Podobný sen dvou lidem současně


06.03.2018 - 12:48
(Střelec) mobydyck
Podobný sen dvou lidem současně
S kamarádkou se známe již spoustu let. Před dvěma lety ji tragicky zemřel přítel. Mě před lety potkalo to samé. Poslední dobou jsme se hodně sblížili, i když ona je momentálně těhotná v nefungujícím vztahu. Dnes se nám zdál současně podobný sen s stejně tragickým koncem. Vůbec nedokážu pochopit význam.

Sen její jak mi ho popsala: vzbudila jsem se uplne mimo...!!!hodne rozrusena...naprosto zivej sen!!!velkej akcnak!!!! .. pamatuju jak bezim po strechach nejakych domu...lezu pres balkony...utikam...nekdo me pronasleduje...ma zbran a jde po mne!!!!bojim se a utikam....myslim ze mam s sebou i dite, malicky v zavinovacce! Schovam se v nejaky vezicce a cekam co bude...najednou se objevis ty....strhnes na sebe zabijakovu pozornost...vidim to z okna...stojis zady ke me...asi s nim vyjednavas, on na tebe miri pistoli...najednou si v tom okne vsimne me...uz ho nezjimas...zamiri na me ...a ty ho schodis z te strechy....zdalo by se to jako happy end ale jeste nekoncime!!!!hned po tom totiz spolknes nejaky jed!!!!!!! Vim ze si mi rekl proc.....to uz si nepamatuju....nechapu to...slezeme ze strechy...jsme u nas na dvore .....bavime se a smejeme...ale je to smutnej smich...oba vime ze jed zacne pusobit a nikdo nema protijed!!!! Zanedlouho mi umiras v naruci... jsem zdrcena!!!! Posledni myslenka je , ze mi behem dvou let zemreli dva kluci ktery jsem milovala.

Sen mùj: jsem na její svatbě jako svědek. Uprostřed obřadu si to kamarádka rozmysli a uteceme z kostela. Svatebčani nás neustále pronásledují. Snažíme se jim ujet na motorce, ale stále jsou za námi. Odbočím ze silnice a dojedu ke skále. Ona se rozhodne na ni vylézt. Křičím na ni, ať zùstane, snažím se ji doběhnout, ale nestihnu to. Ona na skálu vyleze, padá z ní a umírá mi v náruči.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
12.03.2018 - 09:34 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Vo sne nikto neumiera a takto to bolo aj v tých vašich ak naozaj ti umrela v náručí ako píšeš tak potom to nebol sen.
Jej sen: v prvom rade hovorí o veľkom strachu o niečom čomu sa boji postaviť a riešiť to, dokonca to už môže byť tak že nastúpi ťažšie ochorenie - telo nevyriešené veci takto rieši. Čaka pomoc od teba či niekoho iného, ale neverí jej koncu.
Tvoj sen: Chceš ju zachraniť a utekate pred pravdou, pred strachom a končí to ako nenaplnená láska. Celé o ničom, ak chcete staviať vzťah stavajte ho na nových základoch ale nie na troskach.
12.03.2018 - 07:32 | Filtr
(Ryby) Maek
Možná máte na nějaké úrovni strach, kdyby jste byli spolu, že vaše láska zemře.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Úplněk ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »