On Býk já Ryba, Synastrie


08.07.2018 - 22:03
(Ryby) Ann33
On Býk já Ryba, Synastrie
Může tento vztah fungovat? Zatím jsme jen kamarádi, z mé strany tam ale cítím něco víc, nevím, jak je na tom on...Zajímá mě Váš názor. Děkuji
Já: 12. 3 1995 13:25 Brno
On: 21. 4 1995 17:05 Brno
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
11.07.2018 - 12:08 | Filtr
(Ryby) Ann33 » Sosna zvlčelý
Máš pravdu :)
Hlavně já všechno moc řeším a nad vším moc přemýšlím. Nejlepší je věcem nechat volný průběh a ono to nějak dopadne, co se má stát se stane a důležité je žít tady a teď a neřešit to, co by mohlo být kdyby. :)
11.07.2018 - 11:18 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Ann33
I když je nám někdo "souzený", neznamená to, že s námi musí zůstat (my s ním)!

(A také s námi může zůstat a přitom nebýt s námi. Jsme tajemství...)

(editováno)
11.07.2018 - 11:15 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Ann33
Hele, k tomu dilematu Ti povím jediné (mně to několikrát pomohlo):
Jestli je to především fajn člověk, nemusíš se bát projevit. I kdyby tě odmítl, že třeba to necítí stejně, nebo má jiný objekt zájmu, o který usiluje, nejvýš kolem sebe budete chvilku trošku divně chodit, ucuknete pohledem, ale pak se to usadí. A kdyby ne, kdyby Ti začal vědomě ubližovat, rozkecávat to atd., tak tam Tě rozhodně nemusí mrzet, že z toho nic není. Naopak si můžeš blahopřát, že z toho nic nevzniklo, že jsi na to přišla včas, protože co s takovým člověkem?
Jsou lidé, kteří ti budou tvrdit, že pouhé přátelství muže a ženy není možné, že vždy je to jen buď a nebo. Těm můžeš i nemusíš věřit. Já jsem popřením jejich tvrzení. Velmi cenná letitá (více než 20 let) přátelství udržuji i tam, kde bylo nějaké větší citové pouto, ale vztah z toho nebyl. Kdyby byl, kdo ví, jak nyní by to vypadalo? Eh, tak či onak, nejlíp je právě teď. Všechno vždy bylo právě tak, jak mělo být a já s Osudem a tím, jak jsem si jej zařídil, jsem spokojen.
11.07.2018 - 10:15 | Filtr
(Ryby) Ann33 » tiferett
Děkuji za odpověď :)
Ano, vím, že se s tím musím poprat sama, jen jsem chtěla vidět pohled někoho jiného z té astrologické stránky.

A teď mě napadá jedna otázka...Jak se pozná v astrologii, že je nám někdo souzený, jde to?
11.07.2018 - 10:06 | Filtr
(Ryby) Ann33 » Sosna zvlčelý
Děkuji za odpověď. :)
Nevím co se to stalo, úplně mě okouzlil a to nejen z té sexualní stránky ale i z té duševní a že jsme ve spoustě věcech úplně stejní. :)
(A to já jsem ohledně chlapů dost náročná a jen tak někdo mě neokouzlí )
Cítím, že to s ním asi nebude jednoduché, ale kdo říkal, že to má být snadné? :D
Ale jak píšeš, nechtěla bych o něj přijít jako o kamaráda, takže se ve mně pere to, jestli mu mám říct, co k němu cítím nebo jít dál a naše přátelství zůstane takové, jaké je.
11.07.2018 - 09:15 | Filtr
(Střelec) tiferett
Prúdia medzi vami krásne energie, ale aj dosť nesúladných energií, ktoré by boli vážnou prekážkou trvalého vzťahu. Zo začiatku môžeš vnímať tie harmonické aspekty, ktoré medzi vami iskria, ale po dlhšom čase "vylezú na povrch" tie rozdielnosti, ktoré by mohli byť hlavne pre citlivú a vnímavú Rybu problémom.
A napokon - ty ako Ryba si dosť intuitívna a vnímavá, aby si si mohla sama odpovedať, čo cítiš, ako to cítiš, po čom túžiš a miesto aby si sa pýtala cudzích ľudí, nájdi odvahu a porozprávaj sa s objektom svojej túžby. Nebuď neistá. Napokon - Býk a RYba celkom spolu ladia, možno sa vám podarí nájsť spoločnú reč.
10.07.2018 - 23:29 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Když se nikdo k odpovědi nemá, napíši svůj pocit, aby diskuze zcela nezapadla.

Tento mladý muž může mít pro Tebe a tvůj život velmi vysokou cenu. Až tak moc, že stojí za zvážení, zda kvůli zamilování stojí za to ohrozit případnou existenci přátelství.
Pro partnerství a jeho trvalost zde vidím mnoho překážek. Když ty se podaří zdolat, což je velmi nejisté (ale to je vždy), může to skutečně být krásný vztah. Jen jestli cena takového vztahu není příliš vysoká...?
Určitě máš na to jej zaujmout a posunout vztah dále. A určitě by to bylo hezké. Alespoň než by se něco pokazilo. Ale pokud tím (tou představou) by sis měla případný vztah kazit, určitě se do ničeho nepouštěj. A pokud se toho nebojíš, pak směle do toho. Určitě to bude zkušenost cenná. A nic není zaručeno, nikdy. :15:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »