Vnímání pod nátlakem - luna/pluto


11.01.2018 - 19:42
(Střelec) siili
Vnímání pod nátlakem - luna/pluto
Pročetla jsem si tu charakteristiku aspektu luna/pluto a zaujalo mě toto:

"U obou pohlaví pak tato konstelace řídí vnímání, tedy určuje, jakou rovinu vnímání bude dotyčný preferovat. V každém případě potřebuje tento člověk silný nátlak k tomu, aby byl vůbec schopen vnímat. V praxi to vypadá tak, že matka na hluboké podvědomé úrovni a naprosto nechtěně naučí své dítě poslechnout teprve na mnohonásobně opakovaný pokyn. V případě normálního výchovného procesu se dítětí dá příkaz a pokud jej nesplní, dojde k sankci, kdežto u této konjunkce většinou matka zopakuje pokyn dvacetkrát, což je forma plutonického nátlaku a dítě si na podvědomé úrovni vytváří obranu proti těmto pokynům, čímž dojde k tomu, že je nakonec již nevnímá vůbec. Klinické testy prokázaly, že pokud tento člověk dostane jakýkoli příkaz poprvé, většinou jej naprosto nevnímá. Je schopen jej zaregistrovat pouze tehdy, je li podán pod nátlakem."

Zajímalo by mne jaké máte zkušenosti ať už jako nositel tohoto aspektu tak jako matka takového člověka/dítěte.

Překvapilo mne že to sedí a nějak nedokážu pobrat jak k tomu vůbec došlo a jak to "opravit" :49:

Děkuji za případné nápady i mimo astro :74:

Příspěvky: Všechny | seven

Řazení:
14.01.2018 - 11:45 | Filtr
(Rak) dan162 » seven
S rozumem to právě vůbec není. Je to hromosvod jak běžných tenzí, tak i všeho humusu. Mám toho v kvadrátovém Raku moc, orbisy Slunce a Měsíce jsou velké. Samozřejmě Mésíc štká své hurá za každý posun, to je jasné.
13.01.2018 - 23:08 | Filtr
(Rak) seven » dan162
Taky jsem se trochu tímhle aspektem zabýval :1: a vnímám ho vlastně pozitivně. Kvadratura je silný vítr do plachet změnám na nejhlubší úrovni u Měsíce. On je kormidelníkem, takže on rozhoduje jestli přejede oceán nebo jestli se někde potopí. Jenže Pluto by zase mělo naučit foukat do těch plachet z rozumem :61:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v KozorohKozorohu
ukázat kalendář »