Sebevražda (západní) civilizace?


25.11.2017 - 16:14
(Býk) Deam
Sebevražda (západní) civilizace?
Nějaký čas už přemýšlím o založení tohoto vlákna, inspirovala mě diskuze pořádaná Pardubickým salonem s příznačným názvem:

"Pomalá sebevražda západní civilizace"

https://www.youtube.com/watch/…

Sice zde existuje spřízněné téma - invaze islámu a jeho stoupenců, nicméně problém je mnohem hlubší.

Něco, doufám, že nikoliv nenapravitelně, poškodilo psychiku velké části Evropanů, Američanů a dalších příslušníků ZC, že naprosto zblbli.

Důsledky první a druhé světové války? Zajímavé je, že touto sebevražedností trpí právě jen západní civilizace, přičemž ostatní civilizační okruhy si se svými protivníky také žádné servítky nebraly, ale sklony k autogenocidě neprojevují.

Příčinou tedy musí být něco, co ostatní nemají? Hlavní hosté berou jako jednoho z viníků opuštění boha. Otázkou je, jestli křesťanství samo o sobě nemá obrovskou roli na tom, kam nejen Evropa směřuje - dlužno dodat, že opět jen křesťanství západní - určitě mělo obrovskou roli při rozkvětu, když se ale podívám na vrcholné představitele současných církví, nelze nevidět, že s velkou chutí zatloukají hřebíky do rakve.

Se značnou dávkou cynismu bych si mohl říkat, že mi to může být jedno, nějak už to dožiju a co bude později, to mi může být ukradené, jenže mě z toho všeho poněkud přepadají chmury.
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od konce: / 16 

Řazení:
22.05.2019 - 00:00 | Filtr
(Býk) Deam
https://www.bitchute.com/video/…

Vida, tak dle západoevropského soudruha Timmermannse, lídra socialistického bloku ve volbách do EP, patří islám k Evropě už 2000 let.

A takoví ignoranti patří mezi klíčové přestavitele unijní politiky a ještě mají ambice na šéfování EK...
21.05.2019 - 23:46 | Filtr
(Býk) Deam » Bosch
Po shlédnutí všech 5 dílů zůstává Petr Cibulka nepřekonatelný. :)
15.05.2019 - 22:40 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Deam
Ověřené a věrohodné informace..ty jsou na ruském youtube. :61:
cibulka je fakt bizar :15:
15.05.2019 - 22:25 | Filtr
(Býk) Deam
Když se blíží evropské volby, asi to chce spojit s užitečnou činností, aby to nebyla úplná ztráta času. ;)

https://www.youtube.com/watch/…

https://www.youtube.com/watch/…=

https://www.youtube.com/watch/…

Pokračování zítra a pozítří.
YouTube
12.04.2019 - 08:49 | Filtr
(Beran) beno
...jsou jen geneticky unavení. Nic víc a nic míň ;-)
31.03.2019 - 12:37 | Filtr
(Panna) Wike10 » Deam
Nejdřív byly zničeny posvátné háje a na jejich místo byly postaveny kostely a te´d se to přebije mešitama - čím dál tím horší.
31.03.2019 - 09:57 | Filtr
(Býk) Deam
Islamofobie je fuj v lepší společnosti pomalu už desítky let, je to pár dní, co byl vyhlášen v EP boj afrofobii, antisemitismus vadí od druhé světové, i když to už asi dlouho nevydrží, jen útoky proti křesťanství žádné velké morální rozhořčení nevzbuzují.

https://www.breitbart.com/europe/…

V průměru jsou ve Francii napadeny tři kostely každý den.

Křesťan sice nejsem, na druhou stranu chápu, že křesťanské památky jsou součástí identity národů, na jejichž území se nachází a jako takovým by se k nim mělo přistupovat s úctou.

Na druhou stranu stejně tak chápu, že jde o součást identity zmenšující se části evropského obyvatelstva a ti, co je nahrazují, mají k takovým památkám vztah ve většině v lepším případě lhostejný či veskrze negativní a tak k nim budou i přistupovat.

V případě pokračování současného vývoje se dá očekávat, že velká část kostelů a katedrál skončí časem v lepším případě jako mešity, v horším jako zříceniny, případně důkladně zdevastovány.

Třeba jako v Kosovu:
https://en.wikipedia.org/wiki/…
22.03.2019 - 12:56 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Bosch
No, pokusil ses mnohem více :4: Ale ano, stříkání rondapem tomu rozhodně nepřispěje.
Zas na druhou stranu - my se snad začínáme vzpamatovávat, jen nevíme, není-li pozdě.
Například jsme loni rozhodli, že pole nebudou mít více, než třicet hektarů....to jsme na to tedy zvědaví, že.
22.03.2019 - 12:30 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Lupi
Ty máš evidentně nějaká falešná očekávání ode mně. Já o tom nerozhoduju jací jsme my, kolektiv. Pokusil jsem se najít příčinu toho proč je náhlý úbytek ptáků přes 30% proč mizejí motýli užitečný hmyz včely..
Protože mmj "MY" to stříkáme roundapem. :3:
22.03.2019 - 11:17 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Bosch
Fajn - a copak děláš ty se svým kolektivním podílem? A máš licenci na to, rozhodovat, jací jsme - ti my?
22.03.2019 - 10:23 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Lupi
My jsme my, s tím nic nenaděláš. Žiješ tady platíš daně a jsou to naši politici a úředníci moji tvoji naši každého z nás. Podobně jako nezatratíš matku otce nazatratíš svého bližního neboť tobě zvoní hrana. Naopak odpouštím já tobě tvoji separatistickou tendenci hrát si na svém vlastním písečku.
Jsme společnost stát. Kdybych tě tam vyjmenoval jmenovitě pak je to možná něco jiného ale svoje jméno tam nikde nevidíš. Takže svůj kolektivní podíl neseš. Ať se ti to líbí anebo ne.
22.03.2019 - 09:20 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Bosch
Mluv za sebe Boschi, jo? Pokud jsi mě ovšem do toho svého "my" nezahrnul, pak ti odpouštím :97:
21.03.2019 - 18:41 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Lupi
Tady prý stříkají roundapem lesy jako odtravňování a to jen proto že kosení sekačkou vyjde dráž než roundap. Je to CHKO. No..jde přece o to aby lesy ušetřily a bylo na prémie, že. A pak se to hodí na brusel eu dotace.. To je naše věc co s dotacema uděláme min rámcově. Když naší úředníci jsou prodejně děvky..
Přiznejme si to nemáme na to morál abychom dotace užili správně a nepodporovalo to tímpádem korupci. Proto by se dotační podvody měly trestat jako řemen, a jejich nesprávné využívání.
Jenže na tom si naše smetánka mastí kapsy a pak se v létě nebo i v zimě vyvaluje na karibských ostrovech a průběžně popojíždí po lesích v SUV za dva melouny a střílí vysokou. Takže jediné co opravdu platí, diktatura proletariátu. A bude vojna jako řemen. Disciplína musí bejt, vy kluci pitomí! Protože kdyby nebyla disciplína, tak byste všichni lezli po stromech jako vopice... :4:
21.03.2019 - 16:28 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Bosch
Nám tu třeba zmizely jiřičky spolu s kravínem - to bylo logický.
Vrabci, kosové a sýkory teď bydlí v zahradách....ale znám dvě teorie mizení:
jedna jsou dotace na zemědělství = dostatek peněz na všechny ty drahý chemický sračky. Je pravda, že za totáče to bylo s ptactvem bídný (bydlím prakticky v polích) a v devadesátkách náhlá exploze - prvně jsem viděla křepelky a koroptve, a v celých hejnech. Teď to zase zmizlo - teorie o dotacích mi přijde dost pravděpodobná.
Druhá je úbytek hmyzů - zase dvě podteorie: jedna je furt ta chemie (loni zakázali neonikotinoidy, tak jsem zvědavá) a druhá EMG záření. Všechny ty mobily, noťasy, televize.
Asi to bude kombinace všeho toho.
21.03.2019 - 15:50 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Lupi
Tuhle jsem promeškal ale o nic zásadního jsem asi nepřišel. :61:
Dneska už to nefunguje vlaštovky bohužel pochcípaly. :8:
Zrovna dneska jsem vedl debatu s lesníkem revírníkem co je toho důvodem.
Úbytek přes 30% ptactva Tendenz sinkend.
Je toho názoru že za to může chemie. Krom těch jižanů co ty ptáky žerou.
V principu je pravda že pro přírodu se za posledních 30 let neudělalo nic.
Mně by zajímalo jak by vypadala příroda dneska kdyby nepadla opona. Bolševik se s životním prostředím taky nepáral. Ale zrovna v téhle oblasti se až tak moc k lepšímu nezměnilo. Jsou katalyzátory ale zase je aut tolik že to vyjde na stejno.
To zhnusení z dnešního stavu věcí pochází z toho že jsme si to představovali příliš narůžovo. Jinak přece nepřekvapuje že v jádru jsme stejní. Věříme stále stejným blbostem o světlých zítřcích. A pro ně jsme ochotni dělat VNĚJŠÍ změny na které vždy doplácíme. Když jádro je nahnilé.
21.03.2019 - 15:30 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Bosch
Ano!
Vlaštovičko, černý ptáku, co odlétáš na jih; řekni v kapitalistických krajích, kde má dolar stan, že my tady ruku v ruce, pod prapory revoluce splnili jsme plán!
(To taky Jasánek, to ne já :61:)
21.03.2019 - 15:27 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Lupi
Ano soudružko!
A vám vy vrazi z Wallstreetu !!! :47:
https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
21.03.2019 - 15:19 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Bosch
Naprosto spávně, soudruhu! Musíme myslet politicky. Politicky, soudruzi!
21.03.2019 - 13:27 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » mili111
No myslíš že to je nějaká bohulibá práce pro společnost informovat z vlastní vůle ostatní o tom kdo si kolik kde nakradl?
To jsi zametače chodníků a výrobce PC urazila.
21.03.2019 - 12:57 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Wike10
Já si to myslím min z části. To že na netu je velká spousta šrotu je fakt. Mnoho mozků je vymýváno a manipulováno až přespříliš.
Vezmi si co ti to dá dumat nad tím jak to mají tataři anebo co se událo nespravedlivého tam nebo tam. V principu jsou ty informační weby jen rozdmýchávači vášní. K ničemu to nevede než k radikalizaci což je právě to co se chce. Ta pravá práce na architektuře společnosti je zapotřebí provést úplně někde jinde. V jádru. Je zcela zbytečné rozptylovat se nějakými informacemi na webech. Tříštíš si tím energii která chybí někde jinde. v CNS která by jinak byla více schopná sladit své čchi s dechem kosmu. Neboť jen v sobě sladěný člověk má opravdovou moc. PAK teprvá je člověk z jadrného fládru.. a né jen z plynového hadru. To co si myslíte že pácháte za dobro společnosti a sobě tím že šíříte sdílíte a zvažujete tyto zvěsti je hysterie.
Mně z takových věcí hrůzou mrazit nemůže. Protože nejsem z plynového hadru. :3: :4:
21.03.2019 - 10:53 | Filtr
(Býk) Deam
Odpovědí na "masakr" - den šátkování. :D

https://www.nzherald.co.nz/nz/news/…

Ženy jsou vyzývány, aby si ze solidarity ošátkovaly hlavu...

Takže zatímco v Íránu se ženské snaží zbavit povinnosti a končí za své protesty u soudu i s dlouholetými tresty a bičováním. Viz např. :

https://www.lidovky.cz/svet/…

Hlupačky na Novém Zélandu se budou solidarizovat.

No aspoň se uvidí, jak moc je tamější společnost zasažena blbostí. :)
21.03.2019 - 09:49 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Bosch
Jo...a chodníky zametají povětšinou jen ti, co nezvládli život a zacyklili se do socek. :61:

A v továrně ti PC vyrobí povětšinou jen ti, co jsou nevědomí a zacyklení v nesmyslné činnosti. :61:

atd...atd..atd.....

Jen někteří jsou tak moudří, že to jen pozorují, a jsou nejlepší :61:...a čekají kde se uchytit, aby měli to své.

PS: neber osobně....jen to ve mně tuto odpověď vyvolalo.....jelikož nesdílíš až tak podrobné detaily své existence (což chápu)....nemohu vědět...jak se toho zúčastňuješ....takže klidně to mohlo být mé :3:
21.03.2019 - 09:41 | Filtr
(Panna) Wike10 » Bosch
Já myslím, že si to doopravdy nemyslíš. Že tohle říkáš jen z vrozené vášně vyvolat nějakou diskuzi, aby se něco dělo.
Mě z toho mrazí hrůzou, že je takový seznam a postupy. Vždyť se to může zvrtnout a být to posvěcené zákonem.
Já nechci žít v žádném gileádu a hlavní proud zpráv je jak pro blbečky.
A že zneužili můj oblíbený symbol Pegase šmejdi estébácký.
21.03.2019 - 09:06 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Deam
Já si myslím že tyhle řeči provozují lidé kteří ztratili smysl života. Zbloudili v bludišti světa. Je to nesmyslná zacyklená činnost. Smysl to má jen pokud si tím vydělává na živobytí. Ale myslím že do toho ten týpek vkládá víc. Je to fanatismus.
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v KozorohKozorohu
ukázat kalendář »