Volba povolání


01.07.2018 - 20:38
(Ryby) oldsoul
Volba povolání
Zdravím,
Kdo by byl ochoten se kouknout na Můj horoskop a poradit při výběru povolání? :)
Stojím na rozcestí a přemýšlím, kudy dál....
Určite by to melo byt něco originálního, nejlepe něco, kde mohu spojit duchovní stránku s uměleckou (malovani).
Děkuji :)

Příspěvky: Všechny | Khalia Zvlčelá

Řazení:
09.07.2018 - 10:25 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Sosna zvlčelý
No jo, když ona původní diskuze stojí na ´pomoci s výběrem povolání skrze horoskop´, čili teoretizace. A k tomu, aby byli někteří schopni vnímat naprosto neomezené možnosti (omezené jen naší fantazií) dnešní reality, museli by si vyndat hlavu ze :71:. :4:

A co my vlastně víme - hranice chudoby je pro každého jinde. Někdo se opravdu cítí chudý, když nemá roční obrat alespoň milion. Ale to je opravdu na tom vnitřním (a posléze vnějším) nastavení každého jedince. Někomu stačí i půl. (:

Když člověk umí tvořit, dělá to se zápalem a umí s internetem, neexistuje jediný pádný důvod, proč by nenašel svou klientelu. Vidím to dnes a denně.

Ať už se robí malby na plátno, mandaly, svíčky, přívěsky, postavy z Fima, kostýmy, potahy na mikrofony - nebo teď jsem se seznámila s paní, která háčkuje naprosto nádherný šaty - vždycky to může bejt fakt slušný živobytí.


Před Tvým tátou jsem dávala klobouk dolů už několikrát - tam je zrovna krásně vidět, když někdo vezme život do svých rukou. :15: :1:

Ale jak oba víme a známe - zkušenost je v tomto nepřenosná. To, co říkáme/píšeme je pro všechny, co to neznají, prostě jen a pouze teorie; slova o něčem, co si jen stěží představí.

***
Zakladatelko - vzdušný zámky si tvoř, a to co možná nejvíc. Cvič fantazii, protože to je to, co Ti určuje směr a Tvou realitu. Je to naprosto zásadní a tím by měl každý začít. :15:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »