci nebo lidé, kteří se mohou vzájemně podpořit v životním směřování. :17:
05.01.2020 - 22:32 | Filtr
(Váhy) Buddha/2
Tak že ten tanec je jen v hlavě, to asi víš :5:.
Nebo možná ne, když tak trváš na astrologickém vysvětlení :4:.
No, je možnost, že si vzájemně něco doplňujete, i když to neumíte pojmenovat - dalo by se to říct asi i tak, že jeden v druhém vidíte ten správný archetyp. Z toho důvodu bych to nenazval využíváním, jak psala Khali.
Možná by byla dobrá otázka co to, co vám chybí vlastně je, případně co vám to dává nebo co si od toho slibujete :3:
05.01.2020 - 22:01 | Filtr
(Býk) Kapitulačka » LynxMetis
Taky jsem jednou takhle astrologicky "bádála". A nic. Přesto se to táhlo oboustranně přes 10 let. Potkávali jsme se navzdory jiným vztahům i rozumu. Pro mě bylo stěžejní, když mi došlo, že si do něj projektuju svého vnitřního muže. Dokonale mi ho zosobňoval, i když sexuálně to byl průšvih.
To uvědomění, co mě k němu táhlo, bylo zásadní. Ve chvíli, kdy jsem se tím (jím) skutečně přestala vnitřně zabývat, pustilo to i jeho.
Jednou se mě ptal, co to teda bylo. A já mu odpověděla: "Viděla jsem sebe."
05.01.2020 - 21:55 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » LynxMetis
Jj, to chápu. Ono je fakt lepší udělat tlustou čáru a uvolnit místo pro někoho, s kým to prostě pofrčí, aniž by se člověk musel dlouhodobě soužet. :1:

Já v těch pokusech o kontakt z druhé strany v tomhle případě vnímám už jen potřebu si ze mě vytáhnout nějakou energii, pozornost, které se mu zrovna nedostává podle představ. V podstatě takové využívání. :14:
05.01.2020 - 21:53 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Sosna zvlčelý
To všecko uznávám. Hormonální koktejl nebo nějaké volání pudu už to dávno není, si troufám říct. A jak jsem psala trošičku dříve - neviděli jsme se už skoro tři roky. Jeden by čekal, že to vyšumí. Extra když píšeš, že vazby nejsou příliš silné. Jenže ono to pořád ne a ne a nejde! :4:
Bylo to dost intenzivní setkání na křižovatce našich cest. To je pravda.
Jenže nerozumím, co nás z astrologického hlediska pořád drží u sebe. Podělat se to podělalo několikrát, ale vždycky si k sobě dřív nebo později zase najdeme cestu.
Přála bych si pochopit, co nás spojilo nebo spojuje a kdy to skončí. Ono kdyby tohle netrvalo už roky, tak tolik nevyšiluju. Jenže známe se už 5 let, kdy pracuju na tom "užívání si a otevírání se životu", zatímco jediný, kdo to skutečně dělá je vlastně on. :4:
05.01.2020 - 21:37 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » player
A ano, každé setkání je určeno, ale některá jsou něčím jiná. Vyjímečná. A my třeba nedokážeme popsat čím a proč. Je to jen takový malý vtíravý pocit tam někde vzadu v hlavě, kdy intuice našeptává, ale já třeba konkrétně téhle šuškandě zrovna nerozumím, bohužel.
Na tomto příběhu mi přijde hezké, že i po letech se v dobrém setkáváte a můžete si spolu vychutnávat tu "určitou atmošku". Že příběh neskončil a trvá dál. Děkuji :1: :6:
05.01.2020 - 21:28 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Khalia Zvlčelá
To je opravdu jako z příběh z telenovely, ale krásný svým způsobem. Děkuji za jeho sdílení :1: :74:
Souhlasím s tím, že když se to do partnerství nepřeklene hned, tak je lepší, aby se to nepřeklenulo vůbec. S dalším ponaučením taky souhlasím - hlídat si své hranice. (Už se je snažím hlídat mnohem více než předtím.:1: )
A v mém příběhu se děje přesně to, co popisuješ ke konci: situace více bere než dává a já už upřímně nemám sílu. Snah o odstřihnutí bylo několik. Ale pouze z mé strany. Včetně úplné blokace, ignorace. Nakonec po pár měsících klidu se vždy kontaktujeme jakoby nic. S takovou něžnou starostí o toho druhého... :6:
Viděli jsme se všehovšudy 2x v životě. Naposledy před snad třemi lety. Kamarádství na dálku je to krásný ale jak říkáš až na tu nahořklou pachuť zoufalství...
05.01.2020 - 15:04 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » LynxMetis
No to je právě to! Ten vnitřní pocit, to tušení hned v okamžiku střetnutí je to pravé. Ale nesmí být zatemněno hormonálním koktejlem, tedy jen prostým pohlavním pudem. A to spousta lidí skutečně neumí rozlišit, kdy je to jen jízdenka do příští stanice a kdy cesta. A i cesta může být různě dlouhá. Můžeš někoho střetnout na jeden jediný okamžik a být jím ovlivněna po celý život, nikdy na něho nezapomenout, přestože se již nikdy v tomto žití nesetkáte z důvodů jakýchkoliv. I taková bývají osudová setkání. A nikde není psáno, že osudové setkání musí být příjemnou záležitostí.
No a není vyloučeno, že u vás dvou to bylo také o nějakém setkání, případně setkáních na křižovatkách vlastních cest. Ale z hlediska astrologického zde nevidím žádnou společnou cestu. Ani v synastrii, ani v jednotlivých radixech, ani v kompozitu. Ty vazby nejsou příliš silné. Možná proto se naplno projeví v krátkých střetnutích, ale z dlouhodobého hlediska by se naopak mohla projevit prázdnota, nebo by se to mohlo podělat (ale to jen spekuluji, to se stát pochopitelně nemusí). A nakonec to sedí i s tím, jak píšeš v úvodu, že nejde zapomenout, posunout se, najít si někoho jiného... Proč, když tady se nic nepodělalo? :3:
Takže užívej ten pocit a buď otevřená životu. Nech přijít, co přijít má, běž tomu vstříc a ničeho se neboj. Je dobře.
05.01.2020 - 12:44 | Filtr
(Býk) player
Každé setkání na světě je osudové. Buď náhodou nebo karmicky určené.
Taky jsem kdysi s jednou vílou tančil. Pak jsem dotančil. Ona skončila v psychiatrické léčebně a dodnes má diagnózu. Já jsem prožil a prožívám krásné bytí.

Byla pak ale určitá doba , kdy jsme se potkali nečekaně v posteli. Asi desetiletku po tancování. Nemělo to moc valnou úroveň ni tělesnou , ni duchovní....ale...

Dneska - dvakrát za rok se potkáváme , hezky pokecáme , má to určitou atmošku. Do důsledku vzato - dost mě tohle naučilo. A sice to , že tužba (ta prvoplánová , pohlavní) je opravdu jen ošálení smyslů. Je to lež.
05.01.2020 - 12:40 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá
Jů, to je milý. Astrologicky do toho asi neproniknu, ale taky mám takový "tanec" za sebou, jestli tedy chceš zkušenost. Kroužili jsme kolem sebe nějakých 6 let, s asi dvouletou pauzou. Příběh jako z telenovely. :4: Vzala jsem si z toho několik moc fajn ponaučení (obecně samozřejmě nemusí platit).

Například když se to nepřeklene do partnerství hned (to značí, že minimálně jeden nechce), je často lepší, když se to nepřeklene vůbec. :4: V případě odmítnutí do toho nešťourat. Mrknout na to s nadhledem, co mi to ukazuje. On ve mně například hledal hlavně mámu, ale protože jsme si to neuvědomovali, tak tvrdil, jak je mu se mnou fajn, ale nechce vztah, zatímco já jeho vřelost nechápala (dvořil se, nosil mi kytky, držel dveře), stejně jako to, když si pak asi do týdne od tvrzení našel holku. :4:

Z jeho strany i velký strach, což chápu, první a tehdy jediná přítelkyně ho roky psychicky týrala. Navíc já jsem docela válcující a beru buď všechno nebo nic, on preferoval bezpečnější variantu vztahu "napůl". Takže pak si našel přítelkyni, s ní byl pro veřejnost partner (podotýkám, že asi dva měsíce), ale když se něco semlelo, já byla vždy první, za kým běžel, protože věděl, že narozdíl od ní si se mnou může naprosto beztrestně pokecat o čemkoliv. :41:

Pak ale taky začal odvolávat naše setkání (třeba hodinu, půl hodiny před), což mě čílilo, a ve chvíli, kdy jsem mu řekla, že s ním končím, mě začal uprošovat. :41: Takže další ponaučení je: Hlídat si své hranice a nikdy nikomu nevěřit, když říká, že se změní. Jakmile má někdo čas o změně kecat, nemá čas na změnu samotnou. :3: :15:


Každý má svůj příběh, svoje trable a tyhle situace můžou mít tím pádem tisíc příčin. Tohle byl ten můj.

Smazat se to nedá a hlavně to nikdy nevyprchá. Pokud ta situace víc bere než dává, tak si držet distanc. Já ho ve finále kompletně odstřihla, ale on i po letech má pořád zájem se mnou navázat kontakt.
Zjišťuju, že toto má se mnou hodně lidí, že to třeba jednou za rok, za dva zkusí. Asi jim ležím nějak v žaludku. Nebo níž. :4: Jenže já dávám max dvě šance, pak už je to pro mě uzavřené. Takže když se někdo po letech mlátí do hlavy, jaký byl blbec, je to sice úctyhodná sebereflexe, ale já nemám na čekání věčnost. :49:

Nikdy jsme spolu nic neměli. Jen jednou mě chytl za ruku, od té doby jsem ho neviděla. :63: Kamarádství to ale bylo krásný, až na tu nahořklou příchuť mý zoufalý touhy. :4:
05.01.2020 - 07:43 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Sosna zvlčelý
No to je právě to! Jak vlastně člověk pozná osudové setkání krom třeba nějakého vnitřního pocitu nebo tušení? Podle mě je takové setkání stejně nečekané jako blesk z čistého nebe. :1:
05.01.2020 - 00:26 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Pokud jde o astrologický náhled, tak je potřeba doplnit i místa narození. A označit pohlaví k datům. :3:


Jak vyčíst osudové setkání? To není jednoduché. On možná taky každý osudové setkání cítí trochu jinak. Takže co je osudové setkání podle Tebe?


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Novoluní v RybyRybách
ukázat kalendář »