vysokorychlostní 5G MATRIX přichází...


15.02.2019 - 21:35
(Rak) AL8EX
vysokorychlostní 5G MATRIX přichází...
5G vzniká v tichosti a bez možnosti jakkoli zasáhnout, "vlády" v tichosti rozhodly až o 100 násobném zvíšení RF limitů.
 
Tisíce studií  o negativím vlivu na vše živé jsou záměrně obcházeny. Stovky peticí a veřejných deklarací od vědců, lékařů a dalších odborníků je zcela ignorováno. Samosprávy jsou trestně stíhany, pokud mají snahu ochránit své občany a nedovolit výstavbu nových vysílačů. Miliony lidí trpí následky s RF polí.
 
Není ovšem všeobecně známo, že to bude znamenat dosud největší změnu životního prostředí v historii lidstva a to v celosvětovém měřítku. Plánovanou hustotu radiofrekvenčních přenašečů si lze těžko představit. Po přidání miliónů nových základních 5G stanic na Zemi a 20 000 nových satelitů ve vesmíru, bude v roce 2020 podle odhadů 200 miliard vysílajících objektů jako součást pokrytí, o pár let později jich bude trilion.

PROSÍM CO CHTĚJÍ PODPOŘIT - Mezinárodní výzva - Zastavme 5G project na Zemi i ve vesmíru v češtině ZDE:

https://static1.squarespace.com/sta…

CELÝ ČLÍNEK I S LINKEM NA PODPIS ZDE :

http://umenibyti.cz/prispevek/…

Děkuji ALEX


p.s. trolly a příspěvky odsuzující jiné bez reálných faktů a info automaticky mažu

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od konce: / 14 

Řazení:
21.09.2019 - 09:36 | Filtr
(Rak) AL8EX » Ase
fakt nejsem odborník ani nějakej fanatickej zastánce a propagátor..ti co chtěj, najdou si na netu
21.09.2019 - 09:34 | Filtr
(Rak) AL8EX » Anilah
jj takovej šedej operátor..ale ti hlavní budují taky o stošet - možná i sedum :23:
19.09.2019 - 18:25 | Filtr
(Býk) Ase » AL8EX
Kamarát, to by si ale mal zverejniť aj postup, akým si tam tie nabité častice nafúkaš alebo dopravíš... :1:
19.09.2019 - 12:52 | Filtr
(Vodnář) Anilah » AL8EX
Mráz přichází z Norska

https://www.nordic-investors.com/no…
17.09.2019 - 13:24 | Filtr
(Střelec) MIKULAS » AL8EX
Dobrý den,
Souhlasím s Vámi – nějaká příčina být musí.

Nesprávní kluci s nesprávnýma holkama, Západu – dělají děti v nesprávný čas.
Správní kluci se správnýma holkama, Západu – dělají děti v nesprávný čas.

Nevím, jestli na Východě také mají mobily a 5G.
Určitě mohu tvrdit, že rakoviny je mezi nimi méně než u nás.

Možná Západ skočil Východu na špek.
Víte, tehdy po první opiové válce.

Přiměli jsme je otevřít se nám a našim pravidlům.
Jejich mladým boxerům se to nelíbilo a tak povstali a použili tzv vojáky zombie.

Nu a ten skok na špek spočíval v tom, že poražení v opiových válkách si řekli – Vy máte svaly a my máme čáry.

Hamounili si kolonizátoři na tom otevřeném trhu co se jen dalo.
Byli tak zaujati, a přetíženi svým svatým posláním, že zbývalo málo času postřehnout, že se přitom mezi sebou rozhádali...1.světová, 2. světová dokonce s otevřeně malovanými symboly hákového kříže, který je skryt v symbolu tchaj-ti....

Ach Západe, kdy ti to dojde, že planety marně přetláčíš a trpíš za to tím, že sám vymíráš.

A to rakovinotvorné vymírání spočívá v hrdostí a pýše, které používáš vždy, když se pokoušíš dostat zpět do lahve Džina, kterého jsis sám vypustil ven.

Učme se PŘÁTELÉ.
Všechno dobře dopadne
Mikuláš

P.S.
Vzácná paní, plánuje setkání Najdisáků v Brně.
Chci také přijet
17.09.2019 - 11:38 | Filtr
(Rak) AL8EX
těch úmrtí na rakovinu a to i mezi známými a velmi mladými osobnostmi, umělci atd. poslední dobou přibývá exponenciální řadou...VŠIMLI JSTE SI ?...proč asi, že ???

obzvláště lidí kteří pracují v show business, sportovců atd...tedy ti co jsou např. na koncertech nebo stadionech vystaveni ohromnému záření z mobilních přístrojů streamujících a sell:5:fíí tvořících on line připojených fandů a fanynek..


PŘÁTELÉ, TO TU V HISTORII LIDSTVA NIKDY NEBYLO...TOLIKO ÚMRTÍ MLADÝCH NA RAKOVINU...A MUSÍ TO MÍT NĚJAKOU PŘÍČINU :24:
17.09.2019 - 11:32 | Filtr
(Rak) AL8EX » mili111
a ještě jedna reakce..docela úsměvný že to právě teď najdu na netu jako novinku- k právu vlastnit zbraň, které se nám EU snaží znemožnit se naštěstí ozvali mnozí v ČR atak vznikla zatím nerozsáhlejší petice a vše jde do parlamentu. Snahou je ukotvit základní právo ochrany do ústavy ČR..

https://tn.nova.cz/clanek/…
17.09.2019 - 11:27 | Filtr
(Rak) AL8EX » mili111
TO CO JE VELMI DŮLEŽITÝ, JE FAKT, ŽE ZDE EXISTUJE ALTERNATIVA..TEDY VŮBEC NENÍ POTŘEBA RAKOVINOTVORNÉ A VŠE ŽIVÉ NIČÍCÍ 5G...

TOU ALTERNATIVOU JE SAFEG - více zde - https://safeg.net/home/

:74: :68: :27:
17.09.2019 - 11:03 | Filtr
(Rak) AL8EX » mili111
Protože se o 5G opravdu zajímám, tak takový optimista nejsem (jinak jsem optimista) ...lidi co nevidí nepovažují za reálné (a to i když jim ten telefon funguje a musí tedy tím "vzduchem" něco frčet).
Dalším důvodem proč se to jen tak nezmění je fakt, že do toho velké firmy a nadnárodní společnosti nastrkali velký peníze (družice, vysílače a celej background techniky), který prostě potřebují dostat zpět a ještě se na tom napakovat (jeden z důvodů proč se 5G zavádí je ten, že si lidi prostě budou chtít koupit poslední "novinku" a vyhodí svůj starej mobil, televizor, pračku, auto - to vše pofrčí na 5G.

A tím, podle mě nejdůležitějším důvodem proč se to jen tak nezmění je fakt, že 5G je "zbraň", kterou se dají ovládat, likvidovat a dokonale špízlovat obyvatelé a to vše pod nálepkou "NUTNÁ OCHRANA OBYVATEL"...takže si napřed vytvořili "terorismus", což je jako opravňuje brát ovčanům svobodu (možnost nosit zbraň atd.) a dalším krokem je neustálá kontrola všeho a všech přes 5G...každej kdo bude "připojenej" tak bude součástí tohoto systému ...nikdo se např nedostane ke svému bankovnímu účtu, možnosti vycestovat, navštěvovat lékaře a v budoucnu jistě i platit atd...místo občanky budeš mít čip ..


jedinej kdo to ještě může změnit je prostej člověk a to tím, že si 5G nepořídí a bude se aktivně bránit...a až budou mít lidé velké zdravotní problémy tak jim vysvětlovat proč...problém však bude, že nebude uniku...
17.09.2019 - 10:51 | Filtr
(Vodnář) mili111 » AL8EX
helééé :47:

Co takhle.....už je to tak jasný, že to začíná docházet i odpůrcům "konspiračních" teorií...takže....dojde to konečně tolika lidem, že se zvedne vlna odporu a nepodpory novým technologiím tohoto ranku....a začne se od lesa
....sice dost pozdě na to, aby to nebylo poznat dalších pár desítek let na přírodě( bohužel nejsem totální optimista až :63: neptunik? :4:) a nebude to brnkačka a jen tak se nedaj....
...ale ještě dost brzo na to, aby se dalo pokračovat dál se současným poznáním a s opravou ducha směrem k přírodě a vyšším věcem a dalším věcem...a.... :61:

nešlo by to třeba takhle...bych se přimlouvala za všechny, co se nechtěj smažit se svými dětmi a dalšími osobami a tvory :3:...třeba to klapne :63:
17.09.2019 - 10:35 | Filtr
(Rak) AL8EX » Neretvička
Je to tak...protože se v Atlantiku koupám skoro každej den a to i v zimě...místní mně potvrdili, že takto teplá voda není (a to ani v létě) normální..

Nebude trvat dlouho a celá ionosféra bude "ponořena" do mikrovlnného záření...a to se teprve začnou dít věci (a lidi se jako budou divit jak je to možný že se tání ledovců ještě násobně urychlí a stejně tak se bude ohřívat oceán..a i když jim řekneš proč se tak děje, tak ti stejně řeknou že to není možný a radostně budou ozařovat 5G vše dál až do úplné sebedestrukce :49:)


Lidi prostě vůbec nechápou jemnosti mechanismů, které ve skutečnosti tvoří život, přírodní procesy a možné zásadní změny..mnozí si už např. mohly ověřit, že např. homeopatika prostě fungují, což je v rozporu s hmotným chápáním vědy a života...tedy příroda se řídí jemností a i malý a to opravdu velmi malý výkyv, frekvence atd. může zásadně změnit procesy a přírodu-život jako celek. Vysílat tedy kdo ví jaké frekvence celou ionosférou, je zcela zásadní změna života jako celku na celé Zemi a nutně se bude muset projevit v dalších "nečekaných" změnách klimatu a důsledcích na zdraví člověka a všeho živého.
17.09.2019 - 07:23 | Filtr
(Býk) Neretvička » Neretvička
Vaříme vodu v mikrovlnách... Příčin je samozřejmě víc, nešlo nepomyslet na paralely.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranic…
11.09.2019 - 16:24 | Filtr
(Rak) AL8EX » Neretvička
a až se to dozví, tak bude pozdě.. :24:
11.09.2019 - 16:21 | Filtr
(Rak) AL8EX » endymion
Pokusím se shrnout...5G nikdy nebyla testována a není znám dopad na lidský organismus, hlavním cílem je neustálá kontrola každého cm na Zemi, vysílače 5G fungují zcela jinak, než stávající vysílače . 5G umí svůj paprsek zaměřit a vyslat na svůj "cíl". Podobná technologie se dnes používá pro vojenské účely.

Na oběžné dráze je již dnes cca 60 družic 5G, které 24hod každou minutu ozařují každý cm - nikdo neunikne...do roku 2027 bude těchto družic 20000 !!

Vzhledem k vysokým frekvencím signál 5G neprostupuje materiály ani např. stromy. Tam kde se 5G již zavedlo, proběhlo vykácení celých (zdravých) alejí a nastaly tak velké nepokoje a demonstrace. Protože se operátoři snaží své vysílače maskovat (viz např. tento odkaz - https://www.idnes.cz/mobil/…
) tak např. ve Švýcarsku demonstrace byly tak velké, že 5G vysílače musely odstranit.

5G vysílače a stanice budou v obytných zónách po cca 100m (x počet operátorů). WHO (world health organisation) v roce 2013 uvedla vysokofrekvenční záření jako karcinogenní s možností vzniku rakoviny.

Nejčastějším úmrtím dětí do 18 let v rámci úmrtí na rakovinu je rakovina mozku.


ZÁVĚR - 5G JE ZBRAŇ PRO "OCHRANU OBYVATEL" JEJÍŽ HLAVNÍM "POSLÁNÍM" JE ZÁSADNÍM ZPŮSOBEM SNÍŽIT POČET OBYVATEL, DEBILIZOVAT ZBYLOU POPULACI A JEŠTĚ NA TOM VŠEM VYDĚLAT - a to ať už díky neplodnosti, tak nárůstem zákeřných nemocí (zdravotnictví a vaše nemoc je největší business)

11.09.2019 - 11:31 | Filtr
(Váhy) Jupíí » endymion
Je to hrozný.
09.09.2019 - 12:06 | Filtr
(Býk) Neretvička » AL8EX
Dnes jsem zaregistrovala i reklamu. :23: Jinak co tak chodím a jezdím mezi lidem českým, veliká část nemá ponětí, že tato technologie existuje.
03.09.2019 - 20:12 | Filtr
(Rak) AL8EX
tak 5G v plném proudu...a nikomu neuhne :24:


https://www.novinky.cz/veda-skoly/…
30.08.2019 - 21:42 | Filtr
(Rak) AL8EX » Jupíí
Být tebou prodám panelákovej byt a stěhuju se někam mimo (dokud má byt ve městě ještě cenu..)
..Somavedic opravdu čistí (harmonisuje) prostor - jako jeden z mála, ALE jak jsem psal..něco se s ním "táhne"...a já tyhle "háčky" prostě nemám rád
30.08.2019 - 21:39 | Filtr
(Rak) AL8EX » Anilah
já opravdu nejsem nějaký propagátor octování...ale ten ocet se nerozlívá po zahrádce...stačí pár litrů v kýblu a nechat pěkně vypařovat.

Šungit ja poněkud zvláštní ..tvoří jej fullerony a tak se vlastně neví, zda li jde o "kámen" nebo živý organismus...já mám šungitu poměrně hodně, ale přiznám se, že to není pro mě úplně ten nejlepší "čistič"a krevní skupina...

každýmu bych doporučoval křišťál a k tomu nějaký kámen, který si člověk nacítí..to je vždy to nejlepší..ten kdo je vnímavej si může všimnout, že si ho kámen vybere sám :5:
30.08.2019 - 18:25 | Filtr
(Váhy) Jupíí » AL8EX
Chtěla jsem si ho koupit, Somavedic.Jenže osobně nikoho neznám,kdo ho má a momentálně nejsem tak bohatá.V paneláku už nyní cítím přesíťováno. Uvažovala jsem často o přesunu někam ven, ale mám obavu, že za chvíli to bude jedno.
A obloha je poslední dny furt čmouhatá.
30.08.2019 - 12:30 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Neretvička
Však Ty jsi všudezdejší :)

Rozlívání octu - i kdyby nakrásně působilo na atmosfóru, jak popisuje Al8ex, tak co na ocet budou říkat rostliny, půda...
Mám dojem, že tím někdo právě hubí nechtěnou trávu.

[Turmalínové stěny by něco stály. Alespoň že si o nich můžeš nechat zdát:)
O šungitu jsem četla tak fantastické věci, že by spisovatel příběhů fantasy bledl závistí - netuším, kde je pravda.]
30.08.2019 - 06:24 | Filtr
(Býk) Neretvička » AL8EX
Rubelit... :1: Usmívám se. Sedí.
Mně kdysi hodně pomohl černý turmalín.
Teď mě láká stěna že šungitu, do budoucí jurty nevhodné. :16:
Křemík a jeho formy... Vrhlo by mě to v myšlence směr silikonová budoucnost lidstva. Radši ne. Umělotiny neokouzlí. Nemají hloubku. Škoda, že většina snahy o zjednodušení znamená ztrátu obsahu, porušení struktury. Přitom kolikrát stačí lehnout do trávy. :68:
29.08.2019 - 18:07 | Filtr
(Rak) AL8EX » Anilah
zpět k věci..Sigfox..ano, již z nás dělají "věci"...návratnost bude především v lehké manipulovatelnosti občanů, jejich každodenní sledování a sběr dat a ani se tu nechci rozepisovat, co takový "směrový paprsek" všechno umí ...ale jistě již každý chápe, že se to velmi podobá nově vyvíjeným zbraním pro tzv. "ochranu obyvatelstva".
29.08.2019 - 18:03 | Filtr
(Rak) AL8EX » Anilah
Nejbohatší lidi světa jsou jen díky nám, protože jsme přistoupili na hodnoty které ztělesňují...nejde až tak o ně, ale o to, co většina lidí žije a svým životem tak podporuje

_____

"OCTOVÁNÍ" nejsem nějaký velký vzdělanec v tomto, ale vyzkoušel jsem a mělo to své výsledky..těch článků je na netu dost..ale něco jsem dám...není to moje..

:::::
Celé je to zcela jednoduché, jde pouze o elektrický náboj atmosféry. Při CHEMTRAILOVÁNÍ se atmosféra nabíjí KLADNĚ a vznikají zde KATIONTY, jsou to kladně nabité molekuly. U OCTOVÁNÍ vzniká náboj opačný - ZÁPORNÝ, vznikají tzv. ANIONTY. Obojí je bezbarvé, bez chuti a bez zápachu.
ANIONTY, díky svému zápornému náboji, neutralizují viry s kladným nábojem a zároveň zneškodňují baktérie, eliminují zápach v ovzduší, zabraňují rozvoji nákaz.....Čím více je aniontů v ovzduší, tím méně je v něm škodlivin.
Žádný živý organismus, nejen člověk, nemůže existovat bez aniontů. Existence záporně nabitých elektronů na oběžných drahách jednotlivých atomů jim umožňuje přitahovat ze vzduchu různé mikročástice. Anionty též odstraňují ze vzduchu prach a zabíjí mikroby. Spojení „aniont – vzduch“ je analogií spojení „vitamíny – strava“. Anionty se často nazývají „vzdušnými vitamíny“, „prvkem dlouhověkosti“ a „čističi vzduchu“. Ačkoliv užitečné vlastnosti aniontů zůstávaly dlouho nepovšimnuty, jsou velmi důležité pro lidské zdraví.
Takže anionty mohou akumulovat a neutralizovat prach, ničit viry s kladně nabitými elektrony, pronikat do buněk mikrobů, ničit je, a tím rušit destruktivní působení na lidské zdraví. Čím je více aniontů ve vzduchu, tím je tam méně mikrobů (když koncentrace aniontů dosáhne určité úrovně, množství mikrobů se prakticky blíží nule).
Nejjednodušší a nejefektivnější možností, jak do vzduchu dostat co nejvíce aniontů, je OCTOVÁNÍ. Právě obyčejný OCET (jehož cena za litr se pohybuje cca okolo 10 Kč) má totiž záporný, vysoce kontruktivní náboj. Jestliže postříkáte OCTEM například silnici, začne se OCET okamžitě vypařovat do atmosféry. Tedy jinak řečeno, začnete neutralizovat atmosféru. A z vysoce kladné atmosféry (vytvořené chemtrailovaním) se záhy stane atmosféra neutrální, mnohdy i záporná, tzn. chemtraily se začnou rozpouštět....
Laicky řečeno: pokropíte chodník, silnici nebo jiný povrch OCTEM, ten se vypaří a cca po hodině místo počmárané chemtrails oblohy zažijete krásné "azuro" :-)
A hlavně neutralizujete to, co na nás "sprejují".


Více zde: https://octovani.webnode.cz/
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »