vysokorychlostní 5G MATRIX přichází...


15.02.2019 - 21:35
(Rak) AL8EX
vysokorychlostní 5G MATRIX přichází...
5G vzniká v tichosti a bez možnosti jakkoli zasáhnout, "vlády" v tichosti rozhodly až o 100 násobném zvíšení RF limitů.
 
Tisíce studií  o negativím vlivu na vše živé jsou záměrně obcházeny. Stovky peticí a veřejných deklarací od vědců, lékařů a dalších odborníků je zcela ignorováno. Samosprávy jsou trestně stíhany, pokud mají snahu ochránit své občany a nedovolit výstavbu nových vysílačů. Miliony lidí trpí následky s RF polí.
 
Není ovšem všeobecně známo, že to bude znamenat dosud největší změnu životního prostředí v historii lidstva a to v celosvětovém měřítku. Plánovanou hustotu radiofrekvenčních přenašečů si lze těžko představit. Po přidání miliónů nových základních 5G stanic na Zemi a 20 000 nových satelitů ve vesmíru, bude v roce 2020 podle odhadů 200 miliard vysílajících objektů jako součást pokrytí, o pár let později jich bude trilion.

PROSÍM CO CHTĚJÍ PODPOŘIT - Mezinárodní výzva - Zastavme 5G project na Zemi i ve vesmíru v češtině ZDE:

https://static1.squarespace.com/sta…

CELÝ ČLÍNEK I S LINKEM NA PODPIS ZDE :

http://umenibyti.cz/prispevek/…

Děkuji ALEX


p.s. trolly a příspěvky odsuzující jiné bez reálných faktů a info automaticky mažu

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od konce: / 12 

Řazení:
19.07.2019 - 09:08 | Filtr
(Rak) AL8EX
Z mobilů je náš partner, děti mají deprese, hrozí kolaps společnosti, říká lékař


https://video.aktualne.cz/dvtv/…
ZAJÍMAVÉ VIDEO .. :24: :22:
18.07.2019 - 22:10 | Filtr
(Rak) AL8EX » Moneta
jo, vidím to bohužel stejně...ale kdyby šlo jen o lidi..problém mají zvířata, hmyz, rostliny, stromy..

udělám pro větší info co budu moci...začátkem jara velká konference v Praze..cca 900 lidí, mnoho odborníků z celého světa a povedlo se pozvat i některé vládní činitele, samozřejmě účastníci budou i z neziskovek, alternativních vzdělávacích organisací, školek, lesních školek, maminek atd...také jsme již oslovili místopředsedu evropské komise pro životní prostředí (JE TÉTO PROBLEMATICE A ZMĚNĚ OTEVŘENEJ)…

lidi se musí začít zajímat, až jim začnou umírat blízcí, bude pozdě (RAKOVINA SE ROZVÍJÍ CCA 7LET ..u každýho samozřejmě trochu jinak...ale ta míra imunitního oslabení u dětí je dnes doslova děsná...)
18.07.2019 - 22:00 | Filtr
(Střelec) Moneta » Moneta
Ale myslím si, že se to postupně začne měnit...lidé se ozývají a budou se ozývat. Bude to, ale bohužel změna skrz nemoci a lidské utrpení.
18.07.2019 - 21:59 | Filtr
(Rak) AL8EX » Moneta
přesně :15:
jen v rámci vysokofr. záření o negativních důsledcích a rizikách zatím ví mnohem méně lidí...

A když nějaká nemoc či problémy přijdou, jen málo lidí si je s EMF spojí...odhaduji tak 35% dnešních nemocí je způsobeno EMF ...v budoucnu dojde ke skokovému nárůstu (alzheimer, revmatická artritida, onkologické nemoci...imunitní procesy..oslabení atd..)
18.07.2019 - 21:51 | Filtr
(Střelec) Moneta » AL8EX
Je to podobné jako stanovování limitů povoleného množství různých chemikálií v potravinach. Je to tak, že max. bezpečné množství dané přídatné látky může být obsaženo v jedné potravině a nikdo už neřeší to, že člověk třeba za den sní pět potravin, které tuto látku obsahují. A neřeší se ani vzájemně působení jednotlivých látek.. I v tomto případě se těžko prokazuje vznik určitých onemocnění, protože ta samozřejmě vznikají až za nějaké časově období a k tomu jde o koktejl různých chemických látek,které v těle působí. Toho se dá lehce zneužít. Jednoduše řečeno,to co není vidět hned,to prostě neexistuje.
18.07.2019 - 21:19 | Filtr
(Rak) AL8EX » Anilah
jasně že ano, ty limity jsou vytvořeny tak jako by si povolila max rychlost na silnicích 1500km h - no a opravdu nikdo by to nepřekročil.. :5:

S těmi limity je to mnohem složitější - vznikly v organisaci ICRIM - ale byly dělány pouze a jen jako limity pro techniku (bezpečnost před emf)...to jak se z limitů pro techniku staly limity pro živé bytosti opravdu nechápu...a to stejné nechápe ani "hlava" ICNIRP ...mnohokrát na to upozorňovali..
18.07.2019 - 21:14 | Filtr
(Vodnář) Anilah » AL8EX
Kryptochrom jsem jsem neznala, docela složité...

Dospělým ubližuje to samé, co dětem, jen trvá déle, než se to projeví.
Limity se neustále uzpůsobují průmyslové lobby. ;)
18.07.2019 - 20:38 | Filtr
(Rak) AL8EX » Anilah
njn...to máš jistě pravdu, bavím se tu o prokázaném jevu...u těch dětí je základní problém v tom, že bezpečnostní limity pro emf nejsou přizpůsobeny dětskému organismu ve vývoji... a vlastně některé jevy nejsou testovány vůbec- jediné co se řeší je "záhřev"...ale to je prostě to poslední...


tedy mnohem důležitější je kmitočet a elektromagnetická intenzita...lidskej mozek funguje na 7,83HZ ...stávající mobilní sítě jsou na mnohem nižších frekvencích...samotný elektromagnetizmus je pak v lidském těle vnímány molekulami kryptochromu které jsou magneticky sensitivní...to pak vede k výpadkům soustředění, nevolností a mdlobami ...né náhodou je zde potvrzený jev, že nám děti výrazně hloupnou ..
18.07.2019 - 15:38 | Filtr
(Vodnář) Anilah » AL8EX
Neznám problematiku tak dalece, ale hádám, že ty děti nechodily do školy v noci, tedy byly vystaveny záření přes den a přece onemocněly. Možná to bude víc věcí zároveň a porucha tvorby melatoninu je jen jednou z nich.
18.07.2019 - 14:24 | Filtr
(Rak) AL8EX » Anilah
Asi ten nejzásadnější dopad EMF je na tvorbu melatoninu...ten zásadně napomáhá regeneraci, odstranění volných radikálů a předchází tak vzniku rakoviny...(tvoří se však pouze v noci a silně reaguje na světlo- při kterém se přestává tvořit...je však prokázáno, že stejně tak reaguje na veškeré tipy vysokofrekvenčních záření!)

Ta manipulace mob. průmyslu je v tom, že není dokázaný, že mob. záření způsobuje rakovinu ...fór je ale v tom, že EMF rakovinu dost možná přímo nezpůsobuje, ale jistě zásadně ovlivňuje právě tvorbu melatoninu - díky záření z wifi, mobilních přístrojů, vysílačů atd. tedy nedochází k tvorbě melatoninu a vede k vzniku mnoha závažných nemocí, včetně těch onkologických...
18.07.2019 - 14:10 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Moneta
Proč? Jednak už je spousta důkazů o působení 5G - vi z můj odkaz na děti nemocné rakovinou, ale běžné je (z počátku) krvácení z nosu, nevolnost atd.

Tady je článek o vlivu záření z mikrovlnek - záření oslabuje buněčné membrány
https://www.vylectese.cz/podle-stud…

Energie vzniklá rozkmitáním dopólů molekul vody se projevuje rozrušováním chemických vazeb v řetězcích molekul
https://is.muni.cz/th/77987/…
s.3

Z toho vyvozuji, že jednak toto záření způsobuje ohřev tkání, jednak působí zmatek v přirozeném magnetismu organismu a buněk a trhá vazby v řetězcích molekul vody. Proto asi ta rakovina.

Zajímavé je to i dál:
„Z hlediska využití je velmi zajímavou vlastností sterilizační účinek mikrovln: Ultrarychlý ohřev pomocí mikrovln a následné ochlazení se v průmyslu využívají při pasterizování mléka, ovocných a zeleninových šťáv apod. Mikrovlny se uplatňují i při sterilizaci půdy nebo osiv.
13.07.2019 - 22:06 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Neřestvička
Na tomhle serveru jsem četla už dávno nějaké články, taktéž od Ing. Nováka, ale Jaroslava - možná otec...
https://elektro.tzb-info.cz/teorie-…


***

Jedna nepříjemná zpráva z USA: Děti nemocné rakovinou - rodiče chtějí odstranit vysílač, úřady se brání.

https://sacramento.cbslocal.com/201…
13.07.2019 - 12:41 | Filtr
(Býk) Neřestvička » Neřestvička
Zkoušela jsem najít nějaké novodobější stanovisko WHO k limitům jednotlivých záření a "zakopla" o jeden starší článek. Ne všichni jsme elektrotechnici, takže pro představu:

https://elektro.tzb-info.cz/13319-u…

:68:
10.07.2019 - 22:57 | Filtr
(Rak) AL8EX » Moneta
Ahoj, díky za rozšíření a upřesnění...vše je energie a vibrace, která mezi sebou komunikuje … problém u 5G je plánovaná pulzační synchronicita ..tzn celá 5G bude pulzovat synchronně …(včetně plánovyných až 20tis družic v roce 2027) a bude tak zcela "modelovat" elektromagnetické pole všech živých organismů na planetě Zemi. (tedy je zde možnost ovlivňovat myšlení, zdraví, plodnost a duševní stavy...)

Co se týče důkazů o škodlivosti, těch už je toliko, že si je každý může vyhledat sám...to nejzásadnější je - vysokofrekvenční záření je i dle WHO karcinogenní s možností vzniku rakoviny (nejčastěji mozku popř. ušních žláz), je také jasná souvislost mezi vymíráním hmyzu a zaváděním mobilních bezdrátových sítí-vysílačů..toto vymírání se také dotklo ptactva (vrabců, drozdů...čápy v okolí vysílačů nemají mladé atd..)...s rozšířením 5G bude toto vymírání pokračovat a to v podstatě u všech živých organismů.

Lidé věří meanstreamu a pohádce o hodných a moudrých, kteří jsou u moci aby nám pomáhaly a proto přece budují 5G sitě, aby jsme všichni byli propojeni a sobě ještě blíže než jsme nyní :117: (fascinuje mě, že si jaksi lidé nevšímají, že čím více jsme podlehli pozlátku bezdrátového kouzla, tým více jsme odcizeni nejen od vlastního nitra, ale také od všech, které máme na svých ksichtoknihách v "přátelích"..) :32:

...ale má to i své světlé stránky...mnoho lidí se již probouzí ze spánku a začínají chápat, oč tu jde...tak jako vždy u konce jedné civilizace, ti kteří jsou u moci potřebují energii a pozornost těch druhých..ale život jde dál..otázka je, zda li člověk bude pokračovat ve svém vývoji, nebo další vývojový druh vzejde třeba z delfína...
10.07.2019 - 21:05 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Moneta
Máš ráda i vodu v koleně?
10.07.2019 - 21:01 | Filtr
(Střelec) Moneta » Bosch
To víš, někdo oplývá schopností použít hodně slov a tím obsáhnout vše a vyjádřit se ke konkrétnímu tématu a někdo naopak použije slov málo, řekne ještě míň a o tématu se jen letmo dotkne. Lidé jsou různí:).
Takže se zkusím přizpůsobit a proto odpovím takto.
Vodu mám ráda, taky déšť. Jak řekl děda Komárek Von samota u lesa: " A chčije a chčije.":)))
10.07.2019 - 18:33 | Filtr
(Býk) Neřestvička » Moneta
Mám radost, že konečně někdo nemluví ve zkratkách. (Zestručňováním vzniká někdy až moc prostoru pro domněnky.)

Při čtení tvých příspěvků mi (v kombinaci s možným dopadem 5G) hlavou projelo zhruba toto:

Základní předpoklad je, že nevíme, co nevíme.
Současně ale ze "současných vědeckých poznatků" víme, že na co zaměříme pozornost a ono si to uvědomí, začne měnit své chování (projevy).
Přijde mi, že jediné, co reálně máme k dispozici, jsou zkušenosti předků. Svým způsobem začarovaný kruh, nemáme jistotu, že známe všechny. (Vývoj jednotlivých příběhů neřeším, měl by být poplatný současnému vědomí člověka.)
Jeden příběh by se sem hodil za všechny. Atlantida. Nemám teď na mysli příběh zachycený Solónem/Platónem. Ale ten, který poslední roky vyvstává z kolektivního nevědomí: přetechnizovaný svět, který zničil sám sebe.

EDIT :6:
10.07.2019 - 15:32 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Moneta
Jeziiis to je dlouheee
Zkus nenapinat tolik merkura
Hele..hermeticka moudrost kterou uzil paracelsus bombastu von hohenheim.
Kazda latka je jed, zalezi jen na davce.
Mysleme holisticky.
To jest transpersonalne.
Zabiji i cista H2O pokud predavkujes.
10.07.2019 - 14:53 | Filtr
(Střelec) Moneta » Bosch
Tomu moc nerozumím. Nevím, co tím chtěl básník říct:). Zkusím si teda zafilozofovat. Takže myslíš si, že u různých dějů nelze jasně definovat, jestli mají negativní, či pozitivní dopad? No samozřejmě záleží na pozici, ze které daný děj posuzuješ. Třeba příklad. Dejme tomu, pokud někdo někoho zavraždí, tak se jistě dá polemizovat o tom, jestli to mělo z různých úhlů pohledů pozitivní či negativní dopad. Na vraha to jistě mělo dopad pozitivní, protože třeba uspokojil nějakou svou touhu, která jim zmítala od puberty. Možná i třeba soused oběti se zaradoval, že už mu ten blbec nebude každý víkend v touze po anglickém trvníčku, rachotit pod jeho okny sekačkou. Je možné, že i exmanželka si na tajňačku oddechla, že ten blbec, který ji opustil kvůli oné (v jejich očích), vychrtlé peroxidové blondýně, konečně natáhl bačkory, tak jak si to ve svých představách přehrávala už stokrát. :)Možná je to přínos pro Planetu i z ekologického hlediska, protože Pepa umřel a bude o jednoho producnta tun odpadu, konzumenta živých tvorů, uživatele chemikálií méně. Což je ale smozřejmě zároveň nagativní dopad pro majitele velkochovů či farmáře, od kterého Pepa možná bral maso. No a co takový prodejce čistících prostředků, ten přišel o zákazníka. Co dopad na rodinu? Třeba byl Pepa milující otec a zůstali po něm dvě malé děti. Atd.
Takže se na věc dá dívat z různých úhlů pohledu. A teď se zeptám tebe. Je vražda tohohle Pepi špatná nebo dobrá? Kdo o tom rozhoduje? Proč je tedy vražda v očích většinové společnosti brána jako zlo, i když by třeba ve finále na miskách vah převažoval pro více lidí dopad pozitivní?
10.07.2019 - 12:48 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Moneta
Vše má na organismus dopad. O tom zda pozitivní či negativní rozhoduje jen míra účinku.
10.07.2019 - 12:32 | Filtr
(Střelec) Moneta
Ahoj. Moc zajímavá diskuze. Za sebe bych chtěla doplnit informace, které jsou myslím zásadní a umožní všem zamyslet se nad tématem, aniž by se cítili ovlivněni názorem někoho jiného. Bylo tady řečeno hodně informací o tom, jak elektromagnetické záření škodí lidskému organismu. Pokud však příjemce informací nechápe to, jak z tohoto pohledu lidský organismus funguje, nemůže tedy pochopit, proč by elektromagnetické vlny mohly člověku (či jakémukoliv živému organismu) škodit.

Proto doplňuji důležité informace:

Podle poznatků kvantové fyziky mají materiální částice jak vlnový tak i částicový charakter. To znamená, že hmota je vlastně energie a všechny substance - tedy i všechny buňky, části těla, ale také viry, bakterie, pyly, toxiny, nikotin atd. - mají elektromagnetické vyzařování, tzv. frekvenční vzorek.

Žijeme v období komunikace a informací. Je na čase, abychom si uvědomili, že tělo může fungovat a regulovat pouze tehdy, když se v něm odehrává správná komunikace a tím i výměna informací mezi buňkami. Výzkum biofotonů vychází z toho, že buňky spolu komunikují prostřednictvím "světelných blesků" (vyzařování fotonů) - vyměňují si informace přes určité frekvence.

Zatěžující vlivy nebo substance mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami.

Ve zdravém těle funguje tato výměna informací bez překážky. Tak může každá buňka popř. každá část těla splnit svůj úkol.

Pokud tělo ovlivňují rušivé substance (jedy, viry, bakterie atd.) nebo zatěžující záření, mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami.


Takže spojením vědeckých faktů o principu fungování živého organismu a principu funkce 5G sítě, otevírám diskuzi, ať už virtuální nebo jen tu vaši "niterní". Proč si tedy myslíte, že negativní dopad na živý organismus existuje či neexistuje?
07.07.2019 - 22:30 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Buddha/2
No nejdříve chce 5G mobilní telefon představit Miloš Zeman. :4:
07.07.2019 - 22:05 | Filtr
(Býk) Neřestvička
Průběžně hledám infa ohledně údajných vědeckých výzkumů na téma účinky 5G na organismus. Závěry rychlejší než plošné rozšíření technologie pravděpodobně nebudou.

Mezitím pár odkazů:

https://www.mwrf.com/defense/…

https://www.alza.cz/5g-sit/…
(aneb kauza Huawei ještě jinou optikou)


A zpět k výzvě zastavení 5G: alespoň v mém okolí narůstá počet těch, kteří se ptají. :68:
27.06.2019 - 14:50 | Filtr
(Vodnář) Anilah
Už se na nás vaří voda: Do dubna 2020 by mohl ČTÚ udělit příděly rádiových kmitočtů pro 5G.
Zatímco prasata v Bruselu si budou chrochtat.

https://www.ctu.cz/tiskova-zprava-c…
24.06.2019 - 20:05 | Filtr
(Rak) AL8EX » Buddha/2
POČKEJ, TY JAKO VĚŘÍŠ TĚM OBRÁZKŮM??? :4:...tedy pokud bys ten článek četl (což si nejsem jistý), tak by jsi se dozvěděl, že 5G bude fungovat na dvou sítích - Jedna bude fungovat na frekvencích pod 6 GHz, druhá nad 6 GHz...takže zůstane ta stará a přibude ta nová- což je tedy ten háček...ta nová totiž potřebuje zmnohonásobení vysílačů - viz tvj odkaz na článek..ta bude fungovat na "sekundárních" vysílačích (které mají nízký výkon) a hlavních páteřních (které naopak mají mnohonásobně vyšší výkon)...také se počítá s "odrazem" o překážky (TEDY TŘEBA STROM)...


"Mnohem zajímavější je však pásmo nad 6 GHz (frequency range 2 – FR2). Zde dochází k té opravdové inovaci, která dělá z 5G revoluční technologii umožňující rozvoj v mnoha oblastech. Bavíme se o frekvencích v teoretickém rozsahu 24–86 GHz, nicméně v Evropě půjde o 24,25 až 27,5 GHz. Toto spektrum má výhodu, že je poměrně nevyužité a umožňuje tedy nasadit široké 400MHz kanály s možností dvojité agregace.
Tyto frekvence se využívaly pro páteřní komunikaci, ale nebyly dosud využity v uživatelských přístrojích. Důvod je jednoduchý, neexistovaly dostatečně miniaturní antény a dostatečný výpočetní výkon nutný pro komunikaci v těchto frekvencích. Dalším důvodem je to, že tzv. milimetrové vlny (možno také použít označení mikrovlny) nejsou vhodné pro pokrývání větších oblastí. Jejich dosah je velmi omezen a špatně také procházejí překážkami."


a dál


"Ani hustá síť by ale neřešila problémy s pokrytím, protože nejen, že se tyto vlny špatně šíří, ale vysílače pro 5G navíc budou umět současně vysílat i přijímat násobně větší množství jednotlivých signálů, než je tomu dnes. Ve výsledku je tedy potřeba zajistit v podstatě přímé spojení mezi buňkou a cílovým přístrojem. Lze však využít i odrazu o překážky. Toto spojení musí překonat nejen problémy šíření signálu jako takového, ale také vzájemné rušení dané množstvím vysílaných informací najednou."


KDYŽ UŽ MNĚ NĚCO POŠLEŠ, TAK SI TO ALESPOŇ PŘEČTI...A NEKOUKEJ JEN NA OBÁZKY :3: :4:
Příspěvky: 278-254 253-229 228-204 203-179 178-154 153-129 128-104 103-79 78-54 53-29 28-4 3-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »