Můj syn. Prosím o radu.


13.05.2018 - 12:41
(Panna) Lansi83
Můj syn. Prosím o radu.
Dobrý den. Jsem tu nová a chtěla bych se poradit ohledně mého syna. Je nemocný a chtěla bych vědět co nejvíc o jeho zdravotním stavu. Budu ráda za každou informaci. Jeho datum narození je 30.3. 2015 v 11:01h. Narozený v Pardubicích. Děkuji moc všem, co si pro něho najdou chvilku času. Věra :-)

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
13.05.2018 - 21:34 | Filtr
(Panna) Lansi83 » Dévi
Dobrý večer, děkuji za výklad na mého syna. Musím se přiznat, že jsem v tomhle úplný laik a vůbec tomu nerozumím. Syn má neurofibromatosu 1.typu, epilepsii, ADHD a podezření na atypický autismus. Středně těžkou mentální retardaci. Pokud vím, tak je pravák. Já také. Je hodně neklidný a divoký, tak se obavám, že by u žádného cvičení nevydržel. I tak moc díky. Věra
13.05.2018 - 18:38 | Filtr
(Blíženci) Dévi
Má slabou srdeční čakru a tím související orgány, velkou nerovnováhu Idy a Pingaly /ale když je levák, to může přehodit hodnoty jednotlivých čaker, hlavně v emocionální oblasti/ a to vyostřuje nerovnováhu na všech složkách jeho osobnosti, hlavně v emocionálním a intelektuálním temperamentu. Tady pomohou harmonizační cviky, dechová cvičení, jóga pro děti, plavání, protože tady je nutné mít v souladu pohyby končetin a dechu. Samozřejmě taky co nejzdravější strava, protože ta hodně ovlivňuje tělesné zdraví i psychiku. Přetížený žaludek odebere energii ze slabé srdeční čakry.

Vidím sice taky jeho radix, ale z toho konkrétně nevyčtu, co mu vlastně je, ale nemá žádný vzduch jako živel ve svém radixu. Takže dechová cvičení a jóga mu určitě udělá dobře. Musí hodně cvičit, má silný Mars ve znamení Berana.

Vy jste na tom z hlediska čaker podobně. Taky máte velice slabou srdeční čakru a velkou nerovnováhu Idy a Pingaly.

:17:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »