Kdo řídí náš život?


12.09.2018 - 19:57
(Střelec) feryn3
Kdo řídí náš život?
Řídí někdo svůj život podle horoskopů...."hvězd" a jak vám to vychází?

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
06.10.2018 - 20:26 | Filtr
(Ryby) pozemstan » marvan
"pokud jej vypracuje zkušený astrolog"

za 15 Korun?
06.10.2018 - 19:16 | Filtr
(Býk) marvan
Odpověď na otázku “Kdo řídí náš život?” je: my sami přeci, není snad člověk nadán svobodnou vůlí? Otázce “Řídí někdo svůj život podle horoskopů” příliš nerozumím. To jako ve stylu Jáchyme hoď ho do stroje? To snad ne :) Horoskopy, alespoň co já vím, jsou nástrojem poznání, nikoli nástrojem k řízení. Pokud je tím myšleno, zda horoskop skutečně odpovídá skutečnosti, pak ze své zkušenosti mohu odpovědět: rozhodně ano, pokud jej vypracuje zkušený astrolog.
04.10.2018 - 12:35 | Filtr
(Beran) Háňa*
Podle hvězd se přece řídí sám, vždyť ty hvězdy tam "visí" a "krouží" bez našeho přičenění.
My jen pádlujeme, vybíráme zatáčky a sjíždíme peřeje v tom, co nám bylo dáno.
04.10.2018 - 11:55 | Filtr
(Rak) DramaQueen
Já na hvězdy již dnes tolik nekoukám. Řídím se hlavně intuicí a srdcem. Kam mě to "táhne", kde to cítím, co mi říká srdce....
A čím sjem starší tím více vše odevzdávám a nejvíce sebe samu....nechávám plynout věci s důvěrou....je to ženská energie, která přijímá.... v tom jemi dobře.....ve stavu napojení na sebe, na vnitřní dítě, přítomný okamžik, svojí duši, ducha a bezpodmínečnou lásku.

Přijímám to co mi do života přichází a pak s tím vším pracuji jak nejlépe umím. Vše jsou zkušenosti. A zároveň se učím být vědomým tvůrcem v každé situaci....nenásilně...bez tlaku....s lehkostí, hravostí, radostí a štěstím....plynu s řekou života....

:79: :68: :74:
18.09.2018 - 11:51 | Filtr
(Býk) player
Albrecht z Valdštejna řídil a dopadl...nic moc.¨

Doporučuji na youtube Popel a Hvězdy. Extratřída film.
14.09.2018 - 12:09 | Filtr
(Střelec) Drahomiluše
To ono, co nás řídí, by mohla být kombinace více vlivů, než si myslíme. Taková směs našeho horoskopu, naší svobodné vůle, našeho osudu, naše přání, které vysíláme do Vesmíru, vůbec vliv našich myšlenek a činů.
14.09.2018 - 09:59 | Filtr
(Rak) Urania
Neriadim sa horoskopom to znamená že nerobím veci podľa toho aké mám aspekty a podobné veci, riadim sa svojou intuiciou a predsa žijem ten svoj život dosť podľa tých hviezd.
14.09.2018 - 08:37 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Tak "řídit podle nich svůj život" je asi silné slovo, ale konstelace beru v potaz (hlavně ve smyslu nejít hlavou proti zdi) :1:
12.09.2018 - 20:29 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petr204, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Když budu vycházet z kvantový fyziky(Einstajna) a trochu z vlastní zkušenosti,tak pravda je řídíme pouze pohled na svůj život.Pokud jsou energie a hmota skutečně tak provázané,že jsou jedno a pokud je pravda,že když něco nebo někdo pozoruje či měří částice,okamžitě mění svoje chování.Jinými slovy,vždy je nekonečně mnoho možností,co může být a pokud zasahujem do dané věci,byt pouhou myšlenkou,začnem pozorovat a situace změní vývoj.Pokusim se to uvést na příkladu:
Např.vim,že zítra mám jezdit do Pardubic s betonem,začnu si v hlavě projíždět trasu a vlastně v myšlenkách už proběhl celý zítřejší den a dokonce můžu uvěřit,že takový sutečně bude,ano je to jedna z možností.
Jenže ráno přijdu do práce a šéf mi oznámí,že nebudu jezdit vůbec a dá mi jinou práci.
Nebo jiný příklad:Někdo chce změnit nějakou událost,třeba odvrátit smrt blízkého,který leží na aru.Posílá mu lásku,energii a veškerou svoji pozornost věnuje pouze jemu.Realita je ale úplně jiná,blízký člověk kolabuje a realitu vůbec nezajímá,co si do přeje nebo nepřeje,je neutrální.A tím,že se jí pokoušíme ovlivnit,tak se změní její vývoj,ale opět nikdo neví,kam bude směřovat.Jakmile někam zaměříme pozornost,zasahujem do děje.Takže odpověd na to,zda my sami nebo něco řídí naše životy zůstane nejspíš tajemstvím a všechno budou pouhé teorie.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »