Karmický vztah a jak si neublížit


11.03.2018 - 17:08
(Lev) Marlenka22
Karmický vztah a jak si neublížit
Chtěla bych vás touto cestou poprosit o radu, o názor....

Jsem s přítelem měla úžasný vztah. Láska na prvni pohled, vsechno bylo moc hezké az do chvile kdy se jednoho dne otočil, prasknul do bot a odešel.

Uf, nebudu popisovat jak těžké bylo pochopit jeho nahlou zmenu chovani. A zenska v tom nebyla. Nicméně hodne jsem se dotazovala a vsichni astrologové a kartari me rekli ze to je karmický vztah, ze k sobe patrime a ze o nem jeste uslyším.
Ted jsou to dva roky co spolu nejsme v kontaktu, ale vime o sobě.
Zapomenout vazne nejde.
Chtela bych to hrozne moc v sobe uzavrit, vyjasnit si vsechno, a pak se v klidu rozejit. Takkto je to bez konce, s mnoha otazniky a pokud toto byl karmicky partner o to vic bych to rada urovnala. Bojim se, ze pokud si neujasnime situaci, vzajemne neodpustime, nepromluvime, tak se to potahne dal. A já chci znovu zit, s tim ze jsem vsechno uzavrela a jdu dal. Jenze on nemluvi a ja nemam odvahu se ho něco ptát.

Prosim jak tedy jednostranně uzavřít karmicky vztah abych si neublížila? Nechci aby se jednou moje nedořešené problémy přenesly na děti nebo do dalsich životů.

Dekuji predej za vaše názory

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
01.04.2018 - 00:59 | Filtr
(Kozoroh) Astrolog66
Já mám pocit, že se tady příliš správně nechápe slovo KARMA.
Zkusím to tedy stručně a jasně.
Karma = příčina a následek našich činů.
Takže dle mého, nic až tak mystického.. :75:
13.03.2018 - 04:49 | Filtr
(Býk) Ase » Marlenka22
Tu nejde o silu, dúfam že nejdeš skákať z mosta. Nemáš v sebe lásku potláčať. Prečo by si nemohla milovať ľudí okolo seba. Ide o to si veci vyjasniť. Nejaké signály sú ti úplne k ničomu, tie ti nepovedia, ako váš vzťah priateľ skutočne vníma.

Je to jednoduché. Buď to myslí vážne, a nechodí len za kamarátkou s bonusmi, tie signály niesú len využívaním situácie a naozaj by rád legitímny vzťah.
Alebo to len naťahuje dokial to pôjde. Zdá sa že tebe taká situácia nevyhovuje. Tak nech sa vyložia karty na stôl, pohovorte si čo ďalej, aké máte predstavy, kam to vaše kamarátenie chcete smerovať.

Zahoď ten strach. Načo sa takto umáraš tými katastrofickými, vymyslenými scénármi ako to skončí.

:29:
12.03.2018 - 22:13 | Filtr
(Střelec) bubobubo
Když to čtu,tak mi přijde,že vztah je ukončený,ale problém je v tom,že ty si to nechceš připustit a tak hledáš všemožné nemožné.
Je to na tobě,dokud budeš věřit tomu,co ti kdo nakuká,tak ten "vztah" ti bude asi nejspíš nejvíc brzdou v tom,abys mohla vykročit dál.
Samozřejmě nejsem ty,píši jen,že osobně bych hledala způsoby,jak energii nasměrovat jinam,než k tomuto člověku a jsem si skoro jistá,že za čas,bych to všechno viděla úplně jinak. :1:
12.03.2018 - 19:32 | Filtr
(Ryby) MG34 » aktigram
jj, tak nějak - ještě bych doplnil, že "všichni astrologové a kartáři" (jak píše) nejspíše dokonale vyhmátli její vnímání situace - které se nejspíše od reality diametrálně liší

tzn. zakonzervovali její bludný kruh, jak si sama ona přála

lidi vůbec neumí intepretovat tyhle "poselství" - neuvědomují si, že to není skutečný deus ex machina, ale prostě jenom jiný náhled na to, jak věci vnímá vlastní nitro...
12.03.2018 - 17:17 | Filtr
(Lev) Marlenka22 » Ase
Ah ano! To by bylo to nejlepší, přijít a všechno si říct... Jenže kde vzít sílu a odhodlání udelat první krok. Upřímně, ja na to nemam.
Právě proto, ze stále vysílá signaly a tím dává najevo , ze on ještě neskončil, proto je těžké ho definitivně odstřihnout.Všem dekuji za názory, jste všichni moc hodní. Díky vám všem :79:
12.03.2018 - 14:29 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Aj ked sa ti to veľmi nepáči ale nechceš zobrať tu rovinu že ten super vzťah si mala iba ty ale nie on. Myslím že toto sa ti bude diať aj z inými mužmi, kým niečo nepochopiš. Objasním na príklade mojej známej. Bola mladá mamina s dcérou a on sa do nej zamiloval. Najskôr sa jej to zdalo úžasné, utekal z práce domov, všetko poriadil a nakupil a dokonca 2x do týždňa utekal k svojej mamke aby doniesol klasické jedlo ktoré on nevedel uvariť - plnená paprika knedlík a pod. veci.
Všetkým vykladal aký majú úžasný vzťah. Po 3 týždňoch ona prišla za mnou, celá nešťastná. Vieš ja neviem čo chcem, on mi splní všetko čo mi na očiach vidí a ja by som ho najradšej z bytu vykopla a už oň nezavadila. Najskôr som si myslela ako je to fajn, ja môžem oddychovať a on robí, ale teraz ja sa už bojím prísť domov. Inak, známa nebola zrovna rodinný typ a varenie či upratovanie jej liezlo krkom,.
O pár dni ho naozaj vykopla. Po týždni prišiel za mnou aby som jej dohovorila, nechcel pochopiť že ich vzťah nebol nikdy dobrý - ved pre ňu urobil prvé aj posledné - len zabudol zistiť či to jej vyhovuje.
Presedel u mňa celé popoludnie a zistili sme že takto podobne skončili všetky jeho vzťahy,najdlhší trval pol roka a to už celá rodina chystala svadbu. Neviem ako žil dalej už som ho nestretla až po rokoch mi známa povedala - vieš že je z neho alkoholik? už bol viackrát aj na liečení ale nevie sa z toho dostať. Takže zrejme ani moje vysvetlenie jeho počinania nezabralo a nevedel nájsť tu pravú - pravú pre jeho chovanie.
12.03.2018 - 14:26 | Filtr
(Býk) Ase
To čo drží človeka vo vzťahu k inému človeku, býva často aj práve vďaka očakávaniam, predstavám, aké si človek v situácii nachádza. Často v situácii do poslednej chvíle hladá niečo, čo tu v skutočnosti možno už dávno nieje.

Ako to uzavrieť? Nekomplikoval by som to. Ak človek vidí, že to je stále živé, prísť za partnerom a narovinu si veci vyjasniť. Povedať mám ťa rád rada stále ma to ťahá k tebe. Ak je ešte aj na tvojej strane niečo také, máš záujem o vzťah? A situácia potom už sama ukáže, čo sa stane. V každom prípade berieš výhru, buď sa vzťah uzavrie, a berieš oslobodneie sa od vzťahu, alebo to bude krokom ku vzťahu, a berieš vzťah. Karmický neznamená navždy alebo s nejakým silnejším putom či možnosťou lepšieho vzťahu alebo akúsi romantickú nerozlučnú lásku. Karmický znamená že sa rieši to, čo ste si nedoriešili z minulosti. Rozchod neznamená, že máš prestať milovať alebo lásku v sebe potlačiť. Človek ak sa vzdá očakávaní a nárokov, že svet nejde podla jeho predstáv, môže milovať aj len tak, len preto že ten druhý je. Ak ten druhý dá jasne najavo, že už o vzťah nemá záujem, je potrebné sa uzatvoriť, nejatriť rany myšlienkami na druhého. Nechať nejaký čas veci také aké sú, po nejakom čase sa človeku vnútro ukludní, potom uvidí viac aj ohladom ostatných vecí. Ale to nebude o týždeň ani o mesiac.

Držím palce.
12.03.2018 - 11:43 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Já musím s Plájou souhlasit. S tou statí.

Dřív jsem nějaké dvojplameny vůbec nebrala v úvahu, pod pojmem "karmický vztah" jsem viděla blábol (inu, on to ve své podstatě blábol je, ale jen tím názvem). Karma je vše, co prožíváme a každá osoba v našem životě a v naší realitě je ´karma´. Jde o to vidět za ten pojem, je to druh pouta mezi dušemi. A těch druhů je samozřejmě hrozně moc...

Dokud se před mýma očima neodehrálo živé vystoupení dvou takovýchto partnerů, v životě bych si nemyslela, nakolik reálné to může být. A pořád je to v kurzu...

Ptáš se, "jak tedy jednostranně uzavřít karmicky vztah abych si neublížila" - jednostranně ho nelze uzavřít.

Vždy máš samozřejmě volbu ho nechat jít, úplně se odstřihnout, ale pak si můžeš být jistá, že Ti bude do života znova "vhozen". A v nějakých dalších bude vhozený určitě...

Rozhodně bych se zaměřila na svoje nitro. Na sebe, na vztah k sobě. To je téma č. 1. Otevři všechny možné dveře, které uvidíš, co se týče terapií a všemožných příležitostí. Jediný způsob, jak se osvobodit, je cesta vpřed. Nepočítej, jak dlouho už se to děje, nemá to smysl a naopak to může být frustrující. Jedno je jisté - nebude to navěky. :3:
12.03.2018 - 10:51 | Filtr
(Býk) player » Sosna zvlčelý
To jsou ty projekce. Ať si zajde na regresi a uvidí , zda to byl či nebyl dvojplamen. Ale spíš to jsou hormony. :3:
12.03.2018 - 10:50 | Filtr
(Býk) player
Použiju stať z literatury , a sice odborné:

KARMICKÝ VZTAH

Duše má svůj dvojplamen, spřízněnou duši, kterou v některých inkarnacích potká a v některých nepotká. Je to duše , která od počátku cítí k druhé duši nejsilnější možnou vazbu , ale jejich cesty se vždy jen na okamžik protnou. Nemohou spolu být , pouze až v poslední inkarnaci , té osvícenské. Ale ani tam to není podmínkou.

Duše je však bezpohlavní , to značí , že to v té poslední inkarnaci klidně může být taky tvůk bratr , otec , kamarád , to je jedno. Ale až tehdy můžete být spolu. Pakliže jste tady spolu byli dva roky , tak mi to moc na karmický vztah nevychází.

To znamená , že i kdyby to karmický vztah byl , tak ty nic neuzavřeš. Ještě ho v budopucích životech párkrát potkáš či nepotkáš a na konci bude konečník.
12.03.2018 - 03:39 | Filtr
(Beran) Háňa*
Třeba ti k tomu uzavření pomůže, když tu větu: "Měla jsem s přítelem úžasný vztah" dopíšeš do konce - přidáš "ale on se mnou ne, tak odešel".
Vždyť je to jednoduché a logické. Kdyby to cítil stejně, neměl by potřebu a důvod odejít z toho.
Není to bez konce. Je to jen bez takového konce, jaký by sis představovala ty. On má asi o konci představy jiné. Každý jsme prostě jiný. Akceptuj to, a máš po problému.
11.03.2018 - 20:26 | Filtr
(Rak) dan162 » Marlenka22
No jo, Sosna je bourák a nebojí se vše citlivě nazvat správným jménem.

Jsem se slovem "karmický" taky opatrný. Jednostranně to vyčistit asi lze, když člověk ví co by měl vyčistit, pak se to promítně i do druhého. Mám před sebou příklad s utopením z nedorozumění kdesi v historii - a stejně i přes to, že oba byli terapeuti, pojmenovali, pročišťovali, tak mezi nimi něco zůstává nepořešeného. Mimoto astrologicky si nejsem jistý, zda například každý vztah se zásadním aspektem Pluta je karmický, nebo jen těžko rozpojitelný, kdy ve vztahu vzniklo speciální extrasilné energetické spojení, které trvá i po skončení vztahu.

Spojeni jsme s mnoha lidmi, různou silou, a nežijeme s každým takovým člověkem. Karmu bych do toho úplně netahal. Spíš se díval na sebe, jakpa že se to stalo, porozumět sobě.
11.03.2018 - 19:26 | Filtr
(Lev) Marlenka22 » Sosna zvlčelý
Krásně napsaná!!!!! Moc vam děkuji. Mate velkou pravdu. Jen ctu a chodim s další tihou ktera nese jmeno karma.
A proc? Protoze jsem delala blbce s laskou a se srdcem na dlani. Proc bych měla trpět? Nepodvedla jsem, neublížila.. mam svedomi na 100% ciste.


Jen me ted uzira jakasi karma......
11.03.2018 - 19:04 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Svata prostoto - až to bolí ked to človek číta. Naozaj veríš takým veciam? - budeš totiž musieť s tým žiť celý svoj život.
Prečo odišiel? - možno to čo si ty preživala s ružovými okuliarmi on videl inak a potreboval ujsť. Prečo? - to iba on vie a možno nikde v sebe tušiš aj ty.
No a kartarky a veštice? - no treba z niečoho žiť a všetko je dobre a povieme človeku to čo potrebujeme aby počul.
Všetko ma nejaký vzťah aj ty a on, ale aj kartarky a ty a mnoho iného a to ešte neznámená že musíme v takých vzťahoch byť na celý život.
Rozísť sa a ísť ďalej, neviem či na požiadanie sa da človek nastaviť tak že ukonči niečo nech by to bolo osudové či nie, tak podľa mňa ľudská myseľ nefunguje, všetko chce čas.
11.03.2018 - 18:52 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Všichni tito kartáři a astrologové, co odkazují všechno na karmu, by měli nakopat řádně do kuliček, aby se nerozmožovali! Jak neřeknou alespoň dvakrát za sezení "karma", nepůsobili by dostatečně mysticky, či co. :41:

Ptám se: Pomohla Ti nějak informace o karmickém vztahu? Pomohlo Ti to nějak při vyrovnávání se s rozchodem? Dovolilo Ti to snáze se odpoutat a jít dále?
A zpřesním dotaz: Kromě té informace, kterou Ti astrologové a kartáři řekli, pomohli Ti nějak konkrétně s touto situací? Nebo to na Tebe jen hodili se spoustou keců okolo a pak (po vyinkasování své úžasné služby) Tě nechali s Tvým břemenem?

Myslím, že poskytnutá informace Ti sebrala jen pár roků života. Brouk v hlavě, který od té doby hlodá. A navíc ani nemáš jistotu, že je vlastně opodstatněný. Pojmu karma dnes užívá kdejaký blbec, který ve snaze být zajímavý nepřemýšlí nad tím, jaké škody tím na druhých může napáchat. Že něco děláš špatně, to Ti totiž umí říct každý debil. I ten, který Tě vůbec nezná, protože každý někdy uděláme chybu, to se ví. Ale poradit, jak to dělat správně právě v Tvém případě, to je teprve kumšt, který jediný stojí za pozornost.
Tvá současnost se stane jednou Tvojí minulostí. Důležité nyní je tedy právě teď. Tedy umět se překlenout, nechat jít a odpustit (hlavně sobě). A v neposlední řadě vykročit dále, což svými neuváženými kroky Ti ztížili oni dotyční žvanilové (neříkám, že svému řemeslu nerozumí, ale k jeho používání nestačí ovládat ho, ale rovněž a hlavně umění sdělovat). Nakonec pokud se spolu ještě máte skutečně setkat, jak Ti řekli jiní, tak se setkáte, i když půjdeš dále svojí cestou kamkoliv. A jestli ne, tak jste se zkrátka již měli míjet a tys jen marnila čas. Nepromarni i zbytek! :15: :17:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »