pro všechny- pedofilie ve vládách + odvážná paní a co se dá vše přežít a vydržet a dostávat se z toho


31.10.2019 - 19:05
(Vodnář) mili111
pro všechny- pedofilie ve vládách + odvážná paní a co se dá vše přežít a vydržet a dostávat se z toho
Zas na mě vykoukl rozhovor....přijde mi téměř neuvěřitelné a fascinuje mě, z čeho se jde dostat :22:....takže.....
...jelikož se tu občas objeví v chatu nějaká, co s tím má zkušenost a hrabe se z toho různě těžce....dávám...pro inspiraci

https://www.youtube.com/watch/…

PS: mě se nikdy nepřihodilo...takže je to jen můj nápad, že by mohlo inspirovat...nic o tom nevím

PS2: zároveň...i kdyby v tom bylo jen kousek pravdy (osobně..za mě je jí tam dost)...tak to dává tušit...co že jako ten Saturn(nebo kterej se to chystá :61:) ve vyšších kruzích chystá a jak to je asi obludné

PS3: jsem to tedy přejmenovala :61:
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 2 1
Řazení:
25.11.2019 - 16:55 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá
V SÍTI - předpremiéra s tvůrci a herečkami 3. 12. v Olomouci: https://www.kinometropol.cz/klient-…
10.11.2019 - 13:31 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Wiké
Však proto jsem na konci podotkla, že tohle nepatří do každodenních životů ani do stavu všedního člověka. Jen mě to zaujalo a věřím, že to tak je, s tím projevem lásky. Naopak zase nevěřím na nějaká zázračná uzdravení ve stylu být jako nový, člověk může pouze přijmout a pochopit to, co bylo. :1:
10.11.2019 - 13:21 | Filtr
(Panna) Wiké » Khalia Zvlčelá
Je to jakoby si všichni nasedli do výtahu a vyjeli si do 30.čakry třeba, kde už to není zanešené a tam se tomu všichni zasmáli, jaké blbosti dělají.

Ale lěčení tohodle asi takhle skokově nepůjde.

Sami viníci se asi časem budou chtít podívat, co to dělá se spodníma čakrama takový útok a zaprožívat si to, aby se mohli vrátit do lásky a mezi své milé.

A sama obě´t se možná vytělesnila, aby to mohla vydržet, tak se asi taky musí podívat znova, jak jí bylo dole - aby znovu mohla být vědomím i ve spodních čakrách.

Protože tu lásku všichni můžou prožít všichni až prozkoumají úplně ten spodek a jaké by to bylo, kdyby byl úplně v bezpečí a respektován. Pak můžou ucítit tu lásku odspodu až po vrch.
Stav vytržení k nejvyšší lásce je léčivý, ale asi skokem ty energie espod hned hezké nebudou, je to práce.
08.11.2019 - 17:41 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Khalia Zvlčelá
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vivianne, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Tak je fakt, že destruktivní a násilnické osoby jsou svým způsobem "nemocné", že nevnímají to, když ublíží celku, ublíží tím pádem i samy sobě... Ovšem pokud se člověk někdy pokusí takové osobě pomoct, tak nezřídka je poslán do :71: (vlastní zkušenost), protože dotyčný si často ani nepřipouští, že s ním něco není v pořádku. Takže se řídím heslem (nebo aspoň se snažím): "Nehažte perly sviním nebo je zadupou do země a pak se obrátí proti vám." :40:
06.11.2019 - 21:34 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » mili111
Jo, já to chápu. :62:

Zprostředkovává to totiž úplně jiný pohled na věc a to lidi obecně moc nemusí. Pro ně je podstatné, že mají komfort (i v paradoxně dost nekomfortní situaci), jasně stanovené role... kdo je oběť, kdo je násilník, co je správné a co špatné. Cokoliv jiného je děsivé, děsivě neuchopitelné a nepochopitelné.
06.11.2019 - 21:19 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Khalia Zvlčelá
Chtěla jsem sem napsat něco o tom, jak tě ten opar pohltí a zahalí a mění nastavení(podobně, jak když člověk propadá alkoholismu nebo drogám)...až začne tvoje mysl a poznávací schopnosti a spol....být tak otupělé a umrtvené a zas a spol......že se ti posunují hranice.
Takže vlastně většina těch zoufalců opravdu jen hledá lásku....takto zvráceně.
Je to nemoc....je to porucha....je to na léčení a né trestání (neber jako vypuštění do prostoru k dalším akcím...to ne)....a to už jsem tu ale někde psala....no a nesetkalo se to zrovna s pozitivní odezvou :4:
V jemnějším měřítku si to myslím spousta lidí umí představit....v tomhle je to :22: :28: :25:
06.11.2019 - 19:40 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá
Moc se mi líbil jeden komentář k tomuto videu od Kateřiny Juřenčákové, tak to posdílím. Celé to shrnula nádherně, ale tohle mě dostalo:

"Jednou jsem měla v tantrickém vytržení vizi, jak veškeré zlo je ve své podstatě vyjádřením lásky. Sice tou nejprimitivnější formou, ale stále též lásky. Bylo to neskutečné... ukazovaly se mi různé hrozné situace a hlas popisoval, jak se tím vyjadřuje láska a proč není osoba schopná ji vyjadřit jinak, než tímto způsobem. A přesně jak píšeš, většinou to byli zlomení lidé. V tom jiném stavu vědomí mi to dávalo naprostý smysl a rozuměla jsem tomu. V běžném vědomí tomu často vůbec nerozumím..."

Dost mě to zaujalo, pracuje to s něčím, co ke mě už taky chvíli mluví. Každý dělá jen to, co umí. Nejhorší je, že tohle nastavení nepatří (ani nemůže patřit) do postoje obyčejného člověka a našich každodenních životů... je to moc těžké na strávení. Je to dost i o víře... zda je všechno jen manifestace lásky nebo ne.
06.11.2019 - 19:33 | Filtr
(Ryby) Maek » Vivianne
Nevím jak je to ve vládnoucí “elitě”, ale z komunální politiky mám i osobní zkušenost, že tě to prostředí (voliči a jejich osobní nastavení) mimosmyslově ovlivňuje. Tak se prostě nedivme, že to vypadá, jak to vypadá a snažme se změnit sebe, protože to je jediný, co s tím můžeme udělat.
06.11.2019 - 19:16 | Filtr
(Ryby) Maek » Vivianne
No tomu se až nechce věřit, jaké jsou lidi hovada a jsou to vůbec lidi?
Moc to nechápu, ale asi je možné ledacos :8:
06.11.2019 - 12:26 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Vivianne
Což je, paradoxně, povzbudivé v tom....že asi jen málokdo to dělá dobrovolně a svévolně....prostě jen nemaj sílu a odvahu se z toho (s trestem, ale včas) vyvlíct...a pak je to semílá.....z čehož vyplývá, že by jednoho dne mohlo dojít k "výbuchu" a celé se to složí.
06.11.2019 - 09:52 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vivianne, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jo jinak k původnímu videu: ti, co slouží vládnoucí "elitě", v podstatě podepíší "smlouvu s ďáblem" podle všeho. A oni jsou tak zmanipulování a mají tak vymyté mozky, že jim poskytnou materiály k vydírání - např. tím, že se nechají natočit, jak znásilní malou holku. "Co peklo schvátí, to už jen tak nenavrátí." Takže kdo se s nima zaplete, možná se má po určitou dobu velice dobře (aspoň po té hmotné stránce), ale běda, jak se pokusí z těchto kruhů uniknout. Oni se postarají o to, že budeš tak zapletený, aby pro tebe bylo téměř nemožné se vyvléct.
04.11.2019 - 18:42 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Maek
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vivianne, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
A ještě víc mě děsí, když je v některých zemích zneužívání dětí bráno jako "normální" - např. že provdají dítě, které začne po svatbě plnit "manželské povinnosti" :85:
https://www.securitymagazin.cz/secu…
04.11.2019 - 18:38 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vivianne, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Video o "elitách":
https://m.youtube.com/watch/…
Děs :28:
YouTube
04.11.2019 - 18:34 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Maek
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Vivianne, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No je to hrozné... Přemýšlím, co chci předat vlastní dceři :25: pokud to teda půjde... Mít sebeúctu, umět prohlédnout sobectví, bezohlednost, vychytralost a faleš některých, kteří si chtějí jen užít a zneužít, nezajímá je, co způsobí zranitelné nezralé bytosti :8:
03.11.2019 - 20:41 | Filtr
(Ryby) Maek » Khalia Zvlčelá
Ano, na jednu stranu je super, že něco takového vzniklo, ale na druhou je to až děsivé, co se taky někdy děje. Doufám, že to uvidí co nejvíce dětí a co nejméně těch na druhé straně.
03.11.2019 - 20:05 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Maek
Jo, na to se už dobu těším. Tedy je to trochu jiné těšení než obvykle. :4: Podpořila jsem je tehdy na Hithitu, protože mě samotnou to potkalo a když už člověk nemůže vlastně nic udělat, ani pro záchranu vlastních dětí, aspoň tohle považuju za takové zadostiučinění...
03.11.2019 - 20:00 | Filtr
(Blíženci) CapRising » mili111
S naozaj podobnými obvineniami prišla pred časom FIona Barnett, ktorá obvinila otca Nicole Kidman, prominentného austrálskeho psychológa, že bol členom spolku pedofilov, ktorým dodával obete. Jej obvinia proti nemu sa začali prešetrovať, ale on krátko nato odišiel do Singapúru, kde tragicky zahynul.
Brice Taylor, údajná obeť MKUltra, opisuje vo svojej knihe podobné zážitky a skúsenosti už v 60. rokoch. Výpovede oboch sú také drastické, že sa ani nečudujem, že im ľudia jednoducho odmietajú veriť.
V Británii toho majú:
https://www.youtube.com/watch/…

https://www.youtube.com/watch/…

a to v tom nie je započítaný šialenec Jimmy Saville
YouTube
03.11.2019 - 19:58 | Filtr
(Ryby) Maek
Souvisí to spolu sice úzce, ale protože mi to přijde super, tak to sem přidávám: https://www.youtube.com/watch/…

Když tak to smaž :3:

Na YouTube je o tom toho více
YouTube
03.11.2019 - 18:26 | Filtr
(Vodnář) mili111
Přidávám zas jedno :zajímavé" téma na podobnou notu.

https://a2larm.cz/2019/11/…
01.11.2019 - 17:29 | Filtr
(Panna) Wiké
dík taky, jinak bych si nevšimla.
U nás myslím levice za Sobotky - něco prosakovalo, však taky Bělobrádek - "...otevřete své klíny ..." prase
kdyby někdo věděl něco na naše..
01.11.2019 - 14:27 | Filtr
(Panna) yknuf » CapRising
Bohumil Kulínský
01.11.2019 - 13:16 | Filtr
(Blíženci) CapRising » yknuf
Roman Polanski, George Bush st.
01.11.2019 - 13:12 | Filtr
(Panna) yknuf » Deam
Michael Jackson, Woody Allen...
01.11.2019 - 12:18 | Filtr
(Býk) Deam
Epstein by mohl vyprávět, kdyby neutrpěl záhadnou "sebevraždou".

Jimmy Savillle taky, být zájem ho stíhat...

Ona ta tolerance k pákistánským znásilňovacím gangům v Británii by asi taky nebyla sama od sebe, nebýt přiznivého podhoubí.

Kdo ví, jací všichni zákazníci využívali jejich "služeb".

Lépe počítat s tím, že vládnoucí vrstvy jsou prohnilé skrz na skrz, ono pak všechno to nelogické chování dává mnohem větší smysl.
01.11.2019 - 11:51 | Filtr
(Panna) yknuf
Jen tedy doufám, že si nevymýšlí, a neškodí tak skutečným obětem.
Příspěvky: 30-6 5-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »