Konec Atlantidy - obdoba konce naší civilizace?


16.07.2019 - 21:50
(Rak) AL8EX
Konec Atlantidy - obdoba konce naší civilizace?
Atlantida byla vyspělá civilizace, která byla ukončena katastrofou cca 10tis. let př.n.l.
Důvodem byl zásah do frekvenční podstaty ionosféry a života celkově. Tato civilizace v jistém ohledu dalece přesáhla znalosti té naší. Hlavním zdrojem energie byly krystaly a schopnost modulovat světlo a fotony. Energetické zářiče a transformátory tak uměly tvořit frekvenční pole a tím ovlivňovat život i "realitu". Každý živý tvor a i naše Země má svoji frekvenci, TOU JE FREKVENCE 7,83 HZ (Schumannova rezonance). Alfa vlny mozku tak logicky mají stejnou rezonanci...stejně jako podstata či samotná možnost vzniku života...

Atlanťané však zasáhli do "pulsu" Země s touhou ovlivnit její samou podstatu...experiment změny frekvence byl příčinou katastrofy, která vedla k destrukci Atlanských (i Lemurských) ostrovů.

Naše civilizace došla do stejného bodu - 20tis družic (údajně z důvodů rozvoje 5G sítí) bude pulzně ovlivňovat celou ionosféru, frekvence bude sladěna a synchronizována do jednoho "tepu"...vše živé bude ovlivněno a přirozená frekvence země ( 7,83HZ) bude nahrazena dle vůle jedinců ovládající tyto družice.

Nikdo, ale opravdu nikdo ani netuší, co se změnou frekvence stane...Jedná se opět o největší experiment v historii lidstva...ale možná si někdo vzpomene...někdo kdo obdobu experimentů v Atlantidě již zažil...je čas se probudit (a mnoho času již nezbývá, celá "síť" bude připravena v roce 2027)

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 7 6 5 4 3 2 1
Řazení:
30.08.2019 - 09:49 | Filtr
(Rak) AL8EX » Neretvička
jj..tak to vnímám stejně ..taky nov v panně s merkurem, venuší, marsem...tedy oddělit zrno od plev...najít čistotu Bytí a vyjít

(zbavit se vazeb, a začít "hospodařit" se zdroji a to ať už hmotnými, nebo myšlenkovými ku prospěchu veškerého života jako celku)

:74: :27:
30.08.2019 - 05:51 | Filtr
(Býk) Neretvička » Wike10
Nevím, zda jako pokrok, ale rozhodně jako změnu. Myslím, že se toho dělo víc a na více rovinách. Asi dost ovlivnilo, kam je kdo naladěn. Někteří plynuli, jiní prošli kvantovými skoky. S tím se často pojí určitá forma detoxikace. Občas jsem pozorovala rozdíl mezi osobní a kolektivní rovinou. Dnes jsem se vzbudila s pocitem:" Dokonáno jest." Ještě tak zjistit, co to znamená. :32:
:68:
27.08.2019 - 17:48 | Filtr
(Rak) AL8EX » Lupi
ale spíše to vypadá, že 8.8. v Rusku bouchl jadernej reaktor (a nikoli raketa jak se Rusáci snažili kamuflovat)

https://www.idnes.cz/zpravy/…
25.08.2019 - 21:18 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Neretvička
Poslouchala jsem četbu.
Knihy v elektronické podobě si nechávám číst - sic si z toho pak málo pamatuju, ale oči jsou mi povděčné. :)
25.08.2019 - 19:26 | Filtr
(Panna) Wike10 » Neretvička
Tak to bude zajímavé s tebou o tom pohovořit.

Mě staří autoři nelákají - kdo by se objevil mladý a něco ví a přinesl ze světů, které tu dřív nebyly tolik zastoupeny. Ze světů, kde se bytosti navzájem nepožírají a jak to udělat.
25.08.2019 - 15:50 | Filtr
(Býk) Neretvička » Wike10
Také je necítím. (Vtělování se.) Neplatí pro řadové vojáky a pozemské "vládce"

Jiná časová osa. Je to jako vír. Ovlivňuje i současnost.
Cítím je hodně. Tu dobu, energie, entity. Ale já tam (ve 40.letech) žila/žiju. Akorát že se vidím kdesi v Americe. :63:

Tuhle jsem si říkala (čtu R. Steinera), že lidé přelomu 19. a 20.století museli mít krásně prázdnou hlavu. Jejich myšlenky jsou na nás složité. Mají kostru, logičnost. Víc sdíleli přes mysl.
Současný člověk uvažuje jinak. Víc chaoticky, pocitově.
22.08.2019 - 19:12 | Filtr
(Panna) Wike10 » Neretvička
já jsem si rozklikala tu Mariu Orsič, ale zdá se mi to prázdné, ani z fotek těch žen a textů nejde moc nijaká energie.

Ale ovlivňující bytosti, které tu byly dřív a za 2. SV myslím znám, jestli to jsou ony. Ale myslím, že tu už nejsou a nenavtělují se už.
22.08.2019 - 17:09 | Filtr
(Blíženci) Lupi » AL8EX
Vnímám to už nějakou dobu, řekla bych, tak deset let, tohle ostrý Slunce. Říkám si, jestli to není tím, že prolétáme galaktickým rovníkem a jsme přímo na ose?
Zvyšuje se prý Schumannova rezonance.
22.08.2019 - 10:08 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Neretvička
nestudovala jsem dlouho....stačilo :43:....ale stejně jsem nepochopila, cos tím myslela :3:....s tím se ale dovedu smířit...na rozdíl od zbytečně ztraceného času u počítače
tak na to peču a jdu zas ven.....dokud to jde...a snad to půjde dál :61:
22.08.2019 - 09:36 | Filtr
(Býk) Neretvička » mili111
Ono je možná lepší ji nestudovat. :4: Jsem zjistila, že má Slunce tam, kde já Lunu. Jako jsem ráda, že se teď míjíme. (3x pokřižovat a hupky obloukem jinam. :16:)
Vždycky, když si uvědomím, o kolik jiné je vědomí současného člověka... Na druhou stranu - současný má rozhodně zajímavý potenciál. Sázím na hobity. Rozhodně. :32:

Připomněla jsem si včera, že před konáním je podstatný vnitřní klid. :84:
21.08.2019 - 20:03 | Filtr
(Panna) Wike10
Tak vy to vidíte takhle?
Mě se úplněk právě líbil
všechno mi připadá smysluplnější, líp jsem spala a trávila a právě míň jsem se dusila a míň mě stiskalo srdce, jak jste psali o lví bráně - říkám si, to je dobře, lví období mi dělá dobře na rozuzlení srdce.
Že se tak nebojím neznáma a něco se s tím děje.

Vy tohle období vidíte jako pokrok nebo ne?

Pravda - 18tého přišlo ráno mírné prokletí mojí hlavy a večer pořádné, přitom takové nehmotné, měla jsem pořádný strach, ale byla to jednorázovka, vyřizování účtů a taky ukázka, jak se to dělá.

Ale jde to ze země, spojující energie, na začátku prázdnin to bylo zadrhlé bych řekla.
Je naděje, že se ve všem zorientuju víc než dřív..zdá se mi takový čas.
21.08.2019 - 14:34 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Neretvička
Koukáme pár posledních týdnů s mladým a říkáme si...co to tam dneska dali za výbojku...a mívám pocit, že je to již umělé....takže....snad jsem jen mišuge :3:

právě studuji Mariu Orsič..buď jsem nevěděla....nebo zapomněla :61:...že tu někdo takový fungoval...čtu s otevřenými ústy...po čase :3: :63:
21.08.2019 - 14:20 | Filtr
(Vodnář) mili111 » AL8EX
JJ...slunce potvrzuji....bohužel...taky

i stromy maj opálené listy....nikdy jindy jsem neviděla
bo cítím kytky....kolikrát ztrácím skoro naději....mají dost...nedávaj to a bez nich?....nemám ráda Stopařova průvodce...mě ty kyti a zem stačí :63: :25:

jo a copa neživý...mám nějak problém i s "živýma" :4:

tak nevím jestli mě uspokojilo, že pocity a vjemy máme podobné :61: :63:

moooooc mě chybí voda (tiše závidím oceán...ale přeji..neboj :3:)...zaplať za to, že alespoň poslední 3 dny lilo
21.08.2019 - 11:26 | Filtr
(Rak) AL8EX » Neretvička
jj vypadá to, že se hrajou "velký hry"...i ta raketa rusáků je spíše "zastírací manévr"...

ta manipulace "prostoru" je poslední dobou opravdu nebývalá ..
21.08.2019 - 11:13 | Filtr
(Býk) Neretvička » AL8EX
Ano, slunce. Plazím se stínem. Říkala jsem si v neděli, když se nám na cca hodinové trase dělalo zle, že to nehoří vodík, ale helium. Nicméně pokud skutečně dochází k vytrhávání "energie" (nemám vhodnější slovo), musí se to bortit. Přitom ale nevidím "návrat" jádra k vodíku. Jako kdyby to bylo hutnější. Je to nestabilní. Píšu pocity - můžou přibližně odpovídat/nemusí. Taky je otázka, jaké mám zrovna datum. :5: Nakonec zjistíme, že na obloze svítí xenonky.
Pořád mám pocit, že se díváme na něco jiného, než co vidíme.

V souvislosti s požárem na Sibiři mi přišla jiná myšlenka - ale neověřovala jsem ještě polohu - jestli to není podobné jako s Grónskem. Příprava na jeden realitní scénář. Bohužel tam, kde byl požár, bývá časem nejúrodnější půda. Otázka je, kdo má vlastně přežít.

(Nejvíc mě sejří ne bezmoc, ale že jsem cca 2 týdny zpět znovu "vnímala" Mariu Orsič. A teď to jde ze všech stran. Není to realita, která by se mi "líbila".)

Je to zvěrstvo. :24: Na planetě, na životě.

Děkuju, Al8exi.
21.08.2019 - 10:50 | Filtr
(Rak) AL8EX » Neretvička
A taky je tu ještě slunce ...záření je fakt divný...rostliny to vůbec nedávaj..většinou mi slunce pomáhá, ale teď musím nosit sluneční brýle skoro furt..jinak se dostavují závratě atd..
- né náhodou hoří Sibiř a Amazonský pralesy, Kanárský ostrovy, a i v Chorvatsku..

p.s. taky Jupiter má svý problémy, bouchla tam exploze o velikosti země...a minulý měsíc kolem nás prosvištěl meteorit, který byl na půl vzdálenosti mezi zemí a měsícem...tedy doslova co by si kamenem dohodila...a rusáci odpálili jadernou střelu, která jim explodovala a zamořila tak kde co..
21.08.2019 - 10:33 | Filtr
(Rak) AL8EX » Neretvička
jj ta voda umí divy ..je tu miliony let a tak má docela velkou "paměť" ..
21.08.2019 - 10:26 | Filtr
(Býk) Neretvička » AL8EX
Jj. :68:
(Trávení i "nehmotné" potvrzuju taky.) Cca od 2.8. znatelně.

Přemýšlela jsem, zda nedat pár slov k bioenergetice, ale teď se nechytám na netu skoro vůbec. Natož jak/odkud to uchopit. (=alternativní desatero :16:)

Vypadá to, že oceán byla dobrá volba. :15: :1: :68:
21.08.2019 - 10:23 | Filtr
(Rak) AL8EX » AL8EX
na tohle se opravdu podívejte...Atlantida nové doby(a 5G tyto "jasnovidce"ještě zdokonalí)

https://videacesky.cz/video/…
21.08.2019 - 09:58 | Filtr
(Rak) AL8EX » Neretvička
jj a dokonce se nemění jen postavení páteře, ale i způsob trávení atd..taky se dočasně ztrácí "ochrana" a tak si člověk musí dávat více pozor na to v čím vlivu se nachází...tak trochu nás začínaj obklopovat i nehmotní ve větší míře (a nemyslím jen to pozitivní ...supové se taky slítaj nad mršinama :8:
)
21.08.2019 - 09:54 | Filtr
(Rak) AL8EX » mili111
tohle podivný "cosi" začalo 8.8. - fakt divný záření, země ztratila svoji "zemitost" a vše bylo tak trochu na vodě a v podivuhodným víru..trochu mi to připadalo že ubylo kyslíku...čím výše jsem byl, tím hůře se dýchalo...naopak když jsem byl u oceánu, tak se to zlepšilo...

...trochu to vypadá na změnu polarit (úplněk ve vodnáři - opozit mars, venuše, slunce -lev)

tedy od ega odděleného k "egu" celkovému...od prospěchu vlastního, ku prospěchu života jako celku :74:...ta změna bude asi velmi hluboká ..(a do toho jistě již zapojují své družice 5G)
21.08.2019 - 08:55 | Filtr
(Býk) Neretvička » mili111
Jj, my taky. Oba.
Spolubydla říkal něco o výměně generátorů reality. Ale odkud to má, netuším. Jen to žiju. (Asi. Možná. Snad. :16::32:)

Dneska jsem nespala vůbec. Ale přisuzuju to tomu, že jsem byla u bráchy. Hned za zdí postele je wifi router. Poslední dobou neusnu nikde, kde ho mám pár metrů od těla. (Akorát mi to mohlo dojít dřív než ve 4 ráno. :85:)

(EDIT: Paradoxně se zdá, že mi dnešní nevyspání umožňuje komunikovat. :63:)
21.08.2019 - 08:42 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Neretvička
cit: Poslední dny jsem jako za sklem. Moc nevnímám svět "venku" a upřímně asi ani ne moc ten "uvnitř". Ať jsem kdekoli, něco se rychle mění.

šiš....ty taky?
já začala asi(+)2 dny před úplňkem...a nemůžu to rozlousknout...popravdě mám trochu podezření na nějaké vlny, co sem nepatří...ale možná je to ptákovina...nicméně něco podobného (ale fakt jen podobného) se mnou dělaj vysílače ve městě. (podrobnosti vynechávám....bo nemám chuť na veselé poznámky :61:...jen není to ulítávání někam...spíš nevnímání jednotlivostí...nebo slívání se nepodstatných "malých" krás i "malých" hnusů....složitý popsat...vše by bylo mezi tečkama a v závorkách :61:)
Možná to bude ale něco úplně jinýho...moc jsem to nezkoumala a prolíná se mi to ještě se současným osazenstvem místa, kde bydlím...takže v tom mám bordel :61:

:114:

:29:
21.08.2019 - 04:07 | Filtr
(Býk) Neretvička » Anilah
Ano, myslela jsem vodu spodní.
S Bardonem - hezky jsi to vystihla. :)
Správné přijde mi respektovat vůli planety. Otázka je, na kolik jsme schopni naslouchat. Nicméně úvaha "nevkládat sebe" může být chybná. Vynechám-li, že jsme biologicky zhruba tak stejně přirození jako současné počasí, neměl by být rozdíl mezi já-my-planeta.
Nakonec je to stejně většinou tak, že člověk může spekulovat, jak chce. Když "to na něj přijde", prostě koná, křepčí, zpívá, rezonuje a nějaký mozek v běžném režimu je vedlejší kolej. :)

Sloupy myslím reálné. (Případně uschovej jako otázku na osobu mně blízkou.)
21.08.2019 - 03:54 | Filtr
(Býk) Neretvička » AL8EX
"ale krtek taky nevidí...musí hrabat jen svoje díry.."

:1: Musí. Nejspíš ho nenapadne, aby to zpochybnil. :)


Poslední dny jsem jako za sklem. Moc nevnímám svět "venku" a upřímně asi ani ne moc ten "uvnitř". Ať jsem kdekoli, něco se rychle mění.
Svět jsem za poslední týdny vnímala 2x: na Kozákově, když jsem pod nohama cítila krystalickou strukturu hory a bavila se pocitem, že si armáda může obsazovat strategická místa, jak chce - tohle je sakra jiná technologie.
A pak, když jsem se dívala/napojila na obraz Františka Drtikola. Něco tak čistého... Nepopíšu to. Přitáhl mě, vtáhl. Bylo úplně jedno, co na obraze je. Šlo o to, co z něj jde. Po dlouhé době jsem vnímala celistvost.

Ano, buňky. :)


Zdánlivě nesouvisející, :6: Líp mi to teď nejde. :68:


Jedna asi nepodstatná myšlenka,ať to pak někde najdu - spolu se změnou zemské osy se mění tělo člověka. (Sklon páteře atd.)
Teď se zem. osa vztahuje k Polárce. Kam směřovala v době zániku Atlantidy?
Příspěvky: 161-137 136-112 111-87 86-62 61-37 36-12 11-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »