!Vedma!


04.12.2018 - 12:44
(Ryby) vilka amarylka
!Vedma!
Znate prosim Vas nekdo opravdu nejakou vybornou vestkyni,kartarku co opravdu ma dar?Moc dekuji za pripadny kontakt :1:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
09.12.2018 - 10:18 | Filtr
(Býk) Antony52
Tedy vědmu neznám. Ale pokud náhodou žádnou pořádnou neseženěš, tak si zkus pomoct sama. Je takový postup hojně využívamý v dobách antického řecka a egypta. S využitím spánku, repektive psoledních myšlenek před usnutím.
Večer v postýlce před usnutím zavřít o¨či, uklidnit se, uvolnit, ... předtavuji si jak ráno vstávám, jdu se umýt (třeba), snídaně, cesta do školy či zaměstnání, podle toho co vím (nebo si myslím) že budu doopravdy dělat.. A to do usnutí. Při pravidelném opakování mohu pak často ve snu vidět, co se mi v následujících dnech skutečně přihodí.
05.12.2018 - 14:39 | Filtr
(Vodnář) Putes » vilka amarylka
Já bych ti poradila, aby jsi si dala do google Astrovíkend a uvidíš kde nejblíže tvého bydliště bude nejbližší astrovíkend. Pak se podívej na plakát, jestli tam bude paní Naděnka Iždinská. Je to ruská vědma a kartářka. Zkoušela jsem se podívat do jejích stránek, ale už nefungují. Jenže bych řekla, že už je po akcích, protože probíhají po celé republice vždycky 2x ročně na jaře a pak na podzim. No,však se podívej, třeba něco najdeš.Chodila jsem k ní 1x ročně na roční výklad. Stály tam na ni vždycky fronty, ale já, že si s ní tykám, tak jsem vždycky všechny předběhla. Nechala jsem si udělat roční výklad, kde bylo bezvadný, že jsi si to musela psát a dozvěděla jsi se, co tě čeká do měsíce, do 3 měsíců, do půl roku a co do roku. To vše za 250JKč. A pak jsi si to mohla už jen odškrtávat. Dělá výklady i na 3 roky, ale tak zvědavá jsem zase nebyla.
Žije v Praze, kde má Ezoterické centrum a tel má 776 847 089.
Už jsem u ní dlouho nebyla, protože se mi nelíbí, že teď na Astrovíkendech vybírají nejen vstupné na tyhle odborníky, ale na každou přednášku, které tam běží celé dva dny nonstop. :17:
05.12.2018 - 11:08 | Filtr
(Ryby) vilka amarylka » Nejakbude
Ano budu rada za kontakt dekuji :3:
04.12.2018 - 18:11 | Filtr
(Býk) Nejakbude
Jo za mě jedna romka z Mikulova, narozdil od ostatních se na nic psychologicky nevyptava, nemá žádný esotericky keci a sama mluví. Pokud chceš kontakt napiš.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »