Vytrhnuté zuby


13.11.2017 - 20:59
(Blíženci) berik
Vytrhnuté zuby
Dobrý den, náhodou nevíte někdo co znamená když se mi zdálo, že češtinářka mi vytrhla dva přední zuby nahoře bylo to i trochu bolestivě a zuby byly spíše do černá a špatně se vytrhávaly. Po manželovi jsem chtěla peníze na nové zuby. Já mám zakotveno, že mi někdo asi umře a jelikož to bylo ve předu tak asi někdo z blízkych a dvé osoby. Prosím máte někdo jinou teorií? Děkuji Berik

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
15.11.2017 - 23:44 | Filtr
(Ryby) Crumb
Ztráta zubů nebývá vykládána pouze jako ztráta blízké osoby. Může ohlašovat i výskyt nějakých překážek, splácení dluhů apod. Je-li ztráta zubů spojena s bolestí, má to znamenat, že to, co je už vykonáno, bude uvedeno ve zmar, že budou zrušeny určité záměry apod.

Jinak ústa se považovala za dům a zuby za lidi, kteří v něm žijí. Přední zuby měly ukazovat na mládež a také na životní potřeby. Zuby symbolizovaly také majetek. Přední zuby značily majetek movitý. Takže ztráta předních zubů by mohla ohlašovat i ztrátu movitého majetku.
14.11.2017 - 19:14 | Filtr
(Beran) andri2
Mi se včera zdálo, že mě bolí zuby a když jsem šla k zubařce, tak mi zatlačovala na jedné straně korunku, že byla povolená. Potom mi dělala rentgen a tak mi přišla na nádor v hlavě. Takže trochu zvláštní sen.
14.11.2017 - 09:03 | Filtr
(Ryby) AndrejkaAndrea
Mna zas napada... mne kdyz ve snu trhali zuby nebo kdyz me vypadaly, tak byly vzdy ty mlecne a interpretovala jsem si to jako ze se dostavam z vlivu detstvi a rodicu nebo ze se stavam dospelejsi. Ale ve vasem pripade to asi nebude ono.
Ja bych dala zuby do souvislosti s komunikaci.
14.11.2017 - 08:33 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka » berik
Tak to vážně nevím, snad o předních zubech jsem sen neměla, spíše všeobecně zuby rozdrcené,bolavé,krvácející, trhání stoličky ve snu si pamatuju(ačkoli mi do té době žádný zub ještě nevytrhli). Nemoc v tomto případě byla vždy jakožto oslabení, chřipka. Když jsem onemocněla vážně, trhala jsem krásné,velké, bílé květiny.Dej spíše na pocity z toho snu a nemusíš to mít stejně jako někdo druhý.
14.11.2017 - 07:52 | Filtr
(Střelec) tiferett
Zuby v snoch - nič príjemné - strata nenergie, veľké nepríjemnosti.
Okrem toho , keď sa to zoberie zo zdravotného hľadiska, každý zub je prepojený energetickými dráhami s nejakým orgánom - a konkretne predné zuby súvisia s obličkami - takže zrejme sú ohrozené tie.
A obličky zas súvisia so vzťahmi - takže je potrebné zamerať sa na svoje vzťahy, či je v nich všetko OK, alebo či treba v nich dať niečo do poriadku,. Aby si nebola prekvapená, keď nejaký vzťah "ODRAZU" krachne.
13.11.2017 - 22:16 | Filtr
(Štír) tronco
Cerne shnile a podobne problemy se zuby ve snech, kde mi treba praskly a vypadly a nebo byly vytrzeny, znamenalo vzdy v mem skutecnem zivote jen to, ze jsem se zbavil neceho hnusneho v sobe hluboce zakoreneneho. Vitam tyto sny, ac se zdaji byt prinasejic neprijemnosti a byva to naopak.
13.11.2017 - 21:51 | Filtr
(Blíženci) berik » *Jupiterka
ahoj, a když to jsou přední zuby jsi nemocná jako dlouho nebo vážné??? Nemoc mě také napadla.
Děkuji
13.11.2017 - 21:20 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka
Já tedy mám zuby spojené s nemocí, jako třeba i kalnou vodu, či bláto. Takhle to mám vypozorované u sebe.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »