pluto v 1 dome...zacinam zit,az kdyz "umiram"


30.01.2018 - 18:35
(Ryby) vilka amarylka
pluto v 1 dome...zacinam zit,az kdyz "umiram"
Posledni dobou se kolem me pohybuji,lide s plutem v 1.dome a vsimla jsem si u nich vsech stejneho poznatku,a to prevazne toho,ze vsichni,jsou nejen intenzivni,a zahadni,s velkym charismatem,velmi emocionalni,ale hlavne ,ze zacinaji citit zivot,az kdyz "umiraji" samozrejme obrazne receno,neboli,az kdyz ztraci cokoliv(partner,prace,kamarady)teprve az potom,jakoby citi jak moc milovali,jak velka intenzita to byla,citi cit,strach,proste emoce,ktere s nema v klidnem stavu az tak nehnou,jak kdyz opravdu ztraci..Tak me zajima plutaci v 1.dome vase nazory,mate to take takto?..Jak vy vnimate vasi intenzitu citu,a zivot a vse,take az o vse prichazite?...diky za postrehy :15: :122:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 2 1
Řazení:
09.07.2018 - 20:59 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Petr204
pokud člověk není pozorný :15:
což je slabost, být nepozorný
09.07.2018 - 18:30 | Filtr
(Rak) Loreena Mckennitt » Petr204
:1:
09.07.2018 - 15:20 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petr204, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Můj brácha má Pluto přímo na asc.a je to výborný manipulant a spousta lidí,co znám a má Pluto u asc. nebo v 1.domě,tak mají opravdu zvláštní charisma,ale ta manipulace tam prostě je.Neni to pokaždý vyloženě negativní,ale pokud člověk není pozorný,chytí se do těch manipulací.
09.07.2018 - 13:51 | Filtr
(Váhy) Cililink
Ano mam to tak nejak a kym som pochopila, ze netreba s tym bojovat/ utekat/vyhybat sa tomu, ale naopak to prijat a pochpit, tak to trvalo. Ale vraj vdaka tomu plutu a lilith v 1.dome prezijem aj atomovy vybuch :117:
05.02.2018 - 23:11 | Filtr
(Rak) diké » upřímnost
Ja descendent chápem akože to sú pre mňa tí druhí, tak ich vidím a vnímam. Presne ako cez ascendent vidia a vnímajú tí druhí mňa. Neverím, že tam mám smerovať, mám ich len pochopiť, tak ako majú oni pochopiť mňa.
Ja som panna, vy ste ryby :1:
03.02.2018 - 16:21 | Filtr
(Ryby) vilka amarylka » upřímnost
Ano to se musim naucit te duvere to je pravda :).. :1:
03.02.2018 - 12:37 | Filtr
(Beran) upřímnost » vilka amarylka
Jo ale to je descendent a já descendent chápu tak, kako že tímto směrem máme směřovat, to jsou věci, které se máme naučit. Znamenalo by to neučit se znovu důvěřovat a být jako dítě, čistý uvnitř, nenechat se poskvrnit negativními vlivy společnosti. Tvou nedůvěřivost sdílím a chápu. Sám mám něco ze Štíra.
03.02.2018 - 09:14 | Filtr
(Ryby) vilka amarylka » upřímnost
No nevim z ceho cerpas,ale ten asc.byk a projev skrze hudbu to ano...ale desc.stir uz nesedi...a navic ja jsem praveze neduveriva docela dost... :63:
02.02.2018 - 09:42 | Filtr
(Beran) upřímnost » vilka amarylka
Pokud si jsi jistá časem na minuty přesně, tak tvůj ascendent na 25° Býka
znamená toto:

Naplnění osobních potřeb pomocí kulturních rituálů, ve kterých hudba hraje významnou roli. Člověk vyjadřuje své emoce pomocí umění (psaní básní, skládání písní, apod.). Především ve vztahu k romantickým pocitům.

Na této úrovni vidíme hru/roli kolektivních hodnot, protože ty ovlivňují jedince a potvrzují jeho individualitu tím, že ji dávají pevné základy v tradici.

K Descendentu na daném stupni (25°) mám toto:

Je to přirozené přizpůsobení se prostředí a pokojné sladění se s rytmem života. Člověk nemá potřebu protlačovat své zájmy násilím a v nerozumném měřítku, neboť si je vědom své závislosti na svém okolí. Nemá potřebu ničit své okolí, chová úctu k druhým, úctu k životu, aby mohl i nadále čerpat z bohatství, které mu život přináší.

Tento životní postoj svědčí o jedincově snadné zranitelnosti. Tak jak je ve své duši prostý a čistý, naplněn pokorou a nepředpojatostí (člověk neočekává nic zlého, neočekává že by mu druhý mohl zákeřně ublížit a proto nemá zvyk chovat se obezřetně či nedůvěřivě). Člověk se tak snadno může dostat do role oběti.

Ale nevím zda to je fakt nebo směr, kterým se máš vydat.
02.02.2018 - 08:05 | Filtr
(Ryby) vilka amarylka » upřímnost
Teda cteni z obliceje jo,no tak to hedim :22: :39: :4: :4: :15: To ses dobrej,ze to tak vycitils a poznasl :4:.No osu byk-stir znam,mam tak asc,desc..ano je tam fixace ,ta dle meho patri hlavne bykovy,ten je takovy majetnicky,a takovy fixovany na majetek,lidi atd..
02.02.2018 - 01:55 | Filtr
(Beran) upřímnost » vilka amarylka
Jednak je to "intuice" ale hlavně co vyzařuje z obličeje. Velké oči, smyslný sebevědomý pohled, šarm, přitažlivost. Jako i jiné ženy mohou být přitažlivé, ale zase jinak. A taky si něco z toho Štíra nesu, tak v souvislosti s tím domem jsem to dedukoval. Navíc jsem nedávno psal článek / diskusi na téma Štír:
http://diskuze.najdise.cz/prispevek…
a druhá diskuse se týkala Býka:
http://diskuze.najdise.cz/prispevek…
Býk se nachází na ose Býk - Štír a tudíž mají něco společného, protože to je osa ve které hraje roli důvěra a hodnocení... Fixace na materiální věci a hodnoty a jde tam o transformaci, kterou jsem popsal v té diskusi č. 23915 ... je to článek o koloběhu života, ve kterém vysvětluju roli vody. Voda je obrazně taky duchovní smrt. Zatímco v modalitách jsou oheň, země, vzduch (a ty představují akci, pohybm budování nebo změnu) tak voda vlastně představuje odpočinek, bod kdy se zastavíš a máš čas se nadechnout. Analogie k židovskému dni odpočinku (sabat, den kdy člověk nepracuje, ale odpočívá a duchovně se přibližuje k Bohu). Je to čas na obnovení sil. Proto vlastně ten živel vody je takový zvláštní a odlišný.
01.02.2018 - 20:38 | Filtr
(Ryby) vilka amarylka » upřímnost
Ano mam silny 8.dum.No jak ho prozivam?Rekla bych,ze velmi intenzivne,ja tedy pokud pujdu k tematu,jsem clovek,ktery vse proziva v extremech,a ziju hodne naplno,ale co je pravdou,ze si tez nektere veci uvedomim az ztratou.A take jakoby potrebuju "drama" situace,abych si uvedomila spoustu veci,a jak se ptas,jestli se hodne fixuju,ano jsem tip,co se celkem fixuje na osobu,vec,konicek,cokoliv co miluju..Ale ja kdyz uz neco ve me umre,at je to vztah,nebo cokoliv,jdu dal...v tomto nejsem fixovana na minulost asi diky me lune v blizencich.Mozna ve me nekdy zustavaji,jen ty silne emocni vzpominky,ktere obcas vyvstanou,ale to je prirozene.Nevim jestli sem ti odpovedela na co si chtel? A pocit,ze jsem stirovska,bude ten 8.dum a pluto stir na merkur,a pluto na slunko.. :15: to poznals dobre,jak si to dokazal odhadnout,to by me celkem zajimalo? :4:
01.02.2018 - 20:14 | Filtr
(Beran) upřímnost » vilka amarylka
jj, tebe vilko. :1:
01.02.2018 - 18:13 | Filtr
(Rak) diké » upřímnost
Odkedy som objavila astro, sa snažím lunu v škorpionovi prijať, niekedy som jej vďačná, inokedy ju nenávidím, potom som zase hrdá na ňu...
Snívam často, veľa nevysvetlitelných hlúpostí, no celkom dosť toho, čo vysvetľuje a áno sú tam osoby... :1:
01.02.2018 - 17:58 | Filtr
(Ryby) vilka amarylka » upřímnost
myslis me s tim prozivanim 8.domu?..
01.02.2018 - 15:57 | Filtr
(Beran) upřímnost » diké
Tak se mrkni i na Lunu ve Štíru, to bude mít taky slušný význam. Fixace na minulost? Nestává se ti že se ti ve snech často objevují postavy z dávné minulosti jako mně? Sabiánské symboly jsou hodně inspirující, ale člověk musí přečíst celý text (na internetu je to v angličtině dostupné komplet).
01.02.2018 - 15:53 | Filtr
(Beran) upřímnost
Pluto vládce 8. domu a Štíra podle moderní astrologie, to by chtělo sledovat i 8. dům a zjistit jestli tam není ještě nějaká souvislost. U tebe od začátků co jsem tě tu potkal mám silný pocit že máš hodně ze Štíra a dívám se že máš silně obsazený 8. dům, tak by mě zajímalo jak to prožíváš. Dle tradiční astrologie je vládcem 8. Mars. Myslím že by třeba šlo vysledovat nějaké podobnosti. Já třeba uvažuji v poslední době o fixaci Štíra, o efektu setrvačnosti fixních znamení a možná i domů. Zamyslete se nad tím zda lidé s obsazeným 8. domem, Štírem nebo vládcem prvního domu nemají sklon k fixaci na minulosti. Já teda jo, ale jen v tom duševním smyslu - vnímám to jako něco nežádoucího, co se spíš pernamentně vrací ve snech. Jakoby mozek ve snu nerozlišoval a nechápal, že minulost už dávno skončila. Jakoby mozek nechápal realitu a stále se fixuje na prožitky z minulosti. Třeba mluvíš s člověkem, který už deset let nežije, ale ty myslíš že žije a normálně se s ním bavíš...
01.02.2018 - 08:55 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » newwi
Zjednodušeně řečeno-ascendent=narození, Pluto=smrt nebo ohrožení života, jak píše výše Michaela168, takhle nějak se to může projevit (těžký porod, přidušení apod.) :17:
01.02.2018 - 00:35 | Filtr
(Rak) diké
Vůdce Mussoliniho typu se zmocňuje vlády.

Využití bez váhání každé příležitosti, která se naskytne. Vnitřní cit pro určení mas, který je třeba naplnit.

:1:toť sabián mojho pluta v prvom dome, rsp. stupňa na ktorom sa nachádza. Mám ho v sextile so stéliom luna v škorpiónovi, ktorá je presne na unukalhai,jupiter a neptun, dalej v sextile s merkúrom a samotné pluto je apexom tzv. trojuholníka geniality.
Raz mi moja nadriadená povedala, že je to až nenormálne, ako dokážem presvedčiť ľudí a ako ma nasledujú, vraj až choré...pritom nerobím žiadne rozvraty a revolúcie :1:...myslím že takýto ľudia nestrácajú, skôr naopak :1:
31.01.2018 - 20:14 | Filtr
(Vodnář) newwi » Mici Angóra
Ahoj,prosim muzes mi tve tvrzeni vice priblizit?Astrologie mne velice zajima,ale vyznam se pouze okrajove-spis skoro vubec... Diky
31.01.2018 - 18:35 | Filtr
(Panna) Michaela168
Mám sice Pluto ve XII. domě, ale v konjunkci s ASC. Na svět se mi nechtělo vůbec, rodila jsem se nepřiměřeně dlouho a narodila se přidušená. Dodnes se to příliš nezměnilo - dechové potíže a nechuť být, mám pocit, že žiju ve špatné době. Jinak extrémně intenzivní emoční prožívání čehokoli.
Pravda je, že teprve až ztráta čehokoli mi vždy ukáže skutečnou hodnotu, kterou to pro mě znamenalo (zejména ztráta lásky a blízkých - nikdy jsem nezažila nic horšího).
Pluto na ASC = vysoká regenerační schopnost (v této inkarnaci tolik potřebná).
31.01.2018 - 17:33 | Filtr
(Kozoroh) ES » Loen
K tomuto sa ako nositeľ Pluta v 1.dome prihlasujem,naozaj je pre mňa sebarealizácia dôležitá a asi aj tie intenzívne zážitky nás stretávajú častejšie ,alebo ich zdramatizujeme..... :36:
31.01.2018 - 13:47 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Loreena Mckennitt
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ano, s tím taky souhlasím :15: :15:
31.01.2018 - 13:35 | Filtr
(Rak) Loreena Mckennitt » Loen
lidi s plutem v 1.DOMĚ jsou hodně zaměřeni na sebe a svou seberealizaci a své potřeby nebo spíš dosažení svého...a umí si ten život podle toho zařídit"

suhlasim :1: :15:
31.01.2018 - 13:21 | Filtr
(Rak) Loen
tyjo nevím...ale svého času sem byla plutáky v 1.domě fakt intenzivně zavalená

a nemyslím, že by toto byla jejich charakteristika...

Moje nej kamarádka z gymplu - pluto ve štíru v 1. domě v opo na slunce a venuši... si užívala (bráno měrkou býka) celkem dost... a více právě v dobách klidu...ona skutečně zemřela... a v době umírání? ano, nepřipouštěla že umírá...

jiný hodně blízký kamarád štír s asc ve štíru a plutem ve štíru v 1.d...celoživotní užívač ... kterej je ovšem od svých emocí odstřihlej (TO JSOU JEHO SLOVA A NE MÉ DOMĚNKY) žije opravdu hodně po svém...a to furt...

já bych totiž řekla, že lidi s plutem v 1.DOMĚ jsou hodně zaměřeni na sebe a svou seberealizaci a své potřeby nebo spíš dosažení svého...a umí si ten život podle toho zařídit
Příspěvky: 41-17 16-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »