Globální pakty


24.10.2018 - 23:04
(Vodnář) Anilah
Globální pakty
Pro zájemce přednáška Zdeňka Chytry
od 35.00 do 1.32.00

https://www.youtube.com/watch/…
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 6 5 4 3 2 1
Řazení:
09.09.2019 - 22:37 | Filtr
(Vodnář) Anilah
Přišla mi pozvánka na pochod za tradiční rodinu proti ratifikaci Istanbulské úmluvy, která se blíží...

Praha 14. 9. 14.00

https://alipro.cz/den-pro-rodinu/…

Díky za případné šíření.
19.02.2019 - 21:11 | Filtr
(Panna) Wiké » Anilah
to jo, zas některé věci tam jsou zajímavé
19.02.2019 - 20:22 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Wiké
Málo kdy se stane, že v nějaké knize souhlasím se vším do poslední tečky. Ani tato nepatří k výjimkám - zrovna ten bod, co jsi uvedla, je opravdu velmi sporný. Beru si jen to, co mě oslovilo.
19.02.2019 - 19:38 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Hébé
Jestli ty holka nekoukáš moc na Kovyho :61:
Manipulace médii? Jéje....to mi říká! To jsou vzpomínky! Vy máte prd zkušenosti, ale kdo zažil pěkně nahusto totáč, ten se musel naučit, co v tom bordelu je asi tak nejvíc PRAVDĚ-PODOBNÉ. Co se tak nejvíc pasuje k realitě, skutečnosti - a co je vyloženě výmysl. To je to tvoje "proč" - a to je vlastně jediné důležité. Zbytek je nedůležitý. A "kdo"? To je už vůbec nedůležité.
Mockrát se stane, že člověk musí souhlasit s takovým "kdo", o kterého by si jindy neopřel kolo....ale když se zrovna trefí?
A jestli se někdo trefí, či šlápne na kuří oko - to už ze zkušenosti lze poznat.
Ptej se starců - budou to vědět :37:
19.02.2019 - 19:14 | Filtr
(Panna) Wiké » Anilah
Já jsem to přeletěla, musela bych si to přečíst.
Je tam kritika Freuda, ta může být oprávněná.
Eugenika je pro mě děsivá str. 292, bod 4. -to nejsem pro.
19.02.2019 - 12:17 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Wiké
Sebemrskači, ať už mají pozadí křesťanské nebo buddhistické, velmi snadno podléhají maistreamovému vymývání mozků. Jak je někdo infikován virem, je léčba obtížná.
Postoj odevzdanosti a zvráceného sebezničujícího „humanismu“ v konečném důsledku rozhojňuje zlo. Kdyby ses zeptala lepšolidí, jestli chtějí žít ve světě, kde je pohlavní segregace, ženy jsou v postavení podlidí, mohou být znásilňovány, obřezávány, nuceně vdávky atd., atd., tak by asi souhlasil jen choromyslný. Jenže protože si nejsou schopni přiznat, že takhle nakonec bude vypadat evropský chalifát, resp. každá země, kde převdládne islám, dopracujeme se právě tam. Do peklíčka. Celá kultura půjde do kytek - kupř. ve Francii přelepují dopisní známky, kde mají ženy odhalený krk, aby muslimští pošťáci vůbec psaní doručili (kauza Šafránková coby Popelka). Asi by jinak měli problém s erekcí. To je samozřejmě to nejmenší. Pálením, knih, ničením křesťanských památek a umění obecně, likvidací bílích mužů a ponížením žen to bude končit.

Fanatikům to nevysvětlíš a nemá cenu s nimi diskutovat.

Na propagandě (víceúrovňové) se pracuje velice dlouho. Už jsem tady vícekrát zmiňovala a doporučovala knihu P. Bakaláře Tabu v sociálních vědách. Dost podrobně vysvětluje, z kterých hlav myšlenky rovnocennosti všech kultur pocházejí. Taktéž koncept různých druhů IQ, ale i koncept individualismu, sexuální revoluce a všeho, co posloužilo jako beranidlo k rozbití křesťanské rodiny, nebo chceš-li rodiny bílé populace.
Můžeš třikrát hádat - nosatí...
18.02.2019 - 20:24 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Wiké
Tak...k těm ženám...mě stačily ty v Bosně a Chorvatsku...ještě před cca 10 lety (nyní nevím) v těch rozstřílenejch částech. Sem si tam i pobrečela.
Takže nemusím jezdit až na černej kontinent.
K sebemrskačské teorii....doufám, to tak není...doufám a snad i věřím, že nebude nutné poznávat, co už je nám jasné (snad většině).Ve smyslu ničení žen....tam je to jasný.
Ve smyslu neviny "neovlivňování stavu" v zemích odkud sem proudí....no naprosto čisto nemáme....stačí vidět souvislosti ....ale jiní jsou na tom daleko hůře.
Ale mi zas spolupracujeme s těmi jinými. :63:
Nedohlédnu. :22: Co nadělám.
Nevím co napsat :61:...to se mi děje poslední dobou nějak často.
Tak to nechám na chytřejších a už jsem zticha :3: :29:
18.02.2019 - 19:12 | Filtr
(Panna) Wiké
Já píšu k takovému trendu, co tady zmiňují občas někteří, nevím, kde se to bere, třeba se mi to jen zdá, ale mám pocit, že si to myslí víc lidí.

Taková sebemrskačská teorie, že nás má něco vychovat, mám pocit, že to máte jako za trest za to, že nevycházíme se Zemí, s přírodou.

Já si myslím, že si nic špatného nezasloužíme a nechtěla bych žádné kroky zpět. Ještě se ani ženskost nevzpamatovala - hodně žen má třeba v sobě živé vzpomínky z min. životů z inkvizice a já teda pojetí ženy podle imigrantů nechci zažívat ani milimetrem svého těla nebo duše.

Nikoho jsme nekolonizovali, máme tedy výborné předpoklady zůstat ušetřeni a nevidím důvod, proč se vézt s někým jiným.
Myslím, že ženskost nemá utrpět takové výzvy. My jsme to nevytvořili. Měla by se v klidu rozkořeňovat a probírat a ne takové kroky zpátky.

Vždyť Země se ničí konzumem a odpadky, ale ještě víc myšlenkovými generátory (myslím tím různé sekty, režimy..), které ze všeho živého odsají energii a život ztuhne. Myslím, že Zemi hlavně tohle bolí.

K tomu mě inspirovaly (sice nemnohé) cesty. Přistála jsem v jedné Zemi v Africe a zezelenala jsem, protože jsem ze země cítila znásilnění. A jak jsme jeli busem k hotelu, v řekách byly vysypané odpadky, na kaktusech nalepené igeliťáky, vytlučené zdi a z nich se vysypávaly odpadky, smutné ženy jak muly nesly nákupy a muži jen seděli u zdí a nic nedělali. Žádná úcta ke svojí přírodě. Třeba proto tam uschne a lidé odcházejí jinam.
A tolik zde oplivávaní našinci se mají starat a sami si plivat na hlavu, že za to můžeme. To je ta nebezpečná myšlenka globální spravedlnosti. Ať se nepozná, co je čí.
A lidé tady mají rádi svou přírodu, ne asi všichni, ale hodně lidí se snaží.
18.02.2019 - 10:53 | Filtr
(Býk) Deam » mili111
Hodně dobré, jen bych úplně nepodceňoval touhu po svobodě v islámských zemích - hnutí My Stealthy Freedom v Íránu (https://en.wikipedia.org/wiki/…)

I Saudská Arábie, jínak hnízdo té nejhorší verze už tak dost špatného náboženství, by mohla mít až 25% nábožensky vlažné populace (https://en.wikipedia.org/wiki/… )

Ale těžko to zobecňovat, protože u jiných zemí, jako Afghánistán či Pákistán, podobně velké projevy skepse a odmítání islámských nařízení vidět není.

Třeba je to tím, že jde o typické příklady poturčenců, zatímco Íránci se cítí silní v kramflecích díky historické paměti na slávu z dob před islámem a Saudy zvlčil konzum či toho mají prostě po krk - ta skeptická část.
18.02.2019 - 09:54 | Filtr
(Vodnář) mili111
Tohle mi přijde takové přehledné...jednoduché...bez přehnaných emocí...
https://pravyprostor.cz/pokojne-ovl…

PS: vnímám možnost vynutit si hrozbou terorismu hlídání v ulicích a zákazy v oblasti internetu....vnímám důležitost rozlišovat mezi ....
hmm...příměrem: je to ovšem dost tenké lano na to, aby se mohlo na čas odhodit závaží na jedné nebo druhé straně...by se pak už nemusela chytit rovnováha :3:

je tu ještě druhá varianta....něco jako "naše veselá revoluce"..že prostě některé věci musí proběhnout...pokud si je jinak pro většinu nelze naplno uvědomit a pak je to pumpička....jen to asi nikdo z těch, kdo má děcka fakt nechce (no i bez)
17.02.2019 - 22:25 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Wiké
Děje se toho opravdu hodně. Brzy sem přidám odkaz na video o nové evropské armádě, to je teprve nářez.
17.02.2019 - 22:22 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Hébé
A ještě něco, proč mě oslovuješ „lidi“???
17.02.2019 - 22:14 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Deam
To byly jen příklady. Aby si konečně někteří lidi uvědomili, co nás čeká.
Jenže víra v pravdu a lásku Frau Merkel je, jak se zdá, nekonečná... :(
17.02.2019 - 22:12 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Hébé
A co jsou podle Tebe ta věrohodná média? CNN, která informovala, jak Irák má zbraně hromadného ničení, a na základě toho byla rozpoutána válka?

Už jsem zvyklá, že když píše novinář placený Bakalou, je článek zaručeně pravdivý, když jej napíše někdo z média, které nepatří oligarchům, tak je to žvást.

Kdo chce, může si informace zkusit ověřit - máš svobodu, tak to udělej! Nenutím Tě těm článkům věřit.

Mně docela stačí, že jsou zatýkáni lidé, kteří se snaží informovat o kriminalitě migrantů (T. Robinson), nebo třeba na Slovensku člověk, který vápnem napsal na parlament 1 %.
https://dennikn.sk/28535/…

Klidně si založ web - jak dlouho Ti ty výmysly lidé budou zobat, jsem zvědavá.
17.02.2019 - 21:56 | Filtr
(Býk) Deam » Hébé
Mno tak si vezměme zdroje posledního příspěvku od Anilah - přes "pochybný zdroj" se dá celkem snadno doklikat ke zdroji původnímu - světe div se Dánská státní televize - http://nyheder.tv2.dk/politik/…

Co se týče Nizozemí - https://www.ad.nl/binnenland/…

Nizozemské noviny založené roku 1946, pravda, je to bulvár, ovšem to už tak bývá, že taková nepěkná témata "seriózním" novinářům zrovna nevoní.

Ani jedna ze zpráv není zrovna žhavá novinka, to však na jejich pravdivosti nic neubírá.
17.02.2019 - 21:34 | Filtr
(Býk) Deam » Deam
A ještě dodávám k tomu Finsku - https://vdare.com/articles/…

Nejsem si jistý, jestli už jsem to nepostoval jinde, ale ono se to neztratí. Spousta lidí strašně ráda zavírá před takovými věcmi oči.
17.02.2019 - 21:32 | Filtr
(Rak) Hébé
Proboha lidi, vy nevidíte podobu těch zdrojů, ze kterých tyhle informace čerpáte?

Říká vám něco manipulace médii? Ověřitelnost informací? To, že v dnešní době nestačí jenom něco číst (a nejlépe vyhledávat přesně ty informce, které podporují NAŠI verzi pravdy, že), ale taky se zajímat o to, KDO to píše, proč to píše a pro koho to píše?

Vždyť je to úplně stejné, jako bych si založila webový stránky a psala tam jako anonym o tom, jak jsem viděla věc xxxx, odcitovala bych tam místního policistu a pár "očitých svědků", vyvěsila to na web a našlo by se evidentě x lidí, kteří by tu informaci brali za pravdivou!

Svět fakt není černobílej. Když sem někdo dá protinázor, tak to někteří odmítají číst a vnímat. Tak o co tady vlastně jde? O potvrzování si vlastního názoru? Utvrzování se ve strachu? Hledání někoho "tam venku", personifikaci vlastního bubáka?
17.02.2019 - 21:22 | Filtr
(Býk) Deam » Anilah
Ono to Dánsko je už z roku 2017, akorát na PP to přetiskli celkem nedávno. S ohledem na to, že pro problematické migranty zavádí odsun na izolovaný ostrov, už jim asi taky pomalu dochází trpělivost - snad včas.

Nizozemí - mám pocit, že stačí vzít libovolnou zemi, kde je množství migrantů islámského vyznání větší než malé a je to všude stejné. Zotročování žen nevěřících prostě patří k bontonu nemalé části mužské muslimské populace...však to mají posvěcené v tom svém koránu a sám Mohamed byl pro ně všechny vzorem viz chronicky známá první "manželka" ve věku 6 let.

Pro připomenutí Finsko:

https://www.idnes.cz/zpravy/…
17.02.2019 - 21:13 | Filtr
(Panna) Wiké » Anilah
To je děsivé.
Dík za informace.
Snad to tu vydrží bez. Vůbec bych nechtěla takové životní zkoušky zažít..
17.02.2019 - 20:48 | Filtr
(Vodnář) Anilah
Novinky z Dánska:

https://pravyprostor.cz/dansko-ve-v…

a z Nizozemí:

http://www.protiproud.cz/politika/…

Na konci o sexuálních otrokyních...
06.02.2019 - 21:36 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Anilah
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
no právě.
jsme národ sekáčů
nebo spíš vysekanech zelenejch mozků.

já chápu, že lidi nechtěj mít na zahradě úplnou džungli
ale když ty hovada začnou jezdit i v neděli
tak to už je na mě moc.

proto tam jezdím hlavně přes zimu.
jsou krátký dny
ale totální ticho
i ptáci držej hubu.
to miluju.
miluju absolutní ticho.
06.02.2019 - 21:20 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Buh je tlak
To je smutný - chatu vyměnit. Jestli by sis teda pomohl. Jinde zase řvou sekačky, motorové pily, brusky a jiný vercajk.
Každopádně jsou špunty nezbytná součást KPZ. :)
06.02.2019 - 12:43 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Psyko
Tak si nastuduj primární zdroj a pak něco mluv. Nebo neumíš číst?
05.02.2019 - 13:34 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Anilah
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
pěnový špunty jsou super vynález
od tý doby, co nám kolem chaty jezděj kyvadlově autobusy plný poláků
a tiráky s nákladem
jezdím na chatu relaxovat
se špunty.

akorát si musím dávat bacha abych je vyndal
než půjdu ven.
05.02.2019 - 11:58 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Anilah
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Psyko, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
OK, zda se mi, to, co Chytra rika, jsou pomlouvacne klepy. Zavadne/nespravne.
Příspěvky: 140-116 115-91 90-66 65-41 40-16 15-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »