Sebevražda (západní) civilizace?


25.11.2017 - 16:14
(Býk) Deam
Sebevražda (západní) civilizace?
Nějaký čas už přemýšlím o založení tohoto vlákna, inspirovala mě diskuze pořádaná Pardubickým salonem s příznačným názvem:

"Pomalá sebevražda západní civilizace"

https://www.youtube.com/watch/…

Sice zde existuje spřízněné téma - invaze islámu a jeho stoupenců, nicméně problém je mnohem hlubší.

Něco, doufám, že nikoliv nenapravitelně, poškodilo psychiku velké části Evropanů, Američanů a dalších příslušníků ZC, že naprosto zblbli.

Důsledky první a druhé světové války? Zajímavé je, že touto sebevražedností trpí právě jen západní civilizace, přičemž ostatní civilizační okruhy si se svými protivníky také žádné servítky nebraly, ale sklony k autogenocidě neprojevují.

Příčinou tedy musí být něco, co ostatní nemají? Hlavní hosté berou jako jednoho z viníků opuštění boha. Otázkou je, jestli křesťanství samo o sobě nemá obrovskou roli na tom, kam nejen Evropa směřuje - dlužno dodat, že opět jen křesťanství západní - určitě mělo obrovskou roli při rozkvětu, když se ale podívám na vrcholné představitele současných církví, nelze nevidět, že s velkou chutí zatloukají hřebíky do rakve.

Se značnou dávkou cynismu bych si mohl říkat, že mi to může být jedno, nějak už to dožiju a co bude později, to mi může být ukradené, jenže mě z toho všeho poněkud přepadají chmury.
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od konce: / 24 

Řazení:
15.01.2020 - 21:33 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Wike10
Já je kdysi volila, v dřevních dobách - pak se do politiky fakt prosadili a zjistila jsem, že jsem tomu nepomohla :63: Že tohle je věc, která se má dělat "dole" a možná semtam rozruch, ale všechno tak nějak občanská iniciativa. V politice se úplně zkazej.
15.01.2020 - 21:30 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Deam
Jo, to byl silnej článek. A jak je Kechlibar důsledně neutrální a racionálně uvažující, tohle bylo prvně, kde jsem zaznamenala silný pocity....sice zdrženlivě vyjádřený, jak on je takovej kultivovanej, ale hodně silný.
A přečetla jsem i ty odkazy, co tam měl - tedy ty český.
Je to celý šílený......
15.01.2020 - 16:35 | Filtr
(Býk) Deam
Po čase opět k tématu britské lhostejnosti k obětem zneužívání:

https://kechlibar.net/2020/01/…

Probíhá to desetiletí, poslední léta se tomu čas od času věnují v novinách, ale jak si všímá Marián, ještě se nestalo, že by si za to šli policajti a další spoluzodpovědní sednout spolu s přímými pachateli.
11.01.2020 - 21:31 | Filtr
(Panna) Wike10 » Deam
To je o zelených taky dobré vědět :8:
11.01.2020 - 08:00 | Filtr
(Býk) Deam
Trochu odbočím, v jedné z diskuzí jsem zaregistroval zmínku o Austrálii a tamějších požárech, zajímavé informace k příčinám současného rozsahu:

https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet…

Od 17:50 - ochránci přírody zařídili ve jménu ekologie zákázy preventivního vypalování po 6-8 let, praktiku, kterou po tisíce let dělali domorodí obyvatelé, no a samozřejmě také spousta žhářů...

Podrobněji se tomu věnují na Breitbartu:

https://www.breitbart.com/politics/…

Nástup idiokracie je čím dál rychlejší. :(
10.01.2020 - 20:40 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Wike10
popravdě....já to poslouchala tak, jak já poslouchám...nějak ne úplně...jen to co mě cvrkne o nos :61:....a když pak na něco narazím..zas se mi to připomene----nebo se k tomu za čas vrátím.....ostatní letí kamsi :4:....a to dna zmutovaný mě taky nesedlo ..praštilo přes uši...ale řekla jsem si, že to nějak jenom neumí popsat...tak použil tohle
popravdě....mám svých zmatků tolik...že na světové se mi nedostává.....není to moje parketa
....myslím, že já na to mám jít spíš od lesa a popř. zpěvu....a i to jsem zatím nerozjela.....jen občas strčím čumec do něčeho, co na mě vykoukne z YOU :61:
10.01.2020 - 20:17 | Filtr
(Panna) Wike10 » mili111
dík Mili za výcuc..

úplně na genetiku nevěřím, že se nějaká linie udržuje a do ní se navtělují nějaké typy duší, slyšela jsem, že to bylo tak dřív a že teď to prý úplně přesně neplatí,že se to pomíchalo, ale nějaké zákonitosti tam přece jen platí
ale nemám k tomu žádné vjemy..

vlastně - myslím si - že uvnitř rodu mohou třeba probíhat boje, jaké typy duší se tam budou navtělovat..že třeba tam byly pokrokové duše a pak temné a že je třeba škoda tu linii nechat padnout..
10.01.2020 - 19:07 | Filtr
(Blíženci) Lupi » mili111
Děkuji!
Taky mám z Trumpa spíš tenhle dojem - mně nezastraší, že je někdo buran, nevěřím automaticky nějaké uhlazenosti.
Já zase vnímám současný Armageddon (protože co jiného to je?) jako zápas mezi živým (bio) a neživým (techno) A vlastně se ty koncepty nevylučují.
A vezmi si, co je to za strašný svět, ta moderní velkoměsta....obludné hory betonu; materiály? Kromě betonu? Řezající, ostré....tvary totéž, barvy? Černobílá a semtam krvavě rudá skvrna.
10.01.2020 - 18:47 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Wike10
on to v tom videu někde na konci vcelku shrnul....když zestručním


dva tábory se bijí o další ovládání světa (np hlavně peníze)
první staré struktury, kterým ještě nedošlo, že se zlikvidují spolu se zemí a spol.....takhle....nemohlo jim ani dojít...bo jsou mimo...nějak geneticky trosky

druzí....z těch nahoře...pochopili, že takhle je to dál o :93: a likvidaci celého....takže na to chtějí jít trochu lidštěji a spolupracovněji....a snaží se nějak s citem odsunout ty první...aby z toho nebyla katastrofa.

K těm druhým nějak patří Trump....a tak dělá podivné věci, aby to klaplo

podrobnosti uvnitř debaty

výcuc hotov :61:
10.01.2020 - 16:00 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Wike10
Dokonce dvě.
Hele, já tu teď na půl ucha poslouchám anglický dokument o caru Mikulášovi, carevně Alexandře, jejich lásce a jejich vládě. A brečela bych vzteky.......jak je to furt dokola. Ty dobrý oumysle, to měnění parlamentu, protože nevyhovuje, to naprosté odtržení "elit". A pak to strašný divení, že se lid bouří.
Bóžebožebožebože..........
09.01.2020 - 15:45 | Filtr
(Panna) Wike10 » mili111
jenže to video trvá hodinu..
Nenapíše CHvátal co myslí někde ve článku?
no pustila jsem si to od třetiny, jak nečtu nechápu, jsem vizuální, ale v 1:00 je tam pěkná burcující písnička.
No měla jsem to puštěné k práci, ale ztratila jsem s tím trpělivost.
Někde v té první třetině je proč asi udělal Trump dobře..asi..
to si myslím spíš, že neví, co dělá
pak tam jsou paprsky a působení na DNA vládnoucích rodin,
spíš se mi zdá, že polechtá ego posluchačů, že budou vědět něco víc než druzí, něco tajného, ale nemá ta teorie pevnou konstrukci..jenom to tak na mě působí



Ráda čtu Terezu Spencerovou - co všechno o tom atentátu řekla je asi zhruba tady:
https://prima.iprima.cz/komentare/…
09.01.2020 - 09:50 | Filtr
(Vodnář) mili111
Dám ti to sem.....docela mě zaujal naprosto jiný pohled na celkovou světovou situaci....netvrdím, že jsem to nějak procítila, jestli to není kravina...prostě zaujalo.
Klidně si to vyhoď, jestli to tu nebudeš chtít. :29:

https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
09.01.2020 - 09:22 | Filtr
(Vodnář) Anilah
Tak nám zruší domobranu. Zemská domobrana už vyvěsila parte:
http://zemskadomobrana.org/

Demototalita je neslučitelná s obranou vlastních rodin a domovů.
16.12.2019 - 22:05 | Filtr
(Panna) Wike10
toto koluje
https://olomoucka.drbna.cz/zpravy/…

je mi líto, když jde nějaké město ke dnu
14.12.2019 - 23:42 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Wike10
Tak to jsem rad ze si rozumime.
14.12.2019 - 15:06 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Wike10
:61: jj, posunování taky miluju. Vybaví se mi u toho, jak se posunovaly naložený vagóny u nás na nádraží.....koukat se na to dalo, to jo. Výsledek té pracné operace ovšem byl pravidelně ten, že vagón skončil na vedlejší koleji, než byl původně: jestli pak někam poodjel? To už je jiná pohádka......
13.12.2019 - 19:24 | Filtr
(Panna) Wike10 » Bosch
Posunovat - to dám na blacklist.
Myslím, že se používá na moderních školeních o firemní taktice.
když jsem ho poprvé slyšela, tak mi to přišlo směšné - posouvání vlaku po vyhýbce.
je to srandovní slovo.
nebo jak figurka v čeče nezlobse.

Oni by tu lidi řekli svoje o posouvání metodou ukrajování salámu. :61:
13.12.2019 - 18:34 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Wike10
Spise nekulturni.
Co je na demagogii kulturniho. Kdyz tady ctu nektere prispevky..vubec jsme se od padesatek neposunuli. Tedy nekteri.
11.12.2019 - 20:11 | Filtr
(Panna) Wike10 » Bosch
Je to hezká kulturní vložka :61:
10.12.2019 - 23:20 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
Do boje proti mandelince - americkému brouku!

Říkáme lidem pravdu. Do boje proti mandelince! Světový tábor míru je nepřemožitelný!

"Mandelinka bramborová se objevila náhle, během několika dnů, hromadně a současně ve všech západních a jihozápadních oblastech republiky, které hraničí se západním Německem, okupovaným americkými imperialisty. A jak se objevila! Nejen na polích, ale převážně okolo cest a silnic, na náměstích, ulicích a domovních dvorech měst. Byly dokonce nalezeny krabičky a lahvičky, naplněné tímto broukem! To všechno je nezvratným důkazem, že se u nás mandelinka bramborová nerozšířila přirozeným způsobem, ale že k nám byl tento škůdce uměle, záměrně a hromadně dopraven zvenčí. Již před několika dny imperialistické krysy takto napadly Německou demokratickou republiku a západní území Polska. Nad řadou okresů demokratického Německa byla mandelinka svržena americkými letadly. Po přeletu amerických letadel byly hromady sto i více parasitů nalezeny přímo v městských obvodech. K nám byl tento americký brouk dopraven podobným způsobem, pomocí větru a mraků, i pomocí záškodnických agentů, k nám vyslaných. V poslední době jsme vícekrát pocítili nepřátelství amerických imperialistů. Dosud jsme však nezažili tak sprostý, záškodnický útok, jako je hromadné zanesení mandelinky na naše území.“ Na mandelinku jsme si zvykli stejně tak jako na brambory, brouci už se nedělí na kapitalistické a „naše“.
10.12.2019 - 21:48 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Wike10
To je plán OSN, aby Evropa zchudla a zhloupla a tím snížila spotřebu a ekologickou stopu a byla lépe ovladatelná. Ekostopu bude mít jen ten, kdo si to bude moci dovolit - elita zůstane u svých stíhaček, zbytek bude chodit pěšky (kůň i osel produkují metan).

Jdou na to ze všech stran. Včera jsem četla, že do roku 2030 skoro zečtyřnásobí poplatky za skládkování odpadu = motivace pro třídění. Asi se z těch nových a nových poplatků, daní, zákazů a příkazů brzo pokakáme.

Erdogan použije svoje souvěrce jako zbraň proti Evropě. Nebo tím bude aspoň vyhrožovat.
Je to v podstatě dobrý hoch - sleduje zájmy své země.

Žít Brno - podle kandidátky v podstatě kulturní fronta. Na svém webu nabádá cizince i s dočasným pobytem, aby volili ve volbách:
https://www.zitbrno.cz/vote
V programu pléduje za „uchování liberálního směřování Brna a příklon k západním demokratickým hodnotám, zachování otevřenosti vůči světu.“

To mluví za vše. Asi se jich zeptám, jestli k těm honotám patří i sexuální výchova ve školkách nebo takové Originální hry, mám v tom trochu zmatek.
09.12.2019 - 19:23 | Filtr
(Blíženci) Lupi
Týýýývole.................. :85: :42: :28: http://www.autoforum.cz/predstaveni…
09.12.2019 - 18:47 | Filtr
(Panna) Wike10 » Anilah
To je šílené.
Je to sebevražda.
Četla jsem článek - Turkové jsou asi více razantní a Erdogan zjistil, že začíná ztrácet voliče, kterým se nelíbí, že noví jim berou práci, jsou přísnější ve víře a přestal fungovat zdravotnický systém. Je přetížený.
Proto je chce umístit někam do Evropy, at u svých nabere hlasy.

Ale my Evropani jsme jak bez krve a bez očí.

Představte si hypoteticky:
Když byste byli ve městě, kde je plno prázdných ubytoven, budete ve volbách volit toho, kdo vám slíbí, že je zbourá nebo vykoupí a nikoho tam nenastěhuje.
Bojíte se o děti, které chodí zatím volně do kroužků.
O centrum, že obyvatelé ztratí kupní sílu a kvůli zločinnosti zmizí nějaké obchody a nebude tam atmosféra.
Že cena bytů tam klesne na polovinu.
Můžete taky zjistit, starosta podporuje hnutí žít brno, které chce z frajeřiny zachránit nějaké lodě. Jsou to věci, které se naštěstí nestaly, ale nikdy nevíte, kam se to překulí.
08.12.2019 - 21:28 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Wike10
Blaha má kuráž... :)


Dnes jsem zachytila zprávu ze Švédska - senioři museli opustit své apartmány, aby do nich mohli nastěhovat azylanty.

https://voiceofeurope.com/2019/12/…
06.12.2019 - 20:10 | Filtr
(Panna) Wike10 » Wike10
ještě je zajímavý tento název článku:

Sluníčkáři, budete stavět koncentráky? S duhou místo svastiky? Tak si pro mě pojďte, fízlové. Slovenský poslanec Blaha odložil zábrany, jde prý do tuhého
...
https://www.parlamentnilisty.cz/are…

ještě Šichtařová o neziskovkách
https://www.parlamentnilisty.cz/are…
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »