Chemtrails a sucho v Česku


16.05.2018 - 09:42
(Beran) nutelina
Chemtrails a sucho v Česku
Bohužel je video v AJ ale pro mě to samozřemě není problém...

Děsivé, přesně jak jsem si myslel že obsah chemtrails zvýší konduktivitu (vodivost) atmosféry tzn. že nemuže nastat takové napětí aby nastala bouřka.

Vtip je v tom že zemská přitažlivost je velmi pravděpodbně elektromagnetická. Sluneční záření nejen teplem ale hlavně způsobuje elektrostatické nabití horní atmosféry které by mohlo působit na vodní páru aby zůstala jako oblak ve vzduchu.

Protože jak muže mrak zustat ve vzduchu?

Jak jistě víte když jste letěli letadlem anebo jste se vydali na výlet do hor: ve výškách je velký rozdíl v teplotě, tj. obrovská zima!

Voda by přece kondenzovala hned a spadla by hned jakmile se vypaří přece dolu? Přesně toto je důkaz že většina nerozumí vědě.

Nabízím jiné vysvětlení: Jak dokázal Townsend Brown, když nabyl kondenzátory vysokým napětím, tyto kondenzátory ztratili hmotnost. Nebyli samozřemě méně hmotné ale zemská přitažlivost na ně méně působila.


Totéž se děje s mrakem když se ionozační záření ze slunce dotkně horní atmosféry až do chvíli že je napětí tak vysoká a nastane bouřka: hrom a blesk! Šup, napětí je pryč a začně lít jako z konve.

No a chemtrails vlaštně zvýší vodivost atmosféry a proto máme sucho!

Zdroje - Odkazy:
http://www.holoscience.com/wp/…
https://www.thunderbolts.info/wp/…
https://user.unob.cz/leuchter/…
https://youtu.be/3E6An2u8dcA
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 6 5 4 3 2 1
Řazení:
24.05.2018 - 19:47 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » nutelina
Faraday je mimo, takto magnetické pole vůbec nefunguje ani teorie relativity. Že se nečo podle toho dá vysvětlit neříká že to tak bude tak vždycky.
24.05.2018 - 19:42 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Khalia Zvlčelá
A nejhorší je ten..zákon přitažlivosti. Gravitace. Dostihne nakonec každého a každou.. taková lapálie..
24.05.2018 - 15:52 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Sosna zvlčelý
Určitě je to iluze.

Já se nedávno dozvěděla, představ si, že mraky na obloze jsou pouze hologramy, které nás mají zmást.

Zlé mraky. Fuj.

:4:

A zkus dutou zemi. To je taky dobrý materiál. :15:
24.05.2018 - 15:23 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » nutelina
Od kdy nepůsobí slapové jevy na pevninu? Opravdu myslíš, že neexistuje dmutí pevniny? A fakt nejde o milimetry, nebo setiny milimetrů!
Jak působí slapové jevy na pevninu můžeš krásně vidět na případě Jupiterova měsíce Io.
24.05.2018 - 14:52 | Filtr
(Beran) nutelina
Video: Holandský pilot o "geo engineering" pro ty blbce který neví kam ty látky v letadle ukládat :4:
https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
24.05.2018 - 14:14 | Filtr
(Ryby) Psyko » nutelina
Proc nepracujes na akademii ved, na ustavu fyziky atmosfery, kdyz o tom tolik vis? Mohl bys delat to, co te bavi, byl bys za to placeny a mel bys pocit, ze posouvas lidske vedeni.

Ja chci verit, ze mas povolani, ktere je narocne, dulezite a dustojne.
Ale fakt nechapu, proc se snazis pusobit, jako expert na atmosfericke jevy, kdyz i naprosty laik pozna, ze jsi v tom uplne mimo. Je to trochu trapne...
24.05.2018 - 14:14 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » player
Víš co, i kdyby narazil do žulového náhrobku, nebude to pro něj biostopa :4:
24.05.2018 - 14:11 | Filtr
(Váhy) Buddha/2
Já ti nevím, včera večer začala bouřka a ještě neskončila. Nějak nepamatuju bouřku, která by trvala tak dlouho. Co je s tou vodivostí :43: :4:
24.05.2018 - 13:25 | Filtr
(Býk) player » nutelina
No - to určitě...

A taky Plejády , že ?

To by se Mars Oportunity asi divil a povídal by si - no hergot , kde ty biostopy teda jsou? :4:

Až nebudu mít na jídlo - tak půjdu domů. Tam kde je náš skutečný domov. Tohle žití v lidském těle je toliko studijní cesta.

IMHO tedy.

Nicméně pokud popíráš existenci fyzikálních zákonů , tak tahle diskuse je v podstatě pouze jakási přednáška abraka-dabra. A pro jistotu - neskákej z velkých výšek - abys tu gravitaci nepocítil až moc.
24.05.2018 - 11:28 | Filtr
(Blíženci) il*ča » Sosna zvlčelý
Jojo, je to tak, smrk se sázel mnohem dřív. :15:
Já si to pamatuji z vyprávění babičky, oni tehdy v padesátých letech chodili vysazovat smrkové lesy . Vždy, když jsme pak šli na procházku do lesa, měla jsem takový dobrý pocit, že jsem v lese, který "vysadila" moje babička :4:
24.05.2018 - 11:16 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » il*ča
Zde bych si dovolil jen poupravit, že smrkové monokultury se začaly vysazovat ještě mnohem mnohem dříve, ty s komunisty neměly nic společného. Vzhledem k tomu, že se smrk kácí až jako osmdesátiletý porost (minimálně, pokud je zdravý), tak dnes se kácí lesy vysazené před rokem 1938. Právě ten fakt, že smrk se může těžit za nejkratší dobu vedl na našem území k masivnímu zakládání monokultur již v 19. století, takže na počátku 20. století již byly známy na našem území velmi rozsáhlé kůrovcové kalamity.

Přemýšlím, kde měl Jan Kašpar ukryté nádrže na chemtrail. :61:
24.05.2018 - 10:32 | Filtr
(Blíženci) il*ča » nutelina
Takže chemtrail může i za kůrovce a druhové složení našich lesů? Ty jo ... :22:
Ty smrkové monokultury se zde začaly vysazovat ještě za komunistů, přitom kdysi byl typický les pro naši republiku les smíšený. Smrky mají celkem mělké kořeny a díky to mu jsou náchylné k vyvracení. Čím starší let, tím vyšší a tím víc to padá. O kurovci jsme se učili už ve škole ( dááávno - v dobách, kdy ještě nebyl internet a tím pádem nebyl ani chemtrail :4: ) o jeho možné hrozbě pro naše lesy - dlouhe roky se furt všichni se tak nějak falešně uklidnovali, že se nic neděje, že se to zlepší samo .. no nezlepšilo a ted je zde díky kurovci jedna kalamita za druhou a nikdo neví, co s tím.
Taky lidská nenažranost ... mně stačí zajít do lesa u nás, kde se hodně těží, les je totálně rozježděný, zdevastovaný těmi jejich harvestory, je v něm neskutečný bordel. Prostě jen vytěžit a táhnou dál, po mně třeba potopa.
A co smutný stav deštnych pralesů vytěžených kvůli zemedělské půdě a dřevu - to dle tebe na celkové klima zeměkoule taky nemá vliv ? Kyselé deště,o kterých se mluví snad od sedmdesátych let minulého století - taky nic? Jen ten chemtrail, jo?

Možná by to chtělo sundat klapky z očí a mrknout se, co vše dokázalo lidstvo během pár desítek let zplundrovat, vytěžit a zničit, kolik přibylo aut, letadel...následných zplodin, plastů, ekologických katastrof atd . Kam se hrabe chemtrail.
24.05.2018 - 10:04 | Filtr
(Beran) nutelina » Tommy - Question Mark
Tak mi to konečně dokažte pane Vykáči :2:
24.05.2018 - 10:03 | Filtr
(Beran) nutelina » Tommy - Question Mark
No ale ten náboj vede přes cestu která má nejmenší odpor ne? Tyv ty jsi se ani na to video nedíval viď? Máš to krásně popsané jak to funguje ale protože si myslíš že to víš tak jsi se ani nepodíval. Přesně takto odhaluji lidi které jsou vycvičené opice a vlastně se nikdy moc nezamysleli. Byls ve škole bifláč viď?

Chci tě vidět když ti to dojde :4: :61: Padne ti čelist protože ano je to jinak než si myslíme. Schválně vyhledej Townsend Brown experiments.
24.05.2018 - 10:01 | Filtr
(Beran) nutelina » Tommy - Question Mark
Radiový signál asi neprojde Faradayové kleci že? A kdyby byla z plastu? Tak co tady tedy žvaníš? Vodivost s tím samozřejmě souvisí. Ty jsi ale trouba :4: :61:
24.05.2018 - 09:59 | Filtr
(Beran) nutelina » Tommy - Question Mark
Ale houby, ty nerozumíš ničemu :61: :75: Není to vůbec v rozporu, Newton je mimo, takto gravitace vůbec nefunguje ani teorie relativity. Že se nečo podle toho dá vysvětlit neříká že to tak bude tak vždycky.

Řekni prosím tě jak tedy muže být příliv a odliv? Opravdu se nad tím zamysli protože podle tvojí vědě to není možné. Jak se muže přitahovat (jen )voda oproti zemi?
24.05.2018 - 09:55 | Filtr
(Beran) nutelina » Psyko
Jo tak to máš jednoduché, já toho bohužel vím až moc ale někdo to musí řešit, tak budeš doufám rád že ti někdo tu prdel zachrání :4:
24.05.2018 - 09:54 | Filtr
(Beran) nutelina » player
OK, ale chci vědět co budeš dělat když nebudeš mít ani na jídlo protože nebude úroda a všichni kolem tebe budou zombí že toho hliníku protože ano ty kovy způsobuji třeba Alzheimer.

Taky věříš že nás tu je moc ale byla doba že jsme měli obsazený měsíc i Mars a bylo nás 600 miliard na těchto třech planetách údajně... Clif High
24.05.2018 - 09:50 | Filtr
(Beran) nutelina » il*ča
No ale nepřijde ti že by to mohlo být spojené? :61:
23.05.2018 - 14:12 | Filtr
(Býk) player » il*ča
Tak o tom žádná...
23.05.2018 - 13:41 | Filtr
(Blíženci) il*ča
Myslím, že tohle je mnohem větší a celkem zásadní problém ( oproti chemtrailu :4:) :

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/…
23.05.2018 - 13:29 | Filtr
(Býk) player » nutelina
Jakoupak vážnou věc? Kulový leda. Sranda musí bejt , i když ti věšej dědečka. A co jako? I kdyby tomu tak bylo - je přece jasný , že pokud se civilizace nějakoým přírodním zásahem nesníží na polovinu nejméně , tak půjdem do kopru všichni. Kdo odstraní plasty , kdo zrecykluje přírodu...jedině zase příroda sama nebo cílený zásah.

Takže pokud by to pravda byla , tak ať...ať nás teda zredukujou , coby ne? Stejnak je tady duše jen na návšetěvě a rozhodně si toho moc neváží.

Smyslem života tady je...rozhodně ne nesmrtelnost.

Ale nejhorší ze všeho je smrt z vyděšení.

Prozatím se nafukujem a stárnem.
22.05.2018 - 23:06 | Filtr
(Ryby) Psyko » Tommy - Question Mark
Asi tak vznikla jeho přezdívka. Začal patlat páté přes deváté, hrušky, jablka, pojmy s dojmy a najednou vznikla nová substance - nutelina.
22.05.2018 - 22:47 | Filtr
(Ryby) Psyko » nutelina
Když o něčem nic nevíš, tak ti to připadá jednoduché. A tak ti ke spokojenosti stačí jednoduché vysvětlení. I když je to třeba úplná blbost. Ale ty to nepoznáš, tak se toho držíš.
22.05.2018 - 15:09 | Filtr
(Střelec) Tommy - Question Mark » nutelina
Tady zas patláte dohromady magnetismus a elektrostatiku a ještě do toho motáte kvantovou fyziku, které očividně nerozumíte vůbec. :61: Heleďte, jestli je věda v hajzlu, tak možná proto, že převažují lidi jako vy, kteří nedokázali pochopit základní principy a poučují o tom lidi, kteří se tím oborem živí. Navíc doteď nebyl zodpovězen ani jeden dotaz, na co se tu kamarád ptal a Vy sám ho nazvete blbcem. Tak nevím, ale jako vůl mi tady připadáte Vy. Odkazujete se na videa, která jsou v rozporu s jakýmikoliv fyzikálními zákony.

Když si to ještě spojím s tím, že země je dutá, placatá, řízená reptaliany a teorie relativity neexistuje, tak pardon, ale to už je na léčebnu...
Příspěvky: 143-119 118-94 93-69 68-44 43-19 18-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »