Průběh celého života je nalajnován astrologicky ??


30.05.2018 - 21:13
(Lev) Lesilie
Průběh celého života je nalajnován astrologicky ??
Dobrý den,

je pravda, že průběh naprosto celého života je dán astrologicky ??
Že vše je jakoby naplánované a i to, čím člověk bude procházet po období života, kdy se pohybují planety ??
Tedy že jsou dané např. krize, krachy, zdary, nezdary.. Zkrátka vše a člověk vlastně nemůže s tím nic udělat, pouze přijmout to, co se děje a bude dít ??

Je mi zle z představy, že všechno to, co se dělo (a bude dít), bylo a je "chladnokrevně naplánováno" (nevím, jak to jinak napsat :24: ) skrze hvězdy.
Kdejaký astrolog je schopen rozebrat člověka na šroubek a říct mu, čím si nyní dle hvězd prochází a bude procházet.

Tedy pokud by měl člověk třeba dané astrologicky to, že do patnácti let bude mít obrovskou krizi, materiální bídu a přijde o vše (i o střechu nad hlavou, bez příbuzných a přátel) bude bezdomovec, tak prostě bezdomovec bude a nejede přes toto vlak ??

Příspěvky: Všechny | bubobubo

Řazení:
18.06.2018 - 07:46 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » bubobubo
takže něco bylo..
17.06.2018 - 23:23 | Filtr
(Střelec) bubobubo » Bosch
bylo nebylo
17.06.2018 - 23:16 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » bubobubo
no a bylo, nebo nebylo?
17.06.2018 - 23:01 | Filtr
(Střelec) bubobubo » Bosch
Tak bylo nebylo verze je platná všeobecně ne?To není třeba zkoušet.
12.06.2018 - 09:39 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » bubobubo
A nezapomněla jsi se zapojit do zástrčky? :25:
Tak potom zkus ještě verzi "bylo nebylo" třeba ta bude fungovat.
11.06.2018 - 23:57 | Filtr
(Střelec) bubobubo » Bosch
No já odpověď znám 42,ale je mi to k prdu,asi blbě zvedám palec a vždycky zapomenu ručník...
11.06.2018 - 17:30 | Filtr
(Rak) aktigram » bubobubo
...,ale áno môže to byť náhoda z tvojho pohľadu, ale náhoda to naozaj nie je. Ako človek dozrieva tak pochopí mnoho vecí, odrazu sa mu začne skladačka skladať a všetko do seba zapadá, len k tomu musí dôjsť.
11.06.2018 - 12:39 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » bubobubo
nemůžeš spočítat něco co dosud neexistuje
co začne existovat až v momentě když to začneš počítat jako algoritmus který neustále jen narůstá do nekonečného počtu kroků
kolikrát můžeš například oběhnout atletickou dráhu? technicky teoreticky nejsou žádná omezení
a pak nemůžeš nikdy popsat všechny okrajové podmínky vesmíru i v tom případě kdyby vesmír byl statický případně i dynamický ale uzavřený definovatelný objekt
nemůžeš započíst například to že celek je více než pouhý součet jeho částí tudíž by jsi nacházela stále další a další proměnné kterých se dá vymyslet nekonečný počet
uzavřel by se teprve tehdy když by jsi jej záměrně přerušila uzavřením (omezením) systému do stavu s nejnižší teplotou T = 0 K (při absolutní nule) kde entropie soustavy rovna nule ovšem problém je v tom že tento stav soustavy je nedosažitelný konečným počtem kroků (3.termodynamický zákon)
tudíž žvanivci neznalí ani fyzikálních zákonů nemají páru o čem mluví když chtějí nacpat vesmír do stroje
11.06.2018 - 11:55 | Filtr
(Střelec) bubobubo » aktigram
Náhodou jsem se právě...právě teď pro něco rozhodla...jestlipak už to bylo někde nalajnované???
Když si jen představím,což ani nelze,že by každý sebemenší impulz v mozku,o kterých ani nevím,neb si je neuvědomuji,byl nalajnován,tak bych o něm přece vědět musela,aby nebyl považován za náhodu..potažmo náhodné rozhodnutí.Vše o čem nevím,je z mého pohledu náhoda,neuvědomuji si,že to udělám a když si to neuvědomuji,tak to není nalajnované...nepočítám s tím.
Takhle to vnímám já.
Za nalajnování považuji návod...25.6. se rozhodneš,že ráno otevřeš okno a tím oknem v tu chvíli vletí pták a nakadí ti na hlavu.Nepůjde to umýt a ty kvůli tomu nestihneš důležitou schůzku....atd...
07.06.2018 - 08:24 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » bubobubo
:15:výsmol :61:
07.06.2018 - 07:17 | Filtr
(Ryby) pozemstan » bubobubo
Každý si může přečíst, co jsem napsal - jak všude opatrně formuluju, prakticky skoro nikdy nenapíšu žádné kategorické tvrzení, neuvozené žádným změkčujícím "možná", "nejspíše" a podobně, pokud si za tím plně nestojím. A každý si může přečíst jaks to překroutila.

Cokoliv jiného než zpátečka je v tvém případě v této situaci dost za čarou... :8:

Nehledě k tomu, že nejde o moje "popření" jednoho slova, ale o TVÉ popření mnoha mých slov - zase mi podstrkáváš svoje vlastní chyby...
07.06.2018 - 06:56 | Filtr
(Střelec) bubobubo » pozemstan
No tohle jsem zrovna předvídala,že jediné,s čím se zas vytasíš,bude výsmol o popření jednoho slova,na které se upneš.
Ale ani to nebylo nalajnované...
06.06.2018 - 21:48 | Filtr
(Ryby) pozemstan » bubobubo
Já nepotřebuju nikoho přesvědčit ani nejsu sám "přesvědčený" - pouze říkám něco, co nikdo nevyvrátí (a to je obrovský rozdíl). Někdy mi přijde, že se tu bavím s Tatarama resp. s lidma co v mém textu vidí úplně něco jiného než co tam skutečně je... Rozumíš vůbec slovům jako "nejspíše", "z velké části", "když"? Je vůbec čeština tvým rodným jazykem, že z takových slov odvozuješ "přesvědčený" místo "připouštějící i jiné možnosti"?

Na podporu existence nějaké nepředvídatelnosti tu nezazněl ani jediný argument... Což je tristní. Resp. jediný, kdo alepoň naznačil, jsem byl (pro tebe paradoxně) pouze já. A ty pak O MNĚ napíšeš "přesvědčený" a "nepřesvědčil"... To píšeš možná tak o sobě, jinak si nedokážu představit, kdes na to došla, když v mém textu nic takového není. Vpodstatě je to docela drzost - zrovna ty mně napíšeš "přesvědčený"...

Jinak i kdyby neexistoval nikdo, kdo by dokázal předvídat, tak to neznamená, že předvídat nelze. Nebyla by to dokonce ani nijak důležitá indicie. Asi tak jako by ve středověku někdo řekl, že létat ve vzduchu nelze, protože to můžou jenom ptáci a žádný člověk to nedokáže...

Jak říkám - zatím žádný argument na podporu tohohle "nenalajnování" - jen hodně "přání otců myšlenek" a "přesvědčení" ...a převracení smyslu napsaného :8:
06.06.2018 - 21:10 | Filtr
(Střelec) bubobubo » pozemstan
Tak jsi o tom přesvědčený,ale mě jsi nepřesvědčil.Už jen to,že tvrdíš,že jsou dopředu určena ano-ne všech lidí.To předvídáš ty a možná několik dalších individuí a to je málo. :3:
Ty astrologii neřešíš,ale o tu zde právě šlo.
06.06.2018 - 20:25 | Filtr
(Ryby) pozemstan » bubobubo
Když se něco dá (úspěšně) předvídat, tak to znamená, že je určené, že to tak bude :3: Jen nepředvídatelné věci nejsou nalajnované.

A vzhledem k tomu, že předem určená jsou všechna ano-ne všech lidí, budeš si muset najít jinou berličku, která ti dodá nepředvídatelné věci. :5: Bez toho to všechno nemá kam uhnout.

A jak říkám, astrologii neřeším. Ale pokud by byla skutečně mocná (což nevylučuju ani nepotvrzuju), neměla by mít problém určit všechno. Prostě všechno.
06.06.2018 - 10:28 | Filtr
(Střelec) bubobubo » pozemstan
Předvídat kudy půjdou všechna ano-ne.To není nalajnování.
Nalajnování,tak jak to chápu od autorky je,jestli ti ve ctyřiceti přejede traktor nohu.Jasně že v horoskopu by to nebylo přímo takhle.A tam není jasné kudy jde ano-ne.Nelze se předpřipravit na události,které přijdou a tudíž ani nelze vědět,jak na ně zareagujeme.
V aspekzech mohou být zdravotní potíže,ale může je způsobit traktor,ale také zápal plic a tak se pak ano-ne budou odvíjet od ujeté nohy,nebo vody na plicích,což jsou dvě naprosto rozdílné záležitosti.Nehledě na to,že do nich svými ano-ne pravděpodobně zasáhnou další lidé,buď včasným zásahem první pomocí,podáním léků apod.
06.06.2018 - 07:19 | Filtr
(Ryby) pozemstan » bubobubo
I tohle všechno se dá navnímat a předvídat - s tím se prostě počítá. :3:

Počet neuronů v mozku je konečný (i když celkem velký). Teoreticky se dá mozek rozpitvat na ty jednotlivé neurony a dají se zmapovat jejich propojení a v závislosti na téhle mapě a venkovních okolnostech je jasně dané, kudy půjdou všechna ano-ne. Pokud by existovala vazba mezi třeba astrologií a zbytkem světa - nějaká velice úzká (až bych řekl určující - ekvivalence), pak je to malina.

Prakticky je dost možné, že nejenže z vnějších znaků je možné analyticky něco u někoho odvodit a předvídat, ale je možné si dokonce ve vlastní hlavě postavit ze stejných neuronů úplně stejnou strukturu v nějakém sandboxu (odděleném od svého rozhodování - https://cs.wikipedia.org/wiki/… - to asi dělám podvědomě já) a teoreticky (to je ale jen moje teorie, nemám to dokázané, ale asi jsem se setkal s takovými lidmi) je možné na nějaké mimosmyslové úrovni ty cizí rozhodovací dráhy přímo cítit - úplně se napojit na cizí nejen vědomí, ale dokonce i podvědomí.

Pokud tam nemáš něco, co z toho vybočí (jakože nic takového tu zatím dokonce ani náznakem nezaznělo u žádného z diksutérů), co způsobí prvek reálné náhody-nepředvídatelnosti a podobně, tak pro tebe není žádné "možná". Zatím to jsou jen zbožná přání, aby mysl byla svobodná-nepředvídatelná, nic víc... :3:
06.06.2018 - 00:04 | Filtr
(Střelec) bubobubo » pozemstan
Prognózy ale nejsou realitou každého mozku a některé mozky se dokonce mohou tvářit a vypadat zaškatulkovaně a přitom si jen hrají s prognózami,které vytvořil jiný mozek,aby se cítil bezpečně.
A je jedno jestli pod rouškou astrologie,psychologie,psychiatrie.
Některé mozky mají potřebu všechno vysvětlit,především sobě,pro pocit vím a pro pocit bezpečí.
Ale některé zase cítí,že vysvětlení je jen na okamžik.
05.06.2018 - 09:23 | Filtr
(Ryby) pozemstan » bubobubo
Když třeba někdo dostatečně navnímá tvé vzorce (a to není zase tak nereálné, zvlášť když tvůj mozek má stejné chemické vlastnosti jako mozek toho vnímajícího), tak dokáže tvé rozhodování z velké části (ne-li úplně) předvídat.

Když někdo dokáže něco předvídat a je formálně dostatečně zdatný, může ty vzorce a prognózy teoreticky nějak zapsat, uložit externě (jinými slovy - chci ukázat, že ty prognózy existují - to je podstatné slovo - jen je třeba zrovna neodhalíme, neznáme). Resp. vždy existuje nějaká konfigurace světa (do které patří i tvůj mozek a jeho vzorce) a výhled dalšího NEVYHNUTELNÉHO pohybu světa dopředu v čase.

Co dodat? To je přesně to "nalajnování" :5: ...a je mi celkem jedno, jestli se ho astrologie chytá nebo ne. Tedy průběh celého života JE "nalajnován" a nelze říct, jestli se to lajnování dá demaskovat zrovna pomocí astrologie.
04.06.2018 - 22:45 | Filtr
(Střelec) bubobubo » Bosch
Dohodnutí by znamenalo,že možná ano a možná ne.To beru. :3:
04.06.2018 - 00:59 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » bubobubo
Tak už se dohodněte jeden říká že ano druhý že ne. :-)
04.06.2018 - 00:04 | Filtr
(Střelec) bubobubo
Ne,není!Uklidnilo tě to?
Jsem konzultovala různé, pro mne důležité životní záseky.
Podle mě je to o přístupu.
Každý z nás se k jedné stejné věci,postaví a bude ji řešit úplně jinak,proto se to naprogramovar nedá. :1:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »