Vnitřní soudce


19.05.2019 - 00:55
(Beran) Flame
Vnitřní soudce
Ahoj,máte někdo vnitřního soudce?A jestli jo,jak s ním bojujete nebo nebojujete?Já to dávám sem ,protože mám pocit,že pokud ho někdo má(já ho mám,ale už o něj tak nestojim),tak to taky dost ovlivňuje vztahy a lásku a tak dál...

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 2 1
Řazení:
14.06.2019 - 20:34 | Filtr
(Blíženci) Lupi » thééé
Jo, to by bylo krásný - ale bohužel, bylo to cílené moření, stovky diskuzí a hádek s tím hajzlem, pátrání po těch správných argumentacích a tak. On byl vytrvalej.
A homeo, to mi hodně pomohlo. On byl tak zakořeněnej, že větomě nešlo všechno vymýtit.
13.06.2019 - 19:07 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Bosch
Coz mne privadi na myslenku, ze nejlepsi zpusob je vyhybat se dluhum.
13.06.2019 - 19:04 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » thééé
Umorit=splatit dluh. Neni zalobce=neni soudce.
13.06.2019 - 18:48 | Filtr
(Ryby) thééé » Lupi
:4:.. a jak to myslíš - umořila? jakože stokrát nic umořilo vola? :63:
13.06.2019 - 18:45 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » player
No leda pokud nejsi pravnik pak by to bylo vyhybani se povolani. Za sociku prizivnictvi. Dnes uz je ale dovoleno flakat se beztrestne.
13.06.2019 - 14:07 | Filtr
(Býk) player » Bosch
Ale ani soudit.
12.06.2019 - 22:37 | Filtr
(Blíženci) Lupi
Já ho nakonec umořila, hajzla jednoho. Ale dalo to šílenou práci.
10.06.2019 - 16:17 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » player
Tak vidíš že to nikomu nepomůže. Se obhajovat.
10.06.2019 - 16:14 | Filtr
(Býk) player » Bosch
Jojo. Jak to bylo ve Vesničce: Doktore , vy jednou špatně skončíte.
To každej , Karle...
10.06.2019 - 16:12 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » player
No víš jak to je každý ptáček jednou dosedne.
10.06.2019 - 13:56 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Nalani Makaio
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
saturňáci se radujou,
čas zkrátka neochčijem :4:
10.06.2019 - 12:30 | Filtr
(Býk) player
Já ne. Já mám vnitřního advokáta. Ne soudce. Já totiž , jak říkal můj papá , musim mít vždycky něco extra. :6:
10.06.2019 - 12:12 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio » Buh je tlak
Tak to jsem ráda, že jsi mi dal potvrzení :4:

(Však o tom píšu. Jako informace to v podstatě nemá význam, zvlášť od lidí, kteří mimo informaci valného prožitku nemaj :4:)
10.06.2019 - 11:52 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Nalani Makaio
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
taky si myslim, že jsi víc v pohodě :4:

(stejně je to paradox, kdyby ses tu někoho zeptala, asi ti to o tom boji řekne na první dobrou, ale zřejmě by to nemělo valný význam :4:
10.06.2019 - 08:28 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio
Zajímavé téma! A asi vždycky aktuální.
Poslední dobou přicházím na to, že u některých (možná u všech) věcí si procházím různými stupni. Teď budu mluvit za sebe (i když není vyloučeno, že to platí pro hodně z nás). U mě šlo vždycky o sebepřijetí.
Samozřejmě, že jsem během let vyzkoušela nepřeberné množství technik a postupů, ale nic (zdá se) nefungovalo "tak úplně podle mých představ" neboli trvale. A tady je asi jedna nejdůležitější věc a tou je, že když se do toho ponořím a vzpomenu si na všechno, tak to mělo všechno jeden činitel, kvůli kterému se nedařilo být v klidu. Tím byl BOJ. V těch nejbizarnějších podobách. Od přístupu ryze "z hlavy", až po vztekání se, lítost, vzdávání se a další. Pořád jsem byla v křeči. Až do té doby, kdy jsem jednou tak seděla a uvědomila si, že jestli skutečně nepříjmu všechno to, za co se odsuzuju a posuzuju, za co si vnitřně nadávám, co nesnáším, tak se prostě dál nepohnu. A tak jsem seděla a nechala po dlouhé době přijít do vědomí všechny pocity, všechny vlastnosti (které na sobě fakt nemám ráda), všechno, čeho bych se nejraději zbavila (hned teď pokud možno :1:)... Cítila jsem všechnu tu bezmoc, to naštvání, že nejsem schopná hnout se svou situací, že si nechám ubližovat a že jsem neschopná... Najednou jsem cítila, že to všechno tam chce být a že já musím jen dovolit tomu tam prostě být. Jako moje součást... A tak tam najednou začala proudit láska, vůči tomu, co je mou součástí. A tím, že to poprvé v životě bylo opravdu upřímné, tak se něco změnilo. Jako by zmizela další vrstva. Vlastní hranice jsem cítila intenzivněji. A tím, že se mi více "vyrýsovaly" (vyostřily? Nevím jak jinak popsat pocit) hranice, tím mám menší pocit, že si je musím držet a tím větší pocit sebejistoty, sebepřijetí a stability mám. Což způsobuje větší uvolnění, radost a myslím, že i reakce nemám tak vyostřené a jsem víc v pohodě.
21.05.2019 - 23:31 | Filtr
(Ryby) MG34 » Buh je tlak
pak dáváš do souvislosti 2 nesouvisející věci (což je ostatně tvůj častý problém - žiješ pak v chaosu, do kterého se snažíš vtáhnout ostatní, nepozorné, kteří nepostřehnou zdánlivě drobnou odbočku od správného směru)

podmíněné "pokud..." pro hledání odpovědí na zásadní otázky, které vyžadují všeúhlový pohled

vers. "kupecké počty" - na to stačí "kalkulačka"
21.05.2019 - 17:39 | Filtr
(Blíženci) Pomeranc1
Ahoj, to je dobrá myšlenka. Jsem křesťan a s tímto motivem se setkávám ve svém životě často. V bibli je často Hospodin vzýván jako soudce a je očekáván jeho soud. Z profánního hlediska je to jistě něco divného a pro někoho nepřijatelného. Teprve v poslední době objevuji pravý význam tohoto tématu. Je třeba si uvědomit, že tema se objevuje v době, kdy dovolat se práva nebylo úplně samozřejmé a všeobecne bylo málo jisté zda vůbec existuje nějaké osobní právo. Takovým vyvrcholením je pro mne pak odsouzení Krista podle římského práva jako naprostá absurdita. Vnitřní soudce nás tedy vůbec nemusí mučit ani omezovat, protože to může být docela prostě touha a potřeba po spravedlivém rozuzlení životních situaci. Bez toho bychom žili jen v neustálé obavě. Já osobně se často obracím na svého soudce v naději, že ukončí me nejistoty. Židovský talmud doslova říká, že Boží soud je spravedlivý a je na něj absolutní spolehnutí. Je to perspektiva. Ovšem nevím, jak to mají lidé kteří nejdou s bohem.
21.05.2019 - 15:17 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » MG34
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
já?

jen jsem popsal větu, kterou jsi použil minulý týden

Pokud existuje nějaká hypotetická superentita, která vládne vše-úhlopohledovovou inteligencí a umí být arbitrem, jediná šance je spojit se s touto entitou a pravdu zjistit od ní...
21.05.2019 - 15:15 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » registrovaná
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
to muselo bejt dobrý plavčo :3:
21.05.2019 - 10:24 | Filtr
(Ryby) MG34 » Buh je tlak
potvrzuju přenos informací přímou komunikací - ten je triviální, čteme, mluvíme, posloucháme, atd. - ale pokud máš na mysli nějaký hypotetický mimosmyslový "přenos", lze o něm uvažovat až jedině v případě, kdy se nenalezne nějaké jednodušší vysvětlení - to se ale najde skoro vždycky a o tom to je - tam se musí začít hledat a dost podrobně
21.05.2019 - 08:20 | Filtr
(Lev) registrovaná » Buh je tlak
Vraj...vraj máme v hlavách informácie, ktoré sa tiahnu do Kambricských oceánov -530 miliónov rokov dozadu.
21.05.2019 - 07:28 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » MG34
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Takze potvrzujes i mou uvahu o informacich prenositelnych mimo "pevne rodove linie"? nevime a tak zanedbat to taky nemuzeme.co kdyz "geneticky program prostredi" v miste a dobe vzniku meho,mych a jejich rodicu,vklada nemaly dil do me gen. Vybavy..
21.05.2019 - 07:16 | Filtr
(Ryby) thééé » Flame
No a pokud by jsi to chtěla ještě přes psychosomatiku, tak kritik by mohl být věci principu panny a hlavně teda 6. domu. Na našich střevech se ukazuje, jaký je náš denní režim, jaký si umíme udělat v běžném dni systém, pravidla, nakolik je to pro naše zdraví - psychicke i fyzické vhodné.
Takže nekostnatėt, nebuzerovat, ale vědět, proc nastavují takové pravidla..pro děti je to třeba věc spravné stability a uzemněni, dává jim to jistoty....pro všechny o.k. a kritik je v klidu...
A dost možná je to podchycení i věcí sebelásky :79: takže může být užitečný, může pomáhat.
20.05.2019 - 23:16 | Filtr
(Ryby) MG34 » Buh je tlak
"Coz je vzdycky osemetny" - pokud je nějaký aspekt složité zjistit a ani nelze určit jak moc je nebo není zásadní, nedá se prostě jentak zanedbat. A když se neví, tak se neví - otázka pak zůstane otevřená, nedořešená. Není potřeba všechno za každou cenu rozlousknout.
20.05.2019 - 22:11 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » MG34
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Kdyz se kouknu na svou chronologii,tak nejvetsi tlaky byly mimo rodinu po roku od nastupu do skoly,a to diky tridni ucitelce cerstve vylezle z pedaku.nezvladla par situaci.pokud bych toto nebral jako zretelny vliv formujici vnitrniho kritika,musel bych opravdu sahnout nekam do prenatalu. Coz je vzdycky osemetny,bo tam muze dochazet k podsouvani dejove linie. Neumim odhadnout jaky pomer vlivu na psychiku jde od rodicu pri vyrobe potomka a jaky po jeho narozeni.kdyz vyloucim zivotni zvraty nebo extremy typu dite v ruskem panelaku v odpadcich,videl bych zivot po narozeni spis jen jako prirozeny pokracovani toho,co bylo zaseto. Otazka nakolik pevni budem v hranicich dite=databanka rodove linie je ale z pohledu bunecneho systemu mnohem slozitejsi. Spis nez na odskakovani to vidim na zazitky predavane ustne mezi lidma. Potvrzuji to i povalecny dokumenty,kdy dost nemcu vedelo co se deje v koncentracich ale vytesnili to aby sami prezili.
Příspěvky: 42-18 17-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »