Tomu říkám názor, výpověď, sdělení...


10.08.2019 - 23:40
(Ryby) popo
Tomu říkám názor, výpověď, sdělení...
po dlouhý době norm. človjěk v Tv, tedy ČTV samozřejmě kde jinde

https://ct24.ceskatelevize.cz/domac…

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
13.08.2019 - 23:20 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » player
No ale kdybys to věděl mohl bys aspoň hodit sem tam někomu nějakou tu jadernou bombu na hlavu s vědomím že pácháš dobro.
13.08.2019 - 22:33 | Filtr
(Ryby) MG34 » player
To všechno si mysli soukromě, ale veřejně s tím nikam nechoď

- a tohle přesně je věc, kterou vím celkem bezpečně - že rezignace na určitou lidskost a rezignace na možnost zde něco změnit, je přiznáním všeobecné předurčenosti. Jinými slovy schvalování všech zločinů - podívej se na ikonu zakladatele vlákna.
13.08.2019 - 14:14 | Filtr
(Býk) player » MG34
No a kde je rozhodnutí , že smrt je špatně? I podle podle regresí v hypnóze jsou (i jak on píše) v pořádku i jaderné výbuchy. Věc plnění plánu.

A že May , popravený jako oběť před tím sám dělal věci...

Nejhorší je , že v tom hledáš matematiku a fyziku. Jenže - ono to celé nakonec bude jinak. Ale jak , to já nevím. Nikdo neví. Jen se zamýšlím.

Když to ty děláš , že víš. A přitom víš kulový. Neví zatím nikdo. Neví papež , Dalajláma , ani šaman z Amazonie. Prostě pátráme po něčem , co zatím jest dobře zakódováno.
13.08.2019 - 09:49 | Filtr
(Ryby) MG34 » player
no, tak tohle JE teda past, takové výkřiky do tmy...

pokud by byla každá víra tou pravou, tak by to znamenalo, že OK jsou i mayské lidské oběti, OK jsou i křížové výpravy, OK by byl i ten islámský stát, atd.

a naopak pokud by v tom výroku mělo být zrnko pravdy, tak rozhodně ne takto prvoplánově - musela by ta víra být reformovaná a očištěná - v tomto směru mají určitý potenciál (a současně OBROVSKÝ dluh) všechna hlavní náboženství

- drž se svého kopyta - udělej si v tom tvém budhismu pořádek, hlavně v počtech duší a živočišných druzích, které je můžou nosit :3: a nesnaž se z toho vylhat podobnými výkřiky do tmy, protože ti jinak ujede vlak
11.08.2019 - 11:34 | Filtr
(Býk) player » MG34
Souhlas. navíc - třeba egyptská civilizace měla svého Hóra a Setha a božstva daleko déle a taky musela vycházet z něčeho. A to samé vlastně všichni.

Ale - je zde jeden zajímavý podnět. Není to třeba takhle?

https://blahulenka.cz/thomas-mellen…

Pokud ano , znamenalo by to , že všechna víra jest tou pravou.
11.08.2019 - 08:31 | Filtr
(Ryby) MG34
Žádný misionář (náboženské víry) není normální - není normální přesvědčovat jiné lidi svou vírou ohledně jejich víry. Jedině fakta.

Naopak - tahle globální doba nabízí úplně opačnou příležitost - přesvědčovat své souvěrce (dokud nejsou ještě úplně pomíchaní s ostatními vírami), aby se zbavili všech nesmyslností, které jejich církve razí jako součást jejich víry (a že jich je...). Aby se reformovali. Vždyť ani křesťani se nedokážou dohodnout mezi sebou (katolíci-protestanti). V tomto mnohem zaostalejší islám má ještě radikálnější štěpení na vzájemně se nenávidějící proudy.

Protože všechny aktuální náboženství stojí před natolik zásadními rozpory, že jedno každé naprosto vylučuje druhé, je jakákoliv misijní činnost navenek mezi "nevěřícími" vpodstatě hrdelní zločin.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »