Proč ženy mužní a muži ženští ?


28.12.2017 - 18:43
(Rak) dan162
Proč ženy mužní a muži ženští ?
Můj výběr z diskuze k 10.1.18:

1 doba her to oběma pohlavím umožňuje. A odbouráním sexuálních tabu posílá obě pohlaví k sobě blíž. (player), trend - pohlaví už není biologicky dáno (Kiyoko)

2 ženské hormony (bubobubo) ve vodě nejsou (dan162)

3 muži už nemusí lovit zvěř... páry, které si zjevně daly za cíl vytvořit ve vztahu jedno pohlaví - ani ženu, ani muže. ...A tak se ženy připravují na to, ze se budou muset o sebe postarat samy. Tak jsou z nich trochu chlapi.(player)

4 My muži dnes málokdy podstupujeme riziko. Riziko ztráty, které Honza za pecí nepodstupuje. (dan162)

5 neni to pro deti zdrave vyrustat jen s jednim solo rodicem, ktery ma treba jen milenku/milence... proste nevyroste z decka vyrovnany jedinec, bude hledat chybu v druhem polu muzske/zenske casti v sobe.... potom se neprirozene na sebe partneri "prilepuji" a chteji si nahradit tu lasku a pozornost, kterou jsme nedostali v detstvi a to nedokazeme jiz dohnat a tak se radeji rozchazime. (tronco) Možná kdyby si krizi středního věku lidi řešili změnou uvnitř a ne změnou vnejsi, taky by to možná vypadalo jinak. (vuvuzelka)

6 hrej si. To máš lepší , než dřít na rodinu. Hrej si , společnost ti to umožní.kopací míč a pistoli vyměnili za tablet. Jenže u holek nakonec mateřský pud vyhraje , a najednou potřebují muže starší školy , kterej zvedne prdel od počítače a s něčím jí helfne. (player)

7 potřeba životní úrovně je výš než potřeba harmonického vztahu (dan162)dnes si lidi chtějí více užívat (Bosch)

8 Já se držím svého jinu zuby nehty, ale někdy je to fakt těžké (Mici) jin + ambice dělají hlavní paseku u žen. Co s negativní energií, když není vše tak, jak si žena přeje (protože ví i protože rozmar). Umět snést to, co si žena nepřeje je asi dost obtížné (dan162) Jako ženě mi vadí nejvíc to že mám málo prostoru pro to "jen tak plynout" (siili) kdy sem se skutečně cítila i chovala jako žena, když mam vedle sebe CHLAPA. a na rovinu, tenhle stav sem vědomě pocítila jen jednou v životě (Marhon) Co bych chtěla? Chlapa kterej se umí postarat bez keců o rodinu a chlapem je. ti opravdový jsou asi zadání (ohniva tygrice) chlap ma smrdiet potom a cibulou (Loreena)

9 mužskost jako vizi, konání, směr, aktivita, odvaha, vnějšek a ženskost jako vnímání, pasivita, blízkost, vnitřek (dan162) tyhle kvality v lidech sílí. K oběma polaritám patří cit (hell2046)

10 holky konečně mohou být eroticky svébytné bytosti , které si mohou volit co ano a co ne. (player) Chlapovi se líbili chlapi , tak byl prostě teplej.(player)

11 Pokud jde o aktivní řešení situací, to si myslím, že vymřelo někdy po válce.(nebestanka) v práci to je jiné.(dan162) to celé začalo při druhé světové válce, kdy muži nebyli schopní postarat se o bezpečnost své rodiny a naopak ženy museli tuhle roli převzít (marhon) po válce se ženy vrátily ke starému, nechtěly ještě uplatňovat co se naučily. Když se dívám na raná šedesátá léta, tak tam žena není, čistě mužská záležitost. O pět let později už minisukně, antikoncepční pilulky, bílé kozačky, barvitost, ženy našly k uniknuvším mužům cestu. Ale poté nastoupily drogy, šedesátá léta končí, konjunkce Urana a Pluta se rozchází, derniéra, kocovina zůstává. ale v šedesátých letech že se pánové stáhli ke svojí zábavě, to je jen stará generace (dan162)rodinná karma, převzatý rodinný vzorce, zvyky a návyky rodin, co přecházejí z generace na generaci, kdy se stanou samozřejmostí a člověk už si ani nevšimne, že dělá něco špatně(marhon)Takže jde o postupně odeznívající vlnku. A děti narozené s dvojkou (po roce 2000) to posunou úplně jinam. (dan162)

12 potlačená jangová složka agresivně hlásit o svá práva... expanduje násilí na ženách ve společnosti (Kiyoko)

13 chlapi mají jíst jen velmi málo cukru (Bosch)

14 natřepávají synáčkům maminky..peřinky (Bosch) mamánka vytváří například citový problém u matky promítaný do dítěte. Každá máma dělá pro své děti to, co považuje za nejlepší, co nejlepší ze sebe může dát a když je v pořádku, tak podporuje zdravý vývoj dítěte jako autonomního člověka, žádný mamánek tak nevyroste. (dan162) né ze všech (sourozenců) jsou mamánci, protože mají každý lunu jinde a jinak reagují na matku (Bosch)

15 absence vojenské základní služby (player) rituálu/zkoušky pro přechod z dítěte do dospělosti.(dan162) Kluk potřebuje mužský vzor. Schopnost konat. Mít cíl a za ním jít. Držet slovo. Obhájit si své. Být si vědom sebe, nebýt ohnutý lokaj, oportunista. Rozvíjet svou osobnost. Mít cit, přiměřenost. Odpovědnost. Sílu přesvědčení i schopnost uznat lepší názor. Schopnost podpory, ochrany. Řekněme tohle. Vymýváním jen přetrhneš přirozený vývoj a nahradíš ho poslušností. (dan162) Obezita spouští pubertu dříve, kluci se stávají amorfními (Bosch)

16 Protože to ženy vzaly za špatný konec. Místo aby muže ovlivňovaly ženskými zbraněmi, tak se jim snažily vyrovnat v té mužské straně. Ukázat jim, že se bez nich obejdou ... což je neskutečná blbost. Proto pak muži začaly tu energii podvědomě vyrovnávat a začali být zženštilí. (Pomněnka) napadlo to ženy, které se ženami být necítí (Kiyoko) nejsme vaše hračky , nebudem otrokyně vašich vrtochů a šmytec.No a tím se do toho musely dát.(player)

17 což takhle začít od adama a evy (Bosch)

Příspěvky: Všechny | nebešťanka

Stránka: 2 1
Řazení:
18.01.2018 - 12:42 | Filtr
(Rak) dan162 » nebešťanka
To byla impulsivní nesouhlasná reakce. :-)) Nepsala jsi to pro mne, tak jsem to nerozváděl.
18.01.2018 - 06:22 | Filtr
(Býk) nebešťanka » dan162
Přesnější by bylo: pfůj, kydej jinde hnůj. :6: (Chtěla jsem to později smazat, reakce spešl pro 144, co jsem z něj nacítila, teď nevím, ať tu nemáš reakci do vakua.)
17.01.2018 - 21:07 | Filtr
(Rak) dan162 » nebešťanka
Pfff.
17.01.2018 - 16:06 | Filtr
(Býk) nebešťanka » 144
S tou negativitou budeš mít nejspíš pravdu.
17.01.2018 - 16:01 | Filtr
(Býk) nebešťanka » 144
Tentokrát osobní reakce (ale v klidu, bez emocí) :

Víš, jaký je mezi námi nejspíš rozdíl?
Nečtu ezo články (s výjimkou psychologie, TČM, bylin). Nesleduji videa. Nechodím na kurzy. Nekoukám na TV. Přátelím se s lidmi, kteří tvoří a ezo je jim někde. Nebo to jsou jogíni.

Většinou píšu, co momentálně vnímám v éteru.
A Ty tu teď píšeš ezo idea???
:4: :62:

Ano, většina ezo je podfuk. Náboženství nahradili vědou, vědu ezoterikou. Jenom hra, aby člověk nebyl v :79:
On totiž zásadní problém je, kde vlastně je. Vždyť to vůbec nevíme.

Zeptám se: pokud by se mozek všem odblokoval a oni si to připustili - co by následovalo?
Strach a chaos je prvotní reakce.
Beru, že je dobré informaci mít, i když člověku zatím nedává smysl.
17.01.2018 - 12:23 | Filtr
(Býk) nebešťanka » Kiyoko
:4: Technicky jaksi "po". JÁ ho založila :20:
17.01.2018 - 09:31 | Filtr
(Býk) nebešťanka » Kiyoko
V tomto případě máme krajně podobnou realitu.
S kamarády si můžu hrát.

:68:

EDIT
17.01.2018 - 07:18 | Filtr
(Rak) dan162 » nebešťanka
Pokušitel ? :-D Ale může to být předčasná naděje, scestí, protože nevychází zevnitř. To styl Fcukmee mi přijde o řád lepší, východiskem i dopady.

Ad stát, toho tématu se pěkně dotýkáme vedle. Stát je samostatná entita, tvořená strukturou, způsobem, ne lidmi - je to autonomní systém, něco jako učící se robot.

Ne, "stát se postará" je končící paradigma, postaráme se my. A jestli k tomu potřebujeme stát nebo ne je jiná diskuze.
17.01.2018 - 06:02 | Filtr
(Býk) nebešťanka » 144
Je to naše přesvědčení, co to drží v této podobě. Čím víc tomu věnuješ myšlenky, tím víc to posiluješ. Není pak lepší mít před sebou konkrétní vizi, jak bys chtěl, aby to bylo, a k tomu napnout veškeré vědomí? (A možná úplně nejlepší je starat se o vlastní bylinkovou zahradu.)
Takový postoj nevylučuje skutečnost, že něčemu nějak je. Ale nekrmí to, co nechceš.

Nezapomeň, že zdroj energie, který nazýváš satanistickým (mam pro ni jiný název), z naší galaxie odešel. Zemře spolu s námi (i jimi), nestihneme-li naší vírou o moci a ovládání infikovat dostatečné množství dětí.
16.01.2018 - 22:58 | Filtr
(Býk) nebešťanka » dan162
Jak se říká lidem, co vrací naději? :3:

Nu uvidíme. Zatím jsem si zcela jista, že zůstávám někde tady, i když pořád nevím, kde přesně.
V posledních dnech se v několika diskuzích současně pro mě otevřelo zajímavé téma: stát. Příslušník nějakého státu. Stát se postará. Státu odvádím dost,... Nebudu řešit, co je jinde, spíš si říkám: Kdy jsme udělali ze státu třetí resp. cizí osobu?
Stát jsme my. My ho tvoříme. To, jaký je, o tom rozhodujeme my. Bez nás by nežil. Proč bych, pro všechny bohy, měla věřit, že nás vlastní? Fajn, čas na změnu myšlení. Alespoň pro mě.

Díky, Dane :68:
16.01.2018 - 13:46 | Filtr
(Rak) dan162 » nebešťanka
Ne, ten subjekt je tvůj, jen má sídlo v Burundi.

Pohybovat se může, ale asi jen do první policejní kontroly. Ale nevím, kam takovou osobu by vyhostili, když nemá žádný doklad :-) To raději bych měl pas z Burundi, pak mne vyhostit nemohou, mám-li vízum (jako podnikatel ho dostanu).
16.01.2018 - 13:22 | Filtr
(Býk) nebešťanka » dan162
:68:
Jak jsem psala - nějaká doba uplynula, dlouho jsem nepátrala. Z určitých důvodů se ukázalo být podstatnější zůstat součástí Bohemie a plnit svou práci tady (nepíšu o zaměstnání).

Děkuji za informace. Pokud to dobře čtu a pojímám, nic se nemění na tom, že jsi závislý na nějakém jiném subjektu.
Moje otázka zní - může člověk podnikat, nebo se pohybovat na území jakéhokoli státu, pokud nemá žádný platný doklad? (Rodné číslo, rodný list, občanku,... Nic.)
16.01.2018 - 13:00 | Filtr
(Rak) dan162 » nebešťanka
Tady můžeš být klidně mimo a stejně budeš psát k věci :-D

Taky jsem chtěl vystoupit ze systému, proto vím, že to jde. Asi to uvědomění, že mohu, mi dalo svobodu si zvolit - a zvolil jsem zůstat. Ale nevidím žádnou překážku proč by to nešlo. Zuby si stejně platíš tak ze 3/4 za své, hotově žádný problém. Školy dětí jsou obtíž, jsi zahraniční student, připlatíš si, právě v době, kdy máš peněz v životě nejmíň.

Můžeš i podnikat, jako tuzemské s.r.o., vlastněné zahraničním majitelem (pak platíš korporátní daně) a nebo zahraniční společnost, ale odběratelé platí na finančák zajištění tvé daně, což je pruda.

s.r.o. vlastněné cizincem si může pozemek koupit a ty jako cizinka taky. Fakt to jde.
15.01.2018 - 21:48 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená » nebešťanka
Jsou návykoví. :3:


:4:.... Jsme. :2:
15.01.2018 - 21:18 | Filtr
(Býk) nebešťanka » Znovuzrozená
Jsou návykoví. :3:
15.01.2018 - 21:14 | Filtr
(Býk) nebešťanka » Bosch
Ale prd, úrani nechybí. Dorůstají. Mezitím páchají malé akce, jako třeba házení kostkou po rodičích.
Ti starší by v současný chvíli nejradši utopili oba kandidáty. Poslali raketou na Venuši. Jeden umře a druhý améba, to je situace. :39:
15.01.2018 - 21:12 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená » nebešťanka
ahoj.....jj, to bývaly "boje"... a najednou i "úrani" jsou dobří.... :61:
15.01.2018 - 21:09 | Filtr
(Býk) nebešťanka » Znovuzrozená
Taky jsem vzpomněla :4:
A nejlepší je, když neví, kudy kam, jak vytáhne saturnské hodnoty. Ale budiž :4:

(ahoj :17:)
15.01.2018 - 21:04 | Filtr
(Býk) nebešťanka » 144
Nečetla jsem to celé, nevím, o čem přesně se bavíte, asi to bude mimo. Tohle mě zaujalo:

Vystoupit ze systému, to byl kdysi můj sen. Zatím utopie, pokud se nespojí větší množství jednotlivců. A ukazuje se, že spolupráce stále nejsme schopni.

Víš, na čem to zkolabovalo, proč jsem nevrátila občanku a nevzdala se tím "privilegia" být majetkem státu?
Když mě těsně po dvacítce prvně chytil zub a dohnal na pohotovost.
Bez pojištění lékař nikoho neošetří.
Neumím si to představit, ale pokud by se našel jedinec, a pracoval třeba na fakturu, jak mu to zaplatíš? Nemáš peníze a amorální taky být nechceš, protože využíváš-li něčích služeb, měl bys respektovat jeho podmínky. Ne každý ti poděkuje za hrnek medu, lidský život až na druhém místě.
Zubaře, který by chtěl žít mimo systém, jsem zatím nenašla.

Prostě mi v kruhu chybí lékař a kovář, jinak by se nějak začít dalo.
Indiána ale v lese věčně nenechají, je velice snadné vrazit mu nálepku psychicky nemocné osoby, a někam zavřít. Lidská práva platí jen potud, pokud máš sehnutý hřbet.

Píšeš o vlastním pozemku. A to je problém. Protože většina pozemků je v současnosti na území konkrétního státu, a pokud nemáš čárový kód (rodné číslo), nikdo se s tebou bavit nebude.
Hra na to, že mi něco patří... Jen iluze, aby se koloběh daní měl čím přiživovat, a člověk si neuvědomoval svou reálnou situaci.
Jo, fajn. Probouzíme se. Asi. Ale děláme s tím něco?
No, něco jo. Někteří z nás cvičí, což je základ.
To prý věděla třeba i Sparta.

Stejně tak voda. Lidi si naivně myslí, že když mají na pozemku vodu, je jejich. Veliký omyl. Dle naší platné legislativy patří státu a stát s ní kdykoli může zacházet podle svého uvážení/potřeb.

Ano, nelíbí se mi, že se narodíš, a už musíš někam patřit. Nelíbí se mi, že děti rodičům defakto "nepatří", ti mají pouze povinnost vychovat dalšího otroka.
Ale upřímně - nepřišla jsem na to, co s tím.
13.01.2018 - 23:49 | Filtr
(Rak) dan162 » nebešťanka
Nemyslím si, můj pohled je, že naše situace je unikátní. Možná fyzická ohrožení dnes jsou v rozvinutém světě slabá a rostou psychická ohrožení, která v páru se spíš zesilují, protože neumíme zacházet se sebou. Ale novější generace jsou už zase jiné.
13.01.2018 - 10:12 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » nebešťanka
Znáš stádia vývoje dítěte? Kojenec, batole..bez pohlavní zralosti asi těžko má dítě "tah na branku". Tudíž bych je z tématu zcela vynechal.Je jisté že o nic nepřijdou..
13.01.2018 - 06:56 | Filtr
(Býk) nebešťanka
Dík za výcuc. :68:
Čtu jej a myslím na jin-jang. Jedno se přelévá v druhé... Co když se prostě nyní přiblížil do stavu rovnováhy, aby se následně mohl zase rozdělit?
Co když se to v dějinách cyklicky děje?
Co když se to děje třeba i u zvířat? :25:
13.01.2018 - 06:48 | Filtr
(Býk) nebešťanka » dan162
Nenech se mýlit. I když chápu Tvé pobavení, také jsem ho měla. :4:

Řekněme, čistě nemanipulativně, že jsem pro někoho našla nevěstu. :76: :76:

Myšlenky nejsou tak hodnotné, aby na nich člověk lpěl. Ale to, jak je druhým sděluje, ledacos napoví.

Ponechávám si možnost volby - ucítím-li, že obsah může někoho zranit, nebo bude instink varovně ječet, mažu.
12.01.2018 - 17:29 | Filtr
(Rak) dan162 » nebešťanka
"Někoho jiného třeba frustruje vědomí přítomnosti mříží či zdí. Ví, že chce ven (za ně), ale nerozumí, že ho chrání. "

dnes jsem zrovna si říkal, že v jedné kanceláři bych nechtěl pracovat - měla mříže, že bych měl mřížovanej pohled na většinu dne. A pak jsem si řekl, že pro někoho, kdo třeba byl v base by to naopak byla paráda - jsi sice za mřížema, ale v pohodě kdy chceš z nich vyjdeš ven :-))
12.01.2018 - 17:24 | Filtr
(Rak) dan162 » nebešťanka
:61: :61: :61:

Konečně to vidíš z druhé strany. Hej ty tam nahoře, děkuju !
Příspěvky: 40-16 15-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »