Jak rozpoznat ascendent


06.08.2018 - 16:51
(Rak) Tralalala100
Jak rozpoznat ascendent
Zdravicko! Velice by mě zajímal ascendent jednoho člověka ale vůbec nevím jak jej zjistit. Nějaká technika? xD nebo intuice? Co do vzhledu vypada naprosto jako popis daného slunečního znameni, v tomto znameni - vodnar, má slunce i Venuši. Je možné ze i ascendent protože vzhledově vypada naprosto vodnarsky a co do povahy taky citim silne působení Vodnáře? Nebo to muže být jen vliv slunce a venuse a asc naprosto jiný. Nevím nevím. Vrtá mi to hlavou

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
06.08.2018 - 17:06 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
A on čas narození ví, nebo ne? Není to jen tak nějaký rozmar, kdy za zády dotyčného zjišťujeme, aby on nevěděl, třeba jeho horoskop, to né, že? :3:

Podle vzhledu bych to nikdy nedělal. To je skutečně zavádějící. Kromě toho může mít například v 1. domu Uran...

Jinak profi astrologové dělají rektifikaci času narození. Je to pracné a tudíž asi ne levné (ceny netuším ani přibližně). Ta je přesnější u lidí starších, kteří už mají něco odžito. A chce to dosti podrobný a časově seřazený seznam důležitých životních událostí (narození dětí, sňatek, rozvod, zlom v kariéře, úrazy, úmrtí rodičů...). Ta by měla přijít na řadu až naposledy, když selže dohledávání času narození (dotazy na rodiče, příbuzenstvo, matriky atd.) a i tak bych tomu nedával 100%.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »