Makám na sobě...


11.01.2018 - 23:51
(Střelec) bubobubo
Makám na sobě...
Inspirovala mě věta Bosche v jiné diskuzi.A zajímá mě,jestli je fakt nutné na sobě makat,aby člověk neshnil a nebo potřebný vývoj přijde sám o sobě.Nemyslím teď děti,ty bych sem vůbec netahala,protože je jasné,že na sobě makají,protože je někdo někam vede.Ale u dospělého člověka,ta vědomost makání na sobě.Takže moje otázka je.Makáte na sobě v jakémkoli ohledu?Za sebe odpovídám ano,ale vždycky to zjistím se zpožděním. :4:

Příspěvky: Všechny | Daisybunch

Řazení:
15.01.2018 - 11:00 | Filtr
(Střelec) bubobubo » Daisybunch
Jenže to je jen tvá iluze,že jako dům,děti,práce a nic se neděje.Bych mohla vyprávět jak kolikrát rostu. :4:Pořád se něco děje a jedno kde jsi a s kým. :3:
12.01.2018 - 16:55 | Filtr
(Býk) 144 » Daisybunch
jesli doufas ze v tom pristi se zase budes moct flakat... :61:
12.01.2018 - 16:53 | Filtr
(Rak) Daisybunch » Nalia de Chava
Ale helemese. To si asi vytisknu na tričko nejméně ve třech jazycích.
12.01.2018 - 16:51 | Filtr
(Rak) Daisybunch
Jo.
Zrovna dneska jsem povídala něco o tom, že mi brzy bude 30, život víceméně zařízený (až na pár ehm detailů) a říkám si: to je jako všechno?? No a vím, že zdaleka není. Bez práce (i když mě tam to slovíčko "práce" moc nesedí) na sobě by to prostě nebylo ono. Baví mě růst. Na jednu stranu svým způsobem obdivuji lidi, kterým k životu stačí domek či byt, dvě děti a partner/manžel a stabilní práce. Ale já bych se nudila. Měla bych pocit, že zakrňuju. I s těma dětma. A i kdybych se k takovému životu rozhodla, vím, že mě přihraje něco, co mě donutí se zase o kousek posunout. Anebo o velký kus. Připadám si, že nemám na vybranou. Tedy aspoň v tomhle životě. Ais jsem se v tom minulém dost flákala :4:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »