Finanční přilepšení od Sisyfosu :)


29.11.2019 - 19:26
(Vodnář) Anilah
Finanční přilepšení od Sisyfosu :)
Sysifos vyhlásil Paranormální výzvu. Kdo si troufne?

https://www.sisyfos.cz/paranormalni…

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 3 2 1
Řazení:
03.12.2019 - 14:46 | Filtr
(Býk) player » MG34
Já vim . já vim. Nejsem historicky až tak nevzdělán. :3:
02.12.2019 - 21:45 | Filtr
(Rak) AL8EX » Anilah
Já znám tři osobně..nechci to tu propagovat nějak víc, ale prostě takoví lidé jsou...jedna z nich je např. Monika Kunovská..běhá maratony, prodává reality a prostě nejí...


Jinak Sysifos nechci komentovat...stačí se podívat na co cílí a je to jasný odkud a proč vítr vane tak jak vane...např. TČM atd
02.12.2019 - 20:05 | Filtr
(Vodnář) Anilah » AL8EX
Brethariány žádné osobně neznám. Co jsem viděla na videích, tak bych věřila jednomu jedinému - žil někde v Alpách, vypadal jako štafle a přednášením se neživil.
Tohle by byla větší vějička pro Reflex a pod. bulvár než nějaké proutkaření...

Ohledně financování Sisyfů - tuším západní větry...
Ve výročce byly jen členské příspěvky - asi 135 tis., nebo jak. A pak lihuprostá poznámka o dotaci 35 tis. (bez uvedení zdroje).
Klidně se rozepiš. :)
02.12.2019 - 18:32 | Filtr
(Rak) AL8EX » Anilah
Ahoj, chápu jak to myslíš...odpovím ti trochu jinak..znám pár lidí v ČR co nejí, jen pijí vodu (breathariani) ..a co myslíš, měl někdo tento "paranormální jev" opravdu zájem seriózně studovat??..a při tom je to z pohledu dnešní vědy nemožné..aby lidé nejedli několik měsíců (let) a jen pili ..a při tom jsou

Chci tím říct, že pokud by někdo svolil k testům, tak by i na druhé straně musel být opravdový zájem s cílem nestraně věc posoudit a vyvodit závěry (včetně změny vlastního myšlení)

Já mnohé ze spolku Sisyfos znám...a bohužel moc dobře vím, kým jsou financováni a jaký cíl sledují..

a co se teoretických možností a hypoték týče...člověk má takový osud jaký si zaslouží...a to na obě strany..můžeš si být jistá, že pokud se něco má stát, tak se to stane.. a má li někdo opravdový záměr pomáhat, je i mu pomoženo :76: :74:
02.12.2019 - 17:10 | Filtr
(Vodnář) Anilah » AL8EX
Chápu, jak to myslíš, ale dívám se na to trochu s odstupem. To je jako když se zapleteš s nějakým fanatickým buddhhistou do debaty o tom, jestli je správné zabít blechu nebo ne. On bude trvat na tom, že jsi fakticky vrah, zatímco druhá strana bude s klidem vraždit, aby se mohla vyspat.

V situaci, kdy se krade, podvádí, podnikatelé se likvidují na objednávku, mafie jen kvete atd., vidím otázku, jestli si zadat se Sisyfem jako marginálii. Čisté to zřejmě úplně není - možná S. fixluje a pro zkoušeného to může být potupné, ale ...

Doporučil bys třeba někomu, kdo něco umí, aby raději dál makal pro dejme tomu Amazon, neb jinou fajnovou firmu nebo prodával po domech nějaké šméčko, a vzal si k tomu hypotéku u ještě fajnovější banky?
Čistě teoreticky.
Mně teda připadá horší první varianta.

Kdyby byly varianty a) S., b) zázrak, vybrala bych si b).
02.12.2019 - 13:46 | Filtr
(Ryby) MG34 » player
Záleží, čemu říkáš peníze, oběživo. První mince se kryly samy - byl to kus kovu, který měl sám o sobě hodnotu jako surovina, takže to peníze vlastně ani nebyly. Pruhy plátna, co se u nás používaly (odtud slovo "platit") - zase nevím, jestli měly nějakou reálnou hodnotu - pokud ano, nebyly by to peníze.

Ale třeba malé skořápky škeblí jako oběživo jsou praktickou hodnotou celkem k ničemu - asi jako když se papírovýma dá topit v kamnech. To už jsou peníze.

Řekl bych, že nějaké takové oběživo se semtam používá i ve zvířecí říši. Někteří ptáci mají něco rozhodně. Některé opice asi taky.

Obecně je hranice mezi penězi a třeba šperkem (okrasou) dost neostrá. A stejnětak je ta hranice dost neostrá, když dojde na jejich krytí - a tady už se dá mluvit o nějaké energii - pokud jsou peníze kryté nějakou "národní vůlí" nebo prací třeba.
02.12.2019 - 13:26 | Filtr
(Rak) AL8EX » player
leda že by paranormální jev..pravděpodobnost 1:10000 ..oni žirafy maj nadhled (dlouhej krk) a tak tokový nesmysly nevymýšlej..od toho jsou lidi :44:
02.12.2019 - 13:17 | Filtr
(Býk) player » MG34
Já si třeba myslim , že peníze vymyslely žirafy.
02.12.2019 - 12:51 | Filtr
(Ryby) MG34 » AL8EX
Je celkem irrelevantní, jak se ti jeví realita (smutně) - prostě taková ta realita je - ty před tím zavíráš oči a pak hlásáš svoji filtrovanou vizi ostatním jako hotovou věc. Měl by ses nad sebou zamyslet.

Nicméně nejsi sám - v mladé generaci je to celkem normální, že nevěří reálným "nepěkným" věcem z celkem nedávné minulosti - a lakují si svět narůžovo (podle hesla 100x opakovaná lež se stane pravdou).
02.12.2019 - 12:29 | Filtr
(Rak) AL8EX » MG34
klidně můžeš chvíli za mnou na větev..by ses divil, jakej je tu výhled :97:

p.s. kámo ty jseš spíš už někde v podzemí ve světě Háda..
"masový vrah může mít klidný spánek a být v pohodě a zdravý" ..to už je dosti smutný...
02.12.2019 - 12:08 | Filtr
(Ryby) MG34 » AL8EX
Napsals docela dost demagogií.

každá "síla" musí být upotřebena v rovnováze vůči "zdroji"
- nemusí

obzvláště u lidí dochází ke značné disbalanci a zneužití sil
- nic takového jako zneužití pravděpodobně neexistuje, protože nejspíše není žádný "prvotní účel" - jinými slovy i masový vrah může mít klidný spánek a být v pohodě a zdravý

Peníze jsou výmysl lidí a jako takové nemůžou být podstatou práce s energií či dalšími stupni vnímání
- víš jistě, že peníze (nebo jiné náhradní oběživo) vymysleli lidé? a i kdyby vymysleli - jako náhradní oběživo můžou být podstatou čehokoliv, když jsou "kryté" (a tím nemyslím jen materiálně)

Ti kteří by mohli předvádět opravdové umění se však předvádět a chvástat nepotřebují
- naivko...

spolku který z principu manipuluje s realitou a mnohými potvrzenými fakty (a to jen z důvodu udržení si vlastní hloupé víry)
- a teď mluvíš o čem? :5:
02.12.2019 - 11:48 | Filtr
(Rak) AL8EX
trochu vážněji..jde o to, že každá "síla" musí být upotřebena v rovnováze vůči "zdroji"...je mnoho hlupáků a šarlatánů, co ještě nepochopili zákon rovnováhy a tak obzvláště u lidí dochází ke značné disbalanci a zneužití sil.

Peníze jsou výmysl lidí a jako takové nemůžou být podstatou práce s energií či dalšími stupni vnímání (rozšířené reality). Každý kdo opravdu došel dále tuto podmínku plně žije ...jistě se najdou mnozí co povídají o kde jakých dovednostech atd. Tito lidé jsou ale spíše jako děti, kteří se mají potřebu předvádět a které jako každé dítě hledají své publikum. (a tedy i jejich "dovednosti" odpovídají jejich stupni poznání)

Ti kteří by mohli předvádět opravdové umění se však předvádět a chvástat nepotřebují a v žádném případě nepřistoupím na poněkud hloupou hru spolku který z principu manipuluje s realitou a mnohými potvrzenými fakty (a to jen z důvodu udržení si vlastní hloupé víry)

Zázraky se přece dějí každý den :74: :27:
02.12.2019 - 11:45 | Filtr
(Ryby) MG34 » AL8EX
Na to, že něco "vidíš", bych moc nevsázel. Ještě to chce otevřít oči.

Nicméně drž se tématu. Teď už víš, že ten jejich test není nijak složitý (naopak je dost benevolentní). A také víš, že existuje mnoho lidí, co něco umí a přitom kašlou na nějakou etiku, takže by se takového testu mohli účastnit, kdyby z nějakého důvodu chtěli.

Jak se teď zpětně díváš na ty svoje předchozí silácké výroky? Bylo to v pořádku takhle mluvit? A co všechno teď kvůli tomu budeš muset přehodnotit? Jinými slovy - víš, co to je reflexe?
02.12.2019 - 11:37 | Filtr
(Rak) AL8EX » MG34
lezu dolů..koukám a vidím, že už tedy mluvíš o sobě? :62:
02.12.2019 - 11:24 | Filtr
(Ryby) MG34 » AL8EX
Ty máš nějaké mentální "minimum" v poslední době, nejdřív ten sek s pravděpodobností a teď tohle... Jasně že psals i o mně (telepatické schopnosti máme skoro všichni, já také - a rozhodně nad průměr), ale nejspíše myslels něco jiného. To bys totiž musel napsat něco jako "lidi podle mých idealizovaných přestav při pohledu z výšky 10km".

Znal jsem třeba jednoho a ten dokázal na dálku vnímat lidské tělo (léčitelské schopnosti) - chlastal a zneužíval toho, aby si na ulici "prosahával" ženské anebo aby škodil svým nepřátelům. A jsou i horší s různými schopnostmi. Slez dolů ze stromu a rozhlédni se kolem sebe, zjistíš o světě spoustu nových věcí.
02.12.2019 - 09:27 | Filtr
(Rak) AL8EX » MG34
Kámo, můžeš si bejt jistej, že o tobě jsem nepsal :44: :34:
01.12.2019 - 22:20 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
To zjistíš, až to zkusíš. :)
01.12.2019 - 20:34 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
Počkej :3:...já porád nepochopila, jestli ti když projdeš daj ty ptrachy nebo jen na ten vlak a pošlou tě zas dál :61:
01.12.2019 - 20:10 | Filtr
(Vodnář) Anilah » player
Kolik bere kartářka Baudyš? :)

Jednu biolampu jsem odrovnala, takže ani nemohu říct, jestli fungovala/odblokovávala atp.


K Fajfrovi a spol.: ono to funguje, ale ne s železnou pravidelností, musí se to sejít. V případě léčení určitě. Znám člověka, který tvrdí, že vyléčil xy lidí, ale mě nepomohl ani o píď. Ani jeho biolampa, ze kterou mě beztak proklel do dalších pěti kolen.

Soukruží - zřejmě hypnóza, obcházení vědomé mysli. To zase nefunguje na lidi, kteří jsou nezhypnotizovatelní. Třeba já :)
01.12.2019 - 19:49 | Filtr
(Býk) player » MG34
Já teda byl jednou na astronomické přednášce Jiřího Grygara. A tehdy šli dobrovolně do akce věštci. Všechno možný tam bylo. Kartáři , křišťálový koule , astrologové ...kde co. Dostali za úkol uhodnout výsledky parlamentních voleb a novou vládnoucí koalici.

0.
Ani jeden. A dokonce se ani jeden ani nepřiblížil.
01.12.2019 - 19:46 | Filtr
(Býk) player » Anilah
Ale kušuj. Morální pravidla , no to mě dojímá. Víš , kolik si berou některý kartářky? Baudyš a tak...sim tě. Naopak - tohle by byly ty nejlegálnější peníze a navíc - neskutečná reklama.

Koukněte - přesvědčil jsem i vědce , tudíž - nechť moje disciplína vzkvétá. Když vezmu takový odpornosti , jako je prodávání různejch těch deček , posílání dopisů o jen lehce zaseknutém štěstí , který biolampa okamžitě odblokuje.

Za mě? Šmejdi.

Ale zase takhle - pamatuji televizní vystoupení biotronika pana Fajfra. Třetina národa tomu uvěřila. Jezdil po městech a říkal: nechoďte na chemotrapie , já vás vyléčím dotykama.

A už to vypadalo. Kladenská nemocnice mu tehdy nabídla dobrovolníky s rakovinou. On na poslední chvíli cuknul , protože se začal bát. Třeba toho , že by mu vyčlenily horší případy a tak. Ale někomu asi pomoci dokázal , nevím.

Ale vzpomínám , jak v časopise (myslím Mladý svět) vycházelo černo-bílé soukruží , do kterého měl člověk v určitou dobu čumět a on mu posílal léčebnou energii...

No - i nedávno jsem viděl kdesi nějakej plakát, že zase někam přijede. Ale konfrontací s vědou se vyhnul.
01.12.2019 - 19:19 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Kdo projde zdí, ten zmizí...
(Prý jedna Číňanka to dovede a na youtube bylo i video, kde to předváděla a tvrdila, že to naučí každého. Video je ovšem už pryč a paní nejspíš taky.)

S takovou kůží bych na trh nešla. Ale proutkařství nebude pro vojenské účely zase tak lukrativní - jestli si věříš, hurá do toho. :)
01.12.2019 - 19:00 | Filtr
(Vodnář) Anilah » player
No, možná mají nějaká morální pravidla... Jak tady na mě najela Neretvička, cítila jsem se krapet zahanbeně, jako nějaký mamonář, který hned skáče na vějičku... ale mě to v ten moment jednak připadalo jako
a) hra z jejich strany, kterou je prostě nutné jako hru brát.
b) myslela jsem přitom na člověka, kterému by se peníze hodit mohly a něco (prý, opravdu) umí. Jmenovat nebudu.

Krom toho, peníze se dají využít různě... i lidulibě.
A spousta lidí se esoterikou živí a problém s tím nemá, tak by nemusela mít ani v tomto případě.

Asi v tom budou nějaké háčky, nebo přímo háky. Dvojitě zaslepené. :)
01.12.2019 - 18:51 | Filtr
(Ryby) MG34 » AL8EX
Můžu tě ujistit, že pokud bych ty peníze skutečně potřeboval a bylo mi jedno, co bude potom, tak bych do toho šel (a bylo by mi úplně šumák, co si kdo o těch vědcích myslí a na nějakou etiku bych se zvysoka vykašlal) - a klidně bych ze sebe udělal šaška. Ještě bych jim líbal ruce.

Mluví z tebe tvé vlastní naduté ego, které by se nesnížilo, bla bla bla - ale je vidět, že o světě ještě moc nevíš. Na finále nějaké ego vůbec nerozhoduje. Jsou silnější hybné síly (a čím déle jim ego odolává, tím tvrdší je potom pád zpět na zem).

Nicméně pokud vím, tahle výzva už je pěkně stará, o něčem takovém jsem zaslechl už několik let zpátky.
01.12.2019 - 18:19 | Filtr
(Rak) AL8EX » MG34
s tím s tebou souhlasím...jen dodám, že opravdové medium nebo člověk s nějakým darem nikdy nebude svoje umění dělat pro peníze či někomu (a ještě k tomu tak hloupému a nadutému jako je tahle partička) ze sebe dělat šaška..
Příspěvky: 60-36 35-11 10-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »