leceni energii


05.01.2018 - 20:35
(Panna) Laki
leceni energii
ahoj

vybavilo se mi dnes ze jsem tu pred lety slysela historku o lecitelce, ktera se nakazila nemoci pacienta

je to obvykle?

ma nekdo nejaky napad proc k tomu dochazi?

myslim ze je to o neschopnosti pacienta se zmenit -transformovat- a pak take nejake pomyleni lecitele

Příspěvky: Všechny | Najdise.cz

Řazení:
24.02.2018 - 19:24 | Filtr
(Panna) vernal » Petroselinum
No neviem ... informácia je tiež len :1:energia, preto ani nemá význam uvažovať o nejakej inej rýchlosti (alebo o rýchlosti celkovo). Mám niečo skúseností, no vždy som pracovala s človekom ako celkom (vrátane mňa samej)... nevidím zmysel práce s obrazom človeka - ale zrejme má každý svoj spôsob práce, ktorý mu vyhovuje, ovláda ho a tak...
24.02.2018 - 17:03 | Filtr
(Panna) Laki » Petroselinum
k tomu zakonu o zakazane zone v poli jineho cloveka:

nejakym zpusobem s tim souhlasim..


zrovna ten pripad, ktery me k teto diskuzi privedl, dopadl dost spatne.. pro cloveka, ktery se obohacoval cizi energii na ukor lidi ve svem okoli..

zajimave :1:
15.01.2018 - 17:25 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » vernal
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petroselinum, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ještě dodatek, co se týká informace. Informace se pohybuje mnohem rychleji než energie. V informaci jsou jiné principy práce, ne jako s energiemi. Z tohoto důvodu je nutno pracovat s obrazem tohoto člověka a to dokonce když tento člověk sedí vedle nás !!!!
14.01.2018 - 16:12 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » vernal
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petroselinum, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ano, tak to chodí.
13.01.2018 - 21:37 | Filtr
(Panna) vernal » Petroselinum
Prepáč, trochu by som doplnila, čo si napísal - pri liečení nestačí nenaladiť sa na pacienta, v prvom rade sa nesmieme naladiť na frekvenciu choroby.

Myslím, že je pravda, že právo čítať informáciu z druhého človeka bez jeho súhlasu nemáme, no na druhej strane má väčšina ľudstva natoľko porušený energetický obal, že to nejde prehliadnuť, aj keď sa človek bráni. Navyše mnoho takých ľudí podvedome doslova prosí o pomoc napriek tomu, že navonok sa prejavujú akoby im nechýbalo vôbec nič.
12.01.2018 - 12:31 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Buddha/2
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petroselinum, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Svým způsobem máš pravdu. Běžně to ale chodí tak, že pokud nedostaneš svolení od dané osoby, tak nečteš informace i když jsou k dispozici. Informace tebou „projde“ bez toho, abys je četl - reagoval.
11.01.2018 - 23:40 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » Petroselinum
Promiň, ale takový zákon myslím neexistuje. Informace nemůžeš "anihilovat" než k tobě dojdou, každý jich vyzařuje spoustu ať chce nebo ne. Příjem nemůžeš zakázat, co vidíš to vidíš, na tom není nic nemorálního. Podstatnější je, co s tím pak uděláš :3:
11.01.2018 - 23:28 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Laki
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petroselinum, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Opravdovému léčitelovy by se to nemělo stávat, ale i mistr tesař se někdy utne. :3: Všechno je to v hlavě. V dobách morových epidemií většina lidí byla nakažena a umírala, některých léčitelů, kteří pomáhali lidem se tato nemoc vyhnula.

Každý člověk vysílá svou frekvenci (energii), pro někoho příjemnou a naopak, to podle toho, co je nám příjemné. Je to jako s hudbou. Každá ne-moc vysílá destruktivní signály a vibruje (mění barvy). Aby se léčitel nenakazil, nesmí se naladit na stejnou frekvenci pacienta. Existují různé ochrany – zrcadla, vajíčka (energetická), ale to dobrý léčitel nepoužívá.

Osobní vztah pacient a léčitel? :12: Je to jak v životě, pokut jsou vzájemné „vibrace“ příjemné, tak proč ne. Jiné to je, pokud někdo zneužívá osobu bez jeho vědomí. Což, je zakázáno a dříve, či později dotyčnému nastanou problémy.

Varování – velice závažná věc!

:44:První zákon hlásá – informační pole jiného člověka je pro nás zakázaná zóna. Když nás člověk nežádá, nemáme právo vyčíst informaci z druhého člověka. Varování, např. čtení různých „čarodějnických“ informací, to je také porušení zákona informační výměny a lidé, kteří to dělají, budou se za to zodpovídat. Všechno co porušuje člověka, uzavírá se a zpomaluje programy k Bohu. Protože jemná úroveň nevypadá tak, jak si ji představujeme.
06.01.2018 - 15:12 | Filtr
(Panna) Laki » nebešťanka
zajimave

verim ze na ceste lecitele je i tato faze

podle Anny Brennan ale neni konecna, nevim

ja jeste lecitele, ktery by mi byl prinosem, osobne nepotkala, osobni zkusenost tedy asi nemam..


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »