A taky můj mišmaš


13.11.2017 - 12:40
(Býk) Khalia Zvlčelá
A taky můj mišmaš
:4: ehm no... jak jinak.

Větší část si dokážu vyložit sama, ale třeba někoho ještě napadne něco jiného.. :17:

Zdálo se mi, že jsem nějaká žena jménem Lucie. Byla jsem těhotná, ale nějaký můj chlap (nebo otec, to nevím) to nesnesl a mlátil mě. Já pak utekla kamsi pryč, a pak jsem si uvědomila, že už přece nejsem Lucie, že už jsem někdo jiný.

Hodina biologie(?) - musím se naučit 64 latinských názvů ptáků (všechno to byli malí ptáčci). Dokud je opakuji, jsem v bezpečí. Mám je napsané na malém papírku svým písmem.

Byla jsem někde v přírodě, určitě ČR. Někde mezi stromy jsem našla obrovské zrcadlo, bylo tam jako by přirostlé. Mělo takový divný povrch, a já věděla, že tudy procházejí nějaké temné bytosti, bylo mi úplně zle a snažila jsem se ho silou mysli ´zavřít´, ale nešlo to. Tak jsem požádala v modlitbě, asi takto: "Stvořiteli prvotní všeho a všech, prosím pomoz mi zavřít tuhle bránu".. a zrcadlo se stalo neprůchozí.

Za mnou se pak objevila nějaká bytost, co vypadala napůl jako robot, prošla předtím tím zrcadlem. Vím, že mě to chtělo jako by poslat dotekem někam pryč, možná zpátky do toho pocitu, že jsem Lucie. Tak jsem utíkala. Dokázala jsem vyvinout obrovskou rychlost, v podstatě kamkoliv jsem se podívala, tam jsem se mohla ocitnout. Vím, že tam u mě byl ještě někdo další, kdo běžel se mnou, něco na způsob ochránce, ale netuším, kdo to byl.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
15.11.2017 - 23:48 | Filtr
(Ryby) Crumb » Khalia Zvlčelá
Ahoj, jsem rád, že se ti to líbí. Doufám, že to nějak pomůže :17:
15.11.2017 - 23:09 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Crumb
Ahoj,

to, cos napsal, je úžasný. Jako vždy :15:

Pokud vím, tak mi teď Merkur přecházel z retrográdnosti do přímého pohybu. Líbí se mi ta spojitost s Lucií.

Paráda, díky moc :62:
15.11.2017 - 23:06 | Filtr
(Ryby) Crumb
Pokud jde o to těhotenství, tak to se vykládá jako akt tvoření, jako odhalení skrytých věcí a také jako odložení nesnází a starostí. Malí ptáčci mají být obecně příznivým znamením. Zrcadlo odkazuje na přenos na jiné místo. Zmíněná "bytost, co vypadala napůl jako robot", by mohla odkazovat na nějakou mytickou hybridní bytost. A "někdo další", kdo byl "něco na způsob ochránce", by mohl odkazovat na anděla strážného apod.

Číslo 64 (8 x 8) by mohlo ukazovat na magický planetární čtverec Merkuru. Řekové nazývali tuto planetu Stilbón, tj. "Zářící". S Merkurem byl ztotožňován také bůh Nabu (Nabium), babylónský bůh moudrosti a písma, jehož jméno je překládáno jako "ten, kdo září". Jeho znakovým zvířetem byla hybridní bytost Suhur-maš (přední půlí těla kozel, zadní ryba). Na planetu Merkur by mohlo odkazovat i jméno Lucie, které má rovněž význam "zářící" - pochází z latinského "lux" (světlo). Jinak s Merkurem je spojován i archanděl Rafael, jehož jméno značí "Bůh uzdravuje".

Možná ten sen ohlašuje zahájení nějaké tvorby (např. psaní), odvrácení nějakých nesnází apod. Nějakou roli by v tom mohl sehrát vliv planety Merkur.
14.11.2017 - 20:03 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » nebešťanka
OK, tak někdy. :21: Naneštěstí jsem právě teď ukončil kancelářskou činnost a začal jsem zase více jezdit ven. Ale popravdě jsem rád, už mě :71: svrběla. :4:
14.11.2017 - 19:59 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » nebešťanka
Já stejně četl kondorů, ale napasovali mi tam ti malí ptáčci. :61:
14.11.2017 - 14:27 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » nebešťanka
Ahá, já myslela https://en.wikipedia.org/wiki/…

:61: :61: jasně, už chápu
14.11.2017 - 12:57 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » nebešťanka
Moment... kodomů? Nejsou to kodamy? :63: Jakože kondomy by šly taky, ale... ty jsem nikdy na stromech neviděla. :4: I když vlastně... ty jo... to kdysi na táboře... :61: :61: sakra
13.11.2017 - 15:55 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » nebešťanka
Čtverec 8x8?
Střelec na C7! Šach! :21:
13.11.2017 - 14:43 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » nebešťanka
Lucii žádnou neznám, ale význam jména je fajn. Teď je otázkou, jak to souvisí. :4:

Já si to číslo 64 vysvětlila hned - 64 je totiž celkový počet genových klíčů. :61: Pak se ale mamka zarazila a řekla, že bych se spíš měla podívat konkrétně na ten 64. ... no, jasně. A bylo to tam :4: Příčina toho, co teď roky řeším. Ty víš.

Ještěže v tom jdu fakt nahodile. Jinak bych se k tomu dostala až v důchodu :61:

Ale také nejsem objektivní. :1: Může to být i jinak.
13.11.2017 - 14:32 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » siili
Nikdo mě nechytil, po probuzení mám prazvláštní pocit nirvány, aniž bych znala nějaký větší důvod své radosti. Řekla bych, že to na mě zapůsobilo hodně očišťujícím dojmem. Po posledních měsících a letech se to hodí...

Jak říká moje mamka: "Už finišujeeem!" :4: :15:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »