!Vedma!


04.12.2018 - 12:44
(Ryby) vilka amarylka
!Vedma!
Znate prosim Vas nekdo opravdu nejakou vybornou vestkyni,kartarku co opravdu ma dar?Moc dekuji za pripadny kontakt :1:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
04.02.2019 - 13:12 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » vilka amarylka
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele alarich, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ahoj.
Veškeré výklady karet, jsou jen otevření a náhled do Tvého podvědomí.
Ten, kdo tady píše o tom, že se dá kartama předpovědět To, co Tě čeká třeba za rok je podle mě nesmysl, neboť v kartách se nepoužívá přesný čas ,takový jak ho vnímáme my.
Vše záleží, jak se k tomu výkladu postavíš, protože ten výklad je dělaný v přítomnosti, tím pádem, když Ti nějaká kartářka vyloží, že potkáš do měsíce svou životní lásku, tak to platí v ten okamžik daného výkladu a pak už je to jenom na Tobě, jak si Ty sama v sobě ten výklad karet do budoucna přebereš.
Pokud budeš podle daného výkladu např.očekávat životní lásku, pak to klidně může dopadnout tak, že místo životní lásky, přijde zase jenom očekávání.
Doporučuji, pokud už půjdeš na ty karty, tak po ukončení výkladu se tím vůbec nezaobírat, protože myšlenkama se to dá velmi změnit a to většinou k ne zrovna zdárnému konci.
Upozorňuji, že je to jenom můj názor, který mám na základě svých vlastních zkušeností, jak s kartama, tak s Runama.
Jinak přeju, ať Ti ten výklad, pokud na něho půjdeš, dobře dopadne a splní se Ti tak, Vše po čem od Srdce nejvíce toužíš :3:
09.12.2018 - 10:18 | Filtr
(Býk) Antony52
Tedy vědmu neznám. Ale pokud náhodou žádnou pořádnou neseženěš, tak si zkus pomoct sama. Je takový postup hojně využívamý v dobách antického řecka a egypta. S využitím spánku, repektive psoledních myšlenek před usnutím.
Večer v postýlce před usnutím zavřít o¨či, uklidnit se, uvolnit, ... předtavuji si jak ráno vstávám, jdu se umýt (třeba), snídaně, cesta do školy či zaměstnání, podle toho co vím (nebo si myslím) že budu doopravdy dělat.. A to do usnutí. Při pravidelném opakování mohu pak často ve snu vidět, co se mi v následujících dnech skutečně přihodí.
05.12.2018 - 14:39 | Filtr
(Vodnář) Putes » vilka amarylka
Já bych ti poradila, aby jsi si dala do google Astrovíkend a uvidíš kde nejblíže tvého bydliště bude nejbližší astrovíkend. Pak se podívej na plakát, jestli tam bude paní Naděnka Iždinská. Je to ruská vědma a kartářka. Zkoušela jsem se podívat do jejích stránek, ale už nefungují. Jenže bych řekla, že už je po akcích, protože probíhají po celé republice vždycky 2x ročně na jaře a pak na podzim. No,však se podívej, třeba něco najdeš.Chodila jsem k ní 1x ročně na roční výklad. Stály tam na ni vždycky fronty, ale já, že si s ní tykám, tak jsem vždycky všechny předběhla. Nechala jsem si udělat roční výklad, kde bylo bezvadný, že jsi si to musela psát a dozvěděla jsi se, co tě čeká do měsíce, do 3 měsíců, do půl roku a co do roku. To vše za 250JKč. A pak jsi si to mohla už jen odškrtávat. Dělá výklady i na 3 roky, ale tak zvědavá jsem zase nebyla.
Žije v Praze, kde má Ezoterické centrum a tel má 776 847 089.
Už jsem u ní dlouho nebyla, protože se mi nelíbí, že teď na Astrovíkendech vybírají nejen vstupné na tyhle odborníky, ale na každou přednášku, které tam běží celé dva dny nonstop. :17:
05.12.2018 - 11:08 | Filtr
(Ryby) vilka amarylka » Nejakbude
Ano budu rada za kontakt dekuji :3:
04.12.2018 - 18:11 | Filtr
(Býk) Nejakbude
Jo za mě jedna romka z Mikulova, narozdil od ostatních se na nic psychologicky nevyptava, nemá žádný esotericky keci a sama mluví. Pokud chceš kontakt napiš.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »