Sny o obchodech


11.02.2018 - 13:55
(Beran) upřímnost
Sny o obchodech
V minulosti se mi zdáli různé sny o obchodech (nikdy jsem nenakupoval, ale pokaždé se tam něco dělo).

Například jsem procházel obchodním centrem. Jel jsem po ekalátorech a pak procházel obchodem/obchody v patře. Jako bych se snažil projít od cíle k cíli, ale v neznámém obchodě není tak lehké najít cestu.

Nebo v nějakém Hypermárketu, Supermárketu nebo něčím podobném jsem procházel. To byl obchod s potravinami. Dnes se mi zdálo, buď to byl Albert nebo Kaufland, vzal jsem někomu vozík který stál na začátku, ale nikdo u něho nebyl, vzal jsem ho asi proto, abych nevypadal podezřele bez vozíku, ale chtěl jsem jen projít na druhou stranu a obchod regály a lidi mi jakoby "překáželi", prostě šlo jen o to projet.

Nebo se mi zdálo o obchodu s oblečením, kde jsem se náhodou ocitl. Nejdříve jsem nevěděl, že je tam obchod, byl jsem s lidma v místnosti a pak jsem zjistil, že někteří se šli podívat po obchodě. Tak jsem se díval taky, ale neměli tam nic co bych chtěl, všechno takové jakoby dětské oblečení, nebo "pyžama", nic co by bylo pro chlapa.

Dnes se mi zdálo že jsem byl v obchodě s různými sportovními, ale i jinými věcmi, jako boty, bundy apod. Vypadalo to na Hudy, ale zdá se, že tam byly věci ve slevě, možná výprodej. Nakonec jsme tam ale s kamarády a spolužáky oslavovali nějakou věc, takže jsme tam skončili do pozdních nočních hodin.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
12.02.2018 - 14:58 | Filtr
(Beran) upřímnost
Důvod proč jsem bral ten vozík byl ten, abych se maskoval, abych nevypadal podezřele. Tj. abych zapadl mezi ostatní, protože nerad vyčnívám z davu a upoutávám pozornost na sebe. V reálu to nedělám. Jsem však někde, kde bych neměl být a nevím proč, takže chci nejkratší cestou ven.

Pamatuji si že jsem byl jednou v takové velké budově která vypadala jako klasická fabrika či obchod postavená bez použití betonu... A tam jsem se dostal až dozadu do prostoru pro zaměstnance a tím vchodem jsem vyšel ven, když zavírali dveře na expedici. Viděl jsem venkovní světlo a proklouzl jsem a byl jsem venku. Psal tu někdo něco o krabici? To by tak sedělo. Ta budova či prostory jsou pro mě cizí a chci tedy najít cestu ven, kde jsem svobodnější. Sice třeba hledám cestu jak se dostat domů, ale to je pro mě lepší než být zavřený uvnitř (* aha to pomněnka psala o zajatci, ne o krabici).
12.02.2018 - 08:10 | Filtr
(Váhy) restart » upřímnost
Víš, možná to není jen o obchodech :3:.Třeba bys neměl trávit čas nakupováním, myslím ve snu :4:.Protože prostě bloumáš...

"Ještě mě napadlo, že možná nic nenakupuju protože nic nepotřebuju nebo nemají nic z toho co bych chtěl. "

Docela sis to vyložil, jen to dobře aplikovat v životě.Prostě dělěj nějakou smysluplnou činnost, kam tě to srdcem táhne :1:.

Pomněnka ti píše téměř to samé... :1:
11.02.2018 - 23:41 | Filtr
(Beran) upřímnost » restart
Dík za výklad. Vozíku jsem se chopil proto, abych nebyl podezřelý co tam dělám... Když nic nechci nakoupit. Ono to není o tom že by to bylo snazší, protože bez vozíku to jde rychleji. Myslím ale že těch snů na tohle téma už muselo být dost, jen si je všechny ani nepamatuju. Většinou je zapomenu.

Ještě mě napadlo, že možná nic nenakupuju protože nic nepotřebuju nebo nemají nic z toho co bych chtěl. Teď jsem si vzpomněl, že kdysi jsem byl v obchodě s počítači, možná to byla opravna a pak se mi ještě někdy zdálo o nějakém obchodu s dřevěným nábytkem asi.
11.02.2018 - 23:38 | Filtr
(Beran) upřímnost » Pomněnka
No to nevím co tam dělám. Není to místo, kam bych chodil odpočívat. Raději bych třeba někde létal, ale v obchodě to obvykle moc nejde. Pro někoho může být obchod rájem, zvlášť pro ženy, pro mě tedy ne. Ale myslím že je to místo, kde se člověk hodně stýká s lidmi a tomu se nevyhne. Tedy těsněji než na ulici.
11.02.2018 - 19:47 | Filtr
(Blíženci) Pomněnka
Chceš jen projít,.... jen se díváš ... připadá mi že jsi jen jako zajatec co se plácá po obchodech a nic z toho tě tam nezajímá... Už jsi si položil otázku co tam tedy k čertu děláš? Obchod je pro konzumní společnost... člověk je tam anonymní není svůj ...
11.02.2018 - 18:28 | Filtr
(Váhy) restart
To ti celkem jasně ukazuje, jak bloumáš na životní cestě.Nenakupuješ, prostě chodíš kolem a nevíš ani kam máš jít(přestože se toho nabízí dost), tak ses i chopil vozíku, aby to bylo snazší projet.
V těch obchodech není to, co potřebuješ, budeš muset do jiného :3:. No a dneska si v něm i zůstal...


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »