vysokorychlostní 5G MATRIX přichází...


15.02.2019 - 21:35
(Rak) AL8EX
vysokorychlostní 5G MATRIX přichází...
5G vzniká v tichosti a bez možnosti jakkoli zasáhnout, "vlády" v tichosti rozhodly až o 100 násobném zvíšení RF limitů.
 
Tisíce studií  o negativím vlivu na vše živé jsou záměrně obcházeny. Stovky peticí a veřejných deklarací od vědců, lékařů a dalších odborníků je zcela ignorováno. Samosprávy jsou trestně stíhany, pokud mají snahu ochránit své občany a nedovolit výstavbu nových vysílačů. Miliony lidí trpí následky s RF polí.
 
Není ovšem všeobecně známo, že to bude znamenat dosud největší změnu životního prostředí v historii lidstva a to v celosvětovém měřítku. Plánovanou hustotu radiofrekvenčních přenašečů si lze těžko představit. Po přidání miliónů nových základních 5G stanic na Zemi a 20 000 nových satelitů ve vesmíru, bude v roce 2020 podle odhadů 200 miliard vysílajících objektů jako součást pokrytí, o pár let později jich bude trilion.

PROSÍM CO CHTĚJÍ PODPOŘIT - Mezinárodní výzva - Zastavme 5G project na Zemi i ve vesmíru v češtině ZDE:

https://static1.squarespace.com/sta…

CELÝ ČLÍNEK I S LINKEM NA PODPIS ZDE :

http://umenibyti.cz/prispevek/…

Děkuji ALEX

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 9 8 7 6 5 4 3 2 1
Řazení:
20.05.2019 - 21:00 | Filtr
(Beran) Eleaté » mili111
Nevím jak, ale dala bych za to ruku do ohně, nebo i klidně život, že se to jen tak nestane. :4: ale opravdu nevím proč to tak vnímám... :63:

Jj, souhlas, proto říkám, že se k tomu třeba časem vrátím... :4: my všichni třeba a třeba ne. :4:
20.05.2019 - 20:41 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Eleaté
Hmmm a jak víš, že jen tak tak nenastane :4:

Přijde mi to ani ne tak jako úžasný myšlenky....ale jako jediné, co mě jde si myslet :32: :63: :4:.....už dlouho :3:

Nějak mám pocit, že není na škodu si toto vlákno udržovat....přes všechny free postoje....i když to zrovna neladí s dobou :61:
20.05.2019 - 20:07 | Filtr
(Beran) Eleaté » AL8EX
Tak to jsem ráda, že se angažujes ještě jinak, jinde... Tady mi to přišlo mimo. Promiň, jak jsem psala výš. Ale už se mi o tom nechce přemýšlet, ale jestli někdy na to někde ještě narazím, určitě to prostuduji víc, než teď. V podstatě vám nechci vyvrátit 5G. Třeba to pravda je a třeba ne. Nezkoumala jsem jakékoliv anomálie, ale přišla jsem říct, že to nebude tak rychle, jak myslíte a hlavně, je tolik proměnnych a že se může cokoliv zvrtnout a svět, se otočí jiným směrem. :) Chtěla bych se k tomuhle tématu, vrátit za 20 let...
Každopádně přeji z celého srdce, hodně štěstí v tom co děláš. :79: :74:
20.05.2019 - 19:59 | Filtr
(Beran) Eleaté » Anilah
Mě by nevadilo, kdyby mi někdo přišel do diskuze třeba o bylinkách, říct napsat, či odkazovat na poznatky z umělých léčiv. Nejsem takhle striktně ve všem zatížena jedním směrem a nevidím v tom nic zlého. Všechny názory a pohledy na cokoliv, jsou pro mě něčím a nějak zajimave, když jsou psané pro mě aspoň trochu srozumitelne. Necítím se být světová a moudra, abych chápala vše a právě proto ráda čtu a přemýšlím o tom, kdo co píše, ale ne vždy bych chtěla o všem a chci o všem komunikovat. :) mám to tak, že si ve všem hledám to svoje a spíš se snažím držet středu, než se přiklonit k jedné, nebo druhé straně mince. Tím chci vysvětlit, že máme každý jiný pohled na věc a jiné ideály a to že něco teď vypadá nějak se uvidí časem, jak to opravdu bude to a ano může být pozdě, nebo také nemusí... Celkově to vše vnímám tak, že kdyby všeho bylo už sakra moc, tak se stane něco, co to vrátí na začátek. Jak tady bylo zmíněno... A popravdě, teď budu asi děsná, ale už se mi nechce moc o tomhle tématu přemýšlet, i když se mi dobře čteš. Asi jsem sobecka, nebo tak nějak, jak se to říká...ale nepatřím na žádnou stranu. A tím mé myšlenky k tomuhle tématu končím. Díky za nové poznatky.
20.05.2019 - 19:27 | Filtr
(Blíženci) Annie Tea » AL8EX
Přivedls mě na myšlenku, že by mi slušela Svatováclavská koruna... :76:

Děkuju. Za info. Někam přesně zapadlo. :68:


Vnitřní radost. Na to jsem myslela, když jsi psal o vnitřním vesmíru.
20.05.2019 - 18:38 | Filtr
(Rak) AL8EX » Annie Tea
..jj to bohužel je k ničemu...je tam prostě elektřina…

co se týče řešení následků (tedy nikoli příčiny) je nejlepřším minerálem rubelit - červený turmalín, je dost drahej, ale fakt dobrej...levnější variant je baryt...má poměrně velkou hustotu - váhu a tak umí lecco odclonit...používá se též v omítkách pro Rtg pracovištích atd...máme v ČR krásné naleziště v Tišnově a tak se dá sehnat docela levně...
20.05.2019 - 18:26 | Filtr
(Blíženci) Annie Tea » Anilah
Jen v rychlosti:

Somavedic máme doma cca přes rok. Spolubydla se s ním cítí určitě líp. (Zdraví, psychika. Spíš věřím v paralelní účinek dlouhodobé jógy, ale bourat mu to nechci.)
Pro mě osobně žádná změna, je mi čím dál hůř. :) Dokonce mě Somavedic ruší při spaní jako vše, co je v elektřině.
Takže nepochybně někomu pomoc může, určitě ne všem. Ale na 5G je tato technologie, řekla bych, k ničemu. Vnímám ji na jiné frekvenci. (Pocitově, ne technologicky.)
20.05.2019 - 18:23 | Filtr
(Rak) AL8EX » Eleaté
Já si nestěžuju...ale nevím zda li si teda vůbec četla úvodní příspěvek?...je tam link na web...a nyní chystám web pro sdílení zkušeností lidí...tedy přesněji těch, kteří již pochopili, že jejich problémy způsobuje vysokofr. záření...chci aby tam byly zcela konkrétní zkušenosti lidí a jejich projevy včetně možných řešení…

ve světě je toto téma mnohem otevřenější...snad ve Švédsku, pokud se nemýlím, dostal již jeden člověk invalidní důchod na základě hypersenzitivyty na EMP...v Itálii nesmí mít děti mobil ve škole, ve Švícarsku a Luxembursku mají řádově nižší limity pro vysílače atd…P.s. jako architekt teď dělám studii domu (skořepiny), která může mít organický tvar a z velké části bude v zemi...cca 1,5m pod povrchem již zářní nepronikne a tak v blízké budoucnosti toto řešení bude jedinou možnosti, jak mít nezasažené prostředí vysokofrekvenčním zářením...nejdůležitější je spánek a přirozené dobírání sil...tedy pokud má tělo možnost doplnit dobrým spánkem, imunita je tak zásadně posílena a I schopnost odolat nepřirozeným vlivům..
20.05.2019 - 18:08 | Filtr
(Rak) AL8EX » Anilah
jeden s největších pokroků lidstva za poslední tisíce let by bylo, kdyby jsme se vrátili tam, kde jsme byli před tisíci lety.. :4:


a tu otázku jsi položila opravdu přesně..tedy co je to za pokrok, když škodí veškerému ostatnímu životu?...hledáme pokrok ve vnějších věcech, protože je vždy jednodučšší měnit okolí než li sebe…to co mně je někdy opravdu líto je, že i inteligentní lidé uvěří menstreamovým pohádkám o neškodlivosti zcela logicky nebezpečnému elektromagnetickému záření, které tu nikdy a to ani v minimálních hodnotách nebylo..

tedy jen pro úplnost - vysokofrekvenční záření ovlivňuje díky svému - kmitočtu-frekvenci,elektrickímu náboji, vlnové délce, součtu polí - hotspoty a jako posledním zcela nedůležitám je zahřívání organismu (které jediné se zkoumá, protože je zanedbatelné)...Tedy mnohem důležitější jsou důsledky nevýhřevných účinků - které se však nezkoumají a nemají tak ani žádné limity atd..

projevy nemocí jsou poměrně složité, protože jde o IMUNITNÍ OSLABENÍ, které se u každého může projevit zcela odlišně...ale nejčastěji jde o -narušení spánkového režimu, snížení koncentrace, únavu, bolest hlavy, mdloby, ztrátu rovnováhy, přecitlivělost na světlo a rozmlžené vidění a trávící problémy...velmi často se také projevuje depresemi...po delším vystavení vyšších hodnot může dle WHO být karcinogenní - tedy způsobit rakovinu.

VŠE CO JE NEPŘIROZENÉ, JE VÍCE ČI MÉNĚ ŠKODLIVÉ..a můžeme se snažit to obkecat jak chcem...sorry jako, lenost je nemoc


somavedic může harmonisovat především neduhy týkající se zemských polí, zlomů, zón atd...co se týče elektromagnetického záření tak je to stejné jako když dáš kuře do mikrovnky (a to i se somavedic)...prosím nezkoušet..jsem vegoš...kuře se překvapivě upeče :42:
20.05.2019 - 17:02 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Eleaté
Odkaz na vypouštění družic nejsou proti ničemu, akorát že se diskutovalo o škodlivosti sítí, vlivu na zdraví a na ekosystém. To je jako při debatě o ekologii např. v zemědělství dávat odkazy na výrobce chemických hnojiv (toho, kdo na ekologickém průšvihu vydělává).
Nejde o jediný správný názor, spíš bys tedy, pokud si myslíš, že 5G neškodí, měla vyvracet tvrzení vědců a lékařů, které jsme tady předložili.

Pokud máš nějaké výzkumy, studie od někoho, kdo není na projektu finančně zaintersován, ani nebyl uplacen (což bývá dost často problém), sem s nimi.
Naopak je těžko představitelné, že by někdo měl zájem uplácet občany Montgomery nebo lékaře po celém světě, aby se proti zasíťování bránili. Nad tím se pozastaví málokdo.

Ještě jsem si všimla takového detailu - videa, kde se zástupce občanů brání proti instalaci vysílačů, nebo vědci trvají na svém, aby bylo 5G nejprve otestováno, sedí před nějakou komisní komisí a drmolí jedno za druhým, protože na „projev/interpelaci“ mají vyhrazeno 3-5 minut! Alespoň na videích, která jsem viděla.

Globálně se otepluje celá galaxie, takže není třeba dělat si těžkou hlavu. :)

A pokud jde o ten nezastavitelný pokrok... mně se zdá, že vždycky směřuje nějak šejdrem, tak aby se to hodilo jen úzké skupině lidí a velká část na tom prodělala. Pokrok v mém chápání by měl prospívat úplně všem. Samozřejmě jde o úhel pohledu, pro někoho je pokrok, že bude mít samořiditelný vůz a barák na dálkové ovládání a umře v 45 na rakovinu.

***

Částečné, lokální řešení: dívala jsem se na Somavedic, prý dokáže něco odrušit, ale moje důvěra je zatím minimální. Musela bych si ho osahat a ozkoušet.
Budu ráda, když se objeví nějaký vlastník a podělí se o zkušenosti.
20.05.2019 - 16:40 | Filtr
(Vodnář) Anilah » AL8EX
Na studánku jsem šla s lopatou - čistit. :) Na písničku se nedostalo, snad příště, pokud tam nebudou davy.
20.05.2019 - 15:16 | Filtr
(Rak) AL8EX » Eleaté
:74:
20.05.2019 - 14:53 | Filtr
(Rak) AL8EX » Anilah
JSEM RÁD ŽE TO I V SOUVISLOSTI TÉMATU ZMIŇUJETE .. :74:...Voda je základ a to sucho má hodně co dočinění s elektromagnetickým - mikrovlnným zářením...no a ty látky a chemie je přece obraz nás samých...voda umí zázraky...pokud tě zajímá jak se dá dostat tyhle svinstva z vody, asi by bylo dobrý začít u sebe...no a taky pomáhá ctít potůčky, řeky, jezera a oceány jako živou bytost a sem tam poděkovat a třeba i zazpívat...by se člověk divil co vše vnímá..
20.05.2019 - 11:28 | Filtr
(Beran) Eleaté » mili111
To je slovo do pranice. :4: úžasný myšlenky... jen teď ta doba ještě nenastala a jentak zatím nenastane. :79: :74:
20.05.2019 - 07:55 | Filtr
(Vodnář) mili111
Přeji si a představuji si a myslím si :61:....že jednoho dne lidé zvládnou pokrok bez těch zneužití.Že jejich vědomí (alespoň většiny) na to dosáhne a místo věčného kolečka objevit...zneužít...poučit se...dobře a prospěšně použít - to bude jemný pomalý rozvoj,pochopení sounáležitostí a provázaností, uskromnění a pokora, jasné vymezení se proti tomu, co je přes čáru........no a pokrok :75:

Doufám, že do tohoto bodu dojdeme, aniž bychom museli od pazourku :4:
Že většině už stačí tohle....dle mne je toho už vidět tolik, že i těm prospěchářštějším :63:, by mohlo docvaknout, že už dost a bunkry jsou naprd.

Petice a protesty nemaj cenu, dokud to tak nechce většina.
Má cenu se toho nezúčastňovat.....tzn. kašlat na to, co už mi přijde za čarou a sdělovat to svému okolí....slavný...Jít příkladem.

Možná ještě skupovat pozemky a snažit se udržet co nejvíc přirozeného prostředí...to nevím....když ho pak ožahnou sítí...ale třeba to nedaj. :4: a otočí se to včas.pak bude každý kus původního k dobru.
20.05.2019 - 01:13 | Filtr
(Beran) Eleaté » AL8EX
Omlouvám se, beru zpět tu mystifikaci. Dík za pochopení. :)
20.05.2019 - 01:12 | Filtr
(Beran) Eleaté » Anilah
Jasně, já vás oba chápu, ale nelíbí se mi, jak je to celé pojaté, ten výtah odněkud. Ano, mohla jsem dát lepší odkaz, tedy spíš, ještě jeden a to na stránku Kosmonautix, tam se vyloženě nevěnují jen SpaceX, ale všem vesmírným programům a všemu kolem kosmologie. Ty satelity jsem dala proto, že jich jen od SpaceX nebude tolik a kdybych to měla dopočítat z ostatních státu, tak se taky jentak nedopočítám těm číslům co jsou tu uvedená, jelikož to sleduji dlouhodobě a málokomu vesmírné programy vychází a stále se něco někde mrví. Nechci zabíhat do detailů, klidně vezmu tu mystifikaci zpět. Jen jsem chtěla poukázat, že je to tu zabržděné na jediný správný názor a přitom bylo jasné, že majitel diskuze neví o kosmologii a jejím vývoji skoro nic, tedy aspoň né do té míry, aby věděl, kde kdo je a jak daleko a že nejspíš a dost tomu věřím, to dopadne tak, že se všichni budou spoléhat víc na SpaceX. Což je škoda, ale na druhou stranu, může to zlepšit komunikaci a vzájemnou spolupráci, mezi státy. Kdybych měla řešit tu hrozbu, tak jako vy a nejen tuhle hrozbu, tak žiju celý život ve strachu. Historie Země je stále se opakující a pokrok nezastaví jentak nic, krom nějaké veliké události, jako třeba meteorit dopadlý na Zem a podobně. :) Opravdu se nechci přít, jen máš velikou pravdu, hážete tu jen hrách na zeď. A kdyby ne, pár lidí se chytí, ale většina, co žije v pohodlí elektřiny, internetu a jiných vymožeností doby, to řešit nebude. Kor klasika, řeknou si, to se mě netýká, to přijde časem a podobně a ono to tak je. Teď jde o to, co vlastně všecko řešit a jak žít a nezbláznit se ze všeho. Hlavně jde o to, že časem se zdroje vyčerpají a lidi budou muset přesídlit, jelikož jiná alternativa, jen tak nebude a ať si říká kdo chce co chce, všichni ještě budou rádi, že vše co se teď děje, se dělo. A tím mluvím o technice, kvantové fyzice, kosmologii... Osobně, mě víc trápí globální oteplování, než 5G.

A i kdyby jste měli sebevíc pravdu a možné to je, nebudu říkat, že se nemýlím, třeba ano. Tím, že tu budete psát články, stejně nikomu nepomůžete. Přesně, jak někdo tu někde psal, je to jako s mikrovlnkama, to je a bylo boom, ale přitom technicky, jsou méně škodlivější, než rentgen a jiná zařízení, která běžně lidi používají.

Přečtu si to, ale můj názor na vše se nezmění a určitě tu nezačnu agitovat, jak je to hrozné a podobně.
Každopádně všem těmhle lidem, doporučuji spíš FB a podobné weby, než tenhle, tedy pokud chtějí opravdu s tím vším něco dělat a ne si jen stěžovat.

Jsi pro mě mnohem srozumitelnější a příjemnější, než autor diskuze, proto na to mrknu. Dík za pokec. :74:
20.05.2019 - 00:15 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Eleaté
Na predikci nesejde. Je jedno, kdy to vypustí, ale že to vypustí.
Dala jsi odkaz na článek s čísly, to je v pořádku. Ale když napíšeš, že někdo mystifikuje lidi, tak bys měla dokázat, že mystifikuje a v čem a ne dát odkaz na fanouškovskou stránku E. Muska.

Samotný nápad na zavedení 5G kvůli internetu věcí je založen na několika věcech: hamižnosti a touze po kontrole všech na jedné straně (a, jak se mi zdá, i po zničení biosféry) a pohodlnosti a nevědomosti na straně druhé.

O negativních dopadech a rizicích 5G existuje hodně informací, namátkou tady jich je docela hodně
https://ehtrust.org/key-issues/…
Ale už jsem sem nějaké odkazy na argumetnaci vědců dávala a jako když hrách háže na stěnu.
19.05.2019 - 23:41 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Annie Tea
Odkaz na studii sem určitě dej, nebo alespoň mně do vzkazníku. Díky. Nepřijde na zmar. :)Pokud to bude k věci, něco k tomu dodám, resp. ráda bych prodebatila jeden vyčtený poznatek.

Nemyslíš onou „destilkou“ vodu filtrovanou přes osmotický filtr? Nabízí se otázka, jak jinak odstranit z vody např. hormony a další látky (prý obsahuje až 40 tis. různých příměsí, včetně léků a drog - to určitě upřesníš...).

Když máš těsné gatě, tak to vlákno pro Tebe nakonec asi založím, ať to tady Alexoxi nekazíme.

Lidstvo má jen dva nedostatky: nevědomost a bezcitnost. Věřím tomu, že až lidi nebudou mít co pít, tak jim nakonec svitne. Bráno do důsledků jsem optimista. :)
16.05.2019 - 16:08 | Filtr
(Rak) AL8EX » Eleaté
nic si z toho nedělejte...já byvím tolik lidí...I sebe :3:
16.05.2019 - 15:59 | Filtr
(Rak) AL8EX » Annie Tea
bojovat nejde ...vlastní volba a z toho plynoucí zkušenost je jediná cesta vědomí k poznání - pochopení...někdy to bolí...u lidí skoro vždy…jsme první po opici...další druhy po lidech už jsou svým vjemem blíže realitě - celku...lidskej mozek zatím moc věří(je omezen) v to čemu říkáme čas a prostor a přitom je to jen naše poněkud nízká schopnost citu a vjemu mimo časoprostor...opravdoví cit není tímto okleštěn...trvá ve svém nekonečnu vždy a všude - prostě JE

udržet si vlastní rovnováhu a ustát si svůj vnitřní vesmír jako člověk...to je výzva..a opravdu velmi těžká
16.05.2019 - 14:35 | Filtr
(Blíženci) Annie Tea » AL8EX
Nad něčím podobným jsem přemýšlela jako dítě. Proč ti, jež měli veškeré znalosti, nebojovali, a prostě ustoupili.

Možná tam byla naděje/zkušenost/vědomí, že fyzickou smrtí nic nekončí. Alespoň tehdy jsem tomu věřila.

Ráda bych napsala - je to tak a tak a tak. Člověk potřebuje jistotu, bez ní (racio) nepřežije. Sama sebe se teď ptám: Pokud bych měla vsadit na jednu kartu, na jednu volbu, byl by to pořád člověk?

"Já" je vším. Pak je v první řadě třeba být pramenem. Zdrojem. Citem.


(Snad srozumitelné, radši bych obsah slov na něco zahrála.) :68:
16.05.2019 - 14:30 | Filtr
(Rak) AL8EX » Eleaté
"ať si zjistíte víc. Očividně stále máte mylné informace"myšlenka nemá obsah...tedy jaké mylné informace?

...nevím jestli víte, ale děti do 18let nejřastěji umírají na rakovinu mozku...vymírá nám v desítkách procent hmyz a to vše skokově...spojitost s extrémním nárůstem EMP je mnohokráte dokázaná...v itálii a francii dětem ve školách zakázali mobil...švícarsko a luxenbursko, Indie atd mají o násobky přísnější normy než v ČR...lidí co mají po vybudování vysílačů prokazatelně zhoršenou imunitu atd jsou desetitísíce...tisíce odborníků a lékařů podepsalo petici atd…


nezlobte se, ale já zase nerozumím lidem, co se nechaj uchlácholit meanstreamem, který přece prokazatelně platí právě společnosti které na tomto elektromagnetickém businesu nejvíce vydělávají...každý kdo si zjistí vice info a sám přemýšlí přece musí mít jasno..
16.05.2019 - 14:22 | Filtr
(Beran) Eleaté » AL8EX
:4: vy mě bavíte, škoda že jsme se nepotkali za jiných okolností :4:
16.05.2019 - 14:10 | Filtr
(Rak) AL8EX » Eleaté
ano"??...a co o mně víte že mě takto soudíte?...tak si to třeba příště alespoň trochu nastudujte, když už jsou ty čísla pro vás tak důležitá :44:
Příspěvky: 201-177 176-152 151-127 126-102 101-77 76-52 51-27 26-2 0.99999999999998-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v KozorohKozorohu
ukázat kalendář »